PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت ویندوز 7 لپ تاپ

mousa1586
15-02-2011, 09:57
من یه مدتیه لپ تاپ گرفتم خودش ویندوز7 داره اگه بخوام آپدیت کنم غیر فعال نمیشه که نیاز به کرک باشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم:
هنگام خرید لپ تاپ سی دی ویندوز همراهش نبود اگه بخوام ویندوز عوض کنم باید چیکار کنم؟

ebicross
15-02-2011, 12:48
اگر ویندوز روی لپتاب اصلی باشه که مشکلی نیست شما آپدیتیش کنید.
همچنین اگر اصلی باشه یک سریال (پشت لپتاب چسبوندن و یا به طریقی داریدش دیگه) هستش که موقع نصب ویندوز (هر ویندوز 7 توی همین ورژن اورجینال) وارد میکنید و ویندوز جدید هم اصلی میشه.

اگر کرک شده باشه هم مشکلی نیست میتونید آپدیت کنید.
فقط آپدیت WAT با شماره ی 971033 رو نصب نکنید.

mousa1586
25-02-2011, 13:02
همچنین اگر اصلی باشه یک سریال (پشت لپتاب چسبوندن و یا به طریقی داریدش دیگه) هستش که موقع نصب ویندوز (هر ویندوز 7 توی همین ورژن اورجینال) وارد میکنید و ویندوز جدید هم اصلی میشه.

یعنی من اگه ویندوز 7 سرویس پک 1 از همین p30world بگیرم و موقع نصب شماره سریال لپ تاپ که پشتش درج شده رو بجای سریالی که همراه ویندوز میدن وارد کنم تبدیل به ویندوز اصلی میشه؟ و این کار رو همیشه میشه انجام داد؟

ebicross
25-02-2011, 13:10
بله اگر سریال ویندوز شما مربوط به Ultimate باشه و ویندوز نصب شده هم Ultimate باشه راحت اکتیو میشه.
البته توجه کنید که ویندوزهای P30world خودکار کرک میشن. مگر اینکه در لحظه ای که بعد از نصب صفحه ی مشکی باز میشه سیستم رو سریعا ریست کنید.

mousa1586
25-02-2011, 22:05
بله اگر سریال ویندوز شما مربوط به Ultimate باشه و ویندوز نصب شده هم Ultimate باشه راحت اکتیو میشه.
البته توجه کنید که ویندوزهای P30world خودکار کرک میشن. مگر اینکه در لحظه ای که بعد از نصب صفحه ی مشکی باز میشه سیستم رو سریعا ریست کنید.

فقط اگه Ultimate باشه امکان داره?

ebicross
25-02-2011, 22:39
فقط اگه Ultimate باشه امکان داره?
سریال شما مربوط به هر نسخه ای باشه همون نسخه رو اکتیو میکنه.