PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز xp در 3 دقیقه

MAXXX
30-05-2006, 17:23
با استفاده از نرم افزار norton ghost میتونید ویندوز xp رو در 3 دقیقه نصب کنید

mahtabesfahan
30-05-2006, 17:30
بابا بيخيال همش 3 دقيقه !!!
پس لينكشو تا 2 دقيقه ديگه بذار

nightmare
30-05-2006, 18:01
سلام دوست عزیز... به همین راحتی ها هم نیست که شما می فرمایین. خودم این کارو با نورتون گست انجام دادم. تنها کاری که این برنامه (در این مورد) می کنه اینه که از ویندوزی که شما نصب کردین (با زمان اصلیش= 39 دقیقه) یه ایمیج می گیره و شما می تونید اگه ویندوزتون خراب شد ،اونو فرمت کنید و اون ایمیج رو که گرفتین در عرض 3 دقیقه دوباره برگردونید.
خوبیش اینه که شما میتونید ویندوزتون رو با همه ی برنامه هایی که می خواین نصب کنید ، بعد یه ایمیج بگیرید و دفعه ی بعدی در عرض 3 دقیقه همون ویندوز رو با همه ی برنامه هاش داشته باشید.
اما یه بدی داره ...
وقتی ویندوز به طور عادی نصب میشه سخت افزار های شما رو چک می کنه و سخت افزار های سیستم شما رو میشناسه.
به تب اون ایمیج هم از ویندوزی گرفته شده که مطابق سخت افزار های شماست و در کامپیوتر دیگه یی نمی شه اون ایمیج رو دوباره ریخت و ویندوز باید همه ی سخت افزار های اون سیستم رو بشناسه... مگر در صورتی که سخت افزار های اون سیستم هم کاملا مثل شما باشه.

nightmare
30-05-2006, 18:04
سلام دوست عزیز... به همین راحتی ها هم نیست که شما می فرمایین. خودم این کارو با نورتون گست انجام دادم. تنها کاری که این برنامه (در این مورد) می کنه اینه که از ویندوزی که شما نصب کردین (با زمان اصلیش= 39 دقیقه) یه ایمیج می گیره و شما می تونید اگه ویندوزتون خراب شد ،اونو فرمت کنید و اون ایمیج رو که گرفتین در عرض 3 دقیقه دوباره برگردونید.
خوبیش اینه که شما میتونید ویندوزتون رو با همه ی برنامه هایی که می خوای ،ن نصب کنید ، بعد یه ایمیج بگیرید و دفعه ی بعدی در عرض 3 دقیقه همون ویندوز رو با همه ی برنامه هاش داشته باشید.
اما یه بدی داره ...
وقتی ویندوز به طور عادی نصب میشه سخت افزار های شما رو چک می کنه و سخت افزار های سیستم شما رو میشناسه.
به تب اون ایمیج هم از ویندوزی گرفته شده که مطابق سخت افزار های شماست و در کامپیوتر دیگه یی نمی شه اون ایمیج رو دوباره ریخت و ویندوز باید همه ی سخت افزار های اون سیستم رو بشناسه... مگر در صورتی که سخت افزار های اون سیستم هم کاملا مثل شما باشه.

MAXXX
30-05-2006, 18:53
بله کاری که این برنامه می کنه اینه که از ویندوزی که شما نصب کردین (اول یه ویندوز رو نصب کنید با تمام نرم افزار ها ودرایور ها ) یه ایمیج می گیره که مال من 600MB شد دفعه ی بعدی که خاستید ویندوزنصب کنید در عرض 3 دقیقه همون ویندوز رو با همه ی برنامه هاش داشته باشید.خود من از وقتی NORTON GHOST رو گرفتم تا حالا ویندوز رو در 3 دقیقه نصب میکنم رو کامپیوتر دیگه هم ریختم فقط یکم
طول کشیده تا سخت افزار های جدید رو چک کنه و بشناسه حجمش 47MB است از بازار بخری بهتره
این لینک TRIAL با 14MB:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam
31-05-2006, 00:09
بیشتر از 3 دقیقه میشه
ولی این ایمیج فقط برایه کامپیوتر شما کار میکنه اگر مادر بورد رو عوض کنی دکه ویندوز بالا نمی یاد

MAXXX
31-05-2006, 02:13
شاید در مورد maiboard شما درست بگی ولی نصبش 3و خورده ای طول میکشه

mohammad hamed
31-05-2006, 08:54
با سلام . اين برنامه يه ديسكت بوت با حجم 1.4 مگ ميسازه . اگه ممنكه اين فايل ها رو آپلود كنيد.

MAXXX
02-06-2006, 19:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجا هم هست

MAXXX
02-06-2006, 19:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجا هم هست
البته تحت dos با حجم 1mb خودم هم با این کار میکنم

hesam
03-06-2006, 00:40
البته تحت dos با حجم 1mb خودم هم با این کار میکنم
MAXX جان چرا حرف خودت رو نقل قول میکنی میتونی پست قبلی رو ویرایش کنی
دوم اینکه خودتن هم نوشته اید(نصب ویندوز در 7 دقیقه)نه 3 دقیقه(البته شاید کامپیوتر شما خیلی سرعت بالایه)
سوم اینکه بهتر هر کس که برنامه تحت داس میخواهد اصل برنامه شو گیر بیاره چون اون برنامه خودش دیسک bootableمی سازه و همچنین امکانات دلخواه مانند لینک از طریق usb و امکانات دیگر رو ارائه میکنه

MAXXX
03-06-2006, 03:11
MAXX جان چرا حرف خودت رو نقل قول میکنی میتونی پست قبلی رو ویرایش کنی
دوم اینکه خودتن هم نوشته اید(نصب ویندوز در 7 دقیقه)نه 3 دقیقه(البته شاید کامپیوتر شما خیلی سرعت بالایه)
سوم اینکه بهتر هر کس که برنامه تحت داس میخواهد اصل برنامه شو گیر بیاره چون اون برنامه خودش دیسک bootableمی سازه و همچنین امکانات دلخواه مانند لینک از طریق usb و امکانات دیگر رو ارائه میکنه
اولا که حق با شماست دوما که اون وبلاگ رو بعد از اینکه اون مطلب رو نوشتم پیدا کردم و از نظر من همون 3 دقیقه طول میکشه سوما من هرچی گشتم لینک اصل برنامه مجانی رو پیدا نکردم حالا بد کردم همینو گزاشتم

mohammad hamed
03-06-2006, 08:53

خيلي ممنون
دستت درد نكنه

mohammad hamed
03-06-2006, 11:40
من گفتم آخرين نسخه
نه نسخه ي 2003

hesam
03-06-2006, 15:47
من گفتم آخرين نسخه
نه نسخه ي 2003
بیا این هم norton ghost 10 برنامه کاملش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAXXX
03-06-2006, 20:47
hesam جان ممنون

mohammad_h
15-06-2006, 11:48
سلام دوستان
مدت نصب کردن ویندوز بستگی به حجم ایمیج تون داره.
چون من خودم که ایمیج گرفتم حجم ایمیجم 1گیگ شد، اونو در 7 دقیقه ریخت و توی سایتم هم نوشتم نصب ویندوز در 7 دقیقه.