PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد ویروسی که نود Win32/Sality.NB شناساییش میکنه

BLACK-BLACK
03-07-2011, 18:41
سلام چنروز قبل یه هارد خراب زدم به سیستم اونوقت سیستم ویروسی شد تا خ=حد فجیع

اونقدر ویروس از سی پی یو می گیره که سیستم کم اورده.تمام exe ها رو الوده کرده بانودم که اسکن میکنم نود Win32/Sality.NBA virus شناسایی میکنه فایلهای اگزه رو ولی نمیتونه پاکشون کنه فقط میبره برای قرنطینه.

به نظر شما راه نجاتی هست؟

لازم به ذکره که این ویروس در اصل سالیتی نیست ولی اگزه های ویندوز رو الوده میکنه یعنی همه چیز سر جا خودشه الا اینکه خیلی سیستم رو کند میکنه
یعنی اثر این ویروس سالیتی هستش چندین بار اسکن کردم ویندوزم عوض کردم ولی بازهم اگه اگزه ها اجراشه همون اش همون کاسه

arash2050
03-07-2011, 22:13
من 4 ساله از نود برای سیستم استفاده می کنم اما الان یه ماهه نو اصلا ضعیف شده من الان تو سیستمم هم کومودو دارم هم نود اما نود انگار نیست .ولی کومودو خوب ویروس می کشه در حالی که قبلا برعکس بود......توی یک کامپیوترم هم مکافی دارم یه ماه هم هست اونو ابدیت نکردم اما وقتی فلش بهش می زنم و به کامپیوتر اولم وصل می کنم دو سه تا ویروس بیشتر پیدا نمیکنه اما سیستم سومم که فقط نود 32 آبدیت شده داره وقتی ازش به سیستم اولم فلش می زنم کومودو بالای 90 تا ویروس پیدا کرد من خودم تا یه دو سه ماه پیش هر کی تو سیستمش مکافی بود مسخره می کردم و واقعا هم اینجوری بود اما الان برعکس شده

AlexanderMahone
03-07-2011, 22:43
سلام چنروز قبل یه هارد خراب زدم به سیستم اونوقت سیستم ویروسی شد تا خ=حد فجیع

اونقدر ویروس از سی پی یو می گیره که سیستم کم اورده.تمام exe ها رو الوده کرده بانودم که اسکن میکنم نود Win32/Sality.NBA virus شناسایی میکنه فایلهای اگزه رو ولی نمیتونه پاکشون کنه فقط میبره برای قرنطینه.

به نظر شما راه نجاتی هست؟

لازم به ذکره که این ویروس در اصل سالیتی نیست ولی اگزه های ویندوز رو الوده میکنه یعنی همه چیز سر جا خودشه الا اینکه خیلی سیستم رو کند میکنه
یعنی اثر این ویروس سالیتی هستش چندین بار اسکن کردم ویندوزم عوض کردم ولی بازهم اگه اگزه ها اجراشه همون اش همون کاسه
دیسک نجات کسپر میتونه کمکتون کنه