PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Windows 7 Ultimate

vahidami
09-02-2011, 10:18
با سلام دوستان هنگام نصب Windows 7 Ultimate تانیمه راه رفت قسمت اول را پرکرد ولی قسمت دوم بعد نصب شدن مقداری از آن یعنی نصب ویندوز این ارور را به من داد (Eror code:0x80070)
لطفا راهنمایی کنید قبلا هم در این کامپیوتر xp بوده اما میخواستم 7 را نصب کنم که این اتفاق افتاد چند بار خواستم نصب کنم که همین اتفاق افتاد با Windows 7 Geniune را امتحان کردم اما در همان قسمت اول نصب گفت که نمی توانم نصب کنم
این مشخصات سیستم
cpu: pentum R DUOL Cor E5200
RAM:2G
کارت گرافیک 8500GT 512MB
HDD:250G
فضای خالی درایو C : 40G

ebicross
09-02-2011, 10:26
این خطا خیلی کلیه و تقریبا نمیشه به چیز خاصی تخصیص پیدا کنه و برمیگرده به مشکل توی نصب.
شما ویندوز رو از طریق بوت نصب میکنید؟ درایو رو فرمت میکنید؟
فرمت تمام درایوهاتون NTFS هستش یا نه؟
درایو C رو برای بدسکتور چک کنید.

sayanermia
09-02-2011, 10:37
شما یک بار با یک نرم افزار پارتیشن بندی هارد ویندوزو clean و فرمت کنید و سپس دوباره اقدام به نصب ویندوز نمائید

اگر احیانا مادربرد شما پورت لن داره و بهش کابلی یا مودمی وصله موقع نصب ویندوز اون کابل و بکنید و نذارید اتصالی برقرار باشه

vahidami
09-02-2011, 16:32
این خطا خیلی کلیه و تقریبا نمیشه به چیز خاصی تخصیص پیدا کنه و برمیگرده به مشکل توی نصب.
شما ویندوز رو از طریق بوت نصب میکنید؟ درایو رو فرمت میکنید؟
فرمت تمام درایوهاتون NTFS هستش یا نه؟
درایو C رو برای بدسکتور چک کنید.

بله من از طریق بوت نصب میکنم ولی درایور را قبل از بوت ویندوز یک بار فرمت کرده ام ولی در هنگام نصب ویندوز از من نمی خواهد که درایو را فرمت کنم و این مراحل را در درایو C,D امتحان کرده ام اما با همین مشکل مواجه شده ام!!!
من چهار تا درایو دارم که درایو C,D NTFS هستند ولی درایوهای دیگر FAT32 می باشد.
در مورد قسمت آخر اینکه من تابه حال رفع بدسکتوری انجام نداده ام و به این کار آشنایی ندارم.

ebicross
09-02-2011, 17:34
بله من از طریق بوت نصب میکنم ولی درایور را قبل از بوت ویندوز یک بار فرمت کرده ام ولی در هنگام نصب ویندوز از من نمی خواهد که درایو را فرمت کنم و این مراحل را در درایو C,D امتحان کرده ام اما با همین مشکل مواجه شده ام!!!

موقع نصب در قسمتی که درایو رو انتخاب میکنید کلید Option وجود داره که با کلیک روی اون گزینه ی Format نمایش داده میشه.
در ویندوز XP تون در RUN بزنید CMD و در CMD بزنید convert X:/fs:ntfs که X نام درایوهای FAT شما هستش.

در مورد قسمت آخر اینکه من تابه حال رفع بدسکتوری انجام نداده ام و به این کار آشنایی ندارم.
روی درایو راست کلیک و به Properties میرین و در سربرگ دوم Check Disk رو میزنید و دو گزینه رو روشن میکنید و استارت میزنید.
ممکنه همونجا کار رو شروع نکنه و وقتی سیستم رو ریست کردید شروع به کار کنه (بعد از شمردن 10 ثانیه).

روش دوستمون که گفت LAN اگر به سیستم وصله رو بکشید هم موثره. غیر از اتصالات اضافی؛ دستگاههای اضافی هم اگر روی سیستم نصبه خارج کنید و اقدام به نصب کنید. من خودم به خاطر اتصال LAN به مشکل خوردم.

در ضمن از سالم بودن DVD ویندوزتون هم اطمینان پیدا کنید.

vahidami
10-02-2011, 10:38
دوست عزیز از راهنمایی هاتون واقعا متشکرم اما من دیشب دوباره رفتم و کابل مودم را کشیدم (کابل LAN هم متصل نیست) و دوباره شروع به نصب ویندوز کردم در هنگام نصب هم گزینه فورمت را انتخاب کردم و ادامه دادم اما بعد از اینکه مرحله اول (copying windows files) انجام شد ولی درمرحله دوم (Expanding files) تقریبا تا 90% کار را انجام داده بود که دوباره این ارور را داد
فکر هم نمی کنم که DVD ویندوز هم ایرادی داشته باشه چون بایک DVD ویندوز دیگر هم امتحان کردم ولی اون اصلا در همان قسمت اول (Install Now) که انتخاب کردم بعد چند لحظه ارور دیگری را داد(این ویندوز را در کامپیوتر دیگری نصب کرده بودم و به راحتی نصب شده بود)

ebicross
10-02-2011, 11:03
1- رمهاتون به چه صورتی هستند. یک دو گیگابایتی و یا دو تا یک گیگابایتی؟ اگر دو رم دارید یکیش رو بیرون بیارید و دوباره نصب کنید.

2- یکی از فایلهای ویندوز حدود 2 گیگابایته و اگر موقع نصبش مشکلی پیش بیاد یعنی درایوتون نتونه اون رو بخونه به دلیل مشکل رایت یا سرعت بالا و یا ضعیف بودن درایو این مشکل پیش میاد.

3- اگر هارد به صورت Raid دارید خارج کنید.

4- ویندوز ویستا روی سیستم (درایوی غیر از دریاوهای فرمت شده) نه الان و نه قبلا نصب نبوده؟

5- روش نهایی اینه که از طریق Flash ویندوز نصب کنید.

اینها روشهای سایتهای مختلف بود برای همین شماره بندی کردم.
موفق باشید.

vahidami
10-02-2011, 15:00
1- رمهاتون به چه صورتی هستند. یک دو گیگابایتی و یا دو تا یک گیگابایتی؟ اگر دو رم دارید یکیش رو بیرون بیارید و دوباره نصب کنید.

2- یکی از فایلهای ویندوز حدود 2 گیگابایته و اگر موقع نصبش مشکلی پیش بیاد یعنی درایوتون نتونه اون رو بخونه به دلیل مشکل رایت یا سرعت بالا و یا ضعیف بودن درایو این مشکل پیش میاد.

3- اگر هارد به صورت Raid دارید خارج کنید.

4- ویندوز ویستا روی سیستم (درایوی غیر از دریاوهای فرمت شده) نه الان و نه قبلا نصب نبوده؟

5- روش نهایی اینه که از طریق Flash ویندوز نصب کنید.

اینها روشهای سایتهای مختلف بود برای همین شماره بندی کردم.
موفق باشید.
1- رم من دو تا 1گیگ می باشد
3-یک هارد دارم به صورت sata
4-ویندوز ویستا هم تابه حال نصب نکردم
5- اینهایی که گفتی رو میرم امشب امتحان می کنم و شنبه خبرش رو به شما میدم متشکرم:46:

barish_411
10-02-2011, 21:25
ebicross عزیز فکر کنم این دوستمون مشکل تو رمش باشه.به نظر من یکبارم ویندوز xp رو امتحان کنه اگه اونم نصب نشد یعنی حتما مشکل از رم هست.
همین مشکل رو منم داشتم که هر دو ویندوز نصب نمیشد رم عوض کردم حل شد.

vahidami
12-02-2011, 09:48
تشکر دوست عزیز ولی من xp را به راحتی نصب میکنم و بدون هیچ مشکلی!!!!
یکی از رمها رو برداشتم و ویندوز7 هم با یواس پی نصب کردم اما درست نشد:41:

ebicross
12-02-2011, 13:11
با این حساب با یک نرم افزار مثل HDD Generator باید دیسک رو برای وجود بدسکتور چک کنید.

تشکر دوست عزیز ولی من xp را به راحتی نصب میکنم و بدون هیچ مشکلی!!!!
خیلی وقتها پیش میاد که مشکلی توی نصب XP نیست ولی 7 نصب نمیشه و گاهی برعکسش هم هست.

vahidami
22-02-2011, 09:13
تشکر از راهنمایی های دوستان بالاخره تونستم این کابوس کزایی رو که خواب من رو گرفته بود رو حل کنم و این ویندوز 7 رو در کامپیوترم نصب کنم :31: