PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا امدن ویندوز

parasiun
22-03-2011, 10:16
با سلام خدمت دوستان من یک لب تاپ توشیباa505 s6030 دارم موقعی که خریدمش حدود 2ماه بعد موقع بالا امدن ویندوز روی لوگوی ویندوز گیر میکرد وحدود 4 دقیقه طول میکشید تا میامد داخل ویندوز و به صورت ناقص یعنی صدای ویندوز چند لحضه بعد ساعت طول میکشید تا بیاد حتی گاهی اوقات عکس نمیمد یک صفحه ی سیاه میامد و بعد از چند لحظه ویندوز میامد بالا.خلاصه من تصمیم گرفتم ویندوزشو عوض کنم تا 1 ماه خوب بود دوباره همونطوری شد.دوباره عوض کردم ولی دوباره 1ماه بعد دوباره همونطوری میشه.چراغ هارد ممتد روشن میمونه وهیچ صدایی هم نمیده و بعد مثلا بعد چند دقیقه شروع میکنه به خوندن و ویندوز میاد بالا.تازگی ها داخل ویندوز خیلی هم هنگ میکنه وچراغ هارد ممتد روشنه.بعد که شروع میکنه به چشمک درست میشه.به نظر خودم مال هارده وقتی ویندوز کهنه میشه اینجوری میشه.من نرم افزلرامم چند بار سی دی هاشو عوض کردم واز سی دی های مخ تلف استفاده کردم که نکنه ویروسی باشه بازم نشد.
با برنامه ی hdd saitinisاسمشو یادم نیست که به سلامتی هاردم19%داد وگفت123بد سکتور دارید ولی باHDD_Regenerator_2011هیچی پیدا نکرد با ActiveSMART به سلامتی هاردم 61%و165bad block reallocedپیدا کرد حالا به نظر شما مشکل از چیه؟
hdd 500 hitachi
ram 4gb
cpu1.6to2.8
یچیز دیگه من سیپیوم1.6upto2.8core i7هست با cpu speedکه سرعتشو انداز ه گرفتمghzب1.673 بود پس 2.8 چی شد؟ لطفا بگید ماله چیه

pooriya_hp
22-03-2011, 10:36
1. هارد رو rapier کنید (( با نرم افزارهای موجود ))
2. bios رو آپدیت کنید
3. درایورها رو نصب کنید
4. سخت افزارتون رو هم چک کنید (( مثل : باتری - رم و ... ))

موفق باشی