PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت شبکه

aslani60
14-05-2011, 07:19
با سلام به همه دوستان
من دنبال یک نرم افزار می گردم مثل نت اسکول که بشه تمام دسکتاپهای شبکه را دید و به راحتی بشه با سیستمها از راه دور کار کرد.متاسفانه برنامه نت اسکل را هر کاری می کنم در شبکه ما جواب نمی ده........:13:

Netw0rks
14-05-2011, 07:45
با سلام به همه دوستان
من دنبال یک نرم افزار می گردم مثل نت اسکول که بشه تمام دسکتاپهای شبکه را دید و به راحتی بشه با سیستمها از راه دور کار کرد.متاسفانه برنامه نت اسکل را هر کاری می کنم در شبکه ما جواب نمی ده........:13:

سلام دوست عزیز

می تونید از team viewer استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aslani60
14-05-2011, 08:10
برنامه team viewer برای اجرا باید از کاربران آی دی و پس گرفت من برنامه ای می خوام که همه دسکتاپها را داشته باشم و بدون مشارکت کاربران روی سیستم آنها کار کنم

esyo
14-05-2011, 12:26

vipnn
16-05-2011, 00:59

با جفتشون میتونی .

hoomi_gta
16-05-2011, 11:28
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا جفتشون میتونی .
dmware خیلی نرم افزار توپیه همه ی کار های ریموت و میشه انجام داد باهاش.
نرم افزاری هم هست که desktop های شبکه و کنار هم نشون بده و مانیتور کنه؟

aslani60
18-05-2011, 08:17
ممنون، برنامه خیلی خوبی بود ولی دقیقا برای remote همون مشکل را داره که به محض اتصال، سیستم کاربر log off می شه و تنها یک کاربر می تونه با سیستم کار کنه... ولی امکانات بی نظیری داشت. راستش من می خوام دسکتاپهای کاربران را بدون اینکه متوجه بشن بببینم:21:......:41:

mjzaret
18-05-2011, 13:17
ممنون، برنامه خیلی خوبی بود ولی دقیقا برای remote همون مشکل را داره که به محض اتصال، سیستم کاربر log off می شه و تنها یک کاربر می تونه با سیستم کار کنه... ولی امکانات بی نظیری داشت. راستش من می خوام دسکتاپهای کاربران را بدون اینکه متوجه بشن بببینم:21:......:41:

به نظر من تنها راه حل مشكلتون استفاده از Net Support School هست.

با Teamviewer ميشه ديد اما كاربر كلاينت به راحتي متوجه ميشه و نكته اگه شما TeamViewer رو طوري تنظيم كنيد كه از طريق شبكه ارتباطات رو برقرا كنه ديگه نيازي به ID نيست و با IP شبكه به راحتي مي‌تونيد به سيستم كلاينت دسترسي داشته باشيد.

شاد باشيد :40:

vipnn
19-05-2011, 01:34
norton هم یادم قبلاً یه برنامه برا این کار داشت - که یوزر متوجه نمی‌شد - یه سرچ کن

vipnn
19-05-2011, 01:35
norton هم یادم قبلاً یه برنامه برا این کار داشت - که یوزر متوجه نمی‌شد - یه سرچ کن

vipnn
19-05-2011, 01:55

vipnn
19-05-2011, 02:32

aslani60
19-05-2011, 11:24
به نظر من تنها راه حل مشكلتون استفاده از Net Support School هست.

با Teamviewer ميشه ديد اما كاربر كلاينت به راحتي متوجه ميشه و نكته اگه شما TeamViewer رو طوري تنظيم كنيد كه از طريق شبكه ارتباطات رو برقرا كنه ديگه نيازي به ID نيست و با IP شبكه به راحتي مي‌تونيد به سيستم كلاينت دسترسي داشته باشيد.

شاد باشيد :40:

بله من هم به همین نتیجه رسیدم این برنامه را هم به طور آزمایشی روی سیستم خودم و لب تاپ نصب کردم.سیستمی که نسخه معلم روی اون نصب هست سیستم بعدی را deploy میکنه ولی حتما باید یوز و پسورد را بش بدم تا این کار را بکنه و در عین حال ارتباط بین این دو برقرار نمی شه. هر کاری میکنم اصلا نمی شه باش کار کرد همه تنظیمات هم درست.ولی نمی دونم چرا نمی تونم باش کار کنم در حالی که میگن کار کردن با این نرم افزار خیلی ساده است.....؟؟؟؟؟؟؟؟