PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 250

ali pahlavan
12-06-2011, 19:58
سلام.تا 250 تومان چی پیشنهاد میکنید؟بیت gio @ fit سامسونگ که تقریبا قیمت یکسانی دارند چی پیشنهاد میکنید؟در ضمن چه فرقی با هم میکنند؟
با تشکر از همه ی دوستان

Scud_MD2
12-06-2011, 20:02
به نظر من جیو بگیر

P I R A N H A
12-06-2011, 21:09
بین این دوتا جیو بهتره بخاطر کیفیت بیشتر صفحه که بیشتر میشه واسش بازی پیداکرد ولی دوربین فیت بالاتره5جیو3.2هست
درکل جیو عالیه تواین قیمت

ali pahlavan
13-06-2011, 16:49
از نظرتون ممنونم.میخواستم بدونم اندروید چه امکاناتی رو ارایه میده که بقیه سیستم عامل ها ارایه نمیده؟
دوستان چیز دیگه ای پیشتهاد نمی کنید؟

sAeEd_kHaAn
13-06-2011, 17:30
جیو بگیر به قیمتش میارزه

HEGMATANEH
13-06-2011, 19:35
آندروید از نظرگرافیکی خیلی قوی عمل کرده
در مورد نرم افزارهای کاربردی بیشترین رو داره
چون اپن سورس هست هرکسی با داشتن علم برنامه نویسی میتونه واسش برنامه بنویسه که مورد آخری بزرگترین شاخصه آندروید هست
در مورد خرید گوشی جیو بهتره

ali pahlavan
14-06-2011, 08:29
پس نظر دوستان اینه که تو این قیمت GIO از همه ی گوشی ها ی موجود سرتره؟
سوال بعدیم اینه که میارزه به خاطر اندروید 100 تومن بیشتر پول بدم؟اخه پسر خالم سامسونگ S5250 خریده 160 تومن؟فرقاش هم اینه که اون بادا داره واین اندروید.صفحه نمایش GIO تعداد رنگ بیشتری نشون میده ولی بلوتوث اون نسخه 3.تو قیافه هم زیاد با هم فرق ندارن.
ایا درسته که به خاطر این تغییرات کم 100 تومن بیشتر بدم؟
تو یکی از تاپیک ها خونده بودم چون گوشی ارزونیه(GIO) نمی توان از اندرویدش به خوبی استفاده کرد وکیفیت اندروید های گوشی های گرونتر نداره؟
دوستان خواهش میکنم کامل جواب بدن تا بتونم بهترین انتخاب رو کنم.از همه ی دوستان تشکر می کنم.

ali pahlavan
14-06-2011, 21:53
سوال بعدیم اینه که میارزه به خاطر اندروید 100 تومن بیشتر پول بدم؟اخه پسر خالم سامسونگ S5250 خریده 160 تومن؟فرقاش هم اینه که اون بادا داره واین اندروید.صفحه نمایش GIO تعداد رنگ بیشتری نشون میده ولی بلوتوث اون نسخه 3.تو قیافه هم زیاد با هم فرق ندارن.
تو یکی از تاپیک ها خونده بودم چون گوشی ارزونیه(GIO) نمی توان از اندرویدش به خوبی استفاده کرد وکیفیت اندروید های گوشی های گرونتر نداره؟
دوستان خواهش میکنم کامل جواب بدن تا بتونم بهترین انتخاب رو کنم.از همه ی دوستان تشکر می کنم.

تو رو خدا یکی جواب بده خیلی گیرم

P I R A N H A
14-06-2011, 22:57
بله سرتره تو رنج قیمت خودش
بله میرزه100بیشتربدی واسش
کیفیت گوشی های گرونترو نداره به دلیل سیستم پایین تر نسبت به اونا و نمیشه تمام بازی و نرم افزا را رو روش ریخت

Bruce Wayne
15-06-2011, 18:48
galaxy gio

الن خیلی بازی HD براش اومده (رزولوشن HVGA)

ali pahlavan
16-06-2011, 10:41
سلام به دوستان.دیروز کل شهرمون رو زیر و رو کردم یکی پیدا نکردم.سامسونگ بالای 200 اصلا نمی یارن.میگن فروش نداره؟اخه چرا؟
شاید امدم تهران بهتر از کجا گوشی بخرم؟
چند سال پیش یه گوشی از علاالدین گرفتم واسه هفت پشتم بسته.یه جای مطمئن پیشنهاد می کنید؟
راستی چرا میگن فروشش کمه؟اینطور که معلومه سامسونگ گوشی های خوبی میزنه؟

ted1996
16-06-2011, 12:19
تو رو خدا یکی جواب بده خیلی گیرم

با افزایش بودجه 100تومن گلکسی ایس میتونی بگیری...بد نیست...
اگه میتونی ایکس10 بگیر....بگیر...پشیمون نمیشی...درضمن کم کارکردش(در حد آک)پیدا میشه اگه میخوای قیمت کمتری بپردازی...

ali pahlavan
16-06-2011, 19:51
با افزایش بودجه 100تومن گلکسی ایس میتونی بگیری...بد نیست...
اگه میتونی ایکس10 بگیر....بگیر...پشیمون نمیشی...درضمن کم کارکردش(در حد آک)پیدا میشه اگه میخوای قیمت کمتری بپردازی...
100 تومن بزارم روش تازه بد نیست!ایکس 10 الان چنده؟
از نظرت ممنونم.ولی من اگه اینقر می خواستم هزینه کنم خیلی گوشی بهتر از جیو که فکر میکنم تا 250 بهترینه وجود داره.تا 250 گوشی پیشنهاد کنی استقبال میکنم

shopyfx
18-06-2011, 14:41
دوست عزیز سیستم عامل اندروید به حدی زیبا و جداب می باشد که حالا حالاها ازش خسته نمی شی با این همه نرم افزار زیاد ولی سیتم عامل بادا فقط برند سامسونگ استفاده می کنه بخاطر این نرم افزارهاش زیاد نیستن .
و واقعا ارزش دارد ادم 100 تومان اضافه بده اندروید بگیره تم ها و گجت های فراوان و برنامه های کاربردی خیلی زیاد و محیط آسان و کاربر پسند .

و از لحاظ انتخاب گلگسی جیو و گلگسی فیت از نظر من ؟

اگر گوشی دوربین محور می خوای و اهل بازی کردن نیستی گلگسی فیت را ور دارد . بخاطر دوربین 5 مگاپیکسل

ولی اگر اهل بازی هستی حتما گلگسی جیو را ور دارد بخاطر صفحه نمایش خوب و سی پی یو 800 .

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

دوست عزیز سیستم عامل اندروید به حدی زیبا و جداب می باشد که حالا حالاها ازش خسته نمی شی با این همه نرم افزار زیاد ولی سیتم عامل بادا فقط برند سامسونگ استفاده می کنه بخاطر این نرم افزارهاش زیاد نیستن .
و واقعا ارزش دارد ادم 100 تومان اضافه بده اندروید بگیره تم ها و گجت های فراوان و برنامه های کاربردی خیلی زیاد و محیط آسان و کاربر پسند .

اگر گوشی دوربین محور می خوای و اهل بازی کردن نیستی گلگسی فیت را ور دارد . بخاطر دوربین 5 مگاپیکسل

ولی اگر اهل بازی هستی حتما گلگسی جیو را ور دارد بخاطر صفحه نمایش خوب و سی پی یو 800 .

ali pahlavan
18-06-2011, 19:32

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

از جواب کاملت ممنونم.

ali pahlavan
18-06-2011, 19:39
دوستان دیگه چیزی پیشنهاد نمیکنند.البته تقریبا تصمیمم رو گرفته ام.ولی یه سری از دوستان با این گوشی که می خوام بگیرم مخالفن و میگن که خوب نیست؟شما تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید.
من می خوام جیو بگیرم.از تمام دوستانی که تا الان جواب سوالاتم رو دادن تشکر میکنم

ali pahlavan
21-06-2011, 15:12
دوستان دیگه چیزی پیشنهاد نمیکنند.البته تقریبا تصمیمم رو گرفته ام.ولی یه سری از دوستان با این گوشی که می خوام بگیرم مخالفن و میگن که خوب نیست؟شما تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید.
من می خوام جیو بگیرم.از تمام دوستانی که تا الان جواب سوالاتم رو دادن تشکر میکنم
دوستان جواب نمیدن

h!tman
21-06-2011, 15:18
Galaxy Gio واقعا عالیه
شک نکنید تو این رنج قیمت آندرویدی با این کیفیت پیدا نمیکنید
بهتون نگفتند چه مشکلی داره؟

dvd_arzan
21-06-2011, 17:10
دوستان این گالکسی gio دوربینش فلش داره

بین آندرویید و سیمبین کدوم رو از نظر فراوانی نرم افزار بهتر میدونید؟

ali pahlavan
21-06-2011, 18:22
Galaxy Gio واقعا عالیه
شک نکنید تو این رنج قیمت آندرویدی با این کیفیت پیدا نمیکنید
بهتون نگفتند چه مشکلی داره؟
میگن باطریش ظعیفه.دوربینش بدرد نمی خوره و ...

ali pahlavan
21-06-2011, 18:34
دوستان این گالکسی gio دوربینش فلش داره

بین آندرویید و سیمبین کدوم رو از نظر فراوانی نرم افزار بهتر میدونید؟
فلش نداره.اندروید صد در صد بهتره.تو سایت gsm.ir اطلاعات خوبی هست یه سر بزن

ali pahlavan
29-06-2011, 09:48
از نظر دوستان ممنونم.هفته بعد می خوام برم تهران گالکسی جیو رو بگیرم.از کجا بگیرم مطمئن باشه؟

Amir Silent
30-06-2011, 00:32
من گوشی HTCC Wild Fire رو پیشنهاد میدم
با قیمت 260000
این گوشی تحت سیستم عامل Android 2.1 کار می‌کنه. هرچند وقتی که سیستم عامل جدیدتر 2.2 Froyo توسط گوگل معرفی بشه این گوشی قابلیت آپگرید رو داره.
در ضمن این گوشی مجهز به نمایشگر لمسی خازنی 3.2 اینچی هست

tazevared2006
04-07-2011, 07:52
منم یه گوشی تا 250 میخوام. با این مشخصات چی پیشنهاد میکنید:
1- دوربینش خیلی برام مهمه (اگه بشه ترجیحا 8 مگ)
2- کیفیت صداش خوب باشه.
3- کاملا تاچ باشه.
4- از برندهای سونی اریکسون، نوکیا و سامسونگ باشه.
5- زیاد اهل نصب برنامه نیستم.

مرسی...

bttt0
04-07-2011, 12:41
منم یه گوشی تا 250 میخوام. با این مشخصات چی پیشنهاد میکنید:
1- دوربینش خیلی برام مهمه (اگه بشه ترجیحا 8 مگ)
2- کیفیت صداش خوب باشه.
3- کاملا تاچ باشه.
4- از برندهای سونی اریکسون، نوکیا و سامسونگ باشه.
5- زیاد اهل نصب برنامه نیستم.

مرسی...
Sony Ericsson viVaz :31:

tazevared2006
06-07-2011, 08:06
Sony Ericsson viVaz :31:

قیمت Vivaz چنده الان؟ توی برندهای دبگه هم مدل خاصی هست؟؟

bttt0
07-07-2011, 15:19
قیمت Vivaz چنده الان؟ توی برندهای دبگه هم مدل خاصی هست؟؟

همین حدودا 250 ... توی این رنج قیمت این مدل بهترین دوربین و داره .. مدل های دیگه ای هم توی برند های دیگه هستند ولی گرونترند :31:

ali pahlavan
16-08-2011, 11:57
دوستان ما بازم مزاحم شدیم نظرتون در باره ی c6-01 چیه؟

ali pahlavan
17-08-2011, 13:37
دوستان ما بازم مزاحم شدیم نظرتون در باره ی c6-01 چیه؟
کسی نیست کمک کنه؟

ali pahlavan
02-09-2011, 18:18
دوستان تا ما خواستیم c6-01 رو بخریم قیمتش کشید بالای 300.کسی نمیدونه کی پایین می یاد؟