PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه فکری به حال این بخش بکنبد (بازار شام)

resident2011
07-05-2011, 13:22
با عرض پوزش ولی ظاهراً اینجا مدیر درستو حسابی نداره آخه وقتی به عنوانش نگاه می کنی و میای داخلش اصلاً به اون نتایجی که می خوای نمیرسی توی جستجو هم که اصلاً هیچ نتیجه ایی عایدمون نمیشه .:41:
پی سی ورد یکی از پر بازدیدترین سایتها کشور و خیلی ها میان اینجا بهتر بود بخش ساخت و طراحی بازی رو از ه-ک و ویرایش جدا می کردید چون اولی بیشتر مربوط به کسایی که به بازیسازی علاقه دارن .دومی بیشتر کسایی هستند که به بازی کردن علاقه دارن.
بهتره مباحث آموزشی رو جدا کنید اگه یه نگاهی به بخش بندازید بیشتر شبیه بازار شامه تا یه بخش آموزشی . تعداد صفحاتش اینقدر بالاست که اصلاً هیچکس به ارشیو قدیمی نمی تونه نگاه کنه توی جستجو هم خودتون دنبال یه موضوع بگردید اصلاً نتیجه نمی گیرید .بهتر نیست مدیر این بخش یه فکری به حال اینجا بکنه .شاید قبلاً یه همچین پستی اینجا زده شده ولی به هرحال منم میزنم شاید یه خونه تکونی انجام بدید .هرچند عید خیلی وقته اومده:31:

به نظر اگه این بخش خودش به چندین بخش مجزا تقسیم بشه خیلی بهتر باشه مثلا:
بخش سوالات واسه کسایی که سوال عمومی دارن و می خوان در مورد بازی سازی بدون
بخش آموزشی که بشه آموزشهای مربوط به بازیسازی رو توش گذاشت حتی خود این هم میتونه به دو بخش تقسیم بندی بشه بخش آموزش انجین هی آمده بخش آموزش های پایه مثل Direct وopenGl و.... البته شاید توی قسمت برنامه نویسی سایت اینا باشه ولی توی این بخش کسایی هستند که ممکنه اینا رو بلدن ولی اصلا به قسمت برنامه نویسی سایت سر نمیزنن .
بخش گالری و نمونه کارهای اعضا و.......... وهر دسته بندی دیگه ایی که بتونه کمک کنه .
اینا نظرات کلی که من دادم صرفاً جهت درک بهتر نظرم .
ولی بهتره حتماً یه دستی به سرو گوش اینجا بکشید فکر کنم خودتون بهتر بدنید خیلی ها دوست دارن بازی سازی رو به صورت پایه یاد بگیرن ولی متاسفانه توی هیچ سایتی من ندیدم به صورت اصولی و پایه به اینکار پرداخته بشه حتی سایتهایی که دامنه هاشون و اسامی سایتهاشون به بازی ربط داره .بهتره شما اینکار رو بعنوان اولین سایت شروع کنید.

از ما گفتن من چون پی سی ورد رو خیلی دوست دارم مخصوصاً این بخش رو نظرام رو گفتم امیدورام تاثیر گذار باشه .

دوستانی که این مطلب رو می خونن اگه موافق هستن دکمه تشکر رو بزنن.شاید مدیر بخش با دیدن تعداد تشکرها به وقتی برای انجام اینکار قرار بدن :10:

پست بی خودی هم ندید خواهشاً :31::31:

alisahaf70
07-05-2011, 13:28
احسان جان داره این مرتب سازی رو انجام می ده قبلش یه نگاه به تاپیکا مینداختید اونجا خود احسان این موضوع رو تذکر داده

ehsan_wwe
07-05-2011, 13:53
فدات شم ساخت ویرایش جزو قسمت های کم بازدید پی سیورده
بحث خورد کردن تالارش هم خیلی وقته داره پی گیری میشه
اگه صبر کنی درس میشه
(‌دیگه آخراشه )

3Dmajid
07-05-2011, 13:58
فدات شم ساخت ویرایش جزو قسمت های کم بازدید پی سیورده
بحث خورد کردن تالارش هم خیلی وقته داره پی گیری میشه
اگه صبر کنی درس میشه
(‌دیگه آخراشه )

یه قسمتم مربوط به یونیتی بزارید دمتون گرم :11::31::20:

hadi665
07-05-2011, 18:32
به نظر اگه این بخش خودش به چندین بخش مجزا تقسیم بشه

بنده در جریان این تقسیمات هستم
باید بگم که یه روند طولانی داره و اصلا به مدیر بخش ساخت بازی ها مربوط نمیشه !
از ایشون فقط یه نظر خواسته میشه که اوجش یه روز طول میکشه
بعقیش یه مرحله ی طولانیه که اصلا ایشون توش دخیل نیستن

;)

havas_1980
07-05-2011, 20:25
...دوست من! ممنون از انتقادتون اما ما خیلی وقته سر این قضیه درگیریم...

رک وپوست کنده میگم... مدیریت بازی اوایل 2010 درخواست تفکیک رو رد کرد رفت... خب؟ بعد شش ماه درخواست مربوطه انجام گرفت اما نه به اون شکلی که مایل بودیم که حسین (Sam Fisher) مدیر سابق هم در این مورد این تفکیک نصف و نیمه و نه چندان جالب اعلانی داد... بعدش یه سری تغییرات رو برای درخواستمون اعمال کردیم و آخر 2010 دوباره تحویل دادیم و هنوزم که هنوزه منتظریم.

اینه قضیه ما! یعنی ما از خدامونه ولی...

خلاصه دعا کنین. فکر نمیکنم صحبتی دیگه بمونه.

resident2011
08-05-2011, 09:11
خوب حالا که مشکل از مدیریت اصلی سایته بهتر نیست دوستان همکاری بیشتری بکنن و با زدن دکمه تشکر حمایت خودشون رو بشتر اعلام کنند تا شاید اونا به خودشون بیان .
وقتی همه کاربران این بخش از اینکار حمایت کنن و مدیران سایت اهمیت ندن یعنی به ما اهمیت ندادن و این یعنی از دست دادن کاربران .
به هرحال بعد از به نتیجه رسیدن این کار من خواهش می کنم مدیر انجمن این پست رو پاک کنه پس از زدن دکمه تشکر دریغ نکنید .
120 بازدید از پست و 9 نفر از اینکار حمایت کردن یعنی دوستان با این آشفتگی حال حاضر موافق هستن؟؟؟:18::18:

ehsan_wwe
08-05-2011, 18:27
فكر ميكنم با اين روش داري تشكراتو زياد ميكنيا

مديرا نياز به اينچيزا ندارن بايد برسي كنن ببينن چه موقع جامعه تشنه تره براي بخش بخش كردن تالار بازي (‌نظر منه )‌

resident2011
08-05-2011, 23:12
به هرحال بعد از به نتیجه رسیدن این کار من خواهش می کنم مدیر انجمن این پست رو پاک کنه پس از زدن دکمه تشکر دریغ نکنید .ببخشید ولی من که گفتم چند وقته دیگه که کار به نتیجه رسید مدیر بخش این پست رو پاک کنه.
در ضمن اصلاً نه دنبال زیاد کردن پستهام هستم نه تشکر چون به درد من یکی که نمی خوره یعنی اصلاً نمیدونم به چه کاری میان که بخوام زیادشون کنم.یه نگاهی به پستهای من می کردید خودتون متوجه میشدید به ندرت میتونید پستهای بی فایده توشون پیدا کنید(اسپم) بر عکس کاربرای دیگه .

در ضمن در مورد این سایت و سایتهای پر بازدید دیگه باید عرض بکنم الان دیگه بیشتر جنبه تجاری دارن و شاید مدیران اصلی سایت خیلی وقتشون رو صرف کار با انجمن نکنن و این کار رو به دیگران واگذار کردن .واسه همین ممکنه اصلاً اینکار رو نکنن مگه ما از اونا بخوایم البته همه نه چند نفر :41:

resident2011
10-05-2011, 21:49
ظاهراً هیچکس رغبتی به اینکار نداره پس لطفاً مدیر بخش این پست رو پاک کنه دوستان فکر ننکن ما خواستی بقیه رو بلا نسبت :11: فرض کنم.
من فقط م خواست این بخش یکم تخصصی تر بشه و دوستان راحتر از معلومات هم استفاده کنن.

*Batman*
11-05-2011, 00:06
پیشنهاد خوبیه ولی امیدوارم بخش ه+ک کاملا نابود نشه.
چون آموزشهای خوبی داره.