PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ریکاوری پارتیشن

MOJEBI
17-04-2011, 04:29
با سلام
من چند وقتی هست که پارتیشن های ویندوزم بهم ریخته و کلا پارتیشن پرایمری و اکتیو ویندوز بهم ریخته من چند تا نرم افزارو تست کردم در محیط داس که بوت ایبل بودن خودشون اما مشکلم حل نشد چندتا نرم افزار هم به وسیله یک ویندوز پرتابل نصب کردم که اینها هم نتونستن پارتیشنهای سیستمو مثل روز اولش بکنن.
ضمنا من fdisk هم نکردم و یکی از پارتیشنها سر جاش هست اما سه تای دیگه به یک پارتیشن کلی تبدیل شدن و اطلاعاتشون قابل رویت نیست.
حالا آیا نرم افزار خوبیو میشناسید که بشه تو فضای داس یا یک ویندوز پرتابل این پارتیشنهارو باز گردوند و اطلاعاتشون آسیبی نبینند؟
ممنون از راهنمایی شما عزیزان

***Spring***
18-04-2011, 09:51
سلام ...

Partition Table Doctor برنامه اي كم حجم و قوي براي بازگرداندن اطلاعات پارتيشنها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Partition Table Doctor is the only real Windows Partition Recovery software for hard disk Data Recovery.
Partition Table Doctor is the only real Windows Partition Recovery software for hard disk Data Recovery. When you experience a drive error (other than hardware failure), this versatile tool automatically checks and repairs the Master Boot Record, the Partition Table, and the Boot Sector of the partition with an error, to recover the deleted, lost and corrupt FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, EXT2, EXT3, SWAP partitions on IDE, ATA, SATA, SCSI and removable hard disk drive.
اين برنامه اطلاعات شما را برميگرداند اگر partition table يا boot sector هارد ديسك شما آسيب ببيند.
اين برنامه ميتونه پارتيشنها را نجات داده و همه چيز را به عقب برگردوند.
در ضمن اين برنامه يك floppy يا CD bootable هم ميسازد تا اگر سيستم عامل به هر علت boot نشه به كمك ما بياد.