PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای کنترل ترافیک اینترنت

khaiyam
18-02-2011, 23:18
من قبلا یک تاپیک با این عنوان زدم ولی برنامه هایی که معرفی کردند این ربطی نداشتند
در هر صورت برنامه برای کنترل ترافیکم میخواستم

sinaxex
18-02-2011, 23:40
برنامه DuMetter دوست من این کار رو میتواند براتون انجام دهد که بهش تعریف کند بیشتر از حدی در ماه ترافیک مصرف نکند در خط اینترنت اتون

Ship Storm
19-02-2011, 07:02
کنترل ترافیک منظورتون اینه که میزان پهنای باند رو کنترل کنه و یا اینکه چه چیزی در حال دانلود و گرفتن پهنای باند اینترنتی شماست رو نمایش بده؟

khaiyam
21-02-2011, 16:06
نه کلا میخوام بگه تو یک یک دوره خواص چقدر ترافیک مصرف کردم

Subaru
21-02-2011, 16:15
با NetLimiter همه کار می تونی انجام بدی.
هر خواسته ای که ممکنه در زمینه کنترل و مشاهده ترافیک اینترنت داشته باشی با این نرم افزار می تونی بر آورده کنی.

حتما این نرم افزارو دانلود کن تا با قابلیت هاش بیشتر آشنا بشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
22-02-2011, 07:27
از نرم افزار زیر هم میتونید استفاده کنید:

BWMeter | نشان دهنده پهنای باند اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

babak_gww
24-02-2011, 15:40
بهترین نرم افزار DuMetter هستش ... که به صورت گرافیکی همه چیزو نشون میده و کار باهاش راحته