PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با صفحه کلید Qwerty

mohammad k750i
16-01-2011, 19:26
سلام به همه ی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میخواستم یه گوشی تا 200 تومن بخرم ، حالا اگه 10-15 تومن هم بیشتر شد اشکال نداره ولی هرچی ارزونتر باشه بهتره!

انتظارام از گوشی ایناست! به ترتیب اولویت!

1- خاص باشه و دست هر کسی نباشه! (با کلاس باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14)/(1087).gif)

2-صفحه کلید Qwerty داشته باشه! (از اینا که روی گوشیه!!!)

3- فارسی راحت بخونه ،راحت ننوشت مهم نیست!

4- وای فای داشته باشه

5-اگه GPS کار کنه خیلی بدردم میخوره!

یه سری مدل سرچ کردم خودم ! ولی چون نمیشناختم گفتم از شما دوستان راهنمایی بگیرم تا بهترینو انتخاب کنم!

مدلایی که گیر اوردم به ترتیب اولویت:

1- HTC Snap: خوب اچ تی سی خیلی با کلاسه ، بقیه چیزارم داره! باطریشم شنیدم خوبه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- موتورولا EX115: دو سیمکارتس(یه سیمکارت دارم ولی بعداً به کارم میاد) !

3-سامسونگ B7320 Omnia Pro

4- نوکیا C3: قیمتش جالبه برام!

5- سونی اریکسون Aspen: همیشه یه علاقه خاصی به سونی اریکسون داشتم!

مدل دیگه هم تو این مایها باشه میخوام!

قیمت دقیق اینا هم اگه بگین ممنون میشم!

javad33
16-01-2011, 21:04
سلام بر شما.

اول قیمت! snap تو بازه ی 190 تا 210 پیدا میشه. ex115 هم یه قیمت 200 تومنی ازش دارم. b7320 با گارانتی پارس مایکروتل 205 تومنه. c3 هم کمترین قیمتی که ازش دیدم 140 تومن بود. aspen رو قیمت ندارم ولی تو رنج 300 تومن باید باشه که با بودجه شما جور در نمیاد.

و اما بررسی! نوکیا c3 نه با کلاسه نه وای فای داره نه جی پی اس! از نظر من کلا بیخیالش بشید. اگر میخواستید تا 150 تومن گوشی بخرید شاید میشد بهش فکر کرد ولی الان نه!

b7320 ویندوز موبایل داره پس اون بحث ساپورت فارسیش رو خیلی راحت میشه با یه نرم افزار حل کرد. تمام انتظارات شما رو هم برآورده میکنه الا گزینه اول! که بنظر من زیاد خاص نیست!

ex115 تازه اومده و من هنوز افتخار آشنایی باهاش رو پیدا نکردم. تو ساپورت فارسیش شک دارم. سیستم عامل هم نداره که بشه بهش اعتماد کرد. وای فای و جی پی اس هم که نداره ولی دو سیم کارته بودن و ظاهر خاصش یه مقدار گول زننده هست!

و در آخر اچ تی سی اسنپ! که خب گویا اولویت های شما رو به طور کامل رعایت کرده که تبدیل شده به انتخاب اولتون. از این نظر منم با شما هم عقیده هستم!

از نظر من از این لیست 4 تایی شما فقط دوتا گزینه ارزش فکر کردن داره و یک گوشی هم من به شما معرفی میکنم و امیدوارم با توجه به توضیحاتی که میدم بتونید کمی نسبت به انتخاب گوشی مناسبتون نزدیک بشید.

ترتیب اولویت از آخر!

3- سامسونگ B7320 Omnia Pro : ابعاد کوچکتر و وزن کمتری نسبت به اسنپ داره و از دوربین بهتری بهره میبره هرچند دوربینش اصلا جالب نیست! انتظارات شما رو به نحو احسن برآورده میکنه ولی اصلا خاص نیست!

2- HTC Snap : خاصه و باقی امکانات مورد نظر شما رو هم داره ولی دوربینش ضایعه! ویندوز موبایل باعث شده که از لحاظ نرم افزاری هیچ محدودیتی نداشته باشید!

1- Nokia E5 : پایینترین قیمتی که ازش دارم 220 تومنه ولی بنظر من میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه! یه نگاه بندازید:

روی خاص بودنش باید خودتون نظر بدید ولی خداییش زیباست! رنگ بندی جالبی هم داره از مشکی تا... ولی مهمترین مزیتش به نسبت پولی که میدید امکاناتش هست. سیستم عاملش سیمبینه. صفحه نمایشش کمی بهتر از اسنپه. دوربین 5 مگاپیکسلی داره که میشه روی عکساش حساب کرد. VGA فیلم میگیره و فلاش دوربین هم داره که میشه بعنوان چراغ قوه ازش استفاده کرد.
جی پی اسش به لطف نوکیا مپ بسیار کاربردی خواهد بود. تازه برخلاف اسنپ به پورت 3.5 میلیمتری هم مجهزه و این یعنی لذت بردن از موسیقی. تازه رادیو هم داره!

بنظر من بهتره برید از نزدیک اسنپ و ایی 5 رو ببینید تا مهمترین فاکتورتون برای خرید یعنی ظاهر خاص گوشی رو با آگاهی کامل بررسی کنید. ولی بهتره همیشه با توجه به پولی که برای خرید در نظر گرفتیم تنها ظاهر رو در نظر نگیریم که شاید بعدا از خریدمون پشیمون بشیم! مگر اینکه اصلا امکانات دیگه ی گوشی اهمیتی نداشته باشه و فقط قابلیتهای تلفنیش موضوعیت داشته باشه.

bibak_fa
16-01-2011, 21:42
به نظره من یی5 میتونه برای شما گزینه ی خوبی باشه و تمام انتظارات شما هم برطرف میکنه.
قیمته دقیقشو نمیدونم ولی بیشتر از 200 هزار تومانه تقریبن 240 هزار تومان

faravahar
16-01-2011, 21:57
samsung wave 2 pro دقیقا همینایی که شما میخواین رو داره با قیمت 200 هزار تومن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad k750i
16-01-2011, 22:21
سلام بر شما.

اول قیمت! snap تو بازه ی 190 تا 210 پیدا میشه. ex115 هم یه قیمت 200 تومنی ازش دارم. b7320 با گارانتی پارس مایکروتل 205 تومنه. c3 هم کمترین قیمتی که ازش دیدم 140 تومن بود. aspen رو قیمت ندارم ولی تو رنج 300 تومن باید باشه که با بودجه شما جور در نمیاد.

و اما بررسی! نوکیا c3 نه با کلاسه نه وای فای داره نه جی پی اس! از نظر من کلا بیخیالش بشید. اگر میخواستید تا 150 تومن گوشی بخرید شاید میشد بهش فکر کرد ولی الان نه!

b7320 ویندوز موبایل داره پس اون بحث ساپورت فارسیش رو خیلی راحت میشه با یه نرم افزار حل کرد. تمام انتظارات شما رو هم برآورده میکنه الا گزینه اول! که بنظر من زیاد خاص نیست!

ex115 تازه اومده و من هنوز افتخار آشنایی باهاش رو پیدا نکردم. تو ساپورت فارسیش شک دارم. سیستم عامل هم نداره که بشه بهش اعتماد کرد. وای فای و جی پی اس هم که نداره ولی دو سیم کارته بودن و ظاهر خاصش یه مقدار گول زننده هست!

و در آخر اچ تی سی اسنپ! که خب گویا اولویت های شما رو به طور کامل رعایت کرده که تبدیل شده به انتخاب اولتون. از این نظر منم با شما هم عقیده هستم!

از نظر من از این لیست 4 تایی شما فقط دوتا گزینه ارزش فکر کردن داره و یک گوشی هم من به شما معرفی میکنم و امیدوارم با توجه به توضیحاتی که میدم بتونید کمی نسبت به انتخاب گوشی مناسبتون نزدیک بشید.

ترتیب اولویت از آخر!

3- سامسونگ B7320 Omnia Pro : ابعاد کوچکتر و وزن کمتری نسبت به اسنپ داره و از دوربین بهتری بهره میبره هرچند دوربینش اصلا جالب نیست! انتظارات شما رو به نحو احسن برآورده میکنه ولی اصلا خاص نیست!

2- HTC Snap : خاصه و باقی امکانات مورد نظر شما رو هم داره ولی دوربینش ضایعه! ویندوز موبایل باعث شده که از لحاظ نرم افزاری هیچ محدودیتی نداشته باشید!

1- Nokia E5 : پایینترین قیمتی که ازش دارم 220 تومنه ولی بنظر من میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه! یه نگاه بندازید:

روی خاص بودنش باید خودتون نظر بدید ولی خداییش زیباست! رنگ بندی جالبی هم داره از مشکی تا... ولی مهمترین مزیتش به نسبت پولی که میدید امکاناتش هست. سیستم عاملش سیمبینه. صفحه نمایشش کمی بهتر از اسنپه. دوربین 5 مگاپیکسلی داره که میشه روی عکساش حساب کرد. VGA فیلم میگیره و فلاش دوربین هم داره که میشه بعنوان چراغ قوه ازش استفاده کرد.

جی پی اسش به لطف نوکیا مپ بسیار کاربردی خواهد بود. تازه برخلاف اسنپ به پورت 3.5 میلیمتری هم مجهزه و این یعنی لذت بردن از موسیقی. تازه رادیو هم داره!

بنظر من بهتره برید از نزدیک اسنپ و ایی 5 رو ببینید تا مهمترین فاکتورتون برای خرید یعنی ظاهر خاص گوشی رو با آگاهی کامل بررسی کنید. ولی بهتره همیشه با توجه به پولی که برای خرید در نظر گرفتیم تنها ظاهر رو در نظر نگیریم که شاید بعدا از خریدمون پشیمون بشیم! مگر اینکه اصلا امکانات دیگه ی گوشی اهمیتی نداشته باشه و فقط قابلیتهای تلفنیش موضوعیت داشته باشه.

خیلی ممنون به خاطر وقتی که گزاشتین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کاربردم با گوشی در حد 1200ه ! الانم گوشیم F480 طلاییه و به خاطر اس ام اس دادن سختش دارم عوض میکنم!

با GPS اینا میشه کار کرد راحت؟ یعنی در حد یه نقشه و جایی که هستمو نشون میده؟

فکر کنم فردا باید یه سری برم علادین اینارو از جولو ببینم!

به نظره من یی5 میتونه برای شما گزینه ی خوبی باشه و تمام انتظارات شما هم برطرف میکنه.
قیمته دقیقشو نمیدونم ولی بیشتر از 200 هزار تومانه تقریبن 240 هزار تومان

ائی 5 رو بیشتر با برندش مشکل دارم !!!! خیلی خزه! البته اگه میتونستم E72 بخرم روش فکر نمیکردم! ولی کلاً با نوکیا مشکل دارم! اون سی3 هم قیمتش وسوسم کرد!

javad33
16-01-2011, 23:13
samsung wave 2 pro دقیقا همینایی که شما میخواین رو داره با قیمت 200 هزار تومن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ایشون گوشی ساده کوئرتی میخوان نه کشویی!

javad33
16-01-2011, 23:19
خیلی ممنون به خاطر وقتی که گزاشتین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کاربردم با گوشی در حد 1200ه ! الانم گوشیم F480 طلاییه و به خاطر اس ام اس دادن سختش دارم عوض میکنم!

با GPS اینا میشه کار کرد راحت؟ یعنی در حد یه نقشه و جایی که هستمو نشون میده؟

فکر کنم فردا باید یه سری برم علادین اینارو از جولو ببینم!

ائی 5 رو بیشتر با برندش مشکل دارم !!!! خیلی خزه! البته اگه میتونستم E72 بخرم روش فکر نمیکردم! ولی کلاً با نوکیا مشکل دارم! اون سی3 هم قیمتش وسوسم کرد!

از GPS و برنامه های کاربردیش خیالتون راحت! ولی از نظر من حیفه که بخاطر برند و حساسیتهای این چنینی انتخابمون رو محدود کنیم. من خودم عاشق سامسونگم و اولین انتخابم همیشه از بین سامسونگیاست ولی وقتی توی یه رده قیمتی گوشیهای برندهای دیگه بهتر باشن هیچ وقت تعصبی به قضیه نگاه نمی کنم.

اسنپ میتونه واسه شما فوق العاده باشه چون تمام چیزهایی که تو این تاپیک لیست کردید رو داره ولی آیا بعدا هم توقعتون از گوشی همینا خواهد بود؟ یه وقت نشه بگید کاش دوربینش بهتر بود یا کاش رادیو داشت یا چه میدونم کاش میشد هدفون معمولی بهش وصل کرد!
ببینید دقیق از گوشی چی میخواید بعد خیلی واقع گرایانه بین گزینه های مد نظرتون بهترین انتخاب رو بکنید! اسنپ میتونه واسه شما فوق العاده باشه اگر فقط همین اولویتهایی که مطرح کردید تمام نیازتون باشه.

ولی ایی 5 روی کاغذ بهترین انتخاب برای شماست.

mohammad k750i
16-01-2011, 23:55
از GPS و برنامه های کاربردیش خیالتون راحت! ولی از نظر من حیفه که بخاطر برند و حساسیتهای این چنینی انتخابمون رو محدود کنیم. من خودم عاشق سامسونگم و اولین انتخابم همیشه از بین سامسونگیاست ولی وقتی توی یه رده قیمتی گوشیهای برندهای دیگه بهتر باشن هیچ وقت تعصبی به قضیه نگاه نمی کنم.

اسنپ میتونه واسه شما فوق العاده باشه چون تمام چیزهایی که تو این تاپیک لیست کردید رو داره ولی آیا بعدا هم توقعتون از گوشی همینا خواهد بود؟ یه وقت نشه بگید کاش دوربینش بهتر بود یا کاش رادیو داشت یا چه میدونم کاش میشد هدفون معمولی بهش وصل کرد!
ببینید دقیق از گوشی چی میخواید بعد خیلی واقع گرایانه بین گزینه های مد نظرتون بهترین انتخاب رو بکنید! اسنپ میتونه واسه شما فوق العاده باشه اگر فقط همین اولویتهایی که مطرح کردید تمام نیازتون باشه.

ولی ایی 5 روی کاغذ بهترین انتخاب برای شماست.
خیلی ممنون از راهنماییهای دلسوزانتون!

ولی واقعا! فکر نکنم قابلیتهای مولتی مدیا به کارم بیاد!
نهایت استفاده ای که الآن از گوشیم میکنم زنگ زدنو اس ام اس دادنه! برای موزیک و دوربین از MP3 Player و دوربین حرفه ای استفاده میکنم!! حتی من ذهنم به سمت M600i سونی هم رفت ولی چون قدیمی شده بیخیال شدم!

البته دیدنش که ضرر نداره فردا میرم علادین E5 هم یه سری میزنم!
ولی بیشتر خودم دلم با Snap بعدش B7320 ه!

Atropates
17-01-2011, 01:43

ولی این رنگ نقره ایش زیاد هم قیافش بد نیست هاااا به نظر من ! من که از نزدیک دیدمشون بعد از اون Aspen سونی اریکسون , بهترین قیافه رو داره , خوشگله . ولی خو آدم دلش به یه چیز بگه نه آخر آخرش باید به حرف همون دل گوش کرد چون بعدا که خریدید گوشی رو ممکنه شیمونی بیاد سراغتون , پس اگه دلتون به E5 رضایت نداد پیشنهاد من اینه نخریدش , Snap چیز چندانی کم نداره از این E5 هرچند به نظر من هم یه ذره امتیاز E5 بیشتره .

javad33
17-01-2011, 10:26
پس اسنپتون مبارک!:46:

aRThaS_08
17-01-2011, 11:05
se p1 هم خوبه ها : دی

قدیمی شده ولی خوبه!

درکل بنده snap رو بهتون پیشنهاد میدم چون بنده خودمم هم هرچی باشه جز نوکیا قبول دارم!

maziarzar
17-01-2011, 17:33
ای5 نوکیا بدون گارانتی210 تومنه

mohammad k750i
17-01-2011, 21:46
خیلی ممنون از رانمایی های همه ی دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من الآن از علائدین میام![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه ی مدلارو از نزدیک دیدم و قیمت گرفتم!

E5 : کیفیت خوبی داشت، سفیدشم قشنگ بود، تا 205 هم قیمت گرفتم(بدون گارانتی)، ولی خیلی استعداد خز شدن داشت( همه جا ریخته بود. . . )

Snap: گوشی خیلی خوشگل و تکی بود اونجا، قیمت هم تا 180 گیر میومد!
فقط میخواست بدونم هنگ نمیکنه؟(من زیاد از برنامهاش استفاده نمیکنم فوقش وبگردیو GPS)

موتورولا EX115: خیلی خوشگلو با کلاس یه 2-3 جا هم بیشتر نداشت! خوشدست هم بود! همه جا هم میگفتن 200 ! فقط در مورد فارسی شدنش مشکل دارم!!
کسی از دوستان نمیدونه فارسی میشه یا نه؟

بقیه مدلا هم دیدم! ولی اینا بهتر بودن!!

01110362
17-01-2011, 22:44
دوست عزیز aspen هم نگاه انداختی گزینه خوبی به نظر میاد دارم وسوسه میشم یکی از این دوتا گوشی e5 یا aspen بگیرم تنها تفاوتشون فکر کنم تو دوربین وسیستم عاملشون هست . فکر کنم سیستم عامل ویندوز بهتر از سیمبیان تکراری باشه .قیمت هم تو دی جی آنلاین زده 240

مشخصات کلی :
مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - وزن : 130 گرم
پردازنده:Qualcomm 7227 600MHz
حافظه:حافظه داخلی 100 مگابایت - RAM 256 MB - ROM 256 MB - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Resistive TouchScreen - اندازه 2.4 اینچ - 240 × 320
دوربین:3.2 مگاپیکسل
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Microsoft Windows Mobile نسخه Windows Mobile 6.5.3 Professional - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات:رادیو - هنذزفری - باتری 1500 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 450 ساعت - زمان مکالمه 10 ساعت

mohammad k750i
17-01-2011, 23:12
دوست عزیز aspen هم نگاه انداختی گزینه خوبی به نظر میاد دارم وسوسه میشم یکی از این دوتا گوشی e5 یا aspen بگیرم تنها تفاوتشون فکر کنم تو دوربین وسیستم عاملشون هست . فکر کنم سیستم عامل ویندوز بهتر از سیمبیان تکراری باشه .قیمت هم تو دی جی آنلاین زده 240

مشخصات کلی :
مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - وزن : 130 گرم
پردازنده:Qualcomm 7227 600MHz
حافظه:حافظه داخلی 100 مگابایت - RAM 256 MB - ROM 256 MB - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Resistive TouchScreen - اندازه 2.4 اینچ - 240 × 320
دوربین:3.2 مگاپیکسل
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Microsoft Windows Mobile نسخه Windows Mobile 6.5.3 Professional - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات:رادیو - هنذزفری - باتری 1500 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 450 ساعت - زمان مکالمه 10 ساعت
اتفاقاً Aspen هم دیدم! ریاد دنبال قیمتش نبودم ولی همین 230-40 تومن بود!

گوشی خوب و خوشگلی بود! با اینکه به سونی اریکسون ارادت خاصی دارم!

ولی به نظرم برای من چیز خاصی نسبت به Snap نداشت که به خاطرس 50-60 تومن بیشتر بدم!

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

اتفاقاً Aspen هم دیدم! زیاد دنبال قیمتش نبودم ولی همین 230-40 تومن بود!

گوشی خوب و خوشگلی بود! با اینکه به سونی اریکسون ارادت خاصی دارم!

ولی به نظرم برای من چیز خاصی نسبت به Snap نداشت که به خاطرش 50-60 تومن بیشتر بدم!
یه سوال دیگه!!

192 مگابايتRAM
256MB ROM

رو کدوم از اینا میشه چیزی ریخت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

01110362
17-01-2011, 23:19
درسته بهتره به دی جی کالا قسمت توضیحات snap بری و یه نگاهی به پست های بچه هایی که خریدن بندازی

در این که htc گوشیه خوبیه شکی نیست چون خودم دایموند 2 داشتم
یه خورده بیشتر تحقیق کن مثل این که مشکل اس ام فارسی داره .
به هر حال بعد از خرید نتیجه ش بزار تا استفاده کنیم با دوستان.
موفق باشید:10:

javad33
18-01-2011, 12:23
یه سوال دیگه!!

192 مگابايتRAM
256MB ROM

رو کدوم از اینا میشه چیزی ریخت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رو هیچ کدوم! رم حافظه موقت برای اجرای سیستم عامل و نرم افزاراست و رام حافظه سیستمیه. شما روی مموری کارتتون نرم افزار نصب میکنید که ربطی به اینها نداره!

fire159
18-01-2011, 13:36
موتورولا EX115: خیلی خوشگلو با کلاس یه 2-3 جا هم بیشتر نداشت! خوشدست هم بود! همه جا هم میگفتن 200 ! فقط در مورد فارسی شدنش مشکل دارم!!
کسی از دوستان نمیدونه فارسی میشه یا نه؟
به نظر من هم ex115 و یا ex112 بهترین ها هستن / هم ظاهری هم باطنی :31:
قیمتشون هم عالیه

یه برتریشون هم دوسیمکارته بودنشون هست .
فارسی هم باید بشه . با کپی کردن فونت فارسی تو گوشی . مثل اکثر موتورولا ها

من خودم ex115 رو دیدم واقعا" حرف نداره . اما ex112 جدیدتر اومده و سفید رنگ هست که یه جا میدونم داره

01110362
18-01-2011, 15:35
این هم مشحصات نوکیا E72 : امکاناتش خوبه قیمت از 238 تا 340 تومن

پشتیبانی چهاربانده از GSM
پشتیبانی از 3G با HSDPA با سرعت 10/2 مگابیت بر ثانیه و HSUPA با سرعت 2 مگابیت بر ثانیه
صفحه نمایش 2/36 اینچی با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و پشتیبانی از رزولوشن QVGA
صفحه کلید کامل QWERTY
ناحیه لمسی اپتیکال در بین کلید 4 جهته
سیستم عامل Symbian 9.3 و رابط کاربری S60 با FP2
پردازنده 600 مگاهرتزی ARM 11 و 128 مگابایت حافظه RAM
دوربین 5 مگاپیکسلی با فوکوس اتوماتیک و فلاش LED
Wi-Fi 802/11 ، فناوری UPnP و پشتیبانی از DLNA
گیرنده داخلی GPS با پشتیبانی از عملکرد AGPS ، به همراه قطب نمای دیجیتال
استفاده از سنسور شتاب سنج برای پشتیبانی از قابلیت turn to mute
حافظه داخلی 250 مگابایتی ، اسلات کارت حافظه microSD و عرضه یک کارت حافظه 4 گیگابایتی به همراه گوشی
سوکت صوتی 3/5 میلی متری استاندارد
بلوتوث نسخه 2.0 با پشتیبانی از A2DP و درگاه microUSB نسخه 2
رادیو FM با RDS
Remote Wipe
دوام زیاد باتری
ویرایشگر اسناد آفیس (شامل اسناد آفیس 2007)
تغییر حالت کاربر پسند برای جا به جایی تنظیمات دو صفحه اصلی
شماره گیری هوشمند
پشتیبانی کامل از فایل های فلش
خروجی صدای عالی
مجوز دائمی استفاده از Nokia Messaging

aRThaS_08
19-01-2011, 09:03
موتورولا هرچی باشه مشکل فارسی شدنش خیلی کمتر از htc هست!