PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار Adobe Creative Suite 5 Master Collection middle east

boy_kochak
06-05-2011, 18:45
سلام دوستان نرم افزار Adobe Creative Suite 5 Master Collection middle east رو همراه با اکتیوتورش میخواستم ... میتونید کمکم کیند .. فقط نسخه خاورمیاه باشه نهایی باشه .

ممنون میشم ....:11::10:

Traceur
07-05-2011, 06:56
سلام دوستـــ عزیز

در این تاپیـــک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy_kochak
07-05-2011, 10:31
سلام دوستـــ عزیز

در این تاپیـــک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ، اما من قبل از اینکه پست بدم خوب تاپیک رو جستجو کردم ، اگر دقت کرده باشی تمامی این نسخه ها که معرفی شده نسخه انگلیسی هست اما من نسخه خاورمیانه ( middle east - ME) رو میخواستم ....

لطفا راهنماییم کنید . ممنون :11:

boy_kochak
07-05-2011, 18:01
کسی نیست راهنماییمون بکنه ...؟

sinaxex
07-05-2011, 19:37
دوست عزیز توجه شرکت ادوبی نسخه ایی به نام Sute Me ندارد فقط برنامه های فتوشاپ , ایلستراتور و دقیقا نمیدونم یک یا دو برنامه از مجموعه cs جزوه سری هایی هستند که me دارند و در اینترنت به صورت collection عرضه میشوند و در سایت ادوبی هم به صورت تکی! به نظرم اگر میخواهید به روز ترین هاش رو داشته باشید با یک هیلتر شکن به سایت ادوبی برید و اخرین نسخه های تریال اش رو دانلود کنید (چون سایت ادوبی ایران رو تحریم کرده) و بعد با برنامه های کرکر و پچ کرک کنید برنامه رو.

boy_kochak
07-05-2011, 19:42
دوست عزیز توجه شرکت ادوبی نسخه ایی به نام Sute Me ندارد فقط برنامه های فتوشاپ , ایلستراتور و دقیقا نمیدونم یک یا دو برنامه از مجموعه cs جزوه سری هایی هستند که me دارند و در اینترنت به صورت collection عرضه میشوند و در سایت ادوبی هم به صورت تکی! به نظرم اگر میخواهید به روز ترین هاش رو داشته باشید با یک هیلتر شکن به سایت ادوبی برید و اخرین نسخه های تریال اش رو دانلود کنید (چون سایت ادوبی ایران رو تحریم کرده) و بعد با برنامه های کرکر و پچ کرک کنید برنامه رو.

ممنون از راهنماییت ..... قبل از اینکه این پست رو بدید داشتم حسابی میگشتم و در سایت ادوبی هم رفتم طبق گفته های شما اصلا همچین نسخه ای رو برای دانلود نمیده فقط en میده .... مجبورم تک تک دانلود کنم یا اینکه یه جایی یه لینکی رو پیدا کنم البته یه جا پیدا کردم اما اطمینان بهش ندارم میتونید شما کمک کنید ..... یه نگاه بیندازید ... میترسم دانلود کنم اینم en در بیاد ....:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

boy_kochak
07-05-2011, 19:49

چند دقیقه پیش لینکاشو چک کردم Delete شده بود .:41:

jafarian
08-05-2011, 07:35
سلام دوستان نرم افزار Adobe Creative Suite 5 Master Collection middle east رو همراه با اکتیوتورش میخواستم ... میتونید کمکم کیند .. فقط نسخه خاورمیاه باشه نهایی باشه .

ممنون میشم ....:11::10:

شمااین فایل فشرده که من میزارم دان کنید بعدش ازحالت فشرده خارجش کنیدبعدش دوتافایل به وجودمیاد یکی به اسم utorrent و یکی دیگه هم یک فایل فشرده هستش شما اول همون فایل utorrent نصب کنید بعدش اون یکی فایل ازحالت فشرده خارجش کنید بعدش رو فایل اصلی که ازحالت فشرده خارج میشه دبل کلیک کنیدعکسشم با فلش مشخص کردم بعدشروع به دانلود میکنه خوبیش اینه قابلیت resume هم داره میتونید push کنیددفعه بعد ادامه بدین:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy_kochak
08-05-2011, 10:21
شمااین فایل فشرده که من میزارم دان کنید بعدش ازحالت فشرده خارجش کنیدبعدش دوتافایل به وجودمیاد یکی به اسم utorrent و یکی دیگه هم یک فایل فشرده هستش شما اول همون فایل utorrent نصب کنید بعدش اون یکی فایل ازخالت فشرده خارجش کنید بعدش رو فایل اصلی که ازحالت فشزذه خارج میشه دبل کلیک کنیدعکسشم با فلش مشخص کردم بعدشروع به دانلود میکنه خوبیش اینه قابلیت resume هم داره میتونید push کنیددفعه بعد ادامه بدین:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار سپاسگزارم دوست عزیز .....

این فایل torrent که گذاشتید به زبانهای اسپانیولی و انگلیسی رو ساپورت میکنه ..... به تصویر زیر نگاه کنید ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ممنون از راهنماییت:11:

*hamedkhatar*
08-05-2011, 15:54
بفرما این لینکها رو با اکانتم گرفتم و براتون میگذارم

Adobe Photoshop CS5 Extended 12.0 Final ME

این فقط فتوشاپش بود اگه برنامه دیگه ای هم میخواید بگید تا لینک بهتون بدم فقط قبلش تست کنید این لینکها برای شما سالمه؟

اینجا بقیه نسخه ها رو ببینید

boy_kochak
08-05-2011, 21:39
بفرما این لینکها رو با اکانتم گرفتم و براتون میگذارم

Adobe Photoshop CS5 Extended 12.0 Final ME

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین فقط فتوشاپش بود اگه برنامه دیگه ای هم میخواید بگید تا لینک بهتون بدم فقط قبلش تست کنید این لینکها برای شما سالمه؟

اینجا بقیه نسخه ها رو ببینید

خیلی شرمنده کردی دوست عزیز .... :11:

عالی بود این لینک رو یه نگاه میندازی ببنی میشه کمک کنی ...

*hamedkhatar*
10-05-2011, 00:16
خیلی شرمنده کردی دوست عزیز .... :11:

عالی بود این لینک رو یه نگاه میندازی ببنی میشه کمک کنی ...

خدمت شما
دانلود از سافت‌گذر - نسخه‌ی 13.1 Restored - بخش 1 - 500 مگابایت
Download دانلود از سافت‌گذر - نسخه‌ی 13.1 Restored - بخش 2 - 500 مگابایت
Download دانلود از سافت‌گذر - نسخه‌ی 13.1 Restored - بخش 3 - 218 مگابایت
Download دانلود از سافت گذر - نسخه‌ی 13.2 معمولی - بخش 1 - 200 مگابایت
Download دانلود از سافت گذر - نسخه‌ی 13.2 معمولی - بخش 2 - 200 مگابایت
Download دانلود از سافت گذر - نسخه‌ی 13.2 معمولی - بخش 3 - 4 مگابایت
Download ابزار انتقال به صورت بوت بر روی فلش USB

به اسمها توجه کن و نسخه مورد نظر رو دانلود کن

chista2010
11-05-2011, 18:11
اینطور که شما می فرمایید نیست Adobe Collection CS 5 ME هم هست حجمشم حدود 4 گیگ هست البته برای دانلود تریال نیست تمامی نسخه های خاورمیانه را شرکت Winsoft میزنه - من خودم مدتها دنبالش بودم ولی هیچ لینکی برای دانلود نیست ظاهرا شرکت پرند این نسخه را خریداری کرده و در کینگ 2011 قرار داده. من خودم این مجموعه را تهیه کردم دقیقا نسخه Master Collection ME با 19 تا نرم‌افزار Adobe هنگام نصب هست و تمامی نسخه ‌های خاورمیانه برنامه های Adobe روهم داره . البته چون حجمش بالاست نمی تونم Upload کنم .

boy_kochak
11-05-2011, 18:15
اینطور که شما می فرمایید نیست Adobe Collection CS 5 ME هم هست حجمشم حدود 4 گیگ هست البته برای دانلود تریال نیست تمامی نسخه های خاورمیانه را شرکت Winsoft میزنه - من خودم مدتها دنبالش بودم ولی هیچ لینکی برای دانلود نیست ظاهرا شرکت پرند این نسخه را خریداری کرده و در کینگ 2011 قرار داده. من خودم این مجموعه را تهیه کردم دقیقا نسخه Master Collection ME با 19 تا نرم‌افزار Adobe هنگام نصب هست و تمامی نسخه ‌های خاورمیانه برنامه های Adobe روهم داره . البته چون حجمش بالاست نمی تونم Upload کنم .

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت ..... گفتی خیلی گشتم ، امید تازه دادی ...:10:
چند گیگ هست .... حجمش ؟ .....

chista2010
13-05-2011, 22:25
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت ..... گفتی خیلی گشتم ، امید تازه دادی ...:10:
چند گیگ هست .... حجمش ؟ .....

دقیقا 4.08 گیگابایت البته بصورت فشرده یعنی 7zip

boy_kochak
13-05-2011, 22:32
دقیقا 4.08 گیگابایت البته بصورت فشرده یعنی 7zip

اگه پایه باشی بتونیم این رو انتشار بدیدم ... :10:

Shan_Toronto
13-07-2011, 11:05

با سلام دوست گرامی‌،

می‌تونم خواهش کنم این مجموعه رو با FTP رو وب سایت من up کنی‌، ممنون میشم، در صورت قبول زحمت، بفرمائید تا username و pasword مربوط به server رو بدم خدمتتون، راستش من مدتیست که دنبال مجموعه کامل adobe CS5 ME می‌گردم و خیلی‌ ضروری و فوری نیاز دارم . سپاس،

boy_kochak
15-07-2011, 10:12
با سلام دوست گرامی‌،

می‌تونم خواهش کنم این مجموعه رو با FTP رو وب سایت من up کنی‌، ممنون میشم، در صورت قبول زحمت، بفرمائید تا username و pasword مربوط به server رو بدم خدمتتون، راستش من مدتیست که دنبال مجموعه کامل adobe CS5 ME می‌گردم و خیلی‌ ضروری و فوری نیاز دارم . سپاس،

راستش بخوای هنوزم که هنوزه یه نسخه خوب این ورژن پیدا نکردم من دنبالشم اگه پیدا شد .... به ما هم آمار بده ///