PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دانلود منیجری که سرعت مرور صفحات رو کاهش ندهد

MAHY@R
24-06-2011, 15:19
من یه مشکلی که دارم اینه که مواقعی که با دانلود منیجر دارم فایل دانلود میکنم سرعت لود صفحات به شدت میاد پایین و مجبورم سرعت دانلود رو بصورت دستی تو دانلود منیجر مرتب بالا و پایین کنم
حالا میخواستم بدونم دانلود منیجری هست که مواقعی که داریم صفحه باز میکنیم خودش بطور اتوماتیک سرعت رو بیاره پایین و اولویت رو به مرور صفحات بده

M0hammadH0ssein
24-06-2011, 15:42
اگه پیدا کردی به ماهم خبر بده!:11:

MAHY@R
15-07-2011, 15:22
اگه پیداش کردم حتما
ولی مثل اینکه همیچین چیزی وجود خارجی نداره :5:

msm43njn
15-07-2011, 17:12
Freedownloadmanager.org در این زمینه بهتر از بقیه هست. سه تا کلید داره. Low medium high هر کدوم رو که کلیک کنی به یک مقدار خاصی از ترافیک رو اشغال میکنه. خوبیش اینه که نمی خواد عددی مقدار ترافیک اشغال شده توسط مدیر دانلود را تعیین کنی. برای رسیدن به نتیجه بهتر قبلش به برنامه باید بگی که سرعت اینترنتت چقدر هست.

ya abbas
15-07-2011, 23:12
برنامه dap هم چنین قابلیتی داره
میتونی تنظیم کنی که چه مقدار از پهنای باند اشغال بشه

saeed774
15-07-2011, 23:50
مجبورم سرعت دانلود رو بصورت دستی تو دانلود منیجر مرتب بالا و پایین کنم
شما اینکارو چگونه انجام میدی؟ من خودم از IDM استفاده میکنم و قابلیتی بنام Speed Limiter داره که میشه سرعن دانلود رو کنترل کرد. به فرض مثال سرعت دانلود من که 250 KB/s هست تعیین میکنم سرعت از 200 بالاتر نره و 50 مابقی برای وبگردی فو ق العاده کافی هست . شما از IDM استفاده کن .
از منوی Downloads و از زیر مجموعه Speed Limiter روی Setting کلیک کن و در کادر خالی سرعت دلخواه رو بهش بده البته این سرعت برای یک فایل هست ، اگر شما مثلا 4 فایل رو همزمان دانلود میکنی باید سرعت رو تقسیم بر 4 کنی برای مثال برای من باید تو کادر خالی 50 بنویسم .
در همون صفحه تیک گزینه Show "speed Limiter " .... رو هم بزن تا در صفحه ای که به هنگام دانلود با عنوان Download Progress بالا میاد گزینه Speed Limiter اضاف بشه . حالا به دو طریق میتونی فعالش کنی : یا از همون زیر مجوعه On یا Off کنی یا در Download Progress قبل از شروع دانلود ، تیک گزینه اضافه شده رو بزنی .

اینم بگم برای وبگردی سرعت 15 کیلوبایت بر ثانیه هم کافی هست.

MAHY@R
16-07-2011, 12:23
Freedownloadmanager.org در این زمینه بهتر از بقیه هست. سه تا کلید داره. Low medium high هر کدوم رو که کلیک کنی به یک مقدار خاصی از ترافیک رو اشغال میکنه. خوبیش اینه که نمی خواد عددی مقدار ترافیک اشغال شده توسط مدیر دانلود را تعیین کنی. برای رسیدن به نتیجه بهتر قبلش به برنامه باید بگی که سرعت اینترنتت چقدر هست.

این نرم افزار رو تابحال امتحان نکردم امیدوارم مشکلو حل کنه

برنامه dap هم چنین قابلیتی داره
میتونی تنظیم کنی که چه مقدار از پهنای باند اشغال بشه

Dap رو داشتم قبلا اونم باید دستی سرعت رو کم و زیاد کرد وگرنه سرعت لود صفحات به شدت میاره پایین

شما اینکارو چگونه انجام میدی؟ من خودم از IDM استفاده میکنم و قابلیتی بنام Speed Limiter داره که میشه سرعن دانلود رو کنترل کرد. به فرض مثال سرعت دانلود من که 250 KB/s هست تعیین میکنم سرعت از 200 بالاتر نره و 50 مابقی برای وبگردی فو ق العاده کافی هست . شما از IDM استفاده کن .
از منوی Downloads و از زیر مجموعه Speed Limiter روی Setting کلیک کن و در کادر خالی سرعت دلخواه رو بهش بده البته این سرعت برای یک فایل هست ، اگر شما مثلا 4 فایل رو همزمان دانلود میکنی باید سرعت رو تقسیم بر 4 کنی برای مثال برای من باید تو کادر خالی 50 بنویسم .
در همون صفحه تیک گزینه Show "speed Limiter " .... رو هم بزن تا در صفحه ای که به هنگام دانلود با عنوان Download Progress بالا میاد گزینه Speed Limiter اضاف بشه . حالا به دو طریق میتونی فعالش کنی : یا از همون زیر مجوعه On یا Off کنی یا در Download Progress قبل از شروع دانلود ، تیک گزینه اضافه شده رو بزنی .

اینم بگم برای وبگردی سرعت 15 کیلوبایت بر ثانیه هم کافی هست.

من از LeechGet استفاده میکنم که قابلیت تنظیم سرعت دانلود رو داره ولی باید مرتب سرعت کم و زیاد کنم که خسته کننده میشه
250 KB/s :20:
با سرعتی که شما داری دیگه هیچ مشکلی برای وبگردی و دانلود هم زمان وجود نداره اما من اگه بخوام 15 کیلوبایت به وبگردی بدم دیگه
چیزی باقی نمیمونه میمونه 5 کیلوبایت:11:
الان مجبورم از اوپرا برای دانلود استفاده کنم چون دقیقا همون چیزیه که میخوام سرعت وبگردی رو حین دانلود اصلا کاهش نمیده علاوه بر اینکه
از تمام پهنای باند باقی مونده استفاده میکنه ولی بدیش اینه که هیچ امکاناتی برای دانلود نداره

alyy
16-07-2011, 12:59
از آی دی ام استفاده کن بهترین گزینه هست شما کافیه یه بار تنظیمات رو اعمال کنی و هر وقت داشتی دانلود میکردی فقط یه تیک بزنی تصاویر رو نگاه کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سرعت رو به 10 کیلو بایت محدود کردم و هر وقت دانلود داشته باشم کافیه اون تیک محدود کننده دانلود رو تو صفحه دانلود بزنم یا برش دارم
البته من وقتی در حین دانلود با ای دی ام وب باز میکنم خود سرعت ای دی ام میاد پایین و صفحه باز میشه و وقتی سرچ صفحه تموم شد با بر میگرده به حالت اولیه

hamed-akbarie
18-07-2011, 19:29
بی خیال شو . :46:

GHAGHALEELEE
19-07-2011, 05:01
فری دانلود منجر هم مثل ای دی ام هست جفتشون محدودیت سرعت اعمال میکنن.
من خودم از این دو راه استفاده میکنم:
1.تعداد زیادی از صفحات وب رو برای هر کدوم توی یک تب باز میکنم و بعد مثلا 15 صفحه رو میخونم
2.با ای دی ام محدودیت سرعت رو اعمال میکنم بعد صفحه ام که لود شد محدودیت سرعت رو برمیدارم.گاهی وقتها توی یک دقیقه 2-3 بار اینکار رو مجبور میشم انجام بدم.واسه وبگردی سرعت 5 هم کافیه (البته اگه مثل من خوره دانلود باشی.جوونیه دیگه):8:

MAHY@R
20-07-2011, 12:31
پس فعلا از ای دی ام و محدودیت سرعت استفاده میکنم تا ببینم چی میشه

از دوستانی هم که راه حل گفتند خیلی ممنونم :11:

MAHY@R
20-07-2011, 12:46
فری دانلود منجر هم مثل ای دی ام هست جفتشون محدودیت سرعت اعمال میکنن.
من خودم از این دو راه استفاده میکنم:
1.تعداد زیادی از صفحات وب رو برای هر کدوم توی یک تب باز میکنم و بعد مثلا 15 صفحه رو میخونم
2.با ای دی ام محدودیت سرعت رو اعمال میکنم بعد صفحه ام که لود شد محدودیت سرعت رو برمیدارم.گاهی وقتها توی یک دقیقه 2-3 بار اینکار رو مجبور میشم انجام بدم.واسه وبگردی سرعت 5 هم کافیه (البته اگه مثل من خوره دانلود باشی.جوونیه دیگه):8:

منم شدیدا خوره دانلود دارم باور کن خیلی از چیزایی که دانلود کردمو هنوز نرفتم ببینم که چیه
منم مشکلم همینه که هی باید اون تیک محدویت سرعتو بزنم هی باید وردارم بعد یه موقع یادم میره وردارم میام میبینم بیخودی چند ساعت محدودیت سرعت گذاشتم و ...

ولی فعلا چاره ای نیست باید از همین روش استفاده کنم :27: