PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور Display driver stopped responding and has successfully recovered

danial_crazy
29-04-2011, 15:14
سلام. من ویندوز 7 دارم . الان 2 ماه هست که این مشکل برام پیش اومده و با تعویض ویندوز و همینطور نصب آخرین ورژن درایور گرافیک برطرف نشده!! گرافیکم 4670 هست. مثلا دارم با فایرفکس کار میکنم یهو مانیتور خاموش روشن میشه و اون پایین مینویسه Display driver stopped responding and has successfully recovered !! بعضی وقتهام مانیتور خاموش میشه و BLUE SCREEN میاد که باید ریست کنم!! قبلا اصلا اینجوری نبود! مشکل سخت افزاریه؟

jafarian
29-04-2011, 15:20
سلام. من ویندوز 7 دارم . الان 2 ماه هست که این مشکل برام پیش اومده و با تعویض ویندوز و همینطور نصب آخرین ورژن درایور گرافیک برطرف نشده!! گرافیکم 4670 هست. مثلا دارم با فایرفکس کار میکنم یهو مانیتور خاموش روشن میشه و اون پایین مینویسه Display driver stopped responding and has successfully recovered !! بعضی وقتهام مانیتور خاموش میشه و BLUE SCREEN میاد که باید ریست کنم!! قبلا اصلا اینجوری نبود! مشکل سخت افزاریه؟

به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری شما بایوس مین آپدیت کنید وهمچنین درایورهای مادربوردتون بعدش یک ویندوز خام بدون نرم افزاراضافی نصب کنید کار کنید ببینید بازم پیغام میده درضمن قبل ازاینکه ویندوزنصب کنید این فایل ازاین مسیر که پایین گذاشتم اینجا آپلود کنید بهتر میشه کمک کرد:20:

C:\Windows\Minidump

danial_crazy
29-04-2011, 15:26
بفرما دوست عزیز اینم فایل :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan500
29-04-2011, 19:17
سلام دوست عزیز منم یه ماهه این مشکل رو دارم و همه کار کردم . الان دارم به نتایج جالبی میرسم. برو به آدرس زیر نتایج منو ببین :

این مشکل یک مشکل بسیار شایعی است که اگر یک سرچ بکنی متوجه میشوی

danial_crazy
30-04-2011, 01:15
آخه واسه چی سیستم مون اینجوری شد احسان جان! منم تو بازی مشکل ندارم ولی با فایرفکس و اینترنت اسکپلورر اینطور میشه :(

ehsan500
30-04-2011, 09:25
آخه واسه چی سیستم مون اینجوری شد احسان جان! منم تو بازی مشکل ندارم ولی با فایرفکس و اینترنت اسکپلورر اینطور میشه :(

ببين به احتمال 90% مشكل از تايمينگ رم هستش . شما هم مثل من برنامه cpu-z را نصب کن هر تایمینگی که اون نوشته (توی تب memory ) روی بایوست تنظیم کن . یا برو از دفترچه یا سایت رم کامپیوترت بهترین تایمینگ رو پیدا کن . من از دیروز یه چیز حدودی گذاشتم . فقط یه بار اینجوری شده . دفعه های قبل هر یه ساعت یکبار اینجوری می شد .
رمت چیه ؟

jafarian
30-04-2011, 11:38
بفرما دوست عزیز اینم فایل :11:

شمابایوس مین آپدیت کن و آخرین ورژن دایرکست نصب کنیدوبابرنامه memtest رم سیستم چک کنیدلینک دانلودپایین قرارمیدم:20:

لینک دانلودآخرین ورژن دایرکست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود برنامه memtest تحت بوت

robert
13-05-2011, 19:04

من دقیقا همین مشکل رو با کارت گرافیک ATI 4870 داشتم.... به علاوه اینکه یک LED اخطار هم روی برد گرافیکم روشن میشد...

سیصد مدل درایور نصب کردم... درست نشد !!

ویندوز عوض کردم...!! درست نشد...!!

تو همه فرومها به التماس و درخواست افتادم... آخرش هم کسی کمکم نکرد...!!

بردمش برای گارانتی شرکت آواژنگ (( خیابون گاندی))

دو هفته بعد برای پیگری رفتم... میدونی چی شد...؟؟

بهم گفتند کارتت اصلا و ابدا درست نمیشه و چون این مدل کارت دیگه تو بازار نیست باید 60 تومن دیگه بدی تا یه کارت 5850 اور کلاک شده با برد گیگابایت بهم بدیم...

ما هم پول رو دادیم و کارت رو گرفتیم

فکر کنم شما هم باید همین کار رو بکنی...