PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور در ویندوز 7

esfehanei
05-04-2011, 18:09
با سلام خدمت دوستان
چند وقته این ارور رو صفحه ویندوزم میاد
دلیلشو نمیدونم ولی نوشته انگار ویندوز کرک نشده ولی من مطمئنم که کرک شده(تو قسمت windows activation) اکتیو شده
اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم یه کمکی بده
باتشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
05-04-2011, 21:48
سلام دوست من؛
نسخه ی ویندوزت زیر 7600 هستش و نسخه ی نهایی نیست و به خاطر همین نصبش روی سیستم ممکن نیست.
بهتره یک نسخه ی نهایی بخرید و نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esfehanei
05-04-2011, 23:42
خیلی ممنون از کمکتون
اما این ویندوز منم همینه یعنی 7600هست که با نصب سرویس پک شده 7601 الان سرویس پک 1 هم نصبه
اگه ممکنه کمک کنید تا این مشکل رو برطرف کنم
باتشکر

mf.designing
05-04-2011, 23:48
خیلی ممنون از کمکتون
اما این ویندوز منم همینه یعنی 7600هست که با نصب سرویس پک شده 7601 الان سرویس پک 1 هم نصبه
اگه ممکنه کمک کنید تا این مشکل رو برطرف کنم
باتشکر
ویندوزتون رو 2باره کرک کنید. راهنمائی در تاپیک مخصوصش هست
موفق باشید

esfehanei
05-04-2011, 23:55
ویندوزتون رو 2باره کرک کنید. راهنمائی در تاپیک مخصوصش هست
موفق باشید

خیلی ممنون از کمکتون
مطمئنید که درست میشه؟
نیاز به نصب مجدد ویندوز نیست؟

mf.designing
06-04-2011, 19:46
خیلی ممنون از کمکتون
مطمئنید که درست میشه؟
نیاز به نصب مجدد ویندوز نیست؟
نه دوست عزیز نیاز به نسب مجدد نیست
احتمالا درست کرک نشده بوده و یا آپدیتی رو که نباید دانلود کنید دانلود کردید ! اگه اینجوری کافیه اون پاک بشه و دوباره کرک بشه ، همین

موفق باشید

jafarian
06-04-2011, 20:10
شما به وسیله این برنامه که لینک شده پایین اول کرک قبلی رو پاک کنید

بعد اقدام به نصب کرک کنید کرک جدیدلینک پایین

دانلود کرک

ebicross
06-04-2011, 22:43
ورژن سرویس پکتون چیه؟
Build کامل ویندوز شما باید 7601.17514.101119.1850 باشه و اگر غیر از این باشه یعنی سرویس پکی که نصب کردین نسخه ی نهایی نبوده.
اگر Build ویندوز همین بود بعدش اقدام به کرک کردن کنید.

esfehanei
07-04-2011, 00:00
نه دوست عزیز نیاز به نسب مجدد نیست
احتمالا درست کرک نشده بوده و یا آپدیتی رو که نباید دانلود کنید دانلود کردید ! اگه اینجوری کافیه اون پاک بشه و دوباره کرک بشه ، همین

موفق باشید

خیلی ممنون از کمکتون
کرک رو حذف کردم و دوباره کرک کردم با همین کرک ورژن 2 جدیده شاید که دیگه اینجوری نشه

شما به وسیله این برنامه که لینک شده پایین اول کرک قبلی رو پاک کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد اقدام به نصب کرک کنید کرک جدیدلینک پایین

دانلود کرک

این کرک دومیه همون ورژن 2 رو دانلود کرم خودش آنیستال داشت (چون با ورژن قبلیش کرک کرده بودم) بعد دوباره کرک کردم شاید درست بشه

ورژن سرویس پکتون چیه؟
Build کامل ویندوز شما باید 7601.17514.101119.1850 باشه و اگر غیر از این باشه یعنی سرویس پکی که نصب کردین نسخه ی نهایی نبوده.
اگر Build ویندوز همین بود بعدش اقدام به کرک کردن کنید.

از کجا ورژنشو بفهمم؟
تو سیستم اینفورمیشن (system information) که درباره این ننوشته بود قسمت سیستم هم نوشته service pack1 v.178حالا این درسته؟
ولی من فک کنم نسخه نهایی نباشه چون همون اول که اومده بود ا سایت ماکروسافت دانلود کره بودم تقریبا 600مگ بود
حالا اگه میشه بفرمایید کجا میتونم آخرین ورژنشو دانلود کنم؟
باتشکر

ebicross
07-04-2011, 09:20
آره وقتی ورژن رو به صورت سه رقمی زده یعنی نهایی نیستش.
از همون مایکروسافت میتونید دانلود کنید:

سه فایل آخر هرکدوم به ویندوز شما میخوره دانلود کنید. (ویندوزتون باید اکتیو باشه)

و یا لینک از SoftPedia:

esfehanei
07-04-2011, 19:39
خیلی ممنون از شما
متاسفانه باز هم اون ارور اومد
ضمنا شبا که کامپیوترو برا دانلود روشن میزارم ریست میکنه و دلیلشو نمیدونم اگه میشه کمک کنید
باتشکر

jafarian
07-04-2011, 20:00
خیلی ممنون از شما
متاسفانه باز هم اون ارور اومد
ضمنا شبا که کامپیوترو برا دانلود روشن میزارم ریست میکنه و دلیلشو نمیدونم اگه میشه کمک کنید
باتشکر

به نظرم شما باید ویندوزقبلی روپاک کنید یکی ازنوع نصب کنید خواستین نصبم کنید 7 سرویس پک یک نصب کنیداگه ویندوزتونم آپدیت نمیکنید قسمت آپدیت غیرفعال کنیددرضمن اون پیغامی هم که شما عکسش گرفتین معنیش این میشه که این ویندوزی که شما نصبش کردین قبل ازانتشارنسخه نهایی بوده به عبارتی نسخه فینال نیستش شما همونی که گفتم نصب کنید 100 درصددرست میشه:20:

esfehanei
08-04-2011, 00:00
به نظرم شما باید ویندوزقبلی روپاک کنید یکی ازنوع نصب کنید خواستین نصبم کنید 7 سرویس پک یک نصب کنیداگه ویندوزتونم آپدیت نمیکنید قسمت آپدیت غیرفعال کنیددرضمن اون پیغامی هم که شما عکسش گرفتین معنیش این میشه که این ویندوزی که شما نصبش کردین قبل ازانتشارنسخه نهایی بوده به عبارتی نسخه فینال نیستش شما همونی که گفتم نصب کنید 100 درصددرست میشه:20:

خیلی ممنون از کمکتون
اما متاسفانه مشکل جدید اینه که کامپیوترم خودبه خود ریست میشه حلا نمیدونم از پاوره از ویندوزه یا ویروسه
حالا نمیدونم بانصب دوباره ویندوز مشکلم برطرف میشه یا نه
اگه کسی میتونه ممنون میشم یه کمکی بده
باتشکر