PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی لمسی تا 240000 تومن

ali_mohammad1365
15-06-2011, 12:31
سلام جمیعاً
یه گوشی لمسی می خواستم که دوربینش (عکس و فیلم) خوب باشه،صداش هم رضایت بخش باشه.یعنی لازم ندارم که با صداش کل بندازم ولی جوری هم نباشه که اذیت کنه.حتی الامکان Wi-Fi هم ساپورت کنه.از هر برندی بود عیب نداره.راستش خودم از لحاظ ظاهری و نسبت قیمت به کارایی با گوشی های سامسونگ بیشتر حال می کنم ولی می ترسم.احساس می کنم خریدن سامسونگ ریسک باشه.چون خیلی ظریف تر از نوکیا یا حتی سونی اریکسون هست.لا اقل من این جور حس میکنم.یه ترس دیگه از انتخاب سامسونگ دارم که از نظر ساپورت برنامه شاید مشکل داشته باشن.اینرو رو این حساب گفتم چون خودم قبلا D900i داشتم.از امکانات و قیمتش راضی بودم ولی برنامه خوریش افتضاح بود و هرچیزی رو نمیگرفت ضمن اینکه هر برنامه ای هم میخواستی روش بنصبی کلی مکافات داشت (خودتون که میدونید).بعد از مدتی هم که از نظر سخت افزاری مشکل بهم زد و هرجا بردمش درست نشد(مرتبا ریست میشد).اینه که میترسم سامسونگ بخرم.
ولی باز هم با این تفاسیر از شما خواهش میکنم راهنماییم کنید و از هر برندی که گوشی خاصی در نظرتون هست معرفی کنید.ضمنا هرکس با این گفته های من مخالف یا موافق بود با دلیل و نه از سر تعصب به برند یا مارک خاصی نظرش رو بگه.خواهشا فنی بحث کنید و تعصب رو کنار بذارید.
راستی حداقل قیمت 180 و حداکثر 240 تومن باشه یک قرون هم بالا پایین نشه همین رو صلوات بفرستید!!
ممنون از همه

bttt0
15-06-2011, 14:58
سلام دوست عزیز :40:

Samsung Galaxy Mini S5570
Nokia C5-03
Sony Ericsson XPERIA X10 mini
Samsung S5333 Wave 2 Pro

ali_mohammad1365
15-06-2011, 15:44
با تشکر
دیگه کسی نظری نداره؟؟

ali_phd71
15-06-2011, 16:06
با تشکر
دیگه کسی نظری نداره؟؟
یکم دیگه پول بذار روش samsung galaxy gio s5660 بگیر

Bruce Wayne
15-06-2011, 18:45
اگه یکم روش بذارین galaxy gio بهترینه. مشخصات کلی:

1. دوربین 3.2

2. CPU 800MHz+ گرافیک

3. صفحه نمایش مناسب برای برنامه و بازی

4. آندروید

5. اکثر بازی های HD رو اجرا میکنه ( رزولوشن HVGA)

HEGMATANEH
15-06-2011, 19:12
بهترین پیشنهاد جیو هست
البته یکم دیگه بزاری روش اپتیموس الجی هم خوبه

ali_mohammad1365
17-06-2011, 00:31
با تشکر از کلیه دوستان.ولی من زیاد اهل بازی نیستم و می خوام دوربین گوشیم لا اقل 5 باشه.البته نه اون پنجی که 2 هم نمی ارزه!!
راستی نظرتون در مورد vivaz چیه؟؟اگر کسی مخالفشه بگه عیبش چیه.البته فکر کنم از پولی که من گفتم بیشتر باشه.

bttt0
17-06-2011, 00:46
با تشکر از کلیه دوستان.ولی من زیاد اهل بازی نیستم و می خوام دوربین گوشیم لا اقل 5 باشه.البته نه اون پنجی که 2 هم نمی ارزه!!
راستی نظرتون در مورد vivaz چیه؟؟اگر کسی مخالفشه بگه عیبش چیه.البته فکر کنم از پولی که من گفتم بیشتر باشه.

ویواز عالی :31: عیبش و خیلی از اونایی که ندارند گوشی و میگن صدای کم ولی من که راضیم از صداش.. صدای زیاد خز میشه مثل این گوشی چینی ها که 124 تا اسپیکر داره ... در کل صداش متوسط .. دوربین که عالی 8 hd .. آها یه ایراد دیگه که میگیرن دوستان صفحه مقاومتیش هستش که انصافا یکی از بهترین مقاومتی هاست و مشکلی احساس نخواهی کرد .. یه مقدار هم باید بزاری رو پولت :40:

ali_mohammad1365
17-06-2011, 00:58
بازم ممنون.اگر کسی باز هم نظر موافق یا مخالفی داره بگه تا بیشتر یاد بگیریم.
راستی bttt0 جان در مورد سامسونگ و ریسکش + معایبی که گفتم نظری نداری؟درست میگم یا نه؟؟؟

bttt0
17-06-2011, 01:31
با اینکه برند محبوب خودم سونی اریک بود و هست ولی الآن انصافا حرف اول و سامسونگ میزنه .. دیگه الان خرید سامسونگ ریسک نیست یه فرصته که بخری و لذتش رو ببری .. :27:در مورد ساپورت هم خیالت راحت خوبه .. تنها ایراد گوشی های سامسونگ جنسشون هست که اونم اگر با گوشی کشتی گرفته نشه ( زیر دو خم و نگیری )خوبه :31:

ali_mohammad1365
17-06-2011, 16:19
ممنون که بی تعصب راهنماییم کردی.دمت گررررررررم
راستی 3 تا سوال دیگه:
اول اینکه اندروید چی داره که گوشی هاش با توجه به امکانات کمتر گرون تر از سیمبین هستند؟
دوم اینکه برای سیستم عامل اندروید به اندازه کافی برنامه های کاربردی و ... مثل سیمبین وجود داره و گیر آوردن و نصبش به همون راحتی سیمبین هست؟
و سوم اینکه فکر می کنم vivaz سیمبین باشه.اگر این طوره از نظر هنگ کردن چجوره؟اذیت میکنه؟مثل اکثر گوشی های نوکیا که سیمبین هستن و هنگ کردن خوراکشونه؟اصلا اندروید هم هنگ میکنه؟چقدر؟

behnam_r007
17-06-2011, 20:06
سلام دوست من. ديدم اينجا تاپيك زدي گفتم بذار تجربيات خودم بهت منتقل كنم ( البته اينجا همه استادن ) اگرچه وقتي تاپيك ميزنم كسي زياد نمياد كمك كنه.:20:

اول درمورد سامسونگ: منم دقيقا مثل خودت فكر ميكردم. همه ميگفتن سامسونگ ..... ولي هركي خودش داشت راضي بود. خلاصه پس از كلي تحقيق من كه حاضر بودم واسه گوشي 240 هزينه كنم با كلي پرس و جو تحقيق دل رو به دريا زدم و سامسونگ كوربي رو خريدم(هم تاچش خازني بود هم باتريش هم واي فاي داشت و... حالا ارزونترين گوشي كه واي فاي داره از برند نوكيا و سوني اريكسون چيه؟ و چنده؟ زير 200 نيست معمولا) دوست من اصلا اين حرفايي كه در مورد سامسونگ زده ميشه كاملا اغراق آميزه، شايد قبلا اينطور بوده ولي الان گوشيها رو با قيمت كم و امكانات فوق العاده داره ميده تو بازار.

اينكه ميگن به ضربه حساس هست بذار 1 موضوع رو واست روشن كنم. ببين همه گوشي هاي نسل جديد و تاچ به ضربه شديد حساس هستن و بايد مراقبتشون كني(مراقبت نه مثل 00 12). اين مشخص هست كه اگه گوشيت رو از 2-3 متر ارتفاع پرت كني زمين يا شوتش كني خراب ميشه حالا از هر برندي ميخواد باشه. نميدونم اينايي كه ميگن سامسونگ حساسه رو چه حسابياين حرفو ميزنن (آزمايش ضربه انجام دادن؟ با 2 گوشي عين هم ؟)

در كل به نظرم اصلا نوكيا نخر وبين سامسونگ و سوني انتخاب كن. اصلا خودت با توجه به قيمت و امكاناتشونو مقايسه كني متوجه ميشي كه اصلا نوكيا خيلي عقبتر هست. پس پولتو با خريدن نوكيا دور نريز.

در مورد سيستم عامل بايد بگم كه به نظر من و به نظر كساني كه واقع بين هستن و متعصبانه حرف نميزنن، سيمبيان ديگه دورش تموم شده، همه برنامه ها و بازي ها طبق سيستم عامل اندرويد داره وارد بازار ميشه. اگه سيمبيان بخري بايد با همون نرم افزارهاي قديمي سر كني (اگرچه نرم افزارهاي سيمبيان هم زياد هست و رو به افزايش اما بايد قبول كرد نرم افزارهاي اندرويد روز به روز داره بشتر ميشه و امكانات فوق العاده جالبي رو براي گوشيتون فراهم ميكنه،و از گوشيت دير خسته ميشي )

الان شما 1 سرچ توي گوگل بزني متوجه ميشي كه چقدر نرم افزارهاي با سيستم عامل اندرويد زياد هست طوري كه اصلا نيازي نيست واسه نصب نرم افزار گوشيت ببري مغازه و پول بدي. سيمبيان مشكل كرك شدن يا همون ساين شدن رو هم داره كه ... اعصاب ادمو ميريزه بهم.داداشم 1 مدت 5800 داشت.

والا من كه از هركي و از هر تعميرات موبايلي پرسيدم ميگفت اندرويد نسبت به بقيه سيستم عاملا هنگي نداره.

و سوم اينكه به نظرم بيشتر از 200-220 نبايد واسه گوشي هزينه كرد. چهارم:(تاچ مقاومتي نخر، در دراز مدت استهلاكش زياده اخه با ضربه كار ميكنه)

در كل سامسونگ گالكسي ميني و سامسونگ جيو رو پيشنهاد ميكنم .
اميدوارم پيشنهادم مفيد بوده باشه:10:

ali_mohammad1365
18-06-2011, 00:18
ممنون از لطفت آقا بهنام عزیز و همه ی بر و بچ

shopyfx
18-06-2011, 14:24
دوست عزبز دو تا گزینه خیلی خوب در برند سامسونگ می تونی داشته باشی .
1- galaxy fit
2- galaxy gio
هر دوشون بدون گارانتی 240 تومان هستن البته قیمت شیراز .

اگر برات بازی زیاد مهم نیست و بیشتر عکس برداری مهمه گلگسی فیت را ور دار بخاطر دوربین 5 مگاپیکسل .

اگر برات بازی مهمه و رزولشن صفحه نمایش گلگسی جیو را ور دارد بخاط سی پی یو 800

در کل الان با سیتم عامل بسیاز قوی و گرافیکی اندروید دیگر برند موبایل اهمیتی ندارد الجی سامسونگ اچ تی سی موتورلا .

ولی بهترین انتخاب از لحاظ قیمت و کارایی 1- گلگسی جیو 2 - گلگسی فیت

موفق و پیروز باشید

ali_mohammad1365
18-06-2011, 23:57
دوست عزبز دو تا گزینه خیلی خوب در برند سامسونگ می تونی داشته باشی .
1- galaxy fit
2- galaxy gio
هر دوشون بدون گارانتی 240 تومان هستن البته قیمت شیراز .

اگر برات بازی زیاد مهم نیست و بیشتر عکس برداری مهمه گلگسی فیت را ور دار بخاطر دوربین 5 مگاپیکسل .

اگر برات بازی مهمه و رزولشن صفحه نمایش گلگسی جیو را ور دارد بخاط سی پی یو 800

در کل الان با سیتم عامل بسیاز قوی و گرافیکی اندروید دیگر برند موبایل اهمیتی ندارد الجی سامسونگ اچ تی سی موتورلا .

ولی بهترین انتخاب از لحاظ قیمت و کارایی 1- گلگسی جیو 2 - گلگسی فیت

موفق و پیروز باشید

ممنون از راهنماییت و اینکه قیمت شیراز رو گفتی عزیز.نظر شما در مورد vivaz و jet چیه؟؟اگر میشه قیمت شیراز رو هم برای این دو تا بگید.
ممنون

dvd_arzan
21-06-2011, 11:34
سلام به همه دوستان

گوشی تا 250 تومن که امکانات زیر رو داشته باشه

1- سیستم عامل مناسب به طوری که نرم افزار و بازی زیاد براش پیدا بشه
2- دوربین مناسب و بالای 3
3- صفحه لمسی هم داشته باشه
4- WiFi هم داشته باشه خیلی خوبه
5- برند هم خیلی مهم نیست
6- نون هم بگیره :31:

ممنون از همگی

hasanmotori
21-06-2011, 11:45
سلام به همه دوستان

گوشی تا 250 تومن که امکانات زیر رو داشته باشه

1- سیستم عامل مناسب به طوری که نرم افزار و بازی زیاد براش پیدا بشه
2- دوربین مناسب و بالای 3
3- صفحه لمسی هم داشته باشه
4- WiFi هم داشته باشه خیلی خوبه
5- برند هم خیلی مهم نیست
6- نون هم بگیره :31:

ممنون از همگی

gio همه اینارو داره تازه نون سنگکم میگیره :27:

dvd_arzan
21-06-2011, 11:53

ممنون

میشه مشخصات کاملش رو بدین
چه سیستم عاملی روش هست ؟ دوربینش چطوره ؟

saze
21-06-2011, 13:03
ممنون

میشه مشخصات کاملش رو بدین
چه سیستم عاملی روش هست ؟ دوربینش چطوره ؟
آندروید-دوربین 3.2 هست

dvd_arzan
21-06-2011, 13:16

یه سرچ کردم اگه منظور شما این گوشی هست galaxy Gio S5660 هست
تو بررسی تخصصی اش نوشته که فلاش نداره ولی تو مشخصات کلی اش نوشته داره حالا فلاش داره یا نه ؟

فایل های دایویکس رو هم نمیتونه پخش کنه میشه برای این ضعفش نرم افزار استفاده کرد یعنی گیر میاد
بقیه مشخصاتش واقعا خوب هستن
نظر شما راجع به Fit s5670 چی هست ؟
ممنون از توجه شما

sAeEd_kHaAn
24-06-2011, 17:23
ممنون از راهنماییت و اینکه قیمت شیراز رو گفتی عزیز.نظر شما در مورد vivaz و jet چیه؟؟اگر میشه قیمت شیراز رو هم برای این دو تا بگید.
ممنون

عزیز دوستان اینهمه راهنماییت کردن باز دوباره اینو پرسیدی ؟ :41:اگه سیبین میخوای برو بگیر چرا راهنمایی میخوای ؟

ali_mohammad1365
26-06-2011, 18:10
عزیز دوستان اینهمه راهنماییت کردن باز دوباره اینو پرسیدی ؟ :41:اگه سیبین میخوای برو بگیر چرا راهنمایی میخوای ؟

عزیز من هم از همه بخاطر راهنماییهاشون تشکر کردم.ضمنا نگفتم که سیمبین به هیچ عنوان نمی خوام.مسئله اینجان که هر گوشی یه ضعف هایی دار ه و دلیل پرسش های زیاد من هم اینه که می خوام نظرات مختلف رو از همه بشنوم تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.حالا شما نمی خواید نظری بدید چرا جوش میزنی.خوب چیزی نگو والسلام

h!tman
26-06-2011, 18:19
ممنون
جت که دیگه قدیمی شده و به کار نمیاد
ویواز هم گوشی خوبیه
سیمبینش اذیت میکنه
از نظر سیستم عامل من خودمn73داشتم و هنوزم روی خط شخصیمه
ولی من روی این هیچی نرم افزار نمیریزم و برام حکم 1100 داره
سیمبین کاملا تاریخ انقضاش رسیده و الان دور دوره آندرویده
شما هم الان اهل بازی نیستی
یک دونه آندروید بپک بگیری روی Gio نصب کنی اونوقت هم اهل نرم افزار میشی هم بازی:دی