PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی و مشاوره: الان زمان مناسبی برای خرید گوشی های آندرویدی هست یا نه؟

sunrise07
06-02-2011, 13:37
سلام دوستان ، هدفم از ایجاد این بحث کمک گرفتن از دوستان برای یافتن پاسخ این سواله که خرید گوشی های دارای سیستم عامل آندروید تو این برهه زمانی مناسبه یا اگه صبر کنیم شرایط بهتری بوجود می آید . بعضی موضوعات باعث شده که برای خرید گوشی اندرویدی تو این زمان دچار تردید بشم . که اونا رو میگم .

1. الان موجی ایجاد شده برای ورود گوشی های آندروییدی رده متوسط به بازار مثل الجی اپتیموس وان ، ، سامسونگ گالاکسی آیس و ... مسئله اینجاست که تازه ما در آغاز این جریان هستیم و اکثر این گوشی ها هم نقطه ضعف هایی دارن که نمیشه به سادگی از کنارشون گذشت. البته گوشی موتورولا دیفای هم که به تازگی با قیمت بسیار مناسبی عرضه شده با وجود اینکه امکانات بسیارخوبی داره هنوز ناشناخته است.

2. الان به نظرم برای اینکه یک گوشی آندروییدی بخریم که به ساپورت نرم افزاریش تو آینده امیدوار باشیم باید دنبال گوشی هایی بود که پردازنده قوی بالای 800 مگاهرتز و 512 مگابایت رم داشته باشند . که الان تو گوشی های اندروییدی رده متوسط این موارد کم یافت میشه

3. الان گوشی های خوبی مثل اچ تی سی دیزایر هستن که قیمت حدود 450 تومن دارند که میتونن با گوشی های متوسطی مثل موتورلا دفی رقابت کنند

4. دو سه ماه دیگه گوشی های دارای پرازنده دو هسته ای به بازار میان که خوب قیمتشون امکان خریدشون رو به امثال من نمیده ولی حتما باعث کاهش قیمت مدل های خوبی مثل گالاکسی اس و دیزایر اچ دی میشن

5. گوشی های خوبی احتمالا بعد از عید معرفی میشن مثل سونی اریکسون نئو که رم 512 و پردازنده یک گیگاهرتز داره و میتونه یک انتخاب مناسب باشه

حالا با در نظر گرفتن این شرایط به نظرتون الان وقت مناسبی هستش که گوشی های اندروییدی بخریم یا یکی دو ماه بعد از عید انتخاب های بهتری وجود داره؟

fire159
06-02-2011, 16:09
دوست عزیز اشتباه شما اینه که موتورولا دیفای رو با گوشیهای متوسطی که نام بردین مقایسه میکنید

sunrise07
06-02-2011, 16:41
دوست عزیز اشتباه شما اینه که موتورولا دیفای رو با گوشیهای متوسطی که نام بردین مقایسه میکنید

ببین درسته که دیفای با توجه به امکاناتش با قیمت مناسبی وارد بازار شده ولی در نظر بگیرید که هنوز دوستان خیلی با این گوشی کار نکردن هنوز مشخص نیست که چه نقاط قوت و ضعفی داره . کیفیت دوربینش چجوریه و این جور چیزا

بهرحال الان تمام گوشی های high-end بازار فیلمبرداری 720p دارند اما دیفای؟

منکر امکانات فوق العاده و بعضا اختصاصی دیفای نیستم اما تا کاملا شناخته نشده من نمیتونم بهش اعتماد کنم.

MOHAMMAD2010
06-02-2011, 17:18
منکر امکانات فوق العاده و بعضا اختصاصی دیفای نیستم اما تا کاملا شناخته نشده من نمیتونم بهش اعتماد کنم.
پس تا کامل نشناختینش ، نگین متوسط !

sunrise07
06-02-2011, 18:07
پس تا کامل نشناختینش ، نگین متوسط !

باشه چشم !! اصلاحش کردم !!!

مهدي31
06-02-2011, 19:12
سلام
به نظرمن برای کارهای معمولی همین گوشی ها خوبه برای کسی خوب نیست که به دنبال بازیهای خیلی گرافیک بالا باشه

گرافيكار
06-02-2011, 22:00
هم بله هم خير
كلا به نظر من هر وقت يه گوشي آندرويد بگيرين به موقع خريدين

AKBAR132
06-02-2011, 22:03
به نظر من هرچي هم كه صبر كني چون آندرويد داره به سرعت پيشرفت ميكنه باز هم سر دو راهي خواهي موند ......... اما اگه ميتوني صبر كني .... صبر كردن بهتره

DIKT
07-02-2011, 08:20
دوستان من یه سوال داشتم
گوشی هائی که سیستم اندروید دارن بهترن یا اونائی که ویندوز موبایل دارن درکل کدومشون سرترن وچرا؟

shahramcat
07-02-2011, 10:44
دوستان من یه سوال داشتم
گوشی هائی که سیستم اندروید دارن بهترن یا اونائی که ویندوز موبایل دارن درکل کدومشون سرترن وچرا؟

بهترین سیستم عامل الان برای اکثر گوشیها آندروید هستش و بعدش iOS 4 برای آیفون .......

سیمبین و ویندوز از لحاظ کارایی و کیفیت و تنوع حداقل 2 پله پایینتر از اون 2 تا قرار دارن .

mehrdad9
07-02-2011, 13:22
با توجه به اینکه زمان متوقف نمیشه هر موقعی که بخری هم مناسبه.

aRThaS_08
07-02-2011, 16:48
دوست عزیز هرچقدر صبر کنی مدل جدید میاد!

پس هروقت بگیری ضرر نکردی.

اما باید گوشیهایی که میدونی دیگه ساپورت نمیشن رو نگیری!

مثله لجند، هیرو، آریا، مایلستون و ...

البته همه این گوشیها توسط کوکر ها ساپورت میشن اما دیگه رسمی ازشون ساپورت نمیشه!

DIKT
07-02-2011, 17:08
سلام دوستان دو تا سوال داشتم د رمورد دو نوع گوشی اینکه گوشی Sony Ericsson Xperia X10 Mini از زبان فارسی پشتیبانی م یکنه یا خیر و همچنین گوشی HTC WildFire این یکی چطور چون یه جا خوندم که فارسی رو ساپورت نمیکنه و سوال دوم هم اینکه این دو مدل ارزش خریدن دارن یا خیر ؟

aRThaS_08
07-02-2011, 18:01
آندروید زیر 400 اصلن ارزش نگاه کردن هم نداره!

آندروید خوب میخواید باید 500 به بالا خرج کنید.

sunrise07
07-02-2011, 20:29
آندروید زیر 400 اصلن ارزش نگاه کردن هم نداره!

آندروید خوب میخواید باید 500 به بالا خرج کنید.

خوب یکی از مسایلی که باعث میشه الان تو خرید گوشی های اندروییدی شک کنم همینه

بعد از عید با اومدن گوشی های دارای پردازنده دو هسته ای قطعا قیمت گوشی هایی مثل گالاکسی اس افت می کنه

سونی اریکسون نئو هم تو راهه که به نظر میرسه اگه با قیمت مناسب وارد بازار بشه فروشش عالی میشه

دوستان درسته که همیشه تکنولوژی پیشرفت میکنه ، ولی خوب من دارم در مورد این بحث می کنم که مثلا کسی مثل من که میخواد با قیمتی حول و حوش 400 تومن یه گوشی بخره که حداقل 2 سال براش کار کنه باید گوشی پیدا کنه که به ساپورت نرم افزاریش امید داشته باشه!!

DIKT
08-02-2011, 11:36
سلام دوستان دو تا سوال داشتم د رمورد دو نوع گوشی اینکه گوشی Sony Ericsson Xperia X10 Mini از زبان فارسی پشتیبانی م یکنه یا خیر و همچنین گوشی HTC WildFire این یکی چطور چون یه جا خوندم که فارسی رو ساپورت نمیکنه و سوال دوم هم اینکه این دو مدل ارزش خریدن دارن یا خیر ؟

اقا کسی در این زمینه اطلاعاتی نداره چون قصد دارم HTC WildFire رو بخرم حالا اگه دوستان نظر هم بدن که کیس مناسبی هست ممنون میشم و اینکه کلا منوی فارسی داره یا خیر و اینکه میشه فارسیش کرد البته خیلی برام مهم نیست اما خب دوست دارم که داشته باشه

Highbury
08-02-2011, 12:39
اصلا دلیل نمیشه که آندروئید بالای 500 خوب باشه.
الان سامسونگ آیس. ایکس تی 5 موتورولا - ایکس تی 3 - ایکس 8 و حتی مینی پرو به شدت تمامی کاربراشون رو راضی نگه داشته و دست برای انتخاب بازه. گالاکسی 551 سامسونگ هم عالیه.
اگه پول داری بخر.درسته هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری اما ببین چی میخوای. همین گوشیهای که نام بردم تمام کارهاتون رو راه میندازه مگر اینکه حرفه ای و خیلی حرفه ای باشید.بیشتر از اون پول دوربین و ... دادید که هزینه ی زیادی هستش.
پیشنهادم اینه که یک ماه صبر کنید تا سامسونگ آیس هم بیاد. یا همین الان بین ایکس تی 5 یا ایکس 8 و مینی پرو و گالاکسی انتخاب کنید.

hamed malekpour
08-02-2011, 13:16
الان بهترین زمان خرید گوشی است.

behnam_r007
08-02-2011, 14:58
به نظرتون بعد از عيد قيمت گوشيها افت ميكنه؟ يا بخاطر تورم فرقي نميكنه؟ من ميخوام xperia x8 بخرم كه الان 215 هست ولي با اين بحث هايي كه ديدم به شك افتادم كه صبر كنم. چيكار كنم؟

djmoslemok
08-02-2011, 15:54
اگه میتونی الان i9000 galaxy بگیر:46:

DIKT
08-02-2011, 17:44
دوستان اینا مدل های اچ تی سی کیبوردش فارسی هم داره

mehrdad9
08-02-2011, 17:48
دوستان اینا مدل های اچ تی سی کیبوردش فارسی هم داره

ببخشید دوست اینجا بحث در مورد آندرویده و شما داری سوال های بی ربط با این تاپیک می پرسی برا همین کسایی که بدونن هم جوابتون رو نمی دن پس بهتره که یه تاپیک جدا باز کنی.

DIKT
09-02-2011, 09:07
ببخشید دوست اینجا بحث در مورد آندرویده و شما داری سوال های بی ربط با این تاپیک می پرسی برا همین کسایی که بدونن هم جوابتون رو نمی دن پس بهتره که یه تاپیک جدا باز کنی.

با تشک راز توجه شما
اما دوست عزیز یعنی شما می فرمائید گوشی HTC WildFire در دسته آندروید قرار نداره و سوالم بی ربطه اگه اینطوریه که خب پس من اشتباه فکر می کردم وعذرخواهی می کنم چون من تا قبل این پست شما فکر می کردم اندروید هستش ضمن اینکه وقتی این تاپیک مربوط به نظر خواهی د رمورد این سری گوشی هاست نیازی نم یبینم برای هر مورد کوچیکی یه تاپیک ایجاد کنم وسایت رو بی جهت شلوغ و سنگین کنم البته این نظر شخصی بنده هستش
امکا اگه دوستان پاسخ نم یدن از محبت شون هست و بنده هم می تونم از سایت های دیگه به پاسخم برسم اما خب فکر میکردم اینجا اساتید محبتشون بیشتر