PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اصلی یا کپی

AMIR MOHAMMAD . M
28-03-2011, 21:56
میخواستم بدونم از کجا میتونم بفهمم ویندوز 7 من اصل یا نه .یا اصلا خوب هست یا نه چون میخواهم برای مدت طولانی از یک ویندوز استفاده کنم زیرا نرم افزار های مهمی در سیستم خودم دارم.

Rahpooyan
28-03-2011, 22:38
دوست عزیز !
برای پی سی باشد ببین چقدر هزینه کرده ای ؟ اگر نسخه ارجینال با قابلیت اپدیت از سایت مایکروسافت رو به قیمت گزاف 3 هزار تومان !!! یا همین حدود خریدی بدون تو از دوستداران نسخه های کرکی هستی !!
اگر لپتاب است یک راه این است ببین نسخه سایت اصلی سازنده چه ویندوزی ارایه شده است .

Dew Drop
28-03-2011, 22:45
سلام
ویندوز رو خودتون نصب کردید؟مال لپ تاپه؟چه نسخه اش رو دارید؟کرکش کردید؟آپدیت چی؟
مشکل خاصی دارید؟
بیشتر توضیح بدید بهتره...ما که نمی دونیم مشکلتون چیه؟کدوم نسخه اش رو دارید؟...

AMIR MOHAMMAD . M
03-04-2011, 19:36
سلام
ویندوز رو خودتون نصب کردید؟مال لپ تاپه؟چه نسخه اش رو دارید؟کرکش کردید؟آپدیت چی؟
مشکل خاصی دارید؟
بیشتر توضیح بدید بهتره...ما که نمی دونیم مشکلتون چیه؟کدوم نسخه اش رو دارید؟...

سلام
کلا میخوام بدونم از کجا میشه فهمید یک ویندوز ارجینال هست . من مثلا یکی می خرم 40 تومن
از کجا معلوم اصل باشه.

ebicross
03-04-2011, 22:19
سلام
کلا میخوام بدونم از کجا میشه فهمید یک ویندوز ارجینال هست . من مثلا یکی می خرم 40 تومن
از کجا معلوم اصل باشه.
اول اینکه ویندوز 7 با لایسنس OEM حدود 120 هزار تومان و لایسنس اصلی حدود 300 هزار تومانه.

دوم اینکه ویندوز اصلی کرک نشده. (غیب گفتم) یعنی ویندوز اصلی رو باید با یک سریال نصب کنید نه با یک کرک. سریالی که وقتی محصولات مایکروسافت رو دانلود میکنید نگه که این سریال تقلبیه.

و در آخر اینکه کسایی که ویندوز اصلی دارند خودشون میدونند که دارند! چون خیلی مهمه.

در کل ویندوز اصلی یا کپی به نوع DVD ویندوز نیست. شما میتونید یک DVD هزار تومانی ویندوز 7 بخرید ولی با سریال اصلی نصبش کنید. مهم همون لایسنس هستش.