PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : x10 mini یا galaxy 5 ؟؟

javad33
01-01-2011, 15:44
سلام.
لطفا قبل از اینکه خیلی سریع جواب بدید x10 اول شرایط من رو بخونید!:5:

خب من یه گوشی ویو دارم خیلی هم دوستش دارم!:40: قبلش دو سیم کارته داشتم (d780) از وقتی ویو خریدم یه مقدار دو سیم کارته بودنم زیر سوال رفته! واسه همین دنبال یه گوشی دوم میگردم. بعد از کلی بالا و پایین به این نتیجه رسیدم که آندروید بخرم.

اینارو گفتم که بگم اصلا برام دوربین و قدرت گوشی و کیفیت صفحه و صدا و قدرت اجرای بازیهای گرافیکی و اینا به هیچوجه مهم نیست!

حالا با این اوصاف موندم گالاکسی 5 رو بگیرم که هم قیمتش مناسبتره و هم سامسونگه!:10: یا اینکه مینی رو بگیرم که کوچیک بودنش واقعا دلمو برده:40:. در مورد نسخه آندروید هم که واسه مینی آپدیت 2.1 اومده و از این لحاظ برتری نداره.

فقط یه چیز باعث میشه تو خرید مینی شک کنم اونم باتریشه که هم شنیدم خیلی قوی نیست هم اینکه قابل تعویض نیست و معلوم نیست بعدا چه بلاهایی سر ما بیاره!

البته دوستان یه وقت x8 رو پیشنهاد ندن چون همینجوریش دارم پول اضافی میدم واسه گوشی دوم نمیخوام زیاد بالا بره!:21:

لطفا واسه خرید هرکدومشون که مد نظرتونه چند تا دلیل حالا سخت افزاری یا نرم افزاری غیر از برتری دوربین بیارید! که بتونم انتخاب درستی داشته باشم

پیشاپیش مرسی

rawen.west69
01-01-2011, 15:48
خب با این گزینه ها و شرایط شما انتخاب سلیقه ای هست!
ولی من جای شما بودم galaxy5 رو میخریدم:20:

javad33
01-01-2011, 15:57
از لحاظ اینترفیس کدوم کاربر پسند تره؟ با توجه به اینکه مینی خیلی صفحش کوچیکه.

در ضمن قیمت بدون گارانتی گالاکسی چنده؟ اصلا پیدا میشه؟ چون با گارانتیش گرونه بنظر.

شارژ باتری مینی چطوره؟

total_overdose
01-01-2011, 16:13
دوست عزیز من نظرم رویه ایکس 8 هست و اگرم دلیلتون قیمت هست باید بگم ایکس 8 الان بین 220 تا 230 هست و گالاکسی5 حدود 210 تومنه و ایکس10 مینی هم حدود 210 تومن.
با این اختلاف قیمت ایکس 8 بیشتر میرزه.باتریشم از این دوتا بهتره و همچنین کیفیت صفحه و رزلوشنش.

javad33
01-01-2011, 16:33
اگه چند هفته صبر کنم ایکس 8 قیمتش پایینتر نمیاد؟ مثلا زیر 200 ؟!؟!:31:

تفاوت رزولوشن ایکس 8 با اون دوتا چقدر تو کارایی آندروید تاثیر داره؟ یعنی میخوام از نظر تجربی و کار با برنامه ها و بازیها بدونم؟

rawen.west69
01-01-2011, 20:19
از لحاظ اینترفیس کدوم کاربر پسند تره؟ با توجه به اینکه مینی خیلی صفحش کوچیکه.

در ضمن قیمت بدون گارانتی گالاکسی چنده؟ اصلا پیدا میشه؟ چون با گارانتیش گرونه بنظر.

شارژ باتری مینی چطوره؟

وقتی تو انترنت دارن با قیمت 200 تومن میفروشن مطمئن باش بازار حداقل 180 پیدا میشه
اینترفیس galaxy5 هم بهتره چون touchwiz3 هست
و بغیر از دنیایی ویجت میتونی folder و شرتکات هم روز صفحه بزاری

ولی تو X10 mini/pro هر صفحه یک ویجت + 4تا شرتکات گوشه صفحه

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

اگه چند هفته صبر کنم ایکس 8 قیمتش پایینتر نمیاد؟ مثلا زیر 200 ؟!؟!:31:

تفاوت رزولوشن ایکس 8 با اون دوتا چقدر تو کارایی آندروید تاثیر داره؟ یعنی میخوام از نظر تجربی و کار با برنامه ها و بازیها بدونم؟

تفاوت رزولوشن باعث میشه توانایی اجرای بازی های بیشتر و گرافیک بالاتری داشته باشی
+ والپیپر های متحرک (live wallpapers) رو میتونی اجرا کنی
:5::10::46::20:

javad33
01-01-2011, 23:54
با این اوصاف باید قیمت پایین گالاکسی و اینترفیس بهترش رو به کوچیکی ابعاد مینی و رزولوشن بهتر ایکس 8 ترجیح بدم!

بنظر شما پشیمون نمیشم؟ فکر میکنم همین تصمیم نهایی باشه.

ممنون رفقا.

cdp
02-01-2011, 01:09
سلام.
لطفا قبل از اینکه خیلی سریع جواب بدید x10 اول شرایط من رو بخونید!

خب من یه گوشی ویو دارم خیلی هم دوستش دارم! قبلش دو سیم کارته داشتم (d780) از وقتی ویو خریدم یه مقدار دو سیم کارته بودنم زیر سوال رفته! واسه همین دنبال یه گوشی دوم میگردم. بعد از کلی بالا و پایین به این نتیجه رسیدم که آندروید بخرم.

اینارو گفتم که بگم اصلا برام دوربین و قدرت گوشی و کیفیت صفحه و صدا و قدرت اجرای بازیهای گرافیکی و اینا به هیچوجه مهم نیست!

حالا با این اوصاف موندم گالاکسی 5 رو بگیرم که هم قیمتش مناسبتره و هم سامسونگه! یا اینکه مینی رو بگیرم که کوچیک بودنش واقعا دلمو برده. در مورد نسخه آندروید هم که واسه مینی آپدیت 2.1 اومده و از این لحاظ برتری نداره.

فقط یه چیز باعث میشه تو خرید مینی شک کنم اونم باتریشه که هم شنیدم خیلی قوی نیست هم اینکه قابل تعویض نیست و معلوم نیست بعدا چه بلاهایی سر ما بیاره!

البته دوستان یه وقت x8 رو پیشنهاد ندن چون همینجوریش دارم پول اضافی میدم واسه گوشی دوم نمیخوام زیاد بالا بره!

لطفا واسه خرید هرکدومشون که مد نظرتونه چند تا دلیل حالا سخت افزاری یا نرم افزاری غیر از برتری دوربین بیارید! که بتونم انتخاب درستی داشته باشم

پیشاپیش مرسی
سلام

من همین پنج شنبه هفته پیش galaxy 5 رو خریدم...

تا الان هم داشتم باهاش ور میرفم :27: به قول یکی از دوستان توی انجمن همسایه ، فلفل نبین چه ریزست...:21: با قیمت کمش امکانات خوبی داره...:6:
از لحاظ صفحش هم که هر جا من دیدم گفتن کوچیکه ، برعکس من تا الان مشکلی نداشتم...کیبرد مجازیش هم اگه تمرین کنی راحت میتونی باهاش بنویسی...

یه مشکل داره که بعضی ها ناراضین اینه که بعد از زدن کدهای ussd (مثل کد شارژ ایرانسل و...) پیغام هایی که روی صفحه میاد رو درست نشون نمیده!

آپدیت 2.2 هم اومده براش ...که شاید ussd درست شده باشه...من هنوز آپدیت نکردم، نمیدونم!

کلوپش هم اینجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی....

javad33
03-01-2011, 15:09
گالاکسی 5 رو خریدم بالاخره! رفتم علائدین گالکسی رو کمترین قیمت 180 میدادن ایکس 10 مینی هم 190 !

رفتم گالکسی رو بخرم گفت یه رمم باید بخری گفتم چند گفت 2 گیگ 12 تومن!!! بعد گفت 20-30 تومن هم باید روش برنامه بریزم. گفتم خودم بلدم گفت باید فاکتور کنم بدم شرکت! گفتم کدوم شرکت؟ هیچی نگفت! زدم بیرون!

خلاصه یه جا میداد 185 بدون اضافات! خریدم. گوشی باحالیه البته نه از نظر سخت افزاری فقط بخاطر آندروید!

tired friend
03-01-2011, 15:30
گالاکسی 5 رو خریدم بالاخره! رفتم علائدین گالکسی رو کمترین قیمت 180 میدادن ایکس 10 مینی هم 190 !

رفتم گالکسی رو بخرم گفت یه رمم باید بخری گفتم چند گفت 2 گیگ 12 تومن!!! بعد گفت 20-30 تومن هم باید روش برنامه بریزم. گفتم خودم بلدم گفت باید فاکتور کنم بدم شرکت! گفتم کدوم شرکت؟ هیچی نگفت! زدم بیرون!

خلاصه یه جا میداد 185 بدون اضافات! خریدم. گوشی باحالیه البته نه از نظر سخت افزاری فقط بخاطر آندروید!
مبارک باشه ایشالله اون دکمه هاش همیشه بچرخه برات:40: