PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دارم بدبخت میشم

sarab_kaka
29-04-2011, 22:34
من لپتاپ ایسر 5742gگرفتم که روش ویندوز 7 نصب کردم که اونم اکتیو نشده بود.دیشب ویندوزم بالا نیومذ.بناچار روش یه وینئوز xp نصب کردم.ولی اتفاق عجیب اینه که پارتیشنهای قبلیمو نمیشناسه و اطلاعاتم نیست و درایوایی که داره میگه باید فرمت کنه تا بخونه.منم اگه فرمت کنم خب اطلاعاتم میپره.موندم حالا چیکار کنم؟:41:

pooladi
29-04-2011, 22:45
سلام.این دیگه چ عنوانیه!!!
خدا نکنه بدبخت بشی! xp رو وری کدام داریو نصب کردی؟ همون ک سون روش بوده؟ فرمت هم کردی؟ تغییر فرمت(fat ntfs) پارتیشن هم دادی؟حالا کدوم پارتیشن قبلی رو نمیشناسه؟
یه مقدار دقیق تر توضیح بده تا بهتر راهنمایت کنیم

jafarian
29-04-2011, 22:59
من لپتاپ ایسر 5742gگرفتم که روش ویندوز 7 نصب کردم که اونم اکتیو نشده بود.دیشب ویندوزم بالا نیومذ.بناچار روش یه وینئوز xp نصب کردم.ولی اتفاق عجیب اینه که پارتیشنهای قبلیمو نمیشناسه و اطلاعاتم نیست و درایوایی که داره میگه باید فرمت کنه تا بخونه.منم اگه فرمت کنم خب اطلاعاتم میپره.موندم حالا چیکار کنم؟:41:

فضای درایوهاهمگی پرن یا خالی نشون میده؟ شاید سیستمتون ویروس گرفته ازطریق منوی ران ویندوز هم ببینید باز نمیشه اگربه ویندوزلایو هم دسترسی دارین چک کنید:20:

biostar
29-04-2011, 23:03
به این که بد بختی نمی گن !
خب دوباره 7 نصب کن ، اگر اطلاعات مهم هست می تونی از یک سیستم عامل لایو مثل ویندوز یا لینوکس وارد شی و اطلاعات مهم رو برروی هارد اکسترنال ذخیره کنی...

هرچند مثلا میتونی با نرم افزار هایی مثل MiniTool Partition Wizard Professional Edition, ویا acronis بدون از دست رفت اطلاعات فرمت رو دست کاری کنی... اما ریسک داره

mshow
29-04-2011, 23:25
شما باید از ویندوز اصلی نسخه پشتیبان می گرفتی.

اینی که می ویندوزت بالا نیامد قضیه اش چه طوری بود.ویندوز از بیخ بالا نیامد یا وارد محیط گرافیکی نشدی؟؟؟

sarab_kaka
02-05-2011, 18:38
سلام.این دیگه چ عنوانیه!!!
خدا نکنه بدبخت بشی! xp رو وری کدام داریو نصب کردی؟ همون ک سون روش بوده؟ فرمت هم کردی؟ تغییر فرمت(fat ntfs) پارتیشن هم دادی؟حالا کدوم پارتیشن قبلی رو نمیشناسه؟
یه مقدار دقیق تر توضیح بده تا بهتر راهنمایت کنیم
سلام شرمندم بابت تاخیرم.راستش بعضی اطلاعاتم امانته که این منو اذیت میکنه
من اطلاعات سیستمیم ضعیفه ولی ساده میگم که کمکم کنین.من قبلا 5 تا درایو روی 7 داشتم ولی ویندوز xp که نصب کردم شده سه تا درایو که روی یکیش ویندوز نصب شده و طبیعتا فرمت شده به ntfs ولی دو تنا درایو دیکه رو باز نمیکنه یعنی اول میخاد که فرمت کنم

فضای درایوهاهمگی پرن یا خالی نشون میده؟ شاید سیستمتون ویروس گرفته ازطریق منوی ران ویندوز هم ببینید باز نمیشه اگربه ویندوزلایو هم دسترسی دارین چک کنید
مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاریه از یه ویروسه؟

--------------------------------------------------------------------------------

به این که بد بختی نمی گن !
خب دوباره 7 نصب کن ، اگر اطلاعات مهم هست می تونی از یک سیستم عامل لایو مثل ویندوز یا لینوکس وارد شی و اطلاعات مهم رو برروی هارد اکسترنال ذخیره کنی...
دوباره 7 روش نصب کردم همین حالت پیش اومد سه تا درایو که دو تاشو فرمت میخاد تا باز بشه
[QUOTE]شما باید از ویندوز اصلی نسخه پشتیبان می گرفتی.

اینی که می ویندوزت بالا نیامد قضیه اش چه طوری بود.ویندوز از بیخ بالا نیامد یا وارد محیط گرافیکی نشدی؟؟؟ [/
QUOTE]
نه کلا ویندوز بالا نمیومد یعنی بعد مارک ایسر صفحه سیاه میشد با یه چشمک زن