PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و مناسبترین تلویزیون در رنج قیمت 1 میلیون برای قابلت هایی که استفاده نمیکنید پول الکی ندید

sezareta
31-07-2011, 08:20
سلام
حدود 2 ماهی میشه برای خرید تلویزیون از این فروم و اون فروم ... مطلب و اطلاعات مفید جمع آوری کردم
اما در نهایت تصمیم به خرید یک تلویزیون تو رنج قیمت 1 میلیون گرفتم اما متاسفانه توی فروم ها چیزی در مورد این تلویزیون ها پیدا نکردم
چند تا مدل تلویزیون تو رنج 1 میلیون پیدا کردم اما نمیدونم کدومشون بهتره
اول از همه بگم که برای دیدن تلویزیون ایران خودمون استفاده میکنم
به طور کلی نمیخوام برای قابلیت هایی که استفاده نمیکنم پول الکی بدم
مثل سه بعدی و فول اچ دی و اینترنت و گیرنده دیجیتال داخلی (خودم گیرنده دارم) ورودی usb و یا حتی کنتراست های وحشتناک و از این جور چیزا اصلا برام مهم نیست
مهمترین و مهمترین اولویت انتخابم اینه که اگر امروز خریدم پس فردا زنگ نزنم نمایندگی بگم پیکسل سوخته داره و صداش نویز داره و ... و یا به عبارتی زود خراب نشه
شاید توقعم زیاد باشه !!!
و اگر تلویزیونی غیر از اینا که من پیدا کردم کسی اطلاعاتی ازش داره لطف کنه راهنمایی کنه
کلا سایز 40 و 42 باشه
لذا از دوستان میخوام هرکی هر نظری داره دریغ نکنه خواهشا کمک کنید از لیست زیر هر کدوم از تلویزیون هایی که میدونید بهتره بهم معرفی کنید و یا اگر میگید تبلیغ میشه و از این حرفا خواهشا پیغام خصوصی بزارید

LCD :

LC-40L500M-IR

Samsung LCD 40C585

LED :

X.Vision LED LE-40IMP9E Digital

PLASMA :

Samsung Plasma 42C460

Samsung Plasma 42C470

LG 42PJ650

راجع به تکنولوژی LCD و LED و PLASMA توی همین فروما یه چیزایی دستم اومده و فقط از روی قیمتشون اینا رو انتخاب کردم
راستی شنیدم با اینکه پاناسونیک پلاسما ساز خوبی هست اما پلاسما های سری X20 و A20 خوب نیستند؟ آیا این مطلب درسته؟
اگر نه خواهشا اونا رو هم تو راهنمایی هاتون در نظر بگیرید
لطفا در نظر سنجی هم شرکت کنید(لازم نیست همه گزینه ها و یا فقط یک گزینه رو انتخاب کنید مثلا اگر 2 تا از تلویزیون ها رو از بقیه بهتر میدونید 2 تا شو تو نظر سنجی انتخاب کنید)
با تشکر

sayanermia
31-07-2011, 09:20
یک نظری بدم؟؟؟ چرا سمت Grundic آلمانی نمیری؟؟؟ تنها محصولیه که تماما آلمانی الاصل هستش و فقط یک شرکت اونو وارد میکنه و خیالتون راحته حتی کاغذ بسته بندیش هم از چین نیمده!!!

حدود یک سال میشه با کلی مشورت و پرس و جو خریدم برای خونه بی نهایت راضی ام!! یک مقدار قیمتش از یک میلیون بیشتره ولی حقیقتا نسبت به سامسونگ و ال جی و در رده ی فوق العاده بالاتری قرار داره از نظر کیفیت صدا و تصویر!!

این فقط یک پیشنهاد دوستانه بود چون همه جا دیدم هیچ حرفی از گروندیک به میون نیمده و تا میگیم گروندیک همه فکر میکنند پارس گروندیک منظورمونه :)) در صورتی که گروندیک یک شرکت آلمانی است که مدتیه توسط یک شرکت ایرانی داره محصولاتش وارد میشه من که فوق العاده راضی ام ازش

sezareta
31-07-2011, 11:28
این Grundicرو از کجا میشه مشخصاتش رو گیر آورد اصلا تو بازار هست!!!

Soroush-S
31-07-2011, 13:30
دوست من 42 پارس هم خوبه - 820 تومنه - پنلش LG-PHILIPS کره هستش - فقط usb که داره فیلم پخش نمیکنه -

sayanermia
31-07-2011, 19:03
این Grundicرو از کجا میشه مشخصاتش رو گیر آورد اصلا تو بازار هست!!!

من اشتباه نوشتم شرمنده!! Grundig درست هستش الان رفتم پنل تلوزیون رو دیدم فهمیدم

اینم سایتش دوست من مشخصات تلوزیون هاش هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منم سعی میکنم کارتن تلوزیون رو گیر بیارم شماره تلفن شرکتی که این محصول و وارد میکنه براتون در بیارم

کیفیت فوق العاده است از نظر تصویر

poonel
01-08-2011, 01:09
پلاسما LG 42PJ650 قطعا بهترین تلویزیون در بین این مدلها نیست.
اما نکته خیلی مهم اینکه برای کسی که فقط شبکه های خودمون رو نگاه میکنه بهترین کیفیت تصویر (تصویری شارپ با رنگهای طبیعی) رو نسبت به مدلهای دیگه و حتی نسبت به مدلهای گرون قیمت بازار داره. اینو شخصاً تجربه کرده ام.

*Alucard*
01-08-2011, 20:54
انتخاب بین C470 با PJ650 سخت هست به نظرم سامسونگ کنتراست بالاتری داره ولی تصویر ال جی اشباع رنگ جالبی داره جفتشون در مجموع تو یه سطح هستن باید شما به امکانات و سلیقه خودت بین این دو مدل رجوع کنی.

ali gamma
02-08-2011, 10:48
دوستانی که c585 دارند میشه بگن ایا این پنل تو تصاویر سریع مثب فوتبال چطور عمل میکنه؟ تصیر کش میاد؟

iman_s
02-08-2011, 10:54
من C585 دارم تو فوتبال مشکلی ندیدم.حتی لپ تاپ رو وصل میکنم بهش و PES بازی میکنم.
فقط بعض وقتها زیرنویس شبکه خبر یک مقدار راه راه میشه و دوباره درست میشه احساس میکنم تو اونجا کم میاره

mimi led
12-08-2011, 13:06
میشه خواهشن اسم شرکتی که ال ای دی گرندیگ وارد میکنه رو بگی؟یا حداقل آدرس جایی که ازش خریدیو بگی؟

hmdfgh
12-08-2011, 18:52
انجمن های p30world دیگه مثل قبل نیست. دوستانی که تخصص دارند کمتر راهنمایی می کنند.
فقط دوستانی که تازه کارند و اطلاعات کمی دارند مطالب خودشونو می ذارند که به اعتبار انجمن هم لطمه می زنه.
البته حرفه ای ها بحث های خودشونو دارندکه به درد همه نمی خوره

MEHRAN2744
12-08-2011, 18:56
دوست عزيز اين تي وي گرونديك را از تهران خريدي يا بانه ؟ ميشه يه ادرس بدي و بگي تو چه مايه قيمت هايي هست ؟

reza_tgh
13-08-2011, 11:20
دوستانی که c585 دارند میشه بگن ایا این پنل تو تصاویر سریع مثب فوتبال چطور عمل میکنه؟ تصیر کش میاد؟
من مدل c550 که همون 585 هست رو دارم ازش راضیم با س=شرایطی که میگی خوب کار میکنه الانم d550 اومده که زیاد فرقی نداره امتیاز اصلی که به بقیه داره پخش انواع فرمت فیلم با زیرنویس فارسیه اما من چون کانال اچ دی میبینم تو فوتبال یکم کم میاره اما تو کانالای sd مهم نیست

mimi led
14-08-2011, 18:22
آقا چرا آدرس گرندیکو نمیدی؟والا لازم داریم جونه داداش.خواهشن برو جعبشو یه نگاه بنداز بذار ملت از خماری دران.

mimi led
14-08-2011, 22:43
به نظر بنده خرید ال ای دی ایکس ویژن بهترین انتخابه.چون صفحه نمایشش با سامسونگ سری c یکیه تازشم امکانات بیشتره و قیمتش هم کمتره.الان تو جشنواره تابستونی قیمتش شده 995000 تومن.در حالی که سری c سامسونگ قیممتش 1280000 تومنه.حالا خودتون قضاوت کنید.

Soroush-S
14-08-2011, 22:50
من C585 دارم تو فوتبال مشکلی ندیدم.حتی لپ تاپ رو وصل میکنم بهش و PES بازی میکنم.
فقط بعض وقتها زیرنویس شبکه خبر یک مقدار راه راه میشه و دوباره درست میشه احساس میکنم تو اونجا کم میاره
دوست من LCD منم تو بعضی زیر نویسا مثل شبکه خبر همینطوری میشه(فقط توی DTV) ، کسی میدونه مشکل کجاست؟:19: ( صنام 37") تو فوتبال هم مشکلی نداره البته

mimi led
15-08-2011, 21:11
آقا آخر ما نفهمیدیم این داستان ال ای دی گرندیگ به کجا رسید؟فقط رفتیم تو سایتش با یه نگاه عاشقش شدیم.حاجی اگه شماره ای از شرکتش داری یا آدرسی زودتر به ما برسون.دمت گرم داداش:10:

sezareta
16-08-2011, 17:02
انجمن های p30world دیگه مثل قبل نیست. دوستانی که تخصص دارند کمتر راهنمایی می کنند.
فقط دوستانی که تازه کارند و اطلاعات کمی دارند مطالب خودشونو می ذارند که به اعتبار انجمن هم لطمه می زنه.
البته حرفه ای ها بحث های خودشونو دارندکه به درد همه نمی خوره

اگر هنوز بین LED و LCD و پلاسما شک دارید و مثل من متخصص نیستید و میخواهید به طور ساده تفاوتشون رو متوجه بشید متن زیر را کامل بخونید

سلام
اصلا ادعای تخصص ندارم
منم کلا تازه واردم
اما اگر میخوای باید به افرادی که تخصص دارند پیغام خصوصی بدی
خودم بعد از تحقیقات 1 ماهه که توی این فروما داشتم رفتم برای خرید و چند تا نکته رو متوجه شدم
اول اینکه فروشنده های سونی و پاناسونیک و توشیبا میگفتند که جنسای ما موتور داره سونی براویا و پاناسونیک ویرا و توشیبا میگفت 3 ا موتور رگزا داره led هاش و lcd هاش
و هر سه تای اینا هم میگفتند سامسونگ و ال جی موتور تصویرسازو... از اینا ندارند
البته ایکس ویژن هم میگه موتور داره که اسم موتورش یادم نیست
خودک برای خرید c585 راهی بازار شدم جالبه که در راه خرید با برند توشیبا مواجه شدم که این برند توی این فروم ها چیزی راجع بش نبود
فروشنده میگفت ژاپنی هست و منتاژ مالزی و ... اینا و میگفت از سامسونگ که کره ایی هست و مونتاژ جاده کرج خودمونه بهتر هست در ضمن صفحه توشیبا ضد ضربه بود و فروشنده محکم با دست به اون میکوبید و آخ نمیگفت
رفتم و تصویرش رو مقایسه کردم یه42 LCD توشیبا مدل av700 رو با یک32 led سامسونگ که کنار هم بودند مدل سامسونگ رو نمیدونم اما همین قدر بگم که توشیبا با اینکه 42 بود و ال سی دی هم بود کیفیت تصویرش یه هوا از سامسونگه بالاتر بود
آخرش رفتم نمایندگی پاناسونیک و یه LED D22 و LED D25 و پلاسما X20 و پلاسما U30 رو کنار هم مقایسه کردیم
تصویر LED ها یه نسبت زیادی روشن تر از پلاسما ها بود اما باید خیلی دقت میکردی که به چند تا چیز پی میبردی اول اینکه : تصویر LED ها یه جورایی وقتی که از نزدیک مثلا 1 متری نگاه میکردی سرعش انگار پایین تر از پلاسما بود گیرنده دیجیتال رو به هر 2 شون وصل کرده بودم و داشتم تصاویر SD صدا و سیمای خودمون رو امتحان میکردم که وقتی که مجریه که تلویزیون داشت نشون میداد وقتی سرش رو سریع تکان میداد یه لرزش خیلی خفیف توی تصویر دیده میشد اما در پلاسما این طور نبود
دوم و مهم تر از همه اینکه : تصویر در LED ها یه جورایی مصنوعی بود چونکه همون لحظه تلویزیون داشت در چوبی یه مسجد قدیمی رو نشون میداد led هرچند که روشن تر بود اما یه حالت مصنوعی به در داده بود ولی پلاسما خیلی طبیعی تر این در چوبی رو نشون میداد و به عبارتی پلاسما حس چوبی بودن در رو بیشتر از led به بیننده منتقل میکرد
سوم اینکه : هرچند که در مغازه و در حالتی که led و پلاسما رو کنار یک دیگر که مقایسه کردم led روشن تر بود اما حالا که پلاسما رو خریدیم و آوردیم خونه از روشنایی تصویرش کاملا راضی هستم و تصاویر sd رو با اینکه 42 اینچ هست خیلی خوب داره نشون میده
چهارم اینکه : مصرف برق led D22 رو اگر اشتباه نکنم 170 وات در ساعت زده بود و مصرف برق پلاسما 42 اینچ رو باز هم اگر اشتباه نکنم 240 وات در ساعت یعتی 70 وات در ساعت برق بیشتر مصرف میکنه پلاسما و اینم بگم که حدود 400 تومن هم پلاسما 42 U30 از LED 42 D22 و 500 تومن از LED D25 ارزون تر بود پس با این حساب باز هم نمیشه گفت که مصرف برق پلاسما مشکل سازه
در آخر هم اینو بگم که D22 با D25 فرقش در ورودی USB و گیرنده داخلی البته اگر اشتباه نکنم هست و چه D22 و D25 و پلاسما U30 همشون FULL HD بودند
و اگر نظر شخصی باز تاکید میکنم نظر شخصی خودم رو بخوام بگم و نگبد تبلیغ میکنه اگر بخوام LCD در حدود 1 تومن بخرم توشیبا CV700 و یا AV700 میخرم و اگر پلاسما بخوام بخرم که خریدم فقط پاناسونیک میخرم که در رنج 1 میلیون سری های X از همه مدل های LG بهتر هست و اگر بخوام 300 بیشتر بدم U30 پیشنهاد میکنم
البته با 1400000 هم میشه یه 46 اینچ X20 خرید

از اینکه متن طولانی شد ببخشید

با تشکر

kamalz1478
16-08-2011, 18:05
lcd سونی که شبکه های دیجیتال رو هم بگیره ارزونترین چی هست؟ مدل و قیمت بدید. مرسی.

mimi led
16-08-2011, 18:39
ما همچنان در غم نبودن اطلاعات ال ای دی گرندیگ به سر می بریم عزیز. پس کی جوابمونو میدی داداش؟اگه جواب ندی میرم ال ای دی ایکس ویژنو میخرما.:41:

sezareta
16-08-2011, 22:22
ما همچنان در غم نبودن اطلاعات ال ای دی گرندیگ به سر می بریم عزیز. پس کی جوابمونو میدی داداش؟اگه جواب ندی میرم ال ای دی ایکس ویژنو میخرما.:41:

جای تو بودم عجله نمیکردم

mimi led
19-08-2011, 12:58
چه عجب بالاخره یه پیغامی دادی عزیز.ما که کمکم داشتیم بی خیال گرندیگ میشدیم.راستی میشه بگی چرا اطلاعات نمایندگی گرندیگو نمیدی؟

mimi led
19-08-2011, 18:34
رفقا من انقدر از این ال ای دی گرندیک خوشم اومده که یک تاپیک با اسم انجمن طرفداران led grundig راه انداختم.اگه خواستین یه سری بزنین و رای بدین.:31:

bahram202
19-08-2011, 20:39
نمایندگی گروندیک تو بلوار کشاورز قبل سالن حجاب

mimi led
20-08-2011, 18:00
شماره تلفن و اسم شرکتشو هم میتونی بگی بهرام جون؟اگه این کارو انجام بدی معلومه که خیلی باهالی داداش.:46:

mimi led
20-08-2011, 21:49
حاج بهرام کجایی داداش؟چی شد پس؟ شماره و اسم نمایندگی گرندیکو بده جون مولی.:19:

Silent TR
23-08-2011, 16:44
دوستان میتونید بهم پلاسما های 42 اینچی که قیمتشون زیر یک میلیونه و تیونر دیجیتال دارند و تصویر خوبی دارند رو معرفی کنید ؟ که سه بعدی نباشه

Silent TR
23-08-2011, 17:38
کسی پلاسما فول اچ دی زیر 1 تومن سراغ نداره ؟

mimi led
25-08-2011, 18:33
لطفا اسم و آدرس نمایندگی ال ای دی گرندیکو بگین؟:41:

mimi led
13-09-2011, 19:08
بچه ها یعنی تو این چند وقت هیچکدوم اطلاعاتی در مورد ال ای دی گرندیک و اسم نمایندگیش تو ایران به دست نیاورردین؟