PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه شرکت کنید!!!!!!!!!!!!!

aszpar
03-07-2011, 22:38
سلام
دوستان برای یادگیری فتوشاپ کلاس برم بهتره یا اینکه CD اموزشی یا کتاب بگیرم کدومش بهتره؟

hmd1371
04-07-2011, 00:31
به نظر من اگه خودت یاد بگیری (تجربی) بهتر تا اینکه کلاس بری

hadi1258
04-07-2011, 00:37
سی دی آموزشی خوب بگیر حله
من خودم هم با سی دی اموزشی راه افتادم:46:

شـیـفــو
04-07-2011, 00:44
تمرین ، تمرین ، علاقه
من خودم نه کلاس رفتم نه سی دی گرفتم ، به کار با فتوشاپ علاقه داشتم ، الان اونقدر بلدم که بتونم کارم رو راه بندازم اما اگه میخوای حرفه بشی بهتره کلاس بری و از روی سی دی تمرین کنی

aszpar
04-07-2011, 07:14
دوستان کسی نظری نداره دیگه؟

ATA FARZADI
04-07-2011, 11:07
من که کلاس رو پیشنهاد نمیدم یکسری آیتم به شما آموزش میدن فقط

وقتی که خودتون با کتاب و آموزش تصویری و تمرین یه چیزایی یاد گرفتین

اونوقت کلاس سطح بالا برین...

taman67
04-07-2011, 15:06
سلام به نظر من کلاس نرو چون توی کلاس ار روی کتاب بهت یاد میدن پس عقل سلیم میگه که کتابشو خودت بخری بخونی بهتره. البته خود من تنها و تنها از اینترنت یاد گرفتم اونم سایتای خارجی سایتای ایرانی خوبم هست که زحمت ترجمه همون آموزشای خارجی رو کشیدن مطمئن باش از کتابم بیشتر یاد میگیری نگران ترجمش نباش میتونی بفهمی چی میگه الانم تو یه شرکت گرافیکی مشغول کارم. CD رو هم توصیه نمی کنم(البته با احترام به نظر hadi1258) ولی اگه از صفر بخوای شروع کنی خوبه چون ابزارا رو فقط معرفی میکنه هر کدومو شروع کردی موفق و موید باشی

voOroOjak0090
05-07-2011, 11:51
CD اموزشی + کار کردن خودت و بالا بردن تجربه

pedramh
05-07-2011, 14:40
شما خودت مهم ترین عاملی باید کار کنی تا یاد بگیری به نظر من cd ها یا کلاس ها زیاد کاربردی نیستند چون طریقه ی ساخت یه سری کار رو آموزی میدند فقط مگر CD های شرکت لیندا یا مشابه ها که روند آموزشی داره نه این که فقط چند تا طرح خاص مثل اسرار فتوشاپ باشه
فکر کنم این انجمن خیلی به یه تاپیک سوالات متداول نیاز داره.
بعضی سوالا خیلی پرتکراره

aszpar
06-07-2011, 12:47
ممنون از نظر تمامی دوستان.
CD اموزشی چی بگیرک خوبه؟

part gah
06-07-2011, 12:58
من قبل از اینکه رشته گرافیک بخونم با برنامه فتوشاپ اشنا شدم اوایلش فقط با ابزار ها ور میرفتم در حد رتوش عکس و نقاشی و اینا و اما بعد اموزش های تو نت و کتاب و هنرستان و یونی.اما بیشترین اموزش و مدیون همین دونه به دونه امتحان کردن ابزارها و پی گیری کاربرشون تو نت و کتابا بوده یعنی یه جورایی تجربی یاد گرفتم.سی دی هم برای اموش زیاده .من خودم کتاب و ترجیح میدم.الانم این دیزاین و کتابشو خریدم که با قیمتهای مختلف توی انقلاب بود.بستگی به سطح کاریم داشت که من سطح متوسط و انتخاب کردم قیمتشم مناسب بود.به همراه cdنصب برنامه.پیشنهاده منه اگه میخوای یه برنامه رو خوب یاد بگیری اول خوب محیط شو بشناس.......من دونه به دونه منو هارو باز میکردم و گزینه ها رو امتحان میکردم همینطور ابزار ها رو ........... hellpنرم افزار هم خیلی کمک میکنه .نیازیم به زبان قوی نیست چون بیشتر با عکس و نشون دادن کارکتر و اشکال و ابزار همراه و خیلیم مفیده.من برای یادگیری فتوشاپ سر جمع 10 هزار تومن هزینه نکردم اما الان ساعتی ؟...بایت اموزشش میگیرم:31:

aszpar
06-07-2011, 13:39
ممنون فقط کتاب چی بگیرم اسمش چی هست؟
من هم همین کار رو میکردم با ابزار ها اشنا شدم از دیگران سوال میکردم.

W-1
06-07-2011, 14:09
درود.
فکر کنم اگه یه نظر سنجی اضافه میکردید بهتر بود!
به نظر من همه چی به خود شخص بر میگرده برای آغاز یک کتاب کافیه برای باقی کار یک اراده!!

part gah
06-07-2011, 14:11
بهترین روش خریدن کتاب اینه ...............الان جدیدترین ورزن برنامه فتوشاب cs 5 هست که ورژن me پیشنهاد میشه .اسم کتاب و خصوصی بهتون میدم .