PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آه خدای من Ramnit.H و Ramnit.A کمک

arash2006
30-05-2011, 18:54
با سلام
:21:Ramnit.H
Ramnit.a:2:
این 2 ویروس سیستم رو آلوده کرده از 4.0.314.0 nod استفاده میکنم آپدیت ولی آنقدر سیستم رو کند سرچ میکنه که .... دیشب گذاشتم صبح ساعت 11 نگاه کردم دیدم تازه درایو 2وم رو 60 درصدش رو سرچ کرده 2500 هم ویروس فوق رو پیدا کرده آه سیستم :13:ABIT5200
RAM2G هاردم 500 ساتا و گرافیک هم 9400 1G آیا برنامه ای هست که فقط این ویروس رو سریع سرچ و پاک کنه ؟
اعصاب برا آدم نمیمونه هرکی میاد یو اس بی شو میزنه به سیستم کسی راهی داره که اصلا یو اس بی های کیس از کار بی افته هروقت خواستیم کار کنه یه برنامه گرفتم اونقدر مسخره بود USB Block v1.3.0 اول میشناخت یو اس بی رو بعد برنامه کار میکرد و پسورد میخواست ...:41:

AlexanderMahone
30-05-2011, 21:18
با سلام
:21:Ramnit.H
Ramnit.a:2:
این 2 ویروس سیستم رو آلوده کرده از 4.0.314.0 nod استفاده میکنم آپدیت ولی آنقدر سیستم رو کند سرچ میکنه که .... دیشب گذاشتم صبح ساعت 11 نگاه کردم دیدم تازه درایو 2وم رو 60 درصدش رو سرچ کرده 2500 هم ویروس فوق رو پیدا کرده آه سیستم :13:ABIT5200
RAM2G هاردم 500 ساتا و گرافیک هم 9400 1G آیا برنامه ای هست که فقط این ویروس رو سریع سرچ و پاک کنه ؟
اعصاب برا آدم نمیمونه هرکی میاد یو اس بی شو میزنه به سیستم کسی راهی داره که اصلا یو اس بی های کیس از کار بی افته هروقت خواستیم کار کنه یه برنامه گرفتم اونقدر مسخره بود USB Block v1.3.0 اول میشناخت یو اس بی رو بعد برنامه کار میکرد و پسورد میخواست ...:41:
دو فایل الوده رو در یه فایل فشرده قرار بده و در ویروس توتال اسکن کن ببین کدام انتی ویروس شناسایی میکنه اونارواز همون استفاده کن.
میتونی از توی SafeMode هم درایو هارو انتخاب کنی و از منو راست کلیک قسمت اسکن کلین رو انتخاب کنی ببینی مشکل حل میشه.
ضمنا اگر زیاد یو اس بی وصل میکنی از کسپر یا نورتون استفاده کن :10:

arash2006
31-05-2011, 00:08
داداش من میگم NOD پاکشون میکنه من تا برم کنار یکیشون که اصلا وجودیتشون معلوم نیست NOD پاکش میکنه چجوری بعد فشردش کنم مشکلم اینه که نود کند اسکن میکنه درایوارو.......

AlexanderMahone
31-05-2011, 00:22
داداش من میگم NOD پاکشون میکنه من تا برم کنار یکیشون که اصلا وجودیتشون معلوم نیست NOD پاکش میکنه چجوری بعد فشردش کنم مشکلم اینه که نود کند اسکن میکنه درایوارو.......
هارد رو دفراگ کن بعد اسکن کن باید درست بشه

جاسم کدخدایی بنت
01-06-2011, 17:10
سلام از این برنامه استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

309کیلوبایته

جزئیات ویروس

%UserProfile%\Local Settings\Application Data\<random>\
%UserProfile%\Local Settings\Application Data\<random>\<random>.exe

اینام تو رجیستری

HKEY_CURRENT_USER\Software\AVSolution
HKEY_CURRENT_USER\Software\AVSuitE
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVSolution
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVSuitE
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\PhishingFilter “Enabled” = “0″
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings “ProxyOverride” = “<local>”
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings “ProxyServer” = “[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]″
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings “ProxyEnable” = “1″
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run “<random>”
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run “<random>”

1navid
01-06-2011, 17:31
درایو هات رو دیفرگ کن بعد کلین آپ شون بکن بعد برو سراغ آنتی ویروس و اسکن رو بزن
اگه زیاد تغییر نکرد دیگه کاریش نمیشه کرد باید صبر کنی تا آنتی ویروست اسکن کنه

arash2006
15-06-2011, 13:37
درایو هات رو دیفرگ کن بعد کلین آپ شون بکن بعد برو سراغ آنتی ویروس و اسکن رو بزن
اگه زیاد تغییر نکرد دیگه کاریش نمیشه کرد باید صبر کنی تا آنتی ویروست اسکن کنه

داداش دیفرگ که خودش ساعتها زمان میبره این کلین آپ دیگه چیه چجوری کنم ؟
بعد این ویروس مثل اینکه هر کاری کنی بازم میاد هرچی میکشم بازم تکثیر میکنه !!!!!!

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

سلام از این برنامه استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

309کیلوبایته

جزئیات ویروس

%UserProfile%\Local Settings\Application Data\<random>\
%UserProfile%\Local Settings\Application Data\<random>\<random>.exe

اینام تو رجیستری

HKEY_CURRENT_USER\Software\AVSolution
HKEY_CURRENT_USER\Software\AVSuitE
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVSolution
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVSuitE
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\PhishingFilter “Enabled” = “0″
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings “ProxyOverride” = “<local>”
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings “ProxyServer” = “[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]″
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings “ProxyEnable” = “1″
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run “<random>”
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run “<random>”
آبای برنامت کار نمیکنه پاس میده جای دیگه!!!!!