PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشناي با اعضاي انجمن برنامه نويسي

spider2
18-05-2006, 00:40
باسلام خدمت برنامه نويسان
حرفه اي -نيمه حرفه اي-مبتدي(گلابيان انجمن)
من مي خاستم با شروع كردن اين تايپيك برنامه نويساني كه فعاليت دارند خلاصه همديگه رو بهتر بشناسند

spider2
18-05-2006, 01:00
با خودم شروع مي كنم
نام :وحيد
به خاطر اينكه جمع خودموني باشه اسم كوچك دادم
من طبق يه كاغذي روش نوشته ديپلم كامپيوتر صادره از هنرستان انقلاب خودمو يه ديپلم كامپيوتر ميدونم كه الان به شدت توكف كنكورم چون 2 ماه ديگه بيشتر وقت ندارم
بعضي ها شايد منو تو انجمن برنامه نويسي به عنوان يه تايپيك نويس يا نظر دهنده نميشناسن چون من خودم بيشتر تو انجمن موبايل پلاسم تا اينجا و كمتر نظر ميدم چون وقتي يه بحثي رو ميبينم كهبرادران و خواهران برنامه نويس جواب دادن من ديگه اصلا جوابم نمياد
من زياد از برنامه نويسي خوشم نمياد مخصوصا تحت داس از اين جور برنامه نويسي ها مثل پاسكال qbasicو از اينا
باز يه كم ويژوال قابل تحمله خلاصه من به سفارش استادمون كه گير داده بود و گفته تو استعداد برنامه نويسي داري تصميم گرفتم منم شروع كنم البته بعد كنكور
خوب اين از من ديگهبقيش با خودتون

blackroos
18-05-2006, 18:01
سلام
اسم من هم رضا ست
سال دوم رشته ی کامپیوتر هستم و اهل مشهد هستم و از نظر پتانسیل علمی در برنامه نویسی و به کل کامپیوتری در حد متوسط کمی بیشتر هستم
از برنامه نویسی خیلی خوشم می یاد و زبان هایی که کار می کنم
1- vb6
2- matlab8
3- وبه تازگی دلفی

moj101
18-05-2006, 18:05
سلام
من هم مجتبي هستم و تازه فارق رشته كامپيوتر و با vb6 برنامه مي نويسم.
خيلي هم حرفه اي نيستم و با وي بي كلي مشكل دارم چون خيلي ساده و بي در و پيكر است
خدا نگهدار

Santa Claus
18-05-2006, 18:44
[QUOTE] من بابانوئل هستم
آدم واردی تو برنامه نویسی نیستم و 1سالی که دیگه بیخیالش شدم من فقط با vb6 كار كردم و بس

جواد كاظميان
18-05-2006, 18:56
سلام
اسم من هست علي شمس
يكمي vb6 بلدم مي خواهم در تابستان دلفي يا vb.net فول شم

aliarc2003
19-05-2006, 18:49
سلام

من هم علي رضا هستم (از تهران)
دانشجوي سال دوم نرم افزار .
راستش توي دانشگاه كه همه ي زبان ها رو ياد مي دهند (البته به صورت بسيار حرفه اي ;) )
سي - پاسكال - دلفي - ويژوال بيسيك-اسمبلي

badboys_87
23-05-2006, 00:36
نام و نام خانوادگی:امید شریفی
ساکن لنگرود از استان گیلان
سال سوم رشته کامپیوتر تحصیل میکنم از برنامه نویسی خوشم میاد بیشتر از برنامه نویسی های شی گرا مثل vb و امثالهم به کسب تجربه بیشتر از مقاله های اینترنت در زمینه های برنامه نویسی و یاری شما دوستان عزیز هر چه زودتر به یه حرفه ای تبدیل میشوم
هیچکس این ادعا رو نکنه که همه چی رو بلده اطلاعات آدم در هر زمینه ای محدود ه بیایید با هم همکاری کنیم

aliarc2003
23-05-2006, 13:27
نام و نام خانوادگی:امید شریفی

هیچکس این ادعا رو نکنه که همه چی رو بلده اطلاعات آدم در هر زمینه ای محدود ه بیایید با هم همکاری کنیم

سلام
يك وقت سو تفاهم نشه ! چون خودتون هم ميدونيد توي دانشگاه ها هر استادي كه مي آد يه كمي از هر زباني رو تدريس مي كنه . اون كه نوشتم يه شوخي بود . (جدي نگيريد)
اميد وارم ناراحت نشده باشيد :blush:

Wonderboy
23-05-2006, 13:38
سلام

اسم من هم مهدی هست.

من به برنامه نویسی علاقه زیادی دارم. با زبانهای برنامه نویسی TP7، TC++ 3.0، VB 6.0 آشنایی دارم.
امیدوارم اینجا در کنار دوستان دیگه بتونم به معلومات خودم اضافه کنم. :blush:

spider2
23-05-2006, 15:42
يعني فقط اينا بودن
بابا شما سالاريد به خدا
سعي كنيد خودتونو معرفي كنيد تا ملت حال كنن

كفايتي راد
25-05-2006, 15:07
با سلام . من حسين كفايتي راد هستم . ساكن مشهد و دانشجوي سال دوم كامپيوتر دانشگاه آزاد مشهد ...
از لحاظ برنامه نويسي تا حالا برنامه هاي بزرگي رو تحت ويژال بيسيك نوشتم و حتي تعداد زيادي رو هم فروختم . در زبان هاي پاسكال و سي ++ هم كار كردم و بيشتر پروژه هاي بزرگ بچه ها رو بر مي داشتم و انجام مي دادم .
ابتكار عملم اين بوده كه با طراحي فلش و فتوشاپ به صورت قوي در ويژال بيسيك مشتري هامو بيشتر مي كردم .
كه الان نمي زارن سرمو بخوارونم ... :laughing:
نظر من در مورد استفاده از زبان هاي مختلف اينه كه :
نمي خوام از اين شاخه به اون شاخه بپرم و اقيانوسي از اطلاعات داشته باشم به عمق يك سانت :blink:

من مي خوام همين وي بي به ظاهر ساده خودمونو خوب خوب فول بشم بعد برم سراغ دلفي و بعدشم دات نت .
خوشحال مي شم با بقيه اساتيد بيشتر آشنا بشم .

ممنون
حسين كفايتي راد

magmagf
08-06-2006, 08:03
حالا كه همتون جمعين كسي خبر داره نرم افزار matlab سخته يا اسون؟
من ويژوآل بيسيك بلدم تو ياد گرفتن matlab مي تونه كمك كنه؟

sherwood
08-06-2006, 09:50
سلام
من رضا ساكن ساري هستم و پشت كنكوري رشتم رياضي از سال دوم برنامه مينويسم
با vb6 و ++c كار كردم البته حرفه نيستم و پست هاي جوابم كمه ولي به برنامه نويسي علاقه دارم
اميد وارم بقيه هم خودشونو معرفي كنن
با تشكر از تاپيك جالب اقا وحيد

BabyBoy
08-06-2006, 17:30
سلام. من رضا سال اول هنرستان . يزره vb بلدم ولي دارم پيشرفت مي كنم(البته به كمك شما) :rolleye:

mska
08-06-2006, 17:45
سلام
من ++c در حد دانشگاه هرچي ياد دادن
اگه خدا بخاد ميخام ++vc كار كنم

R£ɀД
08-06-2006, 18:03
منم كه اسمم تابلو هست (رضا متولد 1365 :blink: )
الان سال سوم مهندسي كامپيوتر هستم توي دانشگاه آزاد واحد تهران شمال :blink: .
زبان هايي رو هم كه كار كردم اين ها هستن :
سي - سي ++ ( توربو و ويژوال) - پاسكال - دلفي - ويژوال بيسيك- اسمبلي. (يكم هم html و جاوا اسكريپت كار كردم).
البته احتمال داره تابستان هم سي شارپ رو شروع كنم.

BlackDal
14-06-2006, 17:53
سلام به همه دوستان

من حامد مصافي و در اصل اهل آستارا هستم

در ضمينه برنامه نويسي ساليان زيادي هست كه به اين كار مشغولم
از زمان gwbasic و qbasic با برنامه نويسي آشنايي داردم تا ويژوال بيسيك و دلفي اما عمده تخصص من در دات نت (وي بي دات نت و آ اس پ دات نت) هست.
و در ضمينه برنامه نويسي اپليكيشن و وب سرور خوشحال ميشم راهنماي دوستان باشم

البته من زياد وقت نمي كنم در اين سايت به جواب دادن بپردازم به همين دليل منو كمتر تو اين فاروم ديديد

mska
14-06-2006, 18:00
از دوستان اينجا كسي ++vc به صورت حرفه اي كار كرده؟
چند تا سوال داشتم
مرسي

free_user
14-06-2006, 18:27
سلام
ظاهرا من بابابزرگ هستم چون سنم زیاده فری یوز Free_user و 36 ساله متاهل یه پسر دارم.
برنامه نویسی VB6, SQLSERVER, FoxPRO,
برای محل کارم.
C, Pascal, Fortran چند سال پیش که جوانتر بودم و داس عزیز وجود داشت برنامه می نوشتم البته در حد خوب.
آشنایی تقریبا کامل با مجموعه OFFICE مخصوصا WORD, OUTLOOK