PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Forza Motorsport 4

صفحه ها : [1] 2

halflife g
15-12-2010, 01:08
Forza motorsport 4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: turn 10
ناشر: Microsoft
سبک: simulating racing
پلتفرم: xbox 360
عرضه: پاییز 2011

کمپانی turn 10 به عنوان یکی از بهترین کمپانی های سازنده بازی های simulating racing شناخته میشه و تاکنون 3 شماره از بازی forza رو به طرفداران این سبک از بازیهای رایانه ای ارایه کرده.
این کمپانی در نظر داره شماره 4 از این بازی محبوب رو در سال 2011 بصوت انحصاری بر روی کنسول xbox360 عرضه کنه.این نسخه هم مثل نسخه های پیشین دارای ویژگیهای زیادی خواهد بود که در ادامه به چند مورد از اونا اشاره خواهد شد:

کینکت:
یکی از تفاوتهای بزرگی که این شماره با شماره قبلی خودش داره استفاده از سنسور حرکتی کینکت هستش که زیبایی دوچندانی رو به بازی بخشیده.شما هم میتونین توسط کینکت ماشینهاتونو تو گاراژ خودتون بررسی کنید(بدین صورت که با چپ و راست کردن دست خودتون میتونین به قسمتهای مختلف ماشین دسترسی پیدا کرده و تمامی اجزای فیزیکی ماشین خودتون رو از نزدیک و با جزییات بالا ببینید)که مطمینا برای علاقمندان به ماشین امکان فوق العاده زیبایی هستش و میتونین بسیاری از ماشین های معروف دنیا رو از نزدیک بررسی کنید

ماشین خودتون رو بدون هیچ کنترل اضافی بررسی کنید

بررسی تمام قسمتهای ماشین با کینکت یا بدون کینکت

یک امکان دیگه ای هم که کینکت به شما میده راندن ماشین بدون هیچ دسته یا فرمانی هستش.این امکان مخصوصا برای قشر casual بیشتر لذت بخش هستش....چون طبق review ای که سایت ign از این امکان نوشته و تریلری که از بازی در دست هست شما در بازی فقط فرمان رو کنترل خواهید کرد و پدال ترمز و گاز در دست شما نیس .که خوب بالطبع این برای قشر hardcore دلچسب نخواهد بود
البته امکان استفاده از کینکت چه در بخش گاراژ و چه به هنگام رانندگی optional هستش و هیچ اجباری به استفاده از اون نیست و امکان بازی با دسته یا حتی فرمان هم در بازی هست

انواع مسابقات و پیشرفت های بازی:
از انواع مسابقاتی که در این شماره به بازی اضافه شده میشه به :مسابقات در جاده های خاکی و گلی-پیستهای برفی و .... اشاره کرد.
همچنین در این شماره از بازی قابلیت چرخه شب و روز -اضافه شدن افکت های گل ولای-مسابقات مخصوص در شب به بازی اضافه شده
البته مطمینا turn 10 سورپرایزهای دیگری هم در آستین خودش داره که تا عرضه بازی حتما خواهیم دید.

پیستهای جدیدی در انتظار شماست

ماشینها:
شماره 3 این بازی در حدود بیش از 500 ماشین با جزییات بالا و مناسب داشت(با احتساب DLC) که در این شماره علاوه بر اون مقدار قبلی مطمینا تعدادی نیز اضافه خواهد شد.
یکی از مواردی هم که شایع شده در بازی خواهد بود وجود ماشینهای open weel car مثه ماشینهای f1 هستش که وجودش حتما بازی رو متنوعتر خواهد کرد.
این نکته هم قابل ذکر هستش که اسپانسر نسخه 3 بازی شرکت آیودی بوده ولی اسپانسر این نسخه شرکت ماشین سازی فورد هست.
در این نسخه برنامه معروف Top gear شبکه خبری BBC هم در کنار سازندگان بازی خواهد بود و پیست جدید خودشون رو هم که در آمریکا در حال احداث دارن در بازی قابل مسابقه خواهد بود.

گرافیک:
تاکنون جزییات و تریلرهای ingame از بازی داده نشده ولی از قسمت photomode بازی و همچنین قسمت گاراژ عکسهای که دیدیم گرافیک بسیار بالایی داشتن و طراحی ماشینها و جزییاتشون واقعا زیبا و مثال زدنی کار شده.

طراحی ماشینها و جزییاتشان دیدنیست

تریلر ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(نحوه رانندگی با کینکت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتمام عکسها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر عکسها و تریلرهای جدیدی هم اومد میتونین با مراجعه به سایت forzamotorsport.net اونها رو مشاهده و بررسی کنید.

.
.
.

mosolim
15-12-2010, 10:22
سلام مراد
مرسی از تاپیک خوبی که زدی . بهترین خبر و هیجان انگیز ترین بخشی که ممکنه این شماره رو از همیشه جذاب تر کنه استفاده از کینکته که این ویژگی منحصر به فرد فقط برای دارنگان ایکس باکس 360 خواهد بود.
با تشکر فراوان.
( خداکنه کینکت قیمتش بیاد پایین ما هم سعادت استفادشو داشته باشیم. )

mehdi30nema
15-12-2010, 10:40
Forza 3 با وجود اینکه یک سال قبل از گرن توریسمو 5 اومد ولی میانگین امتیازاتش بیشتر بود . حالا ببینید دیگه فورزا 4 میخاد چی کار کنه .

pedram_sad
15-12-2010, 10:44
به شدت منتظر شماره بعدي بهترين racing تاريخ هستيم همي !

mohammad_twe
15-12-2010, 12:07
کسانی که PC دارن الان میتونن با 250.000 هزار تومان یک ایکس باکس بگیرن
پس زنده بمون پسر جان :دی

mosolim
15-12-2010, 13:13
سلام
من حق رو به سلطان مسعود میدم. منم خودم pc باز بودم شدید الانشم هستم. ( بازی های مولتی رو بیشتر رو pc میرم.) اما برای اینکه همچنین مواردی زیاد پیش میاد رفتم یه کنسول 360 خریدم. بهت بگم که بهترین کنسول همین 360 . الان قیمتی هم نداره . شما که نمی خواید الایت یا اسلیم بگیری. برو یه ارکید 230 -240 تومنی بگیر خیال خودتو راحت کن. منم مثل شما سر همین تاپیک ها که انحصاری بود اعصابم میریخت بهم. ولی الان همین ارکید معمولی کلی داره بم حال میده. الانم که دیگه کینکت اومده و این بازی هم پشتیبانی میشه .
راستی به نظرتون چطوری میشه با کینکت این بازی رو بازی کرد. یعنی مثل اون ویدیو e3 2009 میشینیم رو صندلی با پا گاز میدیم و با دست میدیم اینور اونور ؟ اگه اینطوری باشه که خیلی با حاله.

masoud93
15-12-2010, 13:47
راستی به نظرتون چطوری میشه با کینکت این بازی رو بازی کرد. یعنی مثل اون ویدیو e3 2009 میشینیم رو صندلی با پا گاز میدیم و با دست میدیم اینور اونور ؟ اگه اینطوری باشه که خیلی با حاله.

فکر کنم خودش گاز میده ، تو فقط باید فرمون بدی :31:

vegas
15-12-2010, 14:01
کسانی که PC دارن الان میتونن با 250.000 هزار تومان یک ایکس باکس بگیرن
پس زنده بمون پسر جان :دی
اگه منظورت Xbox 360 مدل ارکید هست که بدرد نمیخوره چون هارد نداره Xbox 360 الیت هم 370 هزار تومان هست ...

corey
15-12-2010, 15:00
اگه منظورت Xbox 360 مدل ارکید هست که بدرد نمیخوره چون هارد نداره Xbox 360 الیت هم 370 هزار تومان هست ...

اتفاقا ارکید از همه به صرفه تر هست
چون یه کول دیسک برات کار اون هارد انجام میده و نیازی نیست 100 تومن بیشتر برای هارد هزینه کنی

فقط یه سول اگه با کینکت بشه بازی کرد پیچ زدن و تصادف کردن و سنگینی ماشین و اینا چجوری میشه حس کرد؟؟؟

Leon-117
15-12-2010, 15:20
فقط یه سول اگه با کینکت بشه بازی کرد پیچ زدن و تصادف کردن و سنگینی ماشین و اینا چجوری میشه حس کرد؟؟؟
به نظر من كنترل ماشين اينجوريه كه دستمون رو روي هوا بگيريم انگار تو دستمون فرمون(شبيه E3)ولي كنترل سرعت و اينا بيشتر دست خود بازي باشه.مثلا سر پيچ ها سرعت كم بشه.ولي ممكنه اين كار رو هم انجام بدن كه براي اينكه مثلا يهو بپيچيم يا سرعت زياد شه دستامون رو با سرعت به سمت جلو(چپ-راست-عقب!)ببريم..

resident_evil
17-12-2010, 20:40
البته فکر نمیکنم کسی فرمون یا دسته رو ول کنه با کینکت رانندگی کنه : دی کینکت میتونه با فرمون یا دسته ترکیب بشه مثلا سرت رو تکون بدی بتونی داخل ماشین رو ببینی یا ازینجور کارا . اون قسمتی هم که میشه با کینکت دور ماشین چرخید و تمام قسمت های ماشین رو دید هم که بسیار جالب و نوآورانست .

ممنون برای تاپیک

:X

halflife g
18-02-2011, 15:36

اطلاعات جدیدی از بازی اومده که در زیر بهش اشاره میشه:

قابلیت head tracking : این قابلیت بدین صورت هستش که شما اگه در حین بازی کینکت داشته باشید اگه هنگام رانندگی سرتونو به چپ و راست حرکت بدین داخل بازی هم میتونید سمت راست وچپ پیست رو ببینید که امکان خیلی جالب و زیبایی هستش...... .

یکی هم اینکه شرکت سازنده بازی با استفاده از سیستم GPS و تهیه ویدیو ها و عکسهای فراوانی از جاده ها امکان بررسی و شبیسه سازی بهتر جاده ها و پیست ها رو فراهم کرده..... .

منبع:

.
.

halflife g
02-04-2011, 15:38
یک ویدیوی 3 دقیقه ای از بازی اومده که بسیار خفنه و دیدنش حتما توصیه میشه...تو این ویدیو چند نکته مهم رو می بینید:

1-گاراژ که شما ماشیناتونو اونجا بررسی می کنید و با کینکت میتونید همه جای ماشینو بگریدن(گرافیک این بخش رویاییه)
2-گیم پلی بازی هنگام پیست که نسبت به شماره 2 از لحاظ گرافیک پبشرفت زیادی داشته و خیلی زیبا شده
3-میتونید به صورت نشسته با کینکت ماشین رو برونید که جالبه
4-قابلیت حضور 16 ماشین تو پیست فراهم شده

اینم لینک ویدیو:

کیفیت متوسط(22 مگ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت بالا(56 مگ) :

اینم عکسایی از ویدیو:

قسمت گاراژ:

داخل پیست و به هنگام بازی:

ماشین رانی با کینکت به صورت نشسته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
.

Dav0od
02-04-2011, 17:27
فراری هم داره !!!؟

mohammad_twe
02-04-2011, 19:10
فراری هم داره !!!؟
بسیار زیاد .
اگه این دمو داخل پیست واقعا تو نسخه اصلی هم بخواد همین باشه که دسته همه رو میبنده !!! خیلی گرافیکش خفنه !

HORROR
02-04-2011, 20:35
ولی ای کاش گیم پلی نرم تر از این حرفا بود.... هندلینگ خشکی داره ( دوست داشتم عین گرید بود که نیست!)

mohammad_twe
02-04-2011, 21:16
ولی ای کاش گیم پلی نرم تر از این حرفا بود.... هندلینگ خشکی داره ( دوست داشتم عین گرید بود که نیست!)
عزیز بازی که شبیه ساز راندگی باشه همینه دیگه , فرمون نرم تر رو با بنز SLR تجربه کن تو بازی :دی بعد هم گرید کجا و کلا فرزا یا ریسینگ داخل پیست کجا ؟!

Dav0od
02-04-2011, 21:17
باور کنید این بازی اگه دقیقا مثل تریلرش باشه ! البته باید خودم تو خونه ی برو بچ ببینم :31: ! یه 360 می خرم براش ! واقعا ارزشش و داره !

HORROR
03-04-2011, 00:15
عزیز بازی که شبیه ساز راندگی باشه همینه دیگه , فرمون نرم تر رو با بنز SLR تجربه کن تو بازی :دی بعد هم گرید کجا و کلا فرزا یا ریسینگ داخل پیست کجا ؟!

آخه یه زره فیزیک ندادن به بازی ...درسته طی مسیر مثلا به در و دیوار بخوری ماشین از نظر فنی مشکل پیدا میکنه ولی چرا بدنه طوریش نمیشه؟؟! من گرانتوریزمو4 رو تو ps2 یادمه ماشینا چسبندگی بیشتری به آسفالت داشتن طوری که حس میکردی واقعا داری شبیه ساز بازی میکنی... انگار ماشینا اصلا چیزی به نام کمک فنر ندارن... شایدم شما به خاطر گرافیک بالای محیط و بعضی ماشینا خوشت اومده از بازی... یا شایدم led 50 اینچ داری میشینی نیگا میکنی میگی عجب شبیه سازیه!

Masoud King
04-04-2011, 16:52
آخه یه زره فیزیک ندادن به بازی ...درسته طی مسیر مثلا به در و دیوار بخوری ماشین از نظر فنی مشکل پیدا میکنه ولی چرا بدنه طوریش نمیشه؟؟! من گرانتوریزمو4 رو تو ps2 یادمه ماشینا چسبندگی بیشتری به آسفالت داشتن طوری که حس میکردی واقعا داری شبیه ساز بازی میکنی... انگار ماشینا اصلا چیزی به نام کمک فنر ندارن... شایدم شما به خاطر گرافیک بالای محیط و بعضی ماشینا خوشت اومده از بازی... یا شایدم led 50 اینچ داری میشینی نیگا میکنی میگی عجب شبیه سازیه!
آره بابا فورزا هم شد شبیه ساز
نسخه قبلی هم اصلا بهترین بازی شبیه ساز لقب نگرفت و ریسینگ سال نشد و میانگین نمراتش هم 92/100 نشد

mohammad_twe
04-04-2011, 17:34
شما یه نگاه به tune stup بنداز ! این تنظیماتی که میخوای اونجا هست ..
از این نظر بخوایم نگاه کنیم GT5 هم از لحاظ اینکه بخوره به در و دیوار زیاد خط و خش ( خس و خاشاک :دی ) بر نمیداره و این ربطی به فیزیک بازی نداره ..
+
شما برو تو تنظیمات بزار روی هارد بعد بیا بگو شبیه سازی نیست .. توصیه میکنم ترمز رو تا آخر نگیر سره پیچ ها بعد از اینکار :46:

Sam Fisher 11
04-04-2011, 23:55
دیگه با وجود فورزا من یکی که دیگه نیازی نمیبینم بخوام بازیای دیگه شبیه ساز رو تجربه کنم...همون سه الانشم همه رو میخوره دیگه این 4 چی دربیاد خدا میدونه(فقط ویژگی هایی که توی ویدئوی جدیدش گفته شد موفقیتش رو تضمین کرده)...جایگاه فورزا در ژانر شبیه ساز رانندگی داره شبیه جایگاه فیفا در شبیه ساز فوتبال میشه... به نظرم با شماره 4 دیگه اینقدر فاصله فورزا با رقبای دیگه اش زیاد بشه که رقباش نیاز به یه ائتلاف داشته باشن تا بهش برسن: دی

Layken
05-04-2011, 09:35
کاملا موافقم...
الان من خودم شخصا دو سالی هست بعد فورزا 3 نسبت به بازی های ریسینگ یه طوری شدم که هر رسیسنگی رو دیگه بازی نمی کنم دیگه Dirt2 اخرین ریسنگی بود که براش زیاد وقت گذاشتم.....با این وضعیت که هفته ای یدونه ریسینگ منشتر میشه فقط جهت برخی تست المان هاش و این که پیشرفتهاش چی بوده یه یک ساعتی ریسیینگ های جدید رو میزنم یا از اون مهمتر یه روزی فامیلی چیزی میاد میگه ماشین سواری :31: بازی چی داری از این ریسنگ ها میندازم بازی کنن مشغول بشن....
امسال هم بیشترین وقتی که برای ریسنینگ گذاشتم GT5 بود که خب اون جایگاه ویژه دیگه ای داره....
کلا امسال منتظر همین فورزا و Dirt3هستم...

resident_evil
09-06-2011, 16:23

دان کنین لذتشو ببرین

Sam Fisher 11
12-06-2011, 14:54
دان کنین لذتشو ببرین طرف سه دل بود ...مونده بود کدومو انتخاب کنه: دی

A Showroom Full Of Forza 4 Shots

آدم اینارو میبینه دوس داره سرشو بکوبه به دیوار: دی
یه چندتا شات از بازیم هست...

vahidgame
13-06-2011, 19:25
عکس های جدید:

MobinS
13-06-2011, 19:36
به قول کلاه قرمزی ( :دی ) :
آخ دهنم آب افتاد ، دلم به تاپ تاپ افتاد
:دی

Mool Tee
13-06-2011, 19:43
من یه چنتا گیم پلی ازش دیدم خیلی قشنگه گرافیکش هم که فوق العاده هست

Atayr
14-06-2011, 13:43
بازی خوبی به نظر میاد
سیستم مورد نیازش چیه ؟

Leon-117
14-06-2011, 15:16
بازی خوبی به نظر میاد
سیستم مورد نیازش چیه ؟

بازی انحصاریه Xbox 360ـه.........

Mool Tee
14-06-2011, 17:10
اینطوری که می گن با کینکت باید دستتو رو هوا بگیری مثل فرمون خوب تو طی بازی دستت خسته میشه که؟؟؟؟؟؟؟؟
:46::31::31:

Layken
29-06-2011, 00:12
چند تا تصویر جدید و بسیار زیبا...

MobinS
29-06-2011, 11:00
اینطوری که می گن با کینکت باید دستتو رو هوا بگیری مثل فرمون خوب تو طی بازی دستت خسته میشه که؟؟؟؟؟؟؟؟
:46::31::31:

این چه نوع سوال بود :دی باید می گفتی "دستتون خسته نمیشه؟ " :دی
خب می تونی یک چیزی دستت بگیری... یک میله ی گرد :دی
از این بدتر سیستمچرخوندن سره... وقتی سر رو بچرخونی سمت راست دوربین میره راست... من نمی فهمم وقتی سرمون رفته راست چطوری می خوایم به اسکرین نگاه کنیم :دی

Masoud King
29-06-2011, 11:06
از این بدتر سیستمچرخوندن سره... وقتی سر رو بچرخونی سمت راست دوربین میره راست... من نمی فهمم وقتی سرمون رفته راست چطوری می خوایم به اسکرین نگاه کنی
باید کنار تی وی آینه بزاری : دی
خوب قرار نیست که کله رو 90 درجه بچرخونی دیگه...ا

MobinS
30-06-2011, 21:20
می دونم :دی ولی خب بازم سخته... کلا خواستن یک گسچر جدید هم اضافه کرده باشن...

Killzone2
14-07-2011, 13:16
TeamVVV یک off-screen ویدئو از Forza Motorsport 4 نشان داد و از فرمان بی سیم جدید برای Forza Motorsport 4 که در نمایشگاه E3 اعلام شد را نشان داد و توانایی مختلف این فرمان باعث شده تا تجربه ای جدید را در Forza Motorsport 4 داشته باشید. Forza Motorsport 4 در تاریخ 14 اکتبر در بریتانیا برای Xbox 360 منتشر میشود.

منبع:

Prince_M
19-07-2011, 19:55
این تریلر رو اگه ندیدید حتما ببینید واقعا محشره مخصوصا این draw distance و سایه زنی که واقعا حرف نداره...

resident_evil
21-07-2011, 21:09

این تریلر را هم ببینین کوتاه است اما کاملا نشون میده که میشه سرعت و شتاب ماشین رو به بهترین شکل ممکن احساس کرد .

Masoud King
03-08-2011, 01:03
SDCC 11: Snow Track Gameplay -Cam

resident_evil
03-08-2011, 01:21
بترکی مسعود این که قدیمی بود کلی ذوق کردیما : دی

Masoud King
03-08-2011, 09:19
نویدی این مال دیروزه دیگه همچی قدیمی نیست : دی

resident_evil
03-08-2011, 20:28
کاری به تریلر ندارم اما کلا تاحالا 50تا تریلر ازین پیست اومده البته عجیب هم نیست فقط همین پیست تا الان نشون داده شده . با 3 تا ماشین یکی همین بود یکی Ferrari و Subaro اما کلا دستت درد نکنه : دی

bbp
03-08-2011, 22:38
واااااای دارم دیوانه میشم !!!!

این عکسا چی دارن میگن ؟؟؟
اون M5 خیلیداغونم کرد !

حیف که با G25 که ویل حرفه ای هست سازگار نیست !!!

p3yman_xl
04-08-2011, 10:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aha2012
04-08-2011, 11:27
پیمان ، این عکسها از محیط داخل بازیه؟یعنی انقدر گرافیکش غوله؟یا فقط یه عکسه؟

Leon-117
04-08-2011, 11:56
پیمان ، این عکسها از محیط داخل بازیه؟یعنی انقدر گرافیکش غوله؟یا فقط یه عکسه؟
بخش Photo Mode بازیه............

MobinS
04-08-2011, 16:38
خب فوتو بازی هم این گیمه! فقط مثلا میشه سرعت رو بیشتر کنه تا تصویر کشیده تر و بلور تر بشه... یا فوتوشاپ که درست نکردن!
اتفاقا توی E3 می گفت که ما می خواستیم بازیو گسترده کنیم و قابلیت کینکت رو در این نسخه بهش اضافه کنیم ، ولی با یک سری دستکاری به طور غیر منتظره ای گرافیک بازی هم بیشتر کردیم و از این حرفا...
درضمن آنلاین بازی هم خیلی قشنگ شده! اگه فقط شد یک آرتیکلی در بارش خودنده بودمو ترجمه می کنم...

resident_evil
04-08-2011, 20:19
من که نتونستم از FM دور بمونم رفتم دوباره دارم شماره 2رو بازی میکنم تا FM4 بیاد : دی

اینجا هم تصاویر دیری از بازی رو میتونین مشاهده کنین

عجب رنگی داره نورپردازیو یا خدا

p3yman_xl
04-08-2011, 22:40
من که نتونستم از FM دور بمونم رفتم دوباره دارم شماره 2رو بازی میکنم تا FM4 بیاد : دی
نوید 3 رو چی کار کردی؟! :31:

Masoud King
05-08-2011, 01:50
این ویدئوی جدید رو ببنید خیلی جالبه... تیم سازنده رو نشون میده که رفتن سمت آلپ تا محیط و مسیر های زیبای اونجا رو وارد بازی کنن و چگونگی این کار هم توضیح داده میشه:

resident_evil
05-08-2011, 14:58
نوید 3 رو چی کار کردی؟! :31:

باو 3 رو به طور کامل خوردم دیگه گفتم که . 100% شد کاملا دیگه کاری نبود که توش بشه انجام داد : دی

Masoud King
09-08-2011, 13:01
Forza 4 بازی رسمی مسابقات Le Mans

Turn 10 با امضای قراردادی Forza 4 را بازی رسمی مسابقات Le Mans کرد.

به گزارش Destructoid , تعداد 26 ماشین Le Mans و همچنین مسیرهایی مانند Sebring, Road Atlanta, Road America و Mazda Raceway Laguna Seca را در بازی شاهد خواهیم بود.

تصاویر منتشر شد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
09-08-2011, 19:24
اگه فکر می کنید جلوه های گرافیکی این بازی نهایت قدرت X360 رو نشون میده سخت در اشتباه هستید.
Dan Greenawalt کارگردان Forza Motorsport 4 گفته اونا می تونن از این هم بیشتر از X360 بهر بکشن !!
واقعا جالبه سخت افزار 6 سال پیش اینقدر قابلیت داشته باشه...

hds 3dlife
11-08-2011, 23:55
حیف که ما ps3 دارا از نعمت forzaمحرومیم و باید با همون gtسر کنیم.

resident_evil
14-08-2011, 17:30
!!!Forza Motorsport 4 Fan Cover

خیلی قشنگ است !

resident_evil
17-08-2011, 18:56

با اینکه HD نیست اما کاملا میشه دید که طراحی ماشین فوق العادست

4870x2
17-08-2011, 19:13
Better With Kinect Sensor
باو ما از این سوسول بازی ها نداریم باید چیکار کنیم ؟: دی

resident_evil
25-08-2011, 20:09
Porsche blocked from Forza Motorsport 4 by EA deal

ای تو روحتون
من ماشین های پورشه رو به خاطر هندلینگ فوق العادشون خیلی دوست داشتم تو FM3 . اما به هرا حال انتظار بیشتری هم از این انسان های عقده ای نمیره بشینن FM4 بازی کنن بزنن تو سر خودشون که تا عمر دارن نمیتونن به این بازی حتی نزدیک هم بشن : دی
به هر حال این بازی اینقدر ماشین داره که نبود پورشه توش احساس نشه

بخش تک نفره بازی تغییرات و تحولات زیاد و منحصر بفردی رو داره بخودش میبینه !

در این شماره از بازی دیگه ماشینها Level نمیگیرن ( قبلاًَ هر ماشینی میتونست طی مدت کوتاهی به Level 5 برسه و یه تخفیفی از شرکت سازنده بگیرین برای آپگرید و یا خرید محصولاتش ) بلکه شما خودروی هر شرکتی رو که بخرین xp مخصوص به اون شرکت رو میگرین ( مثلاً BMW xp ) و این لول گیری هم نهایتاً تا 50 بالا میره و به صورت میانگین به 24 ماه بازی مداوم با محصولات اون شرکت نیاز داره ! یعنی شما میتونید وفاداری خودتون به یک برند رو در حین بازی نشون بدین ! همچنین شما میتونید از این طریق تخفیف های بزرگی رو برای خرید محصولات دیگه شرکت بگیرن ( در برخی مواقع حتی 100% تخفیف ) در کنار اینها میتونید در بخش چند نفره بازی به سایرین نشون بدین که بیشتر با محصولات کدوم شرکت حال میکنید و ازشون استفاده کردین !

لول گیری خود شما در بازی هم از 50 به 150 افزایش پیدا کرده ! به این صورت که خیلی سریعتر از نسخه قبلی میتونید به لول 50 برسین و با هر بار لول گرفتن بازی به عنوان جایزه گروهی از ماشین ها رو به شما پیشنهاد میده و شما از بین اون مجموعه یکی رو که بیشتر دوست دارین به عنوان جایزه انتخاب میکنید ( و روند مسابقات پیش روی شما هم با انتخاب ماشینهای متفاوت عوض میشه ) و از لول 50 تا 150 هم بازی با هر بار لول گیری به شما بین 100,000cR - 350,000cr میده ! یعنی میتونید یه پول کلونی در بازی به جیب بزنید ! نکته جالب تر این هست سازندگان انتظار دارن که در نهایت فقط 1% از افرادی که بازی رو میخرن بتونن به این لول برسن ! و افراد حرفه ای و با سابقه هم نهایتاً بین لول 50-75 قرار خواهند گرفت و افرادی که فقط و فقط Forza 4 بازی میکنن میتونن بعد از 2 سال حدوداً به این لول برسن !

اینم اطلاعاتی که یکی از بچه ها تو بی سی نوشته بود و من اینجا میذارم

moh3en_sh
26-08-2011, 09:35
Porsche در Forza 4 وجود ندارد
Turn 10 به تازگي اعلام كرد كه آنها قصد داشتند تعداد خيلي زياد Porsche در Forza 4 داشته باشند ولي EA تمام لايسنس هاي اين برند ماشين را به صورت انحصاري براي خود ثبت كرده است پس هيچ Porsche اي در Forza 4 وجود نخواهد داشت. Turn10 معذرت خواهي كرده است و گفته است كه Porsche ماشين هاي عالي ميسازد ولي اگر مي خواهيد با اين ماشين ها رانندگي كنيد بايد بازي ديگري را انتخاب كنيد.

Davood_titan
26-08-2011, 10:11
برای PC میاد ؟

moh3en_sh
26-08-2011, 10:25
برای PC میاد ؟
نه انحصاری xbox 360

پلتفرم: xbox 360

CATALONIA
27-08-2011, 21:41
Halo 4 Warthog in Forza 4

Warthog ماشینی که توی Halo 4 هم هست توی Forza 4 هم خواهد بود .
این ماشین توی مود "Autovista" قابل مشاهده خواهد بود .
با کینکت هم میتوانید ماشین رو مشاهده کنید ، جایی که مایکروسافت اونو به اسم Easter Egg معرفی کرده .

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hnme_bnd
28-08-2011, 00:20
Porsche در Forza 4 وجود ندارد
Turn 10 به تازگي اعلام كرد كه آنها قصد داشتند تعداد خيلي زياد Porsche در Forza 4 داشته باشند ولي EA تمام لايسنس هاي اين برند ماشين را به صورت انحصاري براي خود ثبت كرده است پس هيچ Porsche اي در Forza 4 وجود نخواهد داشت. Turn10 معذرت خواهي كرده است و گفته است كه Porsche ماشين هاي عالي ميسازد ولي اگر مي خواهيد با اين ماشين ها رانندگي كنيد بايد بازي ديگري را انتخاب كنيد.

بدترین خبری بود که خوندم!
توی Forza3 که پورشه بود!

یعنی به هیچ وجه نمیشه ؟؟؟:41:

Leon-117
28-08-2011, 07:47
یعنی به هیچ وجه نمیشه ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممکنه بعدا توی DLC های بازی قرار بدن پورشه رو.........
ولی بجاش RUF هست.

hds 3dlife
17-09-2011, 14:51
اینکه میگن تو این نسخه هم مسابقات در شب و هوای بارونی وجود نداره راسته. اخه خودشون چند ماه پیش گفته بودن هست.

resident_evil
17-09-2011, 16:43
اینکه میگن تو این نسخه هم مسابقات در شب و هوای بارونی وجود نداره راسته. اخه خودشون چند ماه پیش گفته بودن هست.

کِی گفته بودن هست ؟
اینا هیچ چیزی رو تایید یا تکذیب نکرده بودن اما چند وقت پیش گفتن که به دلیل محدودیت زمان نمیتونیم شب و بارون و برف داشته باشیم در بازی
توضیح داده بودن که برای این کار باید از کیفیت پیست ها و ماشین ها کم کنیم تا بتونیم شب رو اونطور که میخوایم طراحی کنیم بدون کوچکترین افت فریم .

marmolak kocholo
20-09-2011, 17:28
تو تریلر جدیدی که از بازی فورتزا 4 منتشر شد، معلوم شد که تاریخ انتشار نسخه دمو این بازی 4 اکتبر خواهد بود !
خود بازی هم 14 اکتبر منتشر میشه.

Big-Boss
23-09-2011, 12:19

Forza 4 Demo Races to Xbox Live on 3rd October

Layken
04-10-2011, 01:51
چند تصویر جدید از بازی سایزشون خیلی بالاست ...و البته زیبا

marmolak kocholo
06-10-2011, 11:01
اولین امتیاز !
Eurogamer : 9/10

Leon-117
06-10-2011, 11:17
بقیه امتیازا :
Destractoid 10/10
Gameblog.fr 10/10
Digital Spy 10/10
Magazine360 10/10
Eurogamer (Italy) 10/10
Eurogamer (Spain) 10/10
XboxyGen 10/10
NZ Gamer 9.6/10
Xbox Live Addicts 9.6/10
IGN 9.5/10
IGN.AU 9.5/10
Strategyinformer 9.5/10
NowGamer 9.5/10
MSXbox World 9.5/10
Xboxer360 9.5/10
MMGN.com 9.5/10
MondoXbox 9.4/10
3dJeugos 9.3/10
Videogameszone 9.3/10
GameInformer 9.25/10
Multiplayer.it 9.1/10
X360A 9.1/10
Xbox360achievements 9.1/10
Multiplayer.it 9.1/10
Joystiq 9/10
VideoGamer 9/10
GamesRadar 9/10
Metro UK 9/10
Videogamer 9/10
IncGamers 9/10
Telegraph 9/10
Eurogamer 9/10
Metro GameCentral 9/10
Gamereactor(Denmark) 9/10
CVG 8.7/10
Gamespot 8.5/10

میانگینش از 25 نقد 93 هست فعلا(توی Metacritic)
که خودم احتمال میدم تا 90 پایین بیاد!

hds 3dlife
06-10-2011, 12:18
بچه ها gamespot چرا 8.5 داده به بازی؟:41:

Leon-117
06-10-2011, 12:49
بچه ها gamespot چرا 8.5 داده به بازی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
The Good

Caters to drivers of all skill levels
Rivals mode is a great addition
Cars and tracks look better than ever
New multi-class races are a lot of fun
Immediate feedback on your driving technique encourages you to improve.

5 تا مدال هم به بازی داده که Technically Proficient Graphics هم جزوشونه.....

The Bad

No variable weather conditions or night races
Only five new circuits.

به نظر خودم حداقل باید 9 میداد!

halflife g
06-10-2011, 13:36
3 تا ریسینگ پست سر هم تو یه نسل بدی و میانگین امتیاز هر سه شم بشه بالای 90.....این کار فقط از دست turn 10 و forza برمیاد........ .
اصلا انتظار نداشتم همچین سطح بالا ظاهر بشه........ .

+

کلا عمده ایرادایی که از بازی گرفتن(که البته بعضی هاشون ایراد گرفتن)نبود تغییرات اب و هوایی و مسابقات شبانه هستش که فکر کنم هر کی دمو رو بازی کرده باشه و اون گرافیکو دیده باشه به turn10 حق بده که اگه میخواستن این گرافیکو تو شبش پیاده کنن احتمالا کنسول منفجر میشد:31:

+

در کل تبریک به طرفدارای بازی...من که فقط مشتاق تست قسمت کینکتش هستم.... .
.
.

.
.

Layken
06-10-2011, 14:36
Gamespot 8.5/10بهترین ریسینگ شبیه سازی دنیا :40:
خیلی منتظرم بازیش کنم فکر کنم خیلی هم بچسبه نه ابی نه برفی نه بارونی نه شبی نه افتابی نه مهتابی نه غروبی همیشه روزه این عالیه تنها دلیل خرید کینکت من همین بازی بوده که حتما می چسبه

=CYBER=
06-10-2011, 15:29
11 oct بازی منتشر میشه :دی

amin 2010
06-10-2011, 17:43
بهترین ریسینگ شبیه سازی دنیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
خیلی منتظرم بازیش کنم فکر کنم خیلی هم بچسبه نه ابی نه برفی نه بارونی نه شبی نه افتابی نه مهتابی نه غروبی همیشه روزه این عالیه تنها دلیل خرید کینکت من همین بازی بوده که حتما می چسبه

این که یه بازی همون صبح رو عالی درست کنه بهتر از اینه که از فرط کمبود وقت (تازه بعده 6 یا 7 سال )مجبور شه مدل های نسل قبل وارد بازی کنه !!!
دادش سره تاپیک GEOW هم یچیزایی گفتی که من فهمیدم به عنوان یکی از دوستام شدیدا تعصبی به مسائل نگاه میکنی .
حامد جدی چرا اینقدر تعصب داری !؟؟؟

halflife g
06-10-2011, 18:21
این که یه بازی همون صبح رو عالی درست کنه بهتر از اینه که از فرط کمبود وقت (تازه بعده 6 یا 7 سال )مجبور شه مدل های نسل قبل وارد بازی کنه !!!
دادش سره تاپیک GEOW هم یچیزایی گفتی که من فهمیدم به عنوان یکی از دوستام شدیدا تعصبی به مسائل نگاه میکنی .
دوستان فقط دمو رو بازی کنن متوجه عظمت و سنگینی بسیار تحسین برانگیز گرافیک بازی میشن........تو همین دمو نمی خوام بگم گرافیک بهتر از gears3 بود ولی واقعا چشم ادم 4 تا میشه......... .حالا فکر کنین واسه این بیان شب رو که بیشتر از روز نیاز به حجم گرافیکی بیشتر دارن کار کنن باور کنین فریم میره رو 10 ........ .

اینا نشستن با خودشون حساب کردن که گرافیک ضعیفتر و بالا پایینتر داربودنش بهتره(یعنی وجود شب)یا یه گرافیک یکدست و عالی در روز و غروب......که خوب گزینه دوم رو انتخاب کردن و خوب یا بد انتخابشون جواب داده و مزد انتخابشونم گرفتن
.
.
.

p3yman_xl
06-10-2011, 19:46
No variable weather conditions or night races

همین یک مورد به نظر من 1 امتیاز از بازی کم میکنه. چرا نباید مسابقه در شب داشته باشه بازی؟ سیستم آب و هوا هم که ...

Mool Tee
06-10-2011, 20:08
به نظر من که حقش بود 8.5 بگیره اومده واسه اینکه از گرافیک بازیش یکم کم نکنه شبو برفیو بارونیو برداشته .پس bf هم باید چون گرافیکش خفنه شبو بر میداشت خوب یکم کم کنه نمیمیره که... Gears هم همینطور

Layken
06-10-2011, 20:26

ارمین من تعصبی حرف زدم..؟
نه تو نه دوستان نبودن موقعی که داشتم من برای فورزا 3 سرو دست میکشتم اون موقع چرا نبودید بگید حامد تو تعصبی حرف میزنید چون داشتم حرف های موافق میزدم خوب بودم خشگل حرف میزدم. ..؟ دیگه متعصب نبودم.؟

الان هم من میگم به همه میگم این حرف من از روی تعصب نبود بدونید بد برداشت کردید قرار نیست که بیام بگم بله سخت افزار کنسول منفجر میشد برا همین این کارو نکردن
نه من میگم اقا خیلی کیف میداد این ریسینگ رو تو اب و هوای مختلف تجربه کنیم که این حرفو با مزاح گفتم مثل این که به تعصب برداشت کردی الان هم تازه Geow 3 رو خریدم بسیار حرف دارم الان نگم..؟ نظرمو نگم..؟ براش ولی ارمین ، دوستان می خواهید نشون بدم تو تاپیک های PS3 چقدر تعصب بازی بوده..؟ بیارم نشون بدم چقدر نظرات منفی در مورد بازی ها بوده که چی من بیام بگم تعصبی نگاه می کنید نه باور کنید من نظرات شخصیمو میگم و خواهم گفت واقعا هم یعنی چینه برفی بورانی بارانی ......

در کل اینو میگم من همیشه متعادل حرف میزنم و خواهم گفت هر موقع بازی رو تجربه کنم ایرادات و مزایاتشو خواهم گفت ...این حرف اول و اخر منه من همیشه حق رو خواهم گفت چه حق برا 360 اشه چه برا PS3

در ضمن من دمو رو بازی کردم و گرافیک بازی رو تحسین میکنم فعلا از طرف من موردی گفته شده که گرافیک رو به ایراد بگیره

ولی خودمو برای رفع ایراد این مورد اب و هوا یک دلیل میارم احتمالا مسابقات قرار هستش که در وسط تابستون اون هم در فی ما بین ساعات 9 صبح تا 6 عصر باشه تا افتاب غروب نکرده جم میکنن میرن

Sam Fisher 11
06-10-2011, 20:51
No variable weather conditions or night races برف و بارونو بیخی ول حالا شب اگه داش بد نبود...
واسه من که البته نکته مثبته...سه هم نداشت اما اصلا کمبودی درش حس نکردم...فٌرزا واسه من مثه فیفا میمونه تو فیفا هم اگر بخوام یه دس با کسی بزنم هیچوقت برف و بارون نمیذارم.تو فٌرزا هم تنظیمات اگه میذاش ترجیح میدادم فقط تو روز بازی کنم چون شب و برف و بارون تمرکز کم میشه واسه منم تو فٌرزا تمرکز خیلی مهمه نمیخوام دوره آخر الکی بده بیس دور اول بودن دوم شم...

+
ببینید خیلی جالبه
یه تیزر که تاپ گیر واس فورزا ساخته:

به نظر من که حقش بود 8.5 بگیره اومده واسه اینکه از گرافیک بازیش یکم کم نکنه شبو برفیو بارونیو برداشته .پس bf هم باید چون گرافیکش خفنه شبو بر میداشت خوب یکم کم کنه نمیمیره که... Gears هم همینطور من عاشق مقایسه های این شکلیم: دی ;)

halflife g
06-10-2011, 20:55
الان هم من میگم به همه میگم این حرف من از روی تعصب نبود بدونید بد برداشت کردید قرار نیست که بیام بگم بله سخت افزار کنسول منفجر میشد برا همین این کارو نکردن
نه من میگم اقا خیلی کیف میداد این ریسینگ رو تو اب و هوای مختلف تجربه کنیم که این حرفو با مزاح گفتم

ببین حامد جان نظر داریم تا نظر.....نظری که گفتی یه جوریه فرمشو خودتم خوب می فهمی(تو پستی هم که از من حذف شد متوجه شدی)

منتقدا (که اگر اونا رو قبول دارین) اکثریتشون درسته به نبود اون اب و هوا اشاره کردن ولی در کنار اون همه پیشرفت بازی و پیشرفت گرافیک در صبح یه جورایی قانع شدن و میشه گفت فعلا امتیازای بازی از شماره قبلیش بهتر هست........ .
ما که فعلا بازی رو انجام ندادیم ولی از زبان منتقداکه کامل بازی رو انجام دادن کاملتر از هر عنوان دیگه که شب و روز داره میدوننش...... .

+

تنها بازی سیمولیتیکه شب و روز داره هم به خاطر مشکلات و محدودیت های کنسول خیلی از لحاظ بصری از گوشه و کنار بازی زده بود و این فقط مختص forza4 نیس.......حالا کامل نمیگم مقایسه نشه یهو ولی خودتم خوب میدونی........ .

.
.
.

resident_evil
06-10-2011, 21:01
جالب همین جاست که با اینکه شب و برف و بارون و باد و توفان نداره اما بازم امتیازاتش بالا شده میانگینش 85 نشده ! پس این نشون دهنده ی قدرت بازی هستش که اینقدر زیاد هست که نمیان به خاطر نبود تغییرات آب و هوا کلی 8 بارش کنن ! فعلا که عملا در میانگین امتیازان و همینطور کیفیت فقط داره با نسخه ی قبل خودش رقابت میکنه تو این نسل !
در کل کاملا مشخص هست اینجور پست ها دلیلش چیه و نیازی به توضیح نیست . انشاالله نسل بعد بازی مورد علاقتون جبران میکنه !

.......lol تازه اینجوری بازی ساختن میانگین شده 93 . آب خُنک بهترین گزینه ی شماست دوست عزیز
خوبه قبلا ها رعایت ادب اجبازی بود اما ظاهرا الان اینطور نیست !
در ضمن کسی شمارو مجبور نکرده بازی کنی میتونی همون بازی که شب و برف و بارون داره بازی کنی لذتشو ببری

M A X I M U M
06-10-2011, 21:22
بازیش اینقدر واقعیه درست مثل واقعیت میمونه مثلا داری فیلم می بینی

arashpr9
06-10-2011, 21:46
مثل اینکه بازی ترکونده .
ایول خیلی خوشم میاد بعضی ها BF 3 و GEOW 3 رو با FORZA مقایسه میکنن :31:
هر چند میدونم من نقد کنم پستم پاک میشه اما دعوای بین اساتید و مدیران پاک نمیشه
یکی میاد فحش میده یکی میاد تیکه میندازه چه وضعشه .
حالا شاید هوای طوفانی و بارونی و حالت شب نداره ولی توی این مدت هم خیلی خوب تونستن این بازی رو آماده کنن . شما از هر نظر چه از نظر سرعت , شتاب , ترمز کردن چه از نظر هندلینگ همش خیلی به واقعیت نزدیکه
درسته بازی نکردم اما توی همین چند تا تریلر از گیم پلی کاملا مشهود بود . پس اگه بازی خوب نبود میانگین 93 نمیگرفت .
خواهشمندم از مدیران اگه قراره پست من پاک بشه باید همه پست های جنگ و دعوا هم پاک بشه
ممنون

Layken
06-10-2011, 22:10
ببین حامد جان نظر داریم تا نظر.....نظری که گفتی یه جوریه فرمشو خودتم خوب می فهمی(تو پستی هم که از من حذف شد متوجه شدی)

منتقدا (که اگر اونا رو قبول دارین) اکثریتشون درسته به نبود اون اب و هوا اشاره کردن ولی در کنار اون همه پیشرفت بازی و پیشرفت گرافیک در صبح یه جورایی قانع شدن و میشه گفت فعلا امتیازای بازی از شماره قبلیش بهتر هست........ .
ما که فعلا بازی رو انجام ندادیم ولی از زبان منتقداکه کامل بازی رو انجام دادن کاملتر از هر عنوان دیگه که شب و روز داره میدوننش...... .

+

تنها بازی سیمولیتیکه شب و روز داره هم به خاطر مشکلات و محدودیت های کنسول خیلی از لحاظ بصری از گوشه و کنار بازی زده بود و این فقط مختص forza4 نیس.......حالا کامل نمیگم مقایسه نشه یهو ولی خودتم خوب میدونی........ .

.

خدا رحمت کنه ریسینگ TDU2 هم یه چرخش شب و روز داشت غروبی دیده میشد توش

می دونی مراد من امتیازات رو در اولویت قرار میدم این درست ولی تجربه هام هم خیلی دخیلن
من تجربه ای نزدیک 100 ساعت رانندگی ریسینگی مثل جی تی 5 دارم و تجربه ای برابر 60 ساعت ریسینگ فورزا 3 که در اواخر 100 درصد کردنش رهاش کردم دیگه خیلی وقتمو گرفت بنابراین همیشه تجربه هم برام کمک میکنه قبل از نمره و امتیاز
ولی این اب و هوا رو داشت خیلی خوب میشد دیگه به جای 8.5 حتما امتیازش 9 میشد

Sam Fisher 11
06-10-2011, 22:17
Gran Turismo 5 vs Forza Motorsport 2

: دی

Masoud King
06-10-2011, 22:48
جالبه منتقد ign تو نظر نهاییش در مورد بازی اینطوری گفته:
Like the step up from FIFA 11 to FIFA 12, there's no going back to Forza 3 now.
ببینید فیفا چکارا که نمیکنه : دی

و در آخر هم گفته:
it's hands-down this generation's premier racing simulator

اما بازم امتیازاتش بالا شده میانگینش 85 نشده !
84 : دی

+
نمی دونم چرا این شب و روز داشتن این قدر مهم شده.. درسته بازی چرخه شب و روز نداره ولی مصداق این ضرب المثل هم که میگه "آفتاب لگن هفت دست شام و نهار هیچی " هم نیست.

halflife g
06-10-2011, 22:48
خدا رحمت کنه ریسینگ TDU2 هم یه چرخش شب و روز داشت غروبی دیده میشد توش

می دونی مراد من امتیازات رو در اولویت قرار میدم این درست ولی تجربه هام هم خیلی دخیلن
من تجربه ای نزدیک 100 ساعت رانندگی ریسینگی مثل جی تی 5 دارم و تجربه ای برابر 60 ساعت ریسینگ فورزا 3 که در اواخر 100 درصد کردنش رهاش کردم دیگه خیلی وقتمو گرفت بنابراین همیشه تجربه هم برام کمک میکنه قبل از نمره و امتیاز
ولی این اب و هوا رو داشت خیلی خوب میشد دیگه به جای 8.5 حتما امتیازش 9 میشد

tdu2 مثه forza بود؟؟؟یه دفعه بگو nfs هم شب و روز داشت دیگه........تازه اخه گرافیک اونم با این مقایسه میشه کرد؟؟

خوب اگه 160 ساعت این دو تا ریسینگ رو بازی کردی لطف کن زیاد نه یه 4 ساعت هم اینو بازی کن بعد اونجور با اون پست پر از منظور بازی رو بشور ......... .
.
.
.

Layken
06-10-2011, 23:05
tdu2 مثه forza بود؟؟؟یه دفعه بگو nfs هم شب و روز داشت دیگه........تازه اخه گرافیک اونم با این مقایسه میشه کرد؟؟

خوب اگه 160 ساعت این دو تا ریسینگ رو بازی کردی لطف کن زیاد نه یه 4 ساعت هم اینو بازی کن بعد اونجور با اون پست پر از منظور بازی رو بشور و زیر پات له کن......... .
.
.
.

نه مقایسه نمیکنم در مورد سیستم داشتم حرف میزدم وگرنه ..ای بابا خودت بودی تو تاپیکش که داشتم برا این بازی (فورزا) خودمو قربانی میکردم :46:
ای بابا باز از اون حرفا زدی ها :31:
یادت رفته وقتی اولای این تاپیک میگفتم بی صبرانه منتظر این بازیم یعنی چی یعنی این که رفت بالای 70 ساعت
اصلا نگران نباش بازیش میکنم و همون موقع هم میام نظرمو میگم

من از طرفداران فورزام ولی ارزو داشتم وقتی با BMW در حال حرکتم از تو داخل ماشین هم این غروب رو ببینم اون وقت لذت رو احساس میکردم حیف شد احتمالا اکثر پیستها تو کشور سوئد باید باشه که 6 ماه روزه 6 ماه شب ما افتادیم تو دوره روزش

B.3.S.T
07-10-2011, 02:16
حالا یکی کوتاه بیاد !
بحث کلآ بیخودیه!الان جو یه جوری شده انگار فن های xbox و ps3 دارن واسه هم کری می خونن!

mosolim
07-10-2011, 09:25
ای بابا بیخیال تاپیک گیرز بس نبود اومدید اینجا هم بحث راه میندازید . من که میدونم فردا پس فردا همین بساط رو تو تاپیک halo هم داریم.

نمی دونم این چه صیغه جدیدیه که همه مقابل بازی های انحصاری ایکس باکس جو گیری میکنن ؟؟؟؟؟

M A X I M U M
07-10-2011, 11:08
الان دقیقا بحث سر چیه ؟
فورزا 4 بدون شک بهترین ریسینگ سال میشه همونطور که نسخه قبلیش بود
بعدشم فکر کنم میانگین زمانی ارائه نسخه های فورزا خیلی خیلی کمتر از گران توریسمو باشه
نمیدونم گران توریسمو قبلی 5-6 سال روش کار کردن اما آخرشم همین نمره ای که فورزا 3 گرفته بود رو هم نتونست بگیره

Layken
07-10-2011, 11:25
نمی دونم این چه صیغه جدیدیه که همه مقابل بازی های انحصاری ایکس باکس جو گیری میکنن ؟؟؟؟؟

مسلم جان جدید نیست حتما یه دوری تو بازی های انحصاری سونی تو این چند سال بنداز بعدا میبینی جدید نبودن اصلا

حالا یکی کوتاه بیاد !
بحث کلآ بیخودیه!الان جو یه جوری شده انگار فن های xbox و ps3 دارن واسه هم کری می خونن!

موافقم اقا از طرف من از ملت دوستان و اساتید عذر می خوام حتما بهترین ریسینگ سال خواهد شد شکی نیست جای تحسین داره

mehdi30nema
07-10-2011, 20:03
بالاخره نسخه آمریکا بازی منتشر شد ، انشالله تا یکی دو روزه دیگه هم نسخه پال میاد .

Sam Fisher 11
08-10-2011, 03:46
آره والا
اون موقع که بتای آنچارتدسه اومده بود من هی پست میدادم که چه باحاله چه خفنه چه فلانه...کسی چیزی نمیگفت... ولی تا میای از یه بازی ایکس باکس تعریف میکنی همه میریزن سرت: دی

+

جالبه منتقد ign تو نظر نهاییش در مورد بازی اینطوری گفته:
Like the step up from FIFA 11 to FIFA 12, there's no going back to Forza 3 now.
ببینید فیفا چکارا که نمیکنه : دی
این جمله رو باس قاب کرد زد ب دیفال: دی

M-I-L-A-D
08-10-2011, 11:04
ک ویدیوی 3 دقیقه ای از بازی اومده که بسیار خفنه و دیدنش حتما توصیه میشه...تو این ویدیو چند نکته مهم رو می بینید:

1-گاراژ که شما ماشیناتونو اونجا بررسی می کنید و با کینکت میتونید همه جای ماشینو بگریدن(گرافیک این بخش رویاییه)
2-گیم پلی بازی هنگام پیست که نسبت به شماره 2 از لحاظ گرافیک پبشرفت زیادی داشته و خیلی زیبا شده
3-میتونید به صورت نشسته با کینکت ماشین رو برونید که جالبه
4-قابلیت حضور 16 ماشین تو پیست فراهم شده

halflife g
11-10-2011, 14:41
من نقد چندتا از سایتا رو خووندم به اختصار نکاتی که جالب به نظرم اومد رو می نویسم:

در مورد kinect و کاربردش: از کاربرد داخل گاراژش که میتونین ماشینها رو چک کنین خوششون اومده ولی در ابتدای بازی این قابلیت محدوده و فقط برای 4 ماشین موجوده که با بازی بیشتر برای 20 ماشین دیگه هم امکان چک کردن نقاط ماشین توسط کینکت فراهم خواهد شد.
در مورد دستورهای صوتی:بیشتر از همه مثه اینکه از این قسمت خوششون امده و کاربردی ترین قسمت کار با کینکت همین قسمت رو نام بردن.
در مورد headtracking : به نظر خیلی خوششون نیومده چون باید سر رو کاملا به یه سمت تکون بدی تا سرت بچرخه و کلا گفتن بدک نیست ولی خیلی هم بدردبخور نیس.
در مورد رانندگی با کینکت : مفرحه و باحال و cool....ولی برای مدت اندکی چون بعد مدتی خسته کننده میشه .درکل برای تجربه خوبه.

در مورد هوش مصنوعی رقیبا : از هوش مصنوعی تعریف شده و گفته شده مثلا در worldtour حتی هوش مصنوعی دشمنها به صورت dynamic هست و در کلا از هوش مصنوعی بازی به عنوان یه بازی ریسینگ تمجید شده.

درمورد گرافیک : به شدت و شدیدا تعریف شده تقریبا یکی از بخشهایی که شدیدا همه سایتا خوششون اومده این قسمت هست و به دو علت:1-نورپردازی خیلی خیلی زیبای بازی 2-جزییات بسیار زیاد ماشینها بخصوص در گاراژ.
البته بازی هم در 60 فریم کامل اجرا میشه و این هم باعث شده بیش از بیش گرافیکش قابل تحسین بشه.

در مورد صدا گذاری : خیلی تعریف شده .

درمورد گیم پلی : در مورد امکانات و گیم پلی بازی بیشتر اشاره کردن که تکمیل شده و به اوج رسیده شماره 3 هستش و تقریبا ضعفهای شماره 3 به صفر رسیده ولی بازی دستاوردی فراتر از بهترین بازی ریسینگ این نسل یعنی شماره قبلی همین فرزا ارایه نداده... .

در مورد آب و هوا : بعضی ها اشاره کردن ولی ایراد نگرفتن بعضی ها هم اشاره نکردن تو نقدشون ولی ایراد گرفتن:31:.

میانگین بازی هم از 40 تا نقد تا حالا 92 هست و فعلا با شماره قبلش در یک حد و تنها 4 نمره زیر 9 داره......هزار آفرین به turn10. .
.
.

resident_evil
11-10-2011, 15:21
منم یه خبر بدم که من تو فروم Ixtereme چک کردم گفتن بازی رو چه آفلاین چه آنلاین بازی کنین فلگ میشین صبر کنین تا این مشکل رو فیکس کنن . ظاهرا خود C4eva هم گفته که بازی برای لایو امن نیست .
کلا برای کسانی که به لایو وصل نمیشن بازی مشکلی نداره ظاهرا
خلاصه اینکه جایی دیدین بازی رو اوریج میداد خبر بدین : دی

samad_sr
12-10-2011, 21:02
منم یه خبر بدم که من تو فروم Ixtereme چک کردم گفتن بازی رو چه آفلاین چه آنلاین بازی کنین فلگ میشین صبر کنین تا این مشکل رو فیکس کنن . ظاهرا خود C4eva هم گفته که بازی برای لایو امن نیست .
کلا برای کسانی که به لایو وصل نمیشن بازی مشکلی نداره ظاهرا
خلاصه اینکه جایی دیدین بازی رو اوریج میداد خبر بدین : دی
فروشگاه ها الان دارن این بازی رو میفروشن اینم نمونش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید\
من از این سایت خرید کردم اگر بازیش مشکل میداشت نمی فروخت

resident_evil
12-10-2011, 22:16

عزیزم شما زیر همون بازی رو بخونی نوشته که کسانی که میرن لایو بهتره بازی نکنن که البته این خبر رو هم خودم به این بنده خدا دادم . شما اگر مطمئنی مشکلی نداره و به لایو هم وصل میشی بگیر بازی کن لذتشو ببر . ما که بخیل نیستیم . شما بن بشی یا نشی ربطی به من نداره .

samad_sr
12-10-2011, 22:39
عزیزم شما زیر همون بازی رو بخونی نوشته که کسانی که میرن لایو بهتره بازی نکنن که البته این خبر رو هم خودم به این بنده خدا دادم . شما اگر مطمئنی مشکلی نداره و به لایو هم وصل میشی بگیر بازی کن لذتشو ببر . ما که بخیل نیستیم . شما بن بشی یا نشی ربطی به من نداره .

اره میدونم میخواستم بنویسم دیگه خدا نخواست!
ولی من تا حالا یه بار هم جرات نکردم که انلاین بازی کنم!(با اینکه همیشه درایوم اپدیت بود)
کلا اهل ریسک نیستم
برای همین برام مهم نیست:27:

arashpr9
13-10-2011, 14:17
سلام
دوستان کسی تا حالا موفق شده بازی رو اجرا کنه ؟

vahidgame
13-10-2011, 14:25
سایت gametrailers در ویدئوی جالبی Forza 4 و GT5 رو با هم مقایسه کرده:

نظری ندارم که کدوم بازی بهتره و فقط می تونم در مورد این ویدئو بگم که خیلی خوب و حرفه ای طراحی شده و مقایسه دقیقی انجام شده و کسانی که دسترسی به این سایت دارن حتما اونو ببینن...

mosolim
13-10-2011, 16:48
سلام
من امروز بازی رو گرفتم گذاشتم تو دستگاه و بازی کردم بازیش واقعا زیباست و گرافیک بسیار بسیار بالایی داره همچنین بازی با کینکت سخت اما لذت بخشه.

فقط چند تا نکته جریان فلگ شدن چیه ؟ من ندیدم الان اومدم میبینم که دوستان اینجوری میگن. بعد یه نکته ی دیگه اینکه دیسک 2 نصب نمیشه و میگه مجاز به نصب نیست. چه کار باید کرد؟

ویرایش :

راه نصب دیسک دو از طریقه خوده بازیه . ( از داخل بازی ) البته شاید چیزه جدیدی نباشه اما برا من تازگی داشت.

mehdi30nema
13-10-2011, 18:18
منم بازی را گرفتم ، دو ساعت هم بازی کردم و هیچ مشکلی هم نداشت ، البته من فقط آفلاین بازی میکنم .
بازی نسبت به فورزا 3 از نظر گرافیک خیلی پیشرفت کرده ، مناظر مختلف بسیار زیبا هستند و پیست ها هم فوق العاده طبیعی به نظر میرسند ، یکی از پیست ها که اطراف جاده اش خاکی بود ، اینقدر روی جزییات خاک زیبا کار کرده بودند که بازی را بیخیال شدم و فقط محو تماشای پیست شدم .
گیم پلی بازی هم به نظرم دقیقا مثل فورزا 3 هست ولی فیزیک بازی بهتر شده ، میشه سنگینی ماشین را روی جاده حس کرد .

بازی با کینکت هم به این صورت هست که وقتی کینکت وصله و بازی اجرا میشه اگه با دسته کلیک کنید وارد بازی به دسته میشه و اگه دستتون را به سمت کینکت تکون بدید وارد منوی کینکت میشه که کلا با حالت بازی با دسته فرق داره .
یه قسمت داره که همون طوری که مایکروسافت خیلی روش مانور داده میشه اطراف ماشین چرخید و جزییاتش را دید که الان فقط 4 تا ماشینش باز بود که به نظر من خیلی جذاب نبود .
یه Quick Race هم داره که میشه از بین تمام کمپانی ها هر ماشینی را که میخای انتخاب کنی و در جاده دلخواه بازی کنی . گاز و ترمز با بازی هست . ما باید فقط فرمان را تکون بدیم که البته این قسمتش یه کم بیشتر جذاب بود .
کلا بازی با دسته خیلی بیشتر بهم حال داد تا با کینکت .

A.N.A.P
13-10-2011, 20:49
دوستان Kinect Requires هست یا Better with kinect ؟

mehdi30nema
13-10-2011, 21:00
دوستان Kinect Requires هست یا Better with kinect ؟

better with kinect

alipsp
13-10-2011, 22:29
دوستان مگه بازی روی دیسک کپی اجرا میشه؟روی همین lt 2 اجراش کردین؟

arashpr9
13-10-2011, 23:54
بابا یکی جواب منو بده این بازی با LT 2 در حالت آفلاین مشکل نداره ؟ روی داشبورد 13604 فلگ نمیشیم؟
یکی جواب بده

mehdi30nema
13-10-2011, 23:54
من بعد از دو سه ساعت بازی کردن الان وسط یه ریسینگ با بی ام و 2002 بودم که یهو از بازی پرید بیرون و disc is currepted داد . به نظرتون دیسکم مشکل داره یا همون مشکلات آپدیتی هست که اشاره شده بود ؟

Layken
14-10-2011, 00:05
من بعد از دو سه ساعت بازی کردن الان وسط یه ریسینگ با بی ام و 2002 بودم که یهو از بازی پرید بیرون و disc is currepted داد . به نظرتون دیسکم مشکل داره یا همون مشکلات آپدیتی هست که اشاره شده بود ؟

شما Geow 3 رو تموم کردید و الان بادیکونت بازی می کنید پس مشکل اپدیتی نباید باشه
صددرصد ایراد دیسکی هستش

masoud93
14-10-2011, 00:15
فروشگاه ها الان دارن این بازی رو میفروشن اینم نمونش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید\

سلام.

منم از این سایت خریدم ، ولی هنوز به دستم نرسیده ...

بازی مشکلی چیزی داره یا نه ؟؟؟

اگه داره زود تر بگو تا از پستی نگیرمش ...

Leon-117
14-10-2011, 09:30
من بعد از دو سه ساعت بازی کردن الان وسط یه ریسینگ با بی ام و 2002 بودم که یهو از بازی پرید بیرون و disc is currepted داد . به نظرتون دیسکم مشکل داره یا همون مشکلات آپدیتی هست که اشاره شده بود ؟ این همون مشکلیه که میگفتن این بازی داره!(که به واسطه ی CIV Checks پیش میاد)برا بعضی ها توی همون 5 دقیقه اول بازی این مشکل پیش میاد برا بعضی ها هم اصلا پیش نمیاد!دلیلش هنوز معلوم نیست.
بازی کنید اگه بازم این ارور رو دید این روش رو امتحان کنید(خودم تست نکردم+این روش بیشتر برای دوستانی کاربرد داره که اصلا نمیتونن به بازی وارد بشن یا توی 10-15 دقیقه اول این ارور رو میگیرن):
How to bypass forza 4 corrupt disc
1) Boot Forza 4 up.
2) Dashboard after the loading screen comes on.
3) Go to "My Xbox" and then press "Y" when it says "Play Forza Motorsport 4"
4) Click Install Game
5) Press Xbox Guide, and just stay on the guide for a minute or so.

بابا یکی جواب منو بده این بازی با LT 2 در حالت آفلاین مشکل نداره ؟ روی داشبورد 13604 فلگ نمیشیم؟
یکی جواب بده اگه بازی کنید فلگ میشید.........
توی یکی از فروم های خارجی هم یه نفر این ارور رو گرفته:

Layken
14-10-2011, 11:26
مثل اینکه ماکروسافت اون قفلی که گذاشته باعث این دلیل شده
دیشب یه جا خوندم که ممکن هستش که این ارور حتی در اواخر بازی به وجود بیاد مثلا 90 درصد بازی رو طی کردی اخراش این ارور رو میده که واقعا اگه برای یه گیمر پیش بیاد خیلی سخت میشه
بهتره که نسخه های مطئن خریده بشه
دیروز هم یکی از دوستان گفتن که میتونه برام نسخه اورجینالشو 80 تومن بیاره گفتم فعلا مانی ندارم

masoud93
14-10-2011, 12:16
حالا اگه اون ارور رو بده چی میشه ؟؟؟

دیگه نمیتونیم بقیه بازی رو ادامه بدیم ؟؟؟

mosolim
14-10-2011, 16:57
سلام

آقا ما بازی کردیم و تا حالا هیچ مشکلی برام پیش نیومده و 4 تا قهرمانی هم گرفتم به لایو هم وصل شدم و مشکلی نبود تست فلگ هم زدم کد مثل همون قبله و تغییری مبنی بر فلگ شدن نداده.

به نظرتون ممکنه در آینده مشکل پیش بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi30nema
14-10-2011, 17:41
من امروز قبل از اینکه بازی را اجرا کنم روی هاردم نصب کردم و بعد اجرا کردم . خدا رو شکر از بازی نپرید بیرون و تونستم راحت یک ساعته دیگه هم بازی کنم .
البته به صورت آفلاین . فکر کنم در مجموع حدوده سه چهار ساعتی تا حالا بازی کردم .

Mostafa NBA
14-10-2011, 21:01
سلام

آقا ما بازی کردیم و تا حالا هیچ مشکلی برام پیش نیومده و 4 تا قهرمانی هم گرفتم به لایو هم وصل شدم و مشکلی نبود تست فلگ هم زدم کد مثل همون قبله و تغییری مبنی بر فلگ شدن نداده.

به نظرتون ممکنه در آینده مشکل پیش بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید زمانی فلگ میشید که از بازی بپره بیرون، اگه شما هم از بازی پرت شدید بیرون، اونوقت لایو رو تست کنید به ما اطلاع بدید :27:

alipsp
15-10-2011, 01:02
من که مشکلی نداشتم.
نظرم در مورد بازی اینه که همون فورزا 3 هست یکم ماشیناش کامل تر و به روزتر شده.
البته با گرافیکه بیشتر نسبت به فورزا 3.یه بازی کاملا ساده.هیچی بهت یاد نمیده.فقط بازیه.
حتی پشت ماشین جلویی خلاء ایجا نمیشه(یه قانون ساده فیزیک)
تیونینگ ساده و سطحی.هیچ مورد تخصصی و حساسی توش نیست.فقط فانتزی و بزن در رو.
در کل همونه که بود.حال نکردم:13:

halflife g
15-10-2011, 18:09
البته با گرافیکه بیشتر نسبت به فورزا 3.یه بازی کاملا ساده.هیچی بهت یاد نمیده.فقط بازیه.
حتی پشت ماشین جلویی خلاء ایجا نمیشه(یه قانون ساده فیزیک)
تیونینگ ساده و سطحی.هیچ مورد تخصصی و حساسی توش نیست.فقط فانتزی و بزن در رو.
در کل همونه که بود.حال نکردم:13:
شما مطمینی فورزا 4 رو بازی کردی؟؟؟؟
تیونینگ این بازی علاوه بر بدنه ماشین و انواع طرح ورنگ و لاستیک روی بدنه ماشین حتی قسمتای داخلی و همه قطعات داخلی ماشین رو شامل میشه(تو این یه مورد کسی فکر نکنم برتری حتی فرزا3 چه برسه به 4 رو رد کنه)
به دمیج ماشینا یا حرکتهای نمای داخل ماشین در سرعت بالا و وقتی کنار حریف هستی(همون خلا)توجه کردین؟؟؟به سنگینی و فیزیک بهتر ماشینا توجه کردین؟؟؟
+
من فکر کنم دقیقا نیم ساعت بازی کردی اومدی نظر نوشتی...:31:
+

هیچی بهت یاد نمیده.فقط بازیه.نه پس میخوای درس زندگی بهت یاد بده؟؟:31:
.
.
.
.
.
.
.

CATALONIA
15-10-2011, 18:40

والا من به شخصه توی فورزا 3 هیچ مشکلی ندیدم .. این که دیگه هیچی ...
بازی از لحاظ گرافیک و جلوه های بصری فوق العاده که چی .. فراتر از این هاست ...
از یه لحاظ گیم پلی به نظرم پویاتر شده بازی ... یعنی مثلا یه جایی تو ورس هستی با یه ماشین یهو سره یه پیچ میره تو خاکی ...
و در کل گیم پلی نسخه ی قبل یه کم کسل کننده بود .. ولی این نسخه کسل کننده نیست ..
+
یه نکته که باید توجه داشت اینه که بازی دقیق یه بازی شبیه سازی ... یه سری میان با چمیدونم NFS و DiRT و این سری بازی ها مقایسش میکنن که کامل اشتباهه ..
نمیدونم والا ولی این نبود شب خیلی تو ذوق نمیزنه .. ولی در کل میزنه ...
اگه محیط شب هم تو بازی بود دیگه هیچ اشکالی نمیشد از بازی گرفت ..
نبود ماشین های پورشه هم به دلیل وجود ماشین های فراوان توی این نسخه اصلا احساس نمیشه .. ولی به هر حال یه سری فن پورشه هم پیدا میشن بالاخره ..
+
یک نکته ی خیلی جالب بازی هم این مسابقات تاپ گیر هست که خیلی باحاله

در کل بهترین ریسینگ که تا به حال ساخته شده ...

amiredge
15-10-2011, 19:30
اي كاش واسه pc هم مي اومد.

mehdi30nema
15-10-2011, 20:15
من دوباره با بازی مشکل پیدا کردم ، امروز یه نیم ساعتی گذشته بود و داشتم بازی میکردم که یهو دوباره اون پیغام مسخره disk is currepted اومدو از بازی پرید بیرون .
هر مودی را هم که امتحان میکردم بعد از 5 دقیقه از بازی میپرید بیرون .
دیروز بعد از اینکه بازی را روی هارد نصب کردم دیگه تا دو سه ساعتی که بازی کردم بیرون نپرید تا امروز .
من که دیگه از خیر فورزا گذشتم ، با سلام و صلوات که نمیشه بازی کرد .

CRIS Joon CR7
15-10-2011, 21:31
من میخوام این رو بازی کنم
360 ندارم
می ارزه به خاطرش بخرم؟
عاشق این شدم

aha2012
15-10-2011, 22:01
من میخوام این رو بازی کنم
360 ندارم
می ارزه به خاطرش بخرم؟
عاشق این شدم
بله میارزه.الان هم 360 ارزون شده.چیزی حدود 330 تومن:20:

smallfrank
15-10-2011, 22:14
من دوباره با بازی مشکل پیدا کردم ، امروز یه نیم ساعتی گذشته بود و داشتم بازی میکردم که یهو دوباره اون پیغام مسخره disk is currepted اومدو از بازی پرید بیرون .
هر مودی را هم که امتحان میکردم بعد از 5 دقیقه از بازی میپرید بیرون .
دیروز بعد از اینکه بازی را روی هارد نصب کردم دیگه تا دو سه ساعتی که بازی کردم بیرون نپرید تا امروز .
من که دیگه از خیر فورزا گذشتم ، با سلام و صلوات که نمیشه بازی کرد .

این دوستمون گفتن که :

و یک چیز دیگه. این بازی های XGD3 مثل forza 4 و GOW3 ،همش این xbox پیغام میداد دیسک خرابه و از بازی میومد بیرون . وقتی دستگاه رو افقی گذاشتم دیگه این پیغام واسه هیچ کدوم از بازیا نیومد و مشکل حل شد.:21:

CRIS Joon CR7
15-10-2011, 22:16
بله میارزه.الان هم 360 ارزون شده.چیزی حدود 330 تومن:20:
چی آرکید دیگه:19:
Viva Turn 10

aha2012
15-10-2011, 22:28
چی آرکید دیگه:19:
Viva Turn 10
آرکید و الیتو خدا رحمتشون کنه الان دیگه نوش پیدا نمیشه.فقط دست دوم
من اسلیمو گفتم که 4 گیگش الان 335 تومنه
.
.
.
.
راستی بچه ها برای حل مشکل این بازی قراره LT جدید بیاد؟؟یعنی الان LT 2 نریزم تا صبر کنم جدیدش بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud93
15-10-2011, 23:18
سلام.

بازی برا چی پورش نداره ؟؟؟

انحصار GT هست ؟؟؟

arashpr9
15-10-2011, 23:57
سلام.

بازی برا چی پورش نداره ؟؟؟

انحصار GT هست ؟؟؟

نه لیسانس شده توسط NFS هستش

alipsp
16-10-2011, 01:51
شما مطمینی فورزا 4 رو بازی کردی؟؟؟؟
تیونینگ این بازی علاوه بر بدنه ماشین و انواع طرح ورنگ و لاستیک روی بدنه ماشین حتی قسمتای داخلی و همه قطعات داخلی ماشین رو شامل میشه(تو این یه مورد کسی فکر نکنم برتری حتی فرزا3 چه برسه به 4 رو رد کنه)
به دمیج ماشینا یا حرکتهای نمای داخل ماشین در سرعت بالا و وقتی کنار حریف هستی(همون خلا)توجه کردین؟؟؟به سنگینی و فیزیک بهتر ماشینا توجه کردین؟؟؟
+
من فکر کنم دقیقا نیم ساعت بازی کردی اومدی نظر نوشتی...:31:
+
نه پس میخوای درس زندگی بهت یاد بده؟؟:31:
.
.
.
.
.
.
.
ببین دوست من آقا مراد.درسته؟:31:
ما داریم یه شبیه ساز بازی میکنیم.سفینه فضایی که اسپرت نمیکنیم.شما نگاه نکن مثلا فلای ویل رو با تمام پیچ و مهرهاش عکسشو تو بازی گذاشتن.
وقتی مثال مدل اسپرتش با ریسش هیچ فرقی تو بهبود هندلینگ نداره جز بچرخون منم میچرخم پس همش که نه ولی بیشترش کشکه.که البته من اینو تو جی تی به وضوح تغییراتش رو حس میکردم.
وقتی یه فلاپ یا بامپر یا سپر یا هرچی:31: میبندی فقط تو گراف تغییر میبینی و داخل بازی هیچ.
در مورد خلا و فشار باد که چیزی حس نکردم.البته یه جاهایی به طور خیلی اغراق آمیزی ماشین گشیده میشد سمت حریف که انگار کناره یه اتوبوسی.
سنگینی هم خوبه ولی وقتی ماشین از آسمون میاد رو زمین:31: حتا یه دمپ ساده نمیکنه و میچسبه به آسفالت که کلا غلطه این قضیه.حتی اف1 هم دمپ میشه و به فنا میره البته(اف1)
حدودا 5 ساعت بازی کردم.درسته کمه ولی خب بیشتر داشتم تست میکردم تا بازی.ولی جی تی رو زیاد بازی کردم نمیدونم چقدر.:31:لولم 24 هست تو جی تی.
ولی من از جی تی خیلی چیز یاد گرفتم.کلا رانندگیم بهتر شد.!!
ببخشید که مقایسه کردم ولی باید بدی گفت.خوبی و تعریف و تمجید به درد نمیخوره و همه بلدن.اشکال بگیریم تا رستگار شویم.:31:
بازم دمشون گرم 1 ساله بازیه خوبی دادن بیرون.ولی انتظارم بیشتر بود.
فدات:40:

mehdi30nema
16-10-2011, 09:12
و یک چیز دیگه. این بازی های XGD3 مثل forza 4 و GOW3 ،همش این xbox پیغام میداد دیسک خرابه و از بازی میومد بیرون . وقتی دستگاه رو افقی گذاشتم دیگه این پیغام واسه هیچ کدوم از بازیا نیومد و مشکل حل شد

شما مطمئنی اگه کنسول را افقی کنیم بازی اجرا میشه؟

حالا کلا اگه من هر کاری کردم و بازم از بازی پرید بیرون به نظرتون باید چی کار کنم ؟

halflife g
16-10-2011, 09:38
ما داریم یه شبیه ساز بازی میکنیم.سفینه فضایی که اسپرت نمیکنیم.شما نگاه نکن مثلا فلای ویل رو با تمام پیچ و مهرهاش عکسشو تو بازی گذاشتن.
وقتی مثال مدل اسپرتش با ریسش هیچ فرقی تو بهبود هندلینگ نداره جز بچرخون منم میچرخم پس همش که نه ولی بیشترش کشکه.که البته من اینو تو جی تی به وضوح تغییراتش رو حس میکردم.
وقتی یه فلاپ یا بامپر یا سپر یا هرچی:31: میبندی فقط تو گراف تغییر میبینی و داخل بازی هیچ.
در مورد خلا و فشار باد که چیزی حس نکردم.البته یه جاهایی به طور خیلی اغراق آمیزی ماشین گشیده میشد سمت حریف که انگار کناره یه اتوبوسی.
سنگینی هم خوبه ولی وقتی ماشین از آسمون میاد رو زمین:31: حتا یه دمپ ساده نمیکنه و میچسبه به آسفالت که کلا غلطه این قضیه.حتی اف1 هم دمپ میشه و به فنا میره البته(اف1)
حدودا 5 ساعت بازی کردم.درسته کمه ولی خب بیشتر داشتم تست میکردم تا بازی.ولی جی تی رو زیاد بازی کردم نمیدونم چقدر.:31:لولم 24 هست تو جی تی.
ببخشید که مقایسه کردم ولی باید بدی گفت.خوبی و تعریف و تمجید به درد نمیخوره و همه بلدن.اشکال بگیریم تا رستگار شویم.:31:
بازم دمشون گرم 1 ساله بازیه خوبی دادن بیرون.ولی انتظارم بیشتر بود.
فدات:40:

والله نظرات متفاوته ولی نظرات شما نادر و کمیاب:31:یعنی جزو اولین نفراتی هستی که همچین ایرادایی می گیری...
تو این شماره همه از بهبود شدید فیزیک و رانندگی طبیعی تر و ........حرف میزنن ولی شما نظر متفاوتی داری.
یا مثلا همه از تعویض قطعه ها و تیونینگ انگشت به داهن هستن ولی شما می گی تاثیری نداره...... .
+
در کل من نمیخوام در مورد نظرات شما بحث کنم(چون نمیخوام مقایسه کنم) ولی اگه به همچین ایرادایی باشه بازی gt5 که خود شما گفتی ایراد که بیشتر داره.....فقط یه موردش : دمیج ظاهری که بعد یه لول به بعد باز میشد:31:
+
نقد چند تا از سایتارو بخوونیم تا ببینیم اونا چی میگن:

Forza might be getting familiar, but it's still a more exciting drive than Gran Turismo 5.
Car guys will be happy to know that Forza 4 is the most realistic console racing game ever
Forza 4 accelerates down the final straight and leaves Gran Turismo 5 eating its dust, crossing the finish line as the best racing game in the world today, tomorrow, and probably for the next few years
Forza 4 is now the benchmark for racing gamesدر کل نظرات شما کاملا و محترمه و امیدوارم از بحث نارحت نشده باشی
.
.
.

Layken
16-10-2011, 11:57

:40:

معلومه که راننده واردی هستی :46:
تحسین می کنم لولتو تو جی تی منم یه کوچولو از اون بیشترم با این که خیلی بازیش کردم. ولی تموم بشو نیستش

masoud93
16-10-2011, 13:00
منم بازی به دستم رسید ...
یه 1 ساعتی بازی کردم و مشکلی پیش نیومد ...

یه چند تا سوال : کردیت پوینت باید بگیری یا درایور لول باید بره بالا تا ماشین جاییزه بده ؟؟؟
یه لول دیگه میگیری (اسمش یادم نیست) اون لول ماشینی هست که همون موقع باهاش مسابقه دادی ؟؟؟

(یه توضیح در مورد پوینت هایی که تو بازی میگیری و چه کار هایی میشه باهاشون کرد بدین)

ورلد تور با لیست اونت ، مسابقاتشون جدا هست ؟؟؟

Masoud King
16-10-2011, 14:13
Forza 4 vs. Gran Turismo 5

HD...56MB

SD...20MB

resident_evil
16-10-2011, 14:15
آره منم بعد از بازی کردن Forza 3 رفتم گواهینامه بگیرم گفتم Forza 3 بازی کردما یارو گفت جدی میگی ؟ برو خونه فردا گواهینامه رو میفرستیم در خونتون
کلا ظاهرا هر بحثی تو این تاپیک پیش بیاد مشکلی نیست و همه میتونن نظر بدن از جمله ناظر سایت اما بقیه تاپیک ها اصلا بحث نباید منحرف بشه و بحث بازی های دیگه بیاد وسط !

arashpr9
16-10-2011, 14:30
آره منم بعد از بازی کردن Forza 3 رفتم گواهینامه بگیرم گفتم Forza 3 بازی کردما یارو گفت جدی میگی ؟ برو خونه فردا گواهینامه رو میفرستیم در خونتون
کلا ظاهرا هر بحثی تو این تاپیک پیش بیاد مشکلی نیست و همه میتونن نظر بدن از جمله ناظر سایت اما بقیه تاپیک ها اصلا بحث نباید منحرف بشه و بحث بازی های دیگه بیاد وسط !

دمت گرم داداش اخرش یکی پیدا شد حرف ما رو بفهمه
اگه به ناظر هم میگیم یا جواب نمیده یا میگه بذار بحث ادامه پیدا کنه . اما اگه یه بار توی GT یا انحصاری های PS3 فقط یه نظر بدی 20 نفر بهت حمله میکنه اما اینجا ...
:41:

Masoud King
16-10-2011, 14:49

واقعا؟ : دی

+
دمت گرم داداش اخرش یکی پیدا شد حرف ما رو بفهمه
اگه به ناظر هم میگیم یا جواب نمیده یا میگه بذار بحث ادامه پیدا کنه . اما اگه یه بار توی GT یا انحصاری های PS3 فقط یه نظر بدی 20 نفر بهت حمله میکنه اما اینجا ...

آخه بعضی حرفا خیلی جالبه نمیشه جواب داد... موندن اون پست ها هم جالب بودن طرف رو به همه می رسونه
کلا زیاد سخت نگیرین :46:

+

Eurogamer: Game of the Week: Forza 4

Layken
16-10-2011, 14:57

حالا کلا اگه من هر کاری کردم و بازم از بازی پرید بیرون به نظرتون باید چی کار کنم ؟

مهدی جان شما یه نسخه دیگرو هم بخر امتحان کن شاید فرجی بشه

samad_sr
16-10-2011, 17:50
خدیا این بازیه یا فیلمه
چرا اینقدر گرافیکش بالاست؟!:18:

resident_evil
16-10-2011, 20:41

اووووووووف روی 60 قفل است . واقعا فوق العادست

mehdi30nema
16-10-2011, 21:39
من که از این بازی سر در نیاوردم ، امروز طبق گفته یکی از دوستان کنسول را افقی گذاشتم و دیدم در کمتا تعجب دیگه از بازی نپرید بیرون .
خیلی جالب بود یک ساعتی هم بازی کردم و مشکلی نداشت .
این فراری 458 ایتالیا عجب هیولایی هست ، لامصب جاده رو میکنه و میره جلو .
واقعا دمه مایکروسافت گرم با این بازیش.
راستی اونایی که گرن توریسمو 5 را بازی کردن و فورزا 4 را هم بازی کردن به نظرشون کدوم عنوان بدون تعصب بهتره ؟

masoud93
16-10-2011, 21:54
راستی اونایی که گرن توریسمو 5 را بازی کردن و فورزا 4 را هم بازی کردن به نظرشون کدوم عنوان بدون تعصب بهتره ؟

من که اصلاً از گران توریسمو 5 خوشم نیومد ، فورزا 4 واقعاً فوق العادست ...

بعد از ظهر حدود 10 دیقه بود که رفته بودم تو بازی که ارور داد و پرید بیرون (فکر کنم فلگ شدم :31:) ، ولی بعدش که دوباره رفتم تو بازی 2 ساعت و نیم بازی کردم و هیچ اتفاقی نیوفتاد ...

arashpr9
16-10-2011, 23:09
من که از این بازی سر در نیاوردم ، امروز طبق گفته یکی از دوستان کنسول را افقی گذاشتم و دیدم در کمتا تعجب دیگه از بازی نپرید بیرون .
خیلی جالب بود یک ساعتی هم بازی کردم و مشکلی نداشت .
این فراری 458 ایتالیا عجب هیولایی هست ، لامصب جاده رو میکنه و میره جلو .
واقعا دمه مایکروسافت گرم با این بازیش.

ببخشید فلگ نشدید ؟

اون پیغام فلگ شدن توی بازی واستون نیومد ؟

HESAM_5700
17-10-2011, 14:02
بازی چند دی وی دی ــه ؟! ( ایکس باکس )

من گرفتم 1دی وی دی بود بعد روش نوشته دیسک 1 :-؟ تعجب کردم : دی !

+

همه کسایی که اینو زدن فلگ شدن در جا ؟ :| ( عکس پست بالایی ؟! )

CATALONIA
17-10-2011, 14:55

کلا برای بازی ها طریقه گذاشتن کنسول اینطوریه که
اگه بازی رو روی هارد نصب کرده باشین بهتره دستگاه رو عمودی بزارید .. اینطوری فشار کمتری به دستگاه میاد ...
ولی برای وقتی که بازی از روی درایو اجرا میشه بهتره که کنسول افقی باشه تا راحت تر بازی رو بخونه کنسول .. برای همینه که گفتن کنسول رو افقی کن ..
+
مشکل همه ی این ها که بازی میپره بیرون اینه که یا سرعت رایت بازی خیلی بالا بوده و یا کیفیت دیسک پایینه وگرنه ربطی به LT و XGD3 نداره ...

Leon-117
17-10-2011, 15:48
بازی چند دی وی دی ــه ؟! ( ایکس باکس )

من گرفتم 1دی وی دی بود بعد روش نوشته دیسک 1 :-؟ تعجب کردم : دی !2 تا دی وی دی هست بازی.البته استفاده از دیسک دوم اجباری نیست و فقط چندتا پیست و ماشین های بیشتر به بازی اضافه میکنه.

Amin4All
17-10-2011, 15:51
الان این lt که اومده رو نصب کنیم تا چه مدت دیگه احتیاج به اپدیت دوباره نداریم؟
کسی اینجا اسلیم داره؟ ال تی ریخته و بدون مشکل بازی ها رو میاره؟

resident_evil
17-10-2011, 18:18
امروز تریلر فوتبالش رو دیدم خیلی جالب بود . شدیدا حال فان بود . میزدن به هم ماشین یارو 6 متر پرت میشد اون طرف کلا خوشم اومد

amir2011
17-10-2011, 18:51
سلام چه جوری باید توی freeplay ماشین های disc 2 رو برداشت

وقتی ماشین رو برمیداری دستگاه میگه disc 2 رو بذار وقتی میذاری باز میگه disc 1 رو بذار خلاصه همینجوری لطفا کمکم کنید:41:

sh123kh
17-10-2011, 19:07
اره من ال تی دارم خیلی هم خوب کار میکنه

Leon-117
17-10-2011, 19:07
وقتی ماشین رو برمیداری دستگاه میگه disc 2 رو بذار وقتی میذاری باز میگه disc 1 رو بذار خلاصه همینجوری لطفا کمکم کنید
دیسک 2 باید نصب بشه،نصبش کردید؟
من فورزا 4 رو نگرفتم ولی توی فورزا 3 وقتی با دیسک 1 وارد بازی میشدیم یه پیغام میداد که دیسک 2 رو نصب کنیم،فکر کنم فورزا 4 هم همینطور باشه...

mehdi30nema
17-10-2011, 20:42
جاتون خالی امروز یه لامبورگینی کلاس S خریدم . لامصب وقتی گاز میدی جاده رو با خودش میکنه .

راستی یه سوال :
تو فورزا 3 یه قسمتی بود که میشد رنگ ماشین را عوض کرد و حتی یه طرح هایی هم روش انداخت . من تو تیونینگ که رفتم گزینه رنگ را ندیدم .
برای عوض کردن رنگ باید کجا بریم ؟

Rc man
17-10-2011, 20:43
دیسک 2 باید نصب بشه،نصبش کردید؟
من فورزا 4 رو نگرفتم ولی توی فورزا 3 وقتی با دیسک 1 وارد بازی میشدیم یه پیغام میداد که دیسک 2 رو نصب کنیم،فکر کنم فورزا 4 هم همینطور باشه...

باید برای ماشین های دیسک 2 نصب کنی همون اول سمت راست INSTAL DISC 2

amir2011
17-10-2011, 22:39
برای نصب disc 2 چه قدر فضا لازمه؟؟ چون من دستگاه ارکید دارم:41:

CRIS Joon CR7
17-10-2011, 23:02
من KineCtندارم میتونم همون کاراروتو Auto vista با دسته بی سیم انجام بدم؟:27:

یعنی من َArcadeدارم هاردم نداره نمیتونم از ماشینای دیسگ دوم استفاده کنم؟:19:

samad_sr
18-10-2011, 03:17
سلام.

منم از این سایت خریدم ، ولی هنوز به دستم نرسیده ...

بازی مشکلی چیزی داره یا نه ؟؟؟

اگه داره زود تر بگو تا از پستی نگیرمش ...
نه مشکلی نداره من الان دارم حالش رو می برم:8:

=CYBER=
18-10-2011, 08:41
من نسخه اورجینال این بازی رو می خواااااااااااااااام :41:

CRIS Joon CR7
18-10-2011, 10:07

یعنی من َArcadeدارم هاردم نداره نمیتونم از ماشینای دیسگ دوم استفاده کنم؟
آقا یکی جواب مارو بده مثلا ما تازه اومدیم تو این سایت ها:19::11::41:

amir_k2m
18-10-2011, 14:20

یعنی من َArcadeدارم هاردم نداره نمیتونم از ماشینای دیسگ دوم استفاده کنم؟
آقا یکی جواب مارو بده مثلا ما تازه اومدیم تو این سایت ها:19::11::41:
جواب اول رو ندارم که بدم:46:
اما جواب دوم.شما در حالت اینستال کردن دیسکها میتونید از همه ماشینها استفاده کنید که 3 گیگی فضا میخواد بدونه اینستال کردن نمیتونید از ماشینهایه دیسک 2 استفاده کنید.آرکید دارین یه هارد بخرین:46:

halflife g
18-10-2011, 20:27
خوب بنده مقاله "دیجیتال فاندری" که گرافیک بازی رو به طور تخصصی بررسی می کنه رو خووندم (حدود 3 صفحه هستش) خواستم ترجمه کاملشم بذارم ولی به علت کمبود وقت فقط نکات برجسته و به دردبخور نقد رو واسه شما میذارم.....
پشنهاد می کنم بخوونین که بدردبخور :

در مورد AA یا انتی الازینگ بازی : این تکنیک برای از بین بردن لبه های تیزدر بازی استفاده میشه و در اکثر بازیها خیلی ازش استفاده نمیشه(چون حجم محاسباتی سنگینی رو دوش کنسولمیذاره)
ولی این بازی دارای 4XAA و 2XAA هستش که بسته به نوع مسابقه و محیط مثه اینکه فرق داره و گاهی 4XAA و گاهی هم 2XAA استفاده میشه .........

در مورد فریم بازی و بریدگی تصویر : یه نکته بسیار قابل توجهی که بهش اشاره کردن اینه که فریم بازی همواره در هنگام بازی روی 60 قفل هست و اصلا بریدگی تصویر نداره (با وجود افزایس تعداد ماشینها نسبت به سماره قبل)
در صورتی که همونطور که خود دیجیتال فاندری مقایسه کرده رقیب این بازی یعنی gt5 هم دچار افت فریم هستش و هم بریدگی تصویر داره..... .
البته به هنگام رانندگی فریم روی 60 قفل هست ولی هنگام دیدن صحنه اهسته از فریم 30 استفاده میشه که بالطبع مناسبتره برای صحنه آهسته.

در مورد نورپردازی بازی : بیشترین و بهترین تغییر گرافیکی بازی یاد شده و گفته شده که در نور پردازی از تکنیک IBL استفاده شده این تکنیک به این صورت هست که تصویری که ناشی از نورپردازی رو ماشین می افته انعکاسی واقعی از محیط اطراف هست و همین باعث میشه نورپردازی این بازی روی ماشینها زیبا به نظر برسه.... .
از این تکنیک در سبک ماشین سواری قبلا در بازی Need for Speed: Hot Pursuit استفاده شده و این بازی دومین بازی هست که از این تکنیک استفاده می کنه...... .
البته گفته شده که این نوع نورپردازی گهگاهی خیلی تصویر رو روشن می کنه و اغراق امیز از اب درمیاد....... .

در مورد تغییرات آب و هوایی : شرکت سازنده بازی دو علت رو برای اضافه نکردن تغییرات آب و هوا و شب در بازی اعلام کرده : 1- تاکید بر حفظ 60 فریم 2-کمبود دیتابیس یا اطلاعات لازم برای اضافه کردن این چرخه
در مورد علت اول گفتن که اضافه کردن این قابلیت آرمان سازنده بازی یعنی حفظ 60 فریم رو نادیده می گرفت و باعث کاهش فریم میشد و در مورد علت دوم گفتن که می تونستن این چرخه رو اضافه کنن ولی برای اینکه باور پذیرتر باشه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتن که تهیه نشده
دیجیتال فاندری هم تا حدی از مورد دوم گله مند شده .

در مورد مد AUTO VISTA : این مد که باهاش میتونین ماشینها رو با کیفیت عالی از نزدیک بررسی کنین برای اولین بار در فرزا 4 استفاده شده ..... .
در کل از این مد و ارایه گرافیکیش تعریف شده مخصوصا به خاطر نورپردازی .

.
.
.

amir2011
18-10-2011, 20:29
لطفا میشه بگین برای نصب disc 2 چه قدر فضا لازمه؟؟؟؟:44::44:

mehdi30nema
18-10-2011, 20:31
لطفا میشه بگین برای نصب disc 2 چه قدر فضا لازمه؟؟؟؟:44::44:

حدوده 2.5 گیگ

mehdi30nema
21-10-2011, 18:56
بالاخره موفق شدم 240000 CR جمع کنم و فراری 458 italy را بخرم .
عجب ماشینی هست ، لامصب بقیه ماشین ها را قورت میده .

resident_evil
21-10-2011, 19:16
بالاخره موفق شدم 240000 CR جمع کنم و فراری 458 italy را بخرم .
عجب ماشینی هست ، لامصب بقیه ماشین ها را قورت میده .

تو شماره 3 اگر میخریدیش از همون ابتدا مجانی بهت میدادش : دی

mehdi30nema
21-10-2011, 20:49
تو شماره 3 اگر میخریدیش از همون ابتدا مجانی بهت میدادش : دی

از فورزا سه یه بوگاتی خدا و یه آئودی R8 خریده بود که منتقل شد به فورزا 4 . ولی این فراری 458 هم بد ماشینی هست . رانندگی باهاش خیلی حال میده

CATALONIA
21-10-2011, 21:09
از فورزا سه یه بوگاتی خدا و یه آئودی R8 خریده بود که منتقل شد به فورزا 4 . ولی این فراری 458 هم بد ماشینی هست . رانندگی باهاش خیلی حال میده
توی نسخه ی 3 بوگاتی فقط ویرون بود اگه اشتباه نکنم .. همون منظورته ؟
تنها ماشینی هم بهود که اسپیدش روی 10 بود ..توی نسخه ی 3 .. ولی این نسخه ماشین هایی که سرعتش 10 کامل باشن زیاد شدن ...
+
منم یه camaro SS از سه برام اومده ... ولی یه BMW 2002 Turbo گرفتم که مال سال 1973 هست .. تیونینگ کردم و اینا الان همه ی ماشین ها رو میخوره :31:
+
توی یوروگیمر یه مطلب کامل در مورد بحث گرافیکی بازی بود .. که طولانی بود ..و به همین نکاتی که مراد چند تا پست قبل گفته بود اشاره کرده بود مخصوصا به آنتی آلایزینگ .. و یک سری عکس هم بود ..
نکته ای هم که گفته بود این بود که آنتی آلایزینگ توی تام تریال که میزارید بازی رو بیشتر به چشم میاد تا این که توی مسابقه باشین ...

این تایم تریل :

اینم ریس :

به روی داشبورد ماشین توی هر دو عکس دقت کنید تفاوت رو احساس میکنید .

CRIS Joon CR7
22-10-2011, 11:07
سلام تو autovistaچجوری ماشین باز میکنید
همش دوتا هست
یکی یه بنتلی مال زمان تیرکمون شاهه:31: اون یکی هم ماشین هیلو:41:
ماشین باز کردم ولی نیامد اینجا:19:

mehdi30nema
22-10-2011, 12:43
توی نسخه ی 3 بوگاتی فقط ویرون بود اگه اشتباه نکنم .. همون منظورته ؟
تنها ماشینی هم بهود که اسپیدش روی 10 بود ..توی نسخه ی 3 .. ولی این نسخه ماشین هایی که سرعتش 10 کامل باشن زیاد شدن ...
+
منم یه camaro SS از سه برام اومده ... ولی یه BMW 2002 Turbo گرفتم که مال سال 1973 هست .. تیونینگ کردم و اینا الان همه ی ماشین ها رو میخوره :31:
.

آره همون بوگاتی ویرون بود که کلی پول هم بالاش دادم . با وجوده اینکه سرعتش 10 هست ولی خیلی ازش راضی نیستم ، سره پیچ ها خیلی مشکل داره ، هندلینگش خوب نیست .
ولی به جاش این فراری 458 خیلی عالیه . البته هدف بعدیم اون لامبرگینی هیولا خاکستری رنگه که باید 2500000CR بابتش بدم .

CRIS Joon CR7
22-10-2011, 14:28
بابا یکی جواب مارو بده شاید سوال خیلیا باشه

pooriya_hp
23-10-2011, 20:44
هنوزم در کف فورزا 4 هستم !

پول اورجینال هم که نداریم :دی

دیسک هاش هم معلوم نیست چی باشه ... چه بساطی شده والا

Alex Fera
23-10-2011, 21:47
بروبچ کلا چقد فضا میخواد واسه اینستال کردن؟؟؟
حتما باید اینستال بشه؟؟؟
این 4 گیگ رو میکردن 8 گیگ نمیشد آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

amir2011
23-10-2011, 23:16
ببخشید میخواستم یه سوالی بپرسم, من یک ایکس باکس ارکید دارم برای ریختن بازیها روی دستگاه یک فلش 16یا32 گیگ بخرم ایا دستگاه ساپورت میکنه و هیچ مشکلی پیش نمیاد لطفا کمکم کنید.... .

:11::11::10:

CRIS Joon CR7
24-10-2011, 10:08
سلام تو autovistaچجوری ماشین باز میکنید
همش دوتا هست
یکی یه بنتلی مال زمان تیرکمون شاهه:31: اون یکی هم ماشین هیلو:41:
ماشین باز کردم ولی نیامد اینجا:19:

ببخشید میخواستم یه سوالی بپرسم, من یک ایکس باکس ارکید دارم برای ریختن بازیها روی دستگاه یک فلش 16یا32 گیگ بخرم ایا دستگاه ساپورت میکنه و هیچ مشکلی پیش نمیاد لطفا کمکم کنید.... .

فکر کنم نشه چون اگه میشد ملت بیکار نبودن برن چقد بدن هارد بخرن احتمالا نشه حالا میخوای بازم بپرس:27:

=CYBER=
24-10-2011, 10:29
نسخه اورجینال این بازی رو از کجا می تونم بگیرم ؟؟؟؟

CRIS Joon CR7
24-10-2011, 10:48
الان 458 ferrari رو گرفتم چندتا ریس هم باش زدم خداست
از 10 تا بوگاتی و 9 تا لامبورگینی هم باحال تره :8:

mehdi30nema
24-10-2011, 10:58

تا 16 گیگ را میدونم میتونی وصل کنی . ولی دقیقا نمیدونم چی جوری . یه چرخ تو اینترنت بزنی آموزشش را پیدا میکنی .

CRIS Joon CR7
24-10-2011, 12:05
تا 16 گیگ را میدونم میتونی وصل کنی . ولی دقیقا نمیدونم چی جوری . یه چرخ تو اینترنت بزنی آموزشش را پیدا میکنی .
یعنی میشه بدون خریدن هارد دیسک دوم رو نصبید؟
یعنی از فلش استفاده کنیم؟

=CYBER=
24-10-2011, 12:17
کسی نمی دونه از کجا میتوم نسخه اورجینال این بازی رو بخرم !!!؟

rima_11788
24-10-2011, 12:35
سلام. من بازی یه مشکلی دارم اینه که وقتی dvd داخل دستگاه میزارم از بازی میپره بیرون. پکار باید بکنم. راه حلی دارم. یه مغازه دار گفت یه آپدیت جدید واسه داشبورد اومده که باید نصب بشه. میشه یه کاری کرد؟؟
لطفا راهنماییم کنین

Layken
24-10-2011, 13:47
سلام. من بازی یه مشکلی دارم اینه که وقتی dvd داخل دستگاه میزارم از بازی میپره بیرون. پکار باید بکنم. راه حلی دارم. یه مغازه دار گفت یه آپدیت جدید واسه داشبورد اومده که باید نصب بشه. میشه یه کاری کرد؟؟
لطفا راهنماییم کنین

شما باید اپدیت جدید رو بریزی LT 2رو باید بریزی روی کنسول برا بازی های جدید

mehdi30nema
24-10-2011, 21:15
یعنی میشه بدون خریدن هارد دیسک دوم رو نصبید؟
یعنی از فلش استفاده کنیم؟
آره باید از فلش استفاده کنی . اینم آموزشش از سایت بازی سنتر :
( به جای نقطه چین بازی سنتر بزار )

CRIS Joon CR7
25-10-2011, 07:45
با اینکه دستت درد نکنه ولی اگه مثل مرد ' شیک وباکلاس بری هارد بخری خیلی بهتره
خیلی دنگ و فنگ داره

Rc man
25-10-2011, 15:57
لطفا راهنماییم کنین

ارور میده ؟؟؟؟ اگه میده ارورو بنویس

CRIS Joon CR7
25-10-2011, 17:58
ارور میده ؟؟؟؟ اگه میده ارورو بنویس
آره یه چی تو این مایه ها بود
Sorry The disk date curporate folan folan

Amin4All
25-10-2011, 18:14
الان اون lt جدیده که با این بازی مشکل نداره رو دادن بیرون؟

smallfrank
25-10-2011, 18:34
الان اون lt جدیده که با این بازی مشکل نداره رو دادن بیرون؟

نه یه فریمور برای PC امده برای کسایی که خودشون بازی رو رایت میکنن روی DVD
فقط هم روی بعضی از مدلهای لایت-آن کار میکنه و روی DVDهای ورباتیم....

soheilnouri
26-10-2011, 21:18
2 تا دی وی دی هست بازی.البته استفاده از دیسک دوم اجباری نیست و فقط چندتا پیست و ماشین های بیشتر به بازی اضافه میکنه.

چطوری اضافه می کنه؟یاید دیویدی اول رو تموم کنیم بعد دو رو اجرا کنیم تا ماشین اضاف بشه؟

CRIS Joon CR7
27-10-2011, 11:06
خیلی باحاله این فورزا یعنی خیلی داغونه
یه بار ارور کلین دیسک میده اونم کجا دور آخر یه بازی هفت هشت دوری پاک ... به اعصابت یه بار یه اررور دیگه میده چکارش کنم
میگن دستگاتو عمودی بزارید بازم ارور افقی بزارید بازم ارور کجکی بزارید بازم ارور آویزونش کنید بابا هر بلایی بود به سرش آوردم
تازه بازه نصبه یعنی اولش میخونه دیسکو دیگه بقیش از رو هارد چه دلیلی داره اونوقت ارور کلین دیسک بده ای خداااااااااااااا:19:

soheilnouri
27-10-2011, 12:01
خیلی باحاله این فورزا یعنی خیلی داغونه
یه بار ارور کلین دیسک میده اونم کجا دور آخر یه بازی هفت هشت دوری پاک ... به اعصابت یه بار یه اررور دیگه میده چکارش کنم
میگن دستگاتو عمودی بزارید بازم ارور افقی بزارید بازم ارور کجکی بزارید بازم ارور آویزونش کنید بابا هر بلایی بود به سرش آوردم
تازه بازه نصبه یعنی اولش میخونه دیسکو دیگه بقیش از رو هارد چه دلیلی داره اونوقت ارور کلین دیسک بده ای خداااااااااااااا:19:

ایکس باکس واسه همه ایطوریه؟یا فقط شما....؟:19:

CRIS Joon CR7
27-10-2011, 13:45
البته منم خیلی مبالغه کردم من خیلی اینو بازی کردم الن هم لول نوزدم ولی بعضی وقتا اینجوری میشه واس برم یه دیکس که با سرعت 2x رایت شده بگیرم:5:

CRIS Joon CR7
28-10-2011, 16:44
چرا اینجا خوابیده مثلا بهترین ریسینگ نسل حاضره ها:41:
مسخره ها:19:

Abolfazl3007
28-10-2011, 18:29
منم با کلی ترس و لرز بازی رو طاقت نیاوردم اجرا کردم ! یه ریس بیشتر نزدم ! ترسیدم اومدم بیرون !! ولی تو همون یه ریس معلوم بود نسبت به قبل پیشرفتهای جالبی داره ...

Mostafa NBA
30-10-2011, 02:05
یک چیزی که همیشه فورزا رو نسبت به بقیه ریسینگ ها تمایز داده اصولی بودنش هست. مثلاً هرچقدر دیفیکالتی بازی سخت تر بشه بیشتر CR دریافت میکنیم که از این چیزا فراوان زیاده توش من فقط کوچیکش رو مثال زدم و طوریه که وقتی بهش عادت کنیم دیگه نمیشه با بقیه ریسینگ ها کنار اومد و فوق العاده همه چیز توش رعایت شده و واقعاً جای تبریک داره برای ساخت همچین بازی زیبایی توسط Turn10 .

تا الان یک مورد کوچیک هست اونم صدای غیر عادی و غیر استاندارد هنگام برخورد 2 تا ماشین به هم دیگه که صدای عجیبی میده خیلی دور از ذهنه و اصلاً با عقل جور در نمیاد :31:

aha2012
30-10-2011, 06:47
بچه ها الان میشه بازیو راحت اجرا کرد؟
منظورم اینه که هـکش اومد که فلگ نشیم؟

Mostafa NBA
30-10-2011, 13:51
بچه ها الان میشه بازیو راحت اجرا کرد؟
منظورم اینه که هـکش اومد که فلگ نشیم؟

آره اومده اما باید از جای مطمئن بگیری که 100% بدونی هَک جدید رو روی دیسک ها اعمال کرده.

در ضمن فورزا فعلا فقط در حالت آفلاین امن سازی شده ، کسی نمیتونه به صورت هَک شده آنلاین بازی کنه یعنی فعلاً آنلاینش هَک نشده.

CRIS Joon CR7
30-10-2011, 14:03
چه سایتی دیسک -ک شده میفروشه؟

MILIN3M
01-11-2011, 14:21
بچه ها چی شد الان بخریمش یا نه؟؟ من بگم انلاین زیاد بازی میکنم..مشکلی پیش میاد الان؟

CRIS Joon CR7
01-11-2011, 18:50
بچه ها چی شد الان بخریمش یا نه؟؟ من بگم انلاین زیاد بازی میکنم..مشکلی پیش میاد الان؟
باید از فروشنده با شرط حک شده بخری
دی وی دی حک شده آمده :21:

Mostafa NBA
01-11-2011, 21:27

همین صفحه پیش توضیح دادم !

کلاً فورزا رو فعلاً آنلاین نزنید بهتره.

amir69_k
01-11-2011, 22:37
در یک کلام بهترین بازی ماشین سواری عمرم هست وبهترین شبیه ساز برای اولین بار حس واقعی ماشین روندن را دارم الان دیره حال ندارم ولی حتی کسی که به ماشین روندن علاقه نداره با این بازی علاقه مند میشه بس که این ماشینا خفنه مخصوصا بخش Auto vista

Mostafa NBA
02-11-2011, 16:22
دوستان عزیز، شما دیفیکالتی بازی رو روی چند درصد میزارید و بازی میکنید ؟

من روی 90% دارم میرم اما خب بازی برام خیلی آسونه ، میخوام هوش مصنوعی حریف ها بیشتر باشه و به همین راحتی اول نشم.

چی پیشنهاد میکنید ؟

CRIS Joon CR7
02-11-2011, 16:37

من روی 90% دارم میرم اما خب بازی برام خیلی آسونه ، میخوام هوش مصنوعی حریف ها بیشتر باشه و به همین راحتی اول نشم.

چی پیشنهاد میکنید ؟
من رو 90 گذاشتم حالت برگرداندن زمان هم غیر فعال کردم یه گزینه مال فرمونه اونم غیر فعال کردم اشکم در میاد تا دوم یا اول شم:19:

CRIS Joon CR7
02-11-2011, 16:45

چی پیشنهاد میکنید ؟
من این ماشینرو ندارم شما دارید؟

A.N.A.P
02-11-2011, 19:06
دوستان میخوام برم بازی رو بگیرم . اگه فروشنده گفت سالمه از کجا بفهمم سالمه ؟ در حالت آفلاین بن نمیکنه ؟

CRIS Joon CR7
02-11-2011, 19:14
دوستان میخوام برم بازی رو بگیرم . اگه فروشنده گفت سالمه از کجا بفهمم سالمه ؟ در حالت آفلاین بن نمیکنه ؟
در حالت آفلاین بن نمیکنه ؟ نه اصلا هیچکی در حالت آفلاین بن نمیشه
تول سیستم فلگ میشه بعد وقتی لایو شی بن میشی
ازش بپرس که کی بازیرو آورده اگه گفت خیلی وقته نگیر ولی نسخه درستش حدود 12 روزه که اومده

resident_evil
06-11-2011, 13:45
بالاخره نسخه ی اوریج بازی 2 روز پیش رسید دستم و به شدت حال کردیم ! دقیقا همون چیزی که انتظار داشتم بود . شدیدا جذاب و گیرا و به مراتب بیشتر از شماره ی 3 به من حال داده تا اینجا . این autovista خیلی فاز میده . میرم با هر ماشین یه استارت میزنم میام بیرون . این Lexus LFA دیوانه کرده مارو ! کلا با تمام Modeها , Eventها و ... حال کردیم به شدت حس توضیح جزئیات نیست
هزاران درود بر T10

S0R3N4
08-11-2011, 05:48
بچه ها
چطور میشه این بازیو 2 نفره انجام داد؟؟؟
منظورم مسابقه بین من و یکی دیگه با دسته ی دوم ....
میشه اصلا؟؟

aramesh_61
08-11-2011, 16:03
بچه ها
چطور میشه این بازیو 2 نفره انجام داد؟؟؟
منظورم مسابقه بین من و یکی دیگه با دسته ی دوم ....
میشه اصلا؟؟
آره دوست عزیر در حالت split screen میشه دو نفره انجام داد، فکر کنم توی همون منوی اصلی برنامه یه بخش داره به اسم split screen، بگرد حتماً پیدا میکنی

CRIS Joon CR7
08-11-2011, 16:49

آره دوست عزیر در حالت split screen میشه دو نفره انجام داد، فکر کنم توی همون منوی اصلی برنامه یه بخش داره به اسم split screen، بگرد حتماً پیدا میکنی
از امکانات مهم بازی Split Screen هستش من با داداشم میزنم خیلی باحاله :8:

A.N.A.P
09-11-2011, 15:03
دوستان بازی رو گرفتم میترسم اجراش کنم که فلگ نکنه ! چکار کنم ؟

...
خواستم دیسک دوم رو نصب کنم میگه نصب این بازی پشتیبانی نمیشه . واسه همتون اینجوریه ؟

resident_evil
09-11-2011, 16:55
امروز 55 شدم واقعا دارم لذت میبرم به شدت ! lvl Ferrari شده 20 خیلی حال میکنم با ماشین های فراری البته مجبور هم هستی حال کنی چون بیشتر Rewardهایی که میده فراری هستن و همچنین خرید تمام ماشین های فراری که کاری بس سخت و دشوار هستش هم اچیو داره
3 تا مسابقه دیگه سال 9 هم تموم میشه و بعد هم 10 و در ادامه جویدن Event List
این ماشین RUF هم کاملا باگ هستش . به راحتی بوگاتی رو میگیره 2 تا راننده اروپایی به نام های Rossi و Muller هم دهن منو صاف کردن

Layken
09-11-2011, 20:42
نوید جان اوریجشو چند خریدی..؟

resident_evil
09-11-2011, 21:43
نوید جان اوریجشو چند خریدی..؟

78000 !

خُب 62 شدیم : دی
امروز به این مسئله پی بردم که در کلاس R1 این اسیایی های باقالی خیلی وحشی هستن و شدیدا چالش برانگیز با اون تویوتای مسخرشون
از همه بهتر راننده های آمریکایی هستن . یه جورایی تو تمام کلاس ها بی آزار بیدن !
17 تا مسابقه دیگه سال 10 هم به اتمام میرسه
یه خوبی که داره اینکه خوب پول میده از 50 به بعد . ماشین ها هم لولشون میره بالای 6 یا 7 همینجوری پول میده . کلا انگیزاننده شده بازی !
عاشق پیست ها Infineon و Hockenheim شدم ! اولش خوشم نمیامد اما یکم که بازی کردم دیدم هر کدوم 1 پیچ دارن خوراک سبقت گرفتن . تو همون 2 تا پیچ میندازم جلو و هر دور هِی فاصله بیشتر میشه

Mostafa NBA
10-11-2011, 01:02
امروز 55 شدم واقعا دارم لذت میبرم به شدت ! lvl Ferrari شده 20 خیلی حال میکنم با ماشین های فراری البته مجبور هم هستی حال کنی چون بیشتر Rewardهایی که میده فراری هستن و همچنین خرید تمام ماشین های فراری که کاری بس سخت و دشوار هستش هم اچیو داره
3 تا مسابقه دیگه سال 9 هم تموم میشه و بعد هم 10 و در ادامه جویدن Event List
این ماشین RUF هم کاملا باگ هستش . به راحتی بوگاتی رو میگیره 2 تا راننده اروپایی به نام های Rossi و Muller هم دهن منو صاف کردن

دیفیکالتی بازی روی چند % بازی میکنی ؟ جزییات دیفیکالتی خودت رو بی زحمت بگو.

این همه بازی کردی بازی برات تکراری نشده ؟ آسون نشده ؟

مرسی.

resident_evil
10-11-2011, 13:43
دیفیکالتی بازی روی چند % بازی میکنی ؟ جزییات دیفیکالتی خودت رو بی زحمت بگو.

این همه بازی کردی بازی برات تکراری نشده ؟ آسون نشده ؟

مرسی.

راستش من زیاد حرفه ای نیستم در زمینه ی شبیه سازی ! تو قسمت World Tour روی 90% میرم Event List هم 80% تا 90% متغیر هستش ! بیشتر با AI ور میرم . یه وقتایی Hard هستش یه وقتایی Professional جزئیات رو هم یادم نیست الان بعدا میگم
در مورد خستگی هم تا اینجا که اصلا خسته نشدم ! کلا جذابیت خاصی داره برام . انشاالله همون طور که FM3 رو 100% کردیم اینم میکنیم : دی

CRIS Joon CR7
10-11-2011, 13:54
راستش من زیاد حرفه ای نیستم در زمینه ی شبیه سازی ! تو قسمت World Tour روی 90% میرم Event List هم 80% تا 90% متغیر هستش ! بیشتر با AI ور میرم . یه وقتایی Hard هستش یه وقتایی Professional جزئیات رو هم یادم نیست الان بعدا میگم
در مورد خستگی هم تا اینجا که اصلا خسته نشدم ! کلا جذابیت خاصی داره برام . انشاالله همون طور که FM3 رو 100% کردیم اینم میکنیم : دی
مال منم دقیقا همین طوریه
ولی شاید باورت نشه ولی من گزینه بازگشت زمان Rewind رو غیر فعال کردم
به خاطر همین همه ی حرکاتم حساب شده هستن :8:

resident_evil
10-11-2011, 14:10
مال منم دقیقا همین طوریه
ولی شاید باورت نشه ولی من گزینه بازگشت زمان Rewind رو غیر فعال کردم
به خاطر همین همه ی حرکاتم حساب شده هستن :8:

اونو که منم آف میکنم خُب : دی

alipsp
10-11-2011, 22:41
من دیفیکالت رو میزارم رو 110% مثل زنگ تفریح میمونه بابا.:31:
همش با اختلاف 7-8 ثانیه اول میشم.ولی بالاتر میبرم یهو سخت میشه.همش لیز میخورم تو در و دیوار
کنترل کشش و پایداری خیلی مهمه.بقیش زیاد مهم نیست.

Mostafa NBA
11-11-2011, 00:33

من روی 110% بازی میکنم آسونه برام :41: این AI که میگی از کجا قابل تغییره ؟ :19:

soheilnouri
11-11-2011, 09:43
این بازی نسبت به درت اصلا هیجان نداره.....

CRIS Joon CR7
11-11-2011, 11:49
من حال بحث ندارم
ولی همینو بدون که اینا تو دوسبک کاملا متفاوته
اگه میخوای بحث کنی به نوید خان Resident Evil پیغام بده بفهمی دنیا دست کیه:31:
در ضمن اسم بازی دیرت هستش اینجوری که نوشتی شاید بعضی از افراد سودجو برداشت بد کنن میفهمی که:31:

A.N.A.P
11-11-2011, 12:08

Dirt که آشغال بود . 1 دقیقه بازی کردم انداختمش دور :دی
راستی دوستان وقتی تو گاراژ میخوای یه ماشین رو ببینی متوجه میشی که دور تا دور تو گاراژ همه عکسه و هیچ چیزش سه بعدی نیست حتی اون در ها و اون سکوها که این ابهت بازی رو برد زیر سوال ! :دی

CRIS Joon CR7
11-11-2011, 12:17
بچه ها یه چیز بی ربط
امروز 11/11/11 میباشد:31:

CRIS Joon CR7
11-11-2011, 15:37
چرا اون پورشه که به اسم Ruf هستش اینجوریه
همه ماشینارو تو سرعت میگیره:18:
غیر از بوگاتی
خیلی عجیبه :19:

$360$
12-11-2011, 15:15
چرا اون پورشه که به اسم Ruf هستش اینجوریه
همه ماشینارو تو سرعت میگیره:18:
غیر از بوگاتی
خیلی عجیبه :19:
اون پورشه 911 هستش...کلا 911 خیلی خوفه...تیونینگش کردن اسمشو گزاشتن RUF...راستی کسی میدونه بالاخره میشه این FORZA 4 تویه لایو بازی کرد؟بن نمیشیم...این همه گفتن امنیت LT+2 توی لایو بالاست که:13:

tonypb
12-11-2011, 20:27
Dirt که آشغال بود . 1 دقیقه بازی کردم انداختمش دور :دی
راستی دوستان وقتی تو گاراژ میخوای یه ماشین رو ببینی متوجه میشی که دور تا دور تو گاراژ همه عکسه و هیچ چیزش سه بعدی نیست حتی اون در ها و اون سکوها که این ابهت بازی رو برد زیر سوال ! :دی

ابهت بازی با این زیر سوال نمیره.
اونا خودشونو کشتن بلد نبودند دیوار بسازن؟
ابهت بازی به اینه که چه طور با این سخت افزار زپرتی 360 همچین اعجوبه ای رندر میشه.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

$360$
13-11-2011, 14:07
کسی میدونه بالاخره میشه این FORZA 4 تویه لایو بازی کرد؟بن نمیشیم؟...این همه گفتن امنیت LT+2 توی لایو بالاست که
:13:

A.N.A.P
14-11-2011, 19:59
دوستان الان واسه من هم اون ارور معروف رو داده . یعنی الان فلگ شدم ؟

CRIS Joon CR7
14-11-2011, 23:13
دوستان الان واسه من هم اون ارور معروف رو داده . یعنی الان فلگ شدم ؟
کدوم ارور
این بازی ارور زیاد میده :27:
البته واسه من نه :8:

A.N.A.P
15-11-2011, 04:03
ارور که میگه دیسک خرابه مطمءن بشید که از دیسک اصلی استفاده میکنید . بعد از بازی میاد بیرون !

CRIS Joon CR7
15-11-2011, 11:37
ارور که میگه دیسک خرابه مطمءن بشید که از دیسک اصلی استفاده میکنید . بعد از بازی میاد بیرون !
اینجا گفتی گفتی
حالا برو اینجا بگو اینجا یکم شلوغتره احتمالا اساتید کمک کنند

resident_evil
15-11-2011, 15:35
دیشب 127 شدم . فراری هم 50 شد و همچنان از بازی به شدت لذت میبریم : دی

1navid
15-11-2011, 18:49
بچه ها من رفتم بازی رو بخرم ولس طرف گفت نسخه کینکتش رو می خوای یا نسخه معمولی نسخه کینکت جلد آبی بود و نسخه معمولی جلد قرمز
چی جوریاست ؟؟؟!!

Mostafa NBA
16-11-2011, 02:27
دیشب 127 شدم . فراری هم 50 شد و همچنان از بازی به شدت لذت میبریم : دی

ممنون که جوابمو دادی :31:

من روی 110% بازی میکنم آسونه برام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این AI که میگی از کجا قابل تغییره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
16-11-2011, 12:01
بچه ها من رفتم بازی رو بخرم ولس طرف گفت نسخه کینکتش رو می خوای یا نسخه معمولی نسخه کینکت جلد آبی بود و نسخه معمولی جلد قرمز
چی جوریاست ؟؟؟!!

کلا یه نخسه هست که هم میتونی با کینکت بازی کنی هم با دسته ! دو نسخه نیست .

CRIS Joon CR7
17-11-2011, 00:19
چی جوریاست ؟؟؟!!
هیچی احتمالا میخواسته این وسط یه پولی ....... آره:31:

CRIS Joon CR7
17-11-2011, 02:38
اینم لیست ماشینایی که تو Auto vista میشه دید زد

* 2010 Ferrari 458 Italia
* 2005 Ford Ford GT
* 2010 Lexus LF-A
* 2011 Mercedes-Benz SLS AMG
* 2010 Aston Martin One-77
* 2009 Bugatti Veyron 16.4
* 1982 DeLorean DMC-12
* 1957 Ferrari 250 Testa Rossa
* 2011 Ferrari 599 GTO
* 2009 Ferrari California
* 2002 Ferrari Enzo Ferrari
* 1995 Ferrari F50
* 2010 Gumpert Apollo S
* 2006 Hummer H1 Alpha
* 2006 Koenigsegg CCX
* 2008 Lamborghini Reventon
* 1993 McLaren F1
* 2005 Mercedes-Benz SLR
* 2010 Morgan Aero SuperSports
* 2009 Pagani Zonda Cinque Roadster
* 2009 #9 Peugeot Sport Total 908
* 2010 C8 Laviolette LM85
* 2005 TVR Sagaris

به علاوه ماشین هیلو و یه بنتلی زمان تیرکمون شاه

resident_evil
17-11-2011, 14:46
من روی 110% بازی میکنم آسونه برام این AI که میگی از کجا قابل تغییره ؟

این کجا بود که من ندیده بودم ؟ : دی
AI رو در بخش World Tour نمیشه تغییر داد ! توی Event List میشه تغییر داد

دیشب بالاخره 150 شدم تعداد گیمراسکورهای بازی هم 850 شد و مونده 100% کردن بازی تا اون 2 اچیو دیگه هم گرفته بشه !

CRIS Joon CR7
17-11-2011, 21:53
چرا اینجوریه من خیلی بازی کردم فقط 17 درصد یعنی چی؟:18:
نزدیک دوازده ساعت:18:

alipsp
18-11-2011, 12:35
این کجا بود که من ندیده بودم ؟ : دی
AI رو در بخش World Tour نمیشه تغییر داد ! توی Event List میشه تغییر داد

دیشب بالاخره 150 شدم تعداد گیمراسکورهای بازی هم 850 شد و مونده 100% کردن بازی تا اون 2 اچیو دیگه هم گرفته بشه !
ماشاالله.خدا قوت دادا

بچه ها دیشب ماهواره یه تبلیغ داد گفت که شرکت پوتنزا یه مسابقه ریس و تیون ماشین گذاشته
که یکی از مراحلش مسابقه دادن راننده های شرکت کننده توی محیط مجازی با فورزا 4 هست
پوتنزا هم کم شرکتی نیست تو بحث تیون و ریسینگ
یه افتخار دیگه واسه بازی بزرگ و محترم فورزا:46:

CRIS Joon CR7
18-11-2011, 15:18
ماشاالله.خدا قوت دادا

بچه ها دیشب ماهواره یه تبلیغ داد گفت که شرکت پوتنزا یه مسابقه ریس و تیون ماشین گذاشته
که یکی از مراحلش مسابقه دادن راننده های شرکت کننده توی محیط مجازی با فورزا 4 هست
پوتنزا هم کم شرکتی نیست تو بحث تیون و ریسینگ
یه افتخار دیگه واسه بازی بزرگ و محترم فورزا:46:
یعنی اینقدر رو حسابه؟
اینقدر حرفه ایه؟
Viva Forza
Viva Turn 10:11:

S0R3N4
20-11-2011, 04:28
بچه ها
یکی یاد ما میده 2 نفره چطور بازی کنیم...؟

CRIS Joon CR7
20-11-2011, 21:23
بچه ها
دو نفری یعنی چی اگه منظورت split screen هست خب شما باید دومین دسته رو بشناسونی به کنسول بعدش دیگه خداییش معلومه
همونی نیستی که چندتا صفحه قبل همین سوال رو کرده بود:21:

alipsp
21-11-2011, 10:55
بچه ها
همونطور که دوستمون گفت :10:شما وقتی وارد قسمت منوی بازی میشی برو به قسمت free play و split screen اونجا میتونی دو نفره بازی کنی

vivabarca
22-11-2011, 15:25
بدترین خبری که تو این چند سال در مورد گیم شنیدم انحصاری بودن این بازی برای Xbox بوده !!! شیطونه میگه برم یه ارکید بخرم ! :31:

CRIS Joon CR7
22-11-2011, 16:24
بدترین خبری که تو این چند سال در مورد گیم شنیدم انحصاری بودن این بازی برای Xbox بوده !!! شیطونه میگه برم یه ارکید بخرم ! :31:
همینه دیگه بهترین ها انحصارین
من که میخوام آنچارتد بازی کنم PS3 دوستم رو قرض میگیرم:27:
البته الان نه واس خودش تمومش کنه بعدا:21: