PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرور آخر گزینه ی 2 و پروژه ی آخر قلم چی

ساش
21-05-2011, 21:27
درود دوستان کنکوری و سخت کوش

یه فکری به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم شاید که استقبال بشه و به مقصودمون برسیم

دوستانی تو این انجمن هستند که مرور آخر گزینه ی دو را ثبت نام کردند

و کسانی هم مثل من پروژه ی 8 یعنی جمع بندی قلم چی را

می خواستم دواطلبانی برای به اشتراک گذاری این دفترچه ها در چند درس باشه که بتونند این سوالات را اسکن کنه

من به شخصه می تونم سوالات زیست و شیمی آزمون های جامع پروژه آخر قلم چی را اسکن کنم و اینجا به اشتراک بزارم

اگر دوستان بتونند سوالات گزینه ی 2 را در 2 درس زیست و شیمی اسکن کنند و به اشتراک بزارند
خیلی خوب می شه

یا حتی اگر دوستانی باشند که اشتراکی درسای دیگه را قرار بدند حالا تو هر رشته ای

فکر می کنم اینطوری بشه از دوستان رقیب خودمون عقب نیفتیم

اگر کسی این آمادگی را داره یعنی معرفت و دستگاه اسکن
بسم الله

ما همه ممنونش می شیم

shah abas
21-05-2011, 21:44
اگر قرار بود اینا مجانی باشند که خود گزینه ۲ و قلم چی روی سایتشون می گزاشتند! درست نیست برای محصولی که اونا در عوضش سود و پول می خواهند تاپیک درخواست اسکن زده بشه.

ulsss
21-05-2011, 22:04
این کار غیر اخلاقی ست.

ساش
21-05-2011, 22:13
خوب من سود و پولش را دادم
شما هم سود و پولش را دادید

در ضمن کل دروس را که نمی خواییم اسکن کنیم
دی وی دی های آموزشی را نمی خواییم اشتراک کنیم
جزوات را که نمی خواییم اشتراک کنیم
و ......

در ضمن می تونیم به صورت دونفر دونفر به اشتراک بزاریم

یعنی دونفر با هم این مطالب را به اشتراک بزاره که به صورت عمومی تو اینترنت پخش نشه

هر کسی با من موافق بود و سوالات شیمی و زیست قلم چی را خواست به من pm بده و در عوض سوالات شیمی و زیست گزینه ی 2 را بهم بده

و فکر می کنم این کار مشکلی نداشته باشه

tariran0
22-05-2011, 05:19
این کار غیر اخلاقی ست.
کدام کار نادرست
این حرفا مال جاییست که هر کس نتواند سر کس دیگر را کلاه بزارد
مثلا همین کانون ، به بهانه های مختلف پول می گیرد.(پشتبیان و...)
مثلا همین ایرانسل ، با دوز و کلک و حقه بازی از اعتبار کاربران کم میکند.
و جدی خیلی زیاده اگه خواستید من یه تاپیک جداگانه میزنم و همه را معرفی مکنم

و نتیجه : بله درسته اون ها از این کارپول درمیارن ولی پولی که درمیارن درست نییست و باید بهشون نظارت بشه. ولی متاسفانه ما دلمون به حال این شرکتای گردن کلفت میسوزه و صدای خورد شدن مهندسا وبرنامه نویسا و (قشرهای دیگر مثل هنرمندان و...) نمیسوزد که خودمان با دست خودمان اثراتشون رو به راحتی تو وب می زاریم و باعث میشیم یه اثری که براش روزها و شب ها زحمت کشیدن به راحتی به رایگان در اختیار همه قرار بگیره

آخرین جمله لطفعلی خان زند در قهوه ی تلخ هنگام رفتن::20:
بترسید از مالی که به زور ستانده شود، بترسید از خونی که به ناحق ریخته شود، بترسید از آهی که از ته دل کشیده شود. خداوند این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدارد.

vahid-p
23-05-2011, 00:37
با tariran0 مخالفم !!!
نمی شه گناهی یکی رو به دیگری نسبت داد. بگیم چون حق برنامه نویس ها و... خورده می شه یا چون مثلا فلانی حقمون رو خورده بیایم حق گزینه دو و... رو بخوریم. در اصل گزینه دو یا قلمچی اینجا مطرح نیستند، اینجا شرکت کننده هایی که پول دادن حقشون خورده می شه.
حالا از حق و حق خوری که بگذریم، کلا فکر نکنم تو این یکماه سرنوشت ساز کسی وقت ( یا حوصله ) اسکن کردن رو هم داشته باشه. برای همین به فکر راههای دیگه باشین. من که می گم کتاب سنجش آخر برای این یک ماه خوبه.

ولی متاسفانه ما دلمون به حال این شرکتای گردن کلفت میسوزه و صدای خورد شدن مهندسا وبرنامه نویسا و (قشرهای دیگر مثل هنرمندان و...) نمیسوزد که خودمان با دست خودمان اثراتشون رو به راحتی تو وب می زاریم و باعث میشیم یه اثری که براش روزها و شب ها زحمت کشیدن به راحتی به رایگان در اختیار همه قرار بگیره
اینو قبول دارم ولی اینجا جای این بحثا نیست. البته من شرکت های بزرگ و کوچیک رو جدا نمی کنم و همه چه کوچیک و چه بزرگ باید به حقشون برسن.

یعنی دونفر با هم این مطالب را به اشتراک بزاره که به صورت عمومی تو اینترنت پخش نشه
با این موافقم از لحاظ تئوری. چون مشکلی نداره به نظر من . مثل اینه که سوالات رو ببری با دوستت بشینی و حل کنی. حالا چه واقعی چه از طریق اینترنت.

یه توصیه. اینکارا وقت می بره و وقتتون رو تلف می کنه در صورتی که نفع زیادی به نظر من نداره. من که نه تو مرور اخر و نه اون پروژه 8 شرکت نکردم و فقط دو تا جامع گزینه دو و جامع سنجش + کتاب سنجش آخر.

mh_rayaneh
27-05-2011, 13:13
باید قانون کپی رایت رعایت بشه.من نه دلم برای کانون میسوزه نه گزینه 2.اما سعی کنیم با رفتار درست ایران رو به یک فرهنگ غنی برسونیم

tariran0
27-05-2011, 18:20
با tariran0 مخالفم !!!
نمی شه گناهی یکی رو به دیگری نسبت داد. بگیم چون حق برنامه نویس ها و... خورده می شه یا چون مثلا فلانی حقمون رو خورده بیایم حق گزینه دو و... رو بخوریم. در اصل گزینه دو یا قلمچی اینجا مطرح نیستند، اینجا شرکت کننده هایی که پول دادن حقشون خورده می شه.
حالا از حق و حق خوری که بگذریم، کلا فکر نکنم تو این یکماه سرنوشت ساز کسی وقت ( یا حوصله ) اسکن کردن رو هم داشته باشه. برای همین به فکر راههای دیگه باشین. من که می گم کتاب سنجش آخر برای این یک ماه خوبه.

اینو قبول دارم ولی اینجا جای این بحثا نیست. البته من شرکت های بزرگ و کوچیک رو جدا نمی کنم و همه چه کوچیک و چه بزرگ باید به حقشون برسن.

با این موافقم از لحاظ تئوری. چون مشکلی نداره به نظر من . مثل اینه که سوالات رو ببری با دوستت بشینی و حل کنی. حالا چه واقعی چه از طریق اینترنت.

یه توصیه. اینکارا وقت می بره و وقتتون رو تلف می کنه در صورتی که نفع زیادی به نظر من نداره. من که نه تو مرور اخر و نه اون پروژه 8 شرکت نکردم و فقط دو تا جامع گزینه دو و جامع سنجش + کتاب سنجش آخر.

من نمیگم که چون حق بعضیا پایمال میشه باید حق دیگران را خورد.:20:
من کلا با این موضوع مخالفم. من اگه یه روز بتونم 100 % فرهنگ قانون کپی رایت رو تو ایران جا میندازم

من منظورم این بود که شرکتایی مثل ایرانسل دارن (به قول بحثای دینی) کلاهبرداری خفی(پنهان) می کنن. به هر بهانه ای شده از مردم پول می گیرن. که اصلا اینجا جای بحثش نیست
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید:20:

ساش
27-05-2011, 18:52
دوست من بحث را ول کن

اونجایی که نباید یه سی دی را کپی کنند می رند کپی می کنند و می بینند و دانلود می کنند

اینجا که یه کار با نفس درست داره انجام می شه می خوان متمدن بازی دربیارند

اگر من همین الان از زیست امروز اسکن بگیرم بزارم اینجا به نظرت قلم چی برشکست می شه آخه

خلایق هرچه لایق

فقط خدا کنه تو همه ی موارد این طوری کپی رایت را رعایت کنید

در ضمن اصلا وقتی قلم چی سوالاتش را تو کتابا و تو مجله ها چاپ می کنه دیگه من نمی دونم چرا بعضی ها سنگ امثال این شرکت ها را به سینه می زنند و کاسه ی داغتر از آش می شن

shah abas
27-05-2011, 23:07
دوست من بحث را ول کن

اونجایی که نباید یه سی دی را کپی کنند می رند کپی می کنند و می بینند و دانلود می کنند

اینجا که یه کار با نفس درست داره انجام می شه می خوان متمدن بازی دربیارند

اگر من همین الان از زیست امروز اسکن بگیرم بزارم اینجا به نظرت قلم چی برشکست می شه آخه

خلایق هرچه لایق

فقط خدا کنه تو همه ی موارد این طوری کپی رایت را رعایت کنید

در ضمن اصلا وقتی قلم چی سوالاتش را تو کتابا و تو مجله ها چاپ می کنه دیگه من نمی دونم چرا بعضی ها سنگ امثال این شرکت ها را به سینه می زنند و کاسه ی داغتر از آش می شن فقط خواستم بگم من کپی رایت رو رعایت می کنم و این حرفا رو می زنم و اعتقاد دارم که رطب خورده منع رطب نکند. (ویندوز اصل می خرم٬ فیلم اصل از ایتونز اجاره کنم و ....):31:

tariran0
09-06-2011, 19:43
فقط خواستم بگم من کپی رایت رو رعایت می کنم و این حرفا رو می زنم و اعتقاد دارم که رطب خورده منع رطب نکند. (ویندوز اصل می خرم٬ فیلم اصل از ایتونز اجاره کنم و ....):31:

می تونم بپرسم ویندوز اصل از کجا می خری؟
آیا پول رو به خود شرکت ماکروسافت می دی؟

متاسفانه یه تفکری افتاده تو مردم که فکر می کنن یه چیز اصل یعنی اینکه سی دیش رنگی باشه و....
به برنامه ای اورجینال می گن که توسط شرکت سازنده برای شما تایید شده باشه نه اینکه سی دی اون چاپی باشه!
اصلا مهم نیست سی دی چه شکلیه. شاید اصلا ما یه برنامه رو دانلود کردیم ولی برای اصل شدن و رعایت کپی رایت باید اون رو بخریم.روش خریدن هم اینجوریه که یه یوزرنیم پسورد از شرکت سازنده می گیریم و ویندوز رو فعال می کنیم. (آیا شما اینکار رو کردید؟ ) می دونم که نه چون اصلا ایران تحریمه و به ایرانی ها نمی فروشن!

یه مثال بزنم. شما به احتمال زیاد تاحالا نرم افزار های تولید داخل رو خریدید؟(مثل نرم افزارها ی قرآنی و درسی) در اکثر موارد باید به سایت برید یا با پیامک نرم افزار رو ثبت کنید!. پس مهم نیست که اون سی دی چاپی باشه یا نه!

متاسفانه بعضی شرکت ها نرم افزاره ای خارجی رو چاپ رنگی می کنن و به قیمت گزاف و کاملا قانونی(تو ایران) می فروشن.

shah abas
09-06-2011, 19:58
می تونم بپرسم ویندوز اصل از کجا می خری؟
آیا پول رو به خود شرکت ماکروسافت می دی؟

متاسفانه یه تفکری افتاده تو مردم که فکر می کنن یه چیز اصل یعنی اینکه سی دیش رنگی باشه و....
به برنامه ای اورجینال می گن که توسط شرکت سازنده برای شما تایید شده باشه نه اینکه سی دی اون چاپی باشه!
اصلا مهم نیست سی دی چه شکلیه. شاید اصلا ما یه برنامه رو دانلود کردیم ولی برای اصل شدن و رعایت کپی رایت باید اون رو بخریم.روش خریدن هم اینجوریه که یه یوزرنیم پسورد از شرکت سازنده می گیریم و ویندوز رو فعال می کنیم. (آیا شما اینکار رو کردید؟ ) می دونم که نه چون اصلا ایران تحریمه و به ایرانی ها نمی فروشن!

یه مثال بزنم. شما به احتمال زیاد تاحالا نرم افزار های تولید داخل رو خریدید؟(مثل نرم افزارها ی قرآنی و درسی) در اکثر موارد باید به سایت برید یا با پیامک نرم افزار رو ثبت کنید!. پس مهم نیست که اون سی دی چاپی باشه یا نه!

متاسفانه بعضی شرکت ها نرم افزاره ای خارجی رو چاپ رنگی می کنن و به قیمت گزاف و کاملا قانونی(تو ایران) می فروشن.
فکر کنید یه مرجع تقلید بیاد با تغییر چهره با یک ثقه الاسلام بحث کنه٬ بعد اون ثقه الاسلام بگه شما خیلی چیزا نمی دونی٬ این در اصل یه چیزیه و ... . من الآن حس اون مرجع رو دارم:دی (البته نمی گم شما اطلاعات کمی داری٬نه! اما منم یه نمه اطلاعات دارم)
من بالای این ویندوز ۳۲۰ هزار پول دادم. دو سه تا لایسنس MSDN استفاده کردم دو سه تا هم OEM خریدم. دو تا جعبه (Retail) هم داشتم تا این که الآن دارم دومی رو استفاده می کنم! فکر می کنید بازم بعد این همه تنوع لایسنس اصل فکر کنم بتونم اصلش رو تشخیص بدم. تجربه های دیگه ای هم دارم. الآن هم اند بازی اصل هستم و نید فور اسپید رو دارم روی اکانت ORigin :دی
کافیه ؟:D

tariran0
09-06-2011, 19:59
فکر کنید یه مرجع تقلید بیاد با تغییر چهره با یک ثقه الاسلام بحث کنه٬ بعد اون ثقه الاسلام بگه شما خیلی چیزا نمی دونی٬ این در اصل یه چیزیه و ... . من الآن حس اون مرجع رو دارم:دی (البته نمی گم شما اطلاعات کمی داری٬نه! اما منم یه نمه اطلاعات دارم)
من بالای این ویندوز ۳۲۰ هزار پول دادم. دو سه تا لایسنس MSDN استفاده کردم دو سه تا هم OEM خریدم. دو تا جعبه (Retail) هم داشتم تا این که الآن دارم دومی رو استفاده می کنم! فکر می کنید بازم بعد این همه تنوع لایسنس اصل فکر کنم بتونم اصلش رو تشخیص بدم. تجربه های دیگه ای هم دارم. الآن هم اند بازی اصل هستم و نید فور اسپید رو دارم روی اکانت ORigin :دی
کافیه ؟:D
شما این پول رو به کی دادید و خریدید؟

shah abas
10-06-2011, 19:06
شما این پول رو به کی دادید و خریدید؟
به یه شرکت که وارد می کرد دیگه!:دی

tariran0
10-06-2011, 19:57
به یه شرکت که وارد می کرد دیگه!:دی
ببین مطمئنی اون شرکت واقعا اون اکانتی که به تو فروخته از خود ماکروسافت خریده؟
آخه هم ایران تو تحریم ههم اینکه ماکروسافت نمیاد به من 1000 تا اکانت بفروشه بعد من خودم اونارو جداگونه بفروشم. خودش مستقیم به کاربر می فروشه.

البته اینا که میگم با قطعیت 95% هست نه 100%

shah abas
10-06-2011, 20:06
اکانت نبوده٬ یک بسته بندی اصل مایکروسافت با دی وی دی های اصل با مشخصات توی سایت مایکروسافت با سریال نامبر و ... . یعنی من الآن اون چیزی رو خریدم که شما میری تو فروشگاه اصل می خری.