PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی وایرلس Dell N5010

ehsan30
12-12-2010, 17:51
سلام

دوستان می خواهم وایرلس لپ تاپ را راه اندازی کنم و از اینترنت ADSL استفاده کنم،ولی من هیچ آشنایی با
ویندوز سون ندارم،اگر که میشه کسی راهنمایی کامل این کار را برام اینجا قرار بده،خیلی خیلی نیاز دارم،ممنون.

بای

H@mid-Vista
14-12-2010, 17:39
دوست عزیز داخل دیوایس منیجر نصب شده؟

اگه وایرلس نصب باشه با زدن كلید اف-2 و یا اف ان و اف-2 با هم وایرلس روشن میشه و اتوماتیك میگرده واسه یافتن شبكه های وایرلس و وصل میشه

ehsan30
17-12-2010, 12:23
سلام

دوست عزیز داخل دیوایس منیجر نصب شده؟

اگه وایرلس نصب باشه با زدن كلید اف-2 و یا اف ان و اف-2 با هم وایرلس روشن میشه و اتوماتیك میگرده واسه یافتن شبكه های وایرلس و وصل میشه

منظورتون از دیوایس منیجر چیه؟درایور وایرلس را که نصب کردم،به نظر شما تنظیمات خاصی نداره؟برای ای پی؟چیزی؟
ممنون.
بای.

H@mid-Vista
17-12-2010, 15:02
نه مشكل شما با آی پی نیست.
شما ممكنه كارت وایرلس نوت بوكتون نصب نشده باشه.
داخل استارت منو بزن device داخل فیلد سرچ
از لیستی كه میاره ببین device manager
رو باز كن
داخل
network adapters
برو ببین وایرلس نصب شده؟

ehsan30
18-12-2010, 15:23
سلام

آقا حمید وایرلس نصب هستش،با زدن دکمه F2 که شکل آنتن روش هست هم تغییری ایجاد نشد و کاری نکرد،ممنون میشم
یک اموزش جامع و کامل قرار بدهید.

بای

مرتضی nvcd
21-12-2010, 21:32
اقا برای من هم یکی توضیح بده ... برای من وقتی اون دکمه وایرلس رو می زنی ضربدر کناریش میره کنار ... ولی چیزی رو نمی شناسه

ehsan30
26-12-2010, 21:45
سلام

پس چی شد؟کسی،جوابی،راه حلی چیزی نداره؟ممنون.

بای

3090821
18-01-2011, 10:40
سلام
دارم میخواستم بدونم چطور با یک لب تاپ دیگه در ویندوز 7 بدون سیم شبکه کرد؟؟؟؟
در صورتی هر دوتا لب تاپ مجهز به این سیستم باشند
من هرچی امتحان کردم با یک لب تاپ همین مارک نشد!!!!
wireless 1397wlan نصب
راستی ip چطوری باید بدست اورد؟؟
با تشکر از شما بهم کمک کنید.

3090821
21-01-2011, 00:04
منظورم در dell1520
]چرا جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟

H@mid-Vista
24-01-2011, 17:35
دوستان مشكلات وایرلس به طور كلی سه دسته اند:

1-مشكل با درایور وایرلس:

با دریافت اخرین نسخه درایور حل میشن

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-مشكل در گذاشتن پروفایل انرژی روی Power Saver كه موجب میشه سیگنال وایرلس ضعیف بشه واسه همین بذارین روی Normal

3-اگه شبكه می بینه وصل نمیشه روی گزینه Truobleshoot كلیك كنید تا ویندوز خودش ایراد را پیدا كنه

ehsan30
02-02-2011, 11:21
سلام

یعنی واقعا،واقعا کسی نیست یک توضیح و یا آموزش جامع معرفی کنه؟؟به خدا خسته شدم،این قدر به لب تاپ ور رفتم
و نشد،واقعا برای خودم هم عجیبه.

دوستان مشكلات وایرلس به طور كلی سه دسته اند:

1-مشكل با درایور وایرلس:

با دریافت اخرین نسخه درایور حل میشن

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-مشكل در گذاشتن پروفایل انرژی روی Power Saver كه موجب میشه سیگنال وایرلس ضعیف بشه واسه همین بذارین روی Normal

3-اگه شبكه می بینه وصل نمیشه روی گزینه Truobleshoot كلیك كنید تا ویندوز خودش ایراد را پیدا كنه

آقا حمید،مشکل 2 و 3 که نبود،و وقتی هم که نشه وایرلس را راه انداخت،من چه جوری لب تاپ را به اینترنت وصل کنم؟اگه
روشه دیگه ای بود که نیازی به راه اندازی وایرلس نبود؟!باز هم ممنون.

بای

CYPRESS
02-02-2011, 12:09
سلام

یعنی واقعا،واقعا کسی نیست یک توضیح و یا آموزش جامع معرفی کنه؟؟به خدا خسته شدم،این قدر به لب تاپ ور رفتم
و نشد،واقعا برای خودم هم عجیبه.

آقا حمید،مشکل 2 و 3 که نبود،و وقتی هم که نشه وایرلس را راه انداخت،من چه جوری لب تاپ را به اینترنت وصل کنم؟اگه
روشه دیگه ای بود که نیازی به راه اندازی وایرلس نبود؟!باز هم ممنون.

بای

اگر مطمئن هستی که نصب هست باید کنار ساعت ویندوز علامتش رو ببینی که به صورت 3 خط هست(کوچیک به بزرگ) که اگر به شبکه متصل باشی یه نور زرد رنگ روش هست واگر به جایی متصل نباشی علامت ضربدر روش هست. روی اون کلیک کن ببین شبکه ای چیزی میبینی؟

ehsan30
02-02-2011, 21:43
اگر مطمئن هستی که نصب هست باید کنار ساعت ویندوز علامتش رو ببینی که به صورت 3 خط هست(کوچیک به بزرگ) که اگر به شبکه متصل باشی یه نور زرد رنگ روش هست واگر به جایی متصل نباشی علامت ضربدر روش هست. روی اون کلیک کن ببین شبکه ای چیزی میبینی؟

اگر که میتونی یک بار مراحل نصب و راه اندازی وایرلس را برام توضیح بده؟از اول اول؟!ممنون.

CYPRESS
03-02-2011, 00:14
فایل درایور که معمولا فایل زیپ هست رو اکستراکت کن (همون فایلی که اگر نداری باید از سایت دل دانلود کنی که اگر adsl نداری باید بی خیالش بشی و بری از کسی بگیری) بعد خودش اجرا میشه و شروع میکنه به نصب درایور به همین راحتی فقط با چند تا کلیک.

ehsan30
03-02-2011, 09:32
دوست عزیز CYPRESS،درایور وایرلس نصب هست،حتی یک بار هم از سایت دل دانلود کردم،فقط مشکل من اینکه وقتی دکمه
وایرلس را می زنم شروع به سرچ کردن نمی کنه،به هیچ طریقی هم درست نمی شه.

CYPRESS
04-02-2011, 21:07
پس بنابراین چون نصب هست اگر روی آیکون wifi که کنار ساعت ویندوز هست کلیک کنید باید شبکه هایی که میشه بهشون متصل شد رو ببینید درسته؟

ehsan30
05-02-2011, 13:46
مشکل همین جاست،شبکه وایرلس را پیدا نمی کنه.

ehsan30
22-02-2011, 09:39
سلام

دوستان بلاخره موفق شدم که شبکه وایرلس را در لب تاپ شناسایی کنم،ولی باز هم به شبکه وصل نمی شه؟!یکی می گفت
باید کانکشن بسازی؟!مثل ADSL?!ممنون میشم یک نفر توضیح بدهد.

بای

razavi1358
14-03-2011, 07:45
سلام

دوستان بلاخره موفق شدم که شبکه وایرلس را در لب تاپ شناسایی کنم،ولی باز هم به شبکه وصل نمی شه؟!یکی می گفت
باید کانکشن بسازی؟!مثل ADSL?!ممنون میشم یک نفر توضیح بدهد.

بای
سلام احسان جان!
ميتوني بهم بگي بالاخره چطوري اين مشكل حل شد؟
ممنون ميشم.

ehsan30
27-03-2011, 14:39
سلام احسان جان!
ميتوني بهم بگي بالاخره چطوري اين مشكل حل شد؟
ممنون ميشم.

سلام

درست یادم نیست،اما ویندوز را فکر کنم عوض کردم و سیکوریتی کی را هم پیدا کردم و بلاخره لپ تاپ وایرلس
را شناسایی کرد،اما هنوز مشکل اصلی هست و اون هم اینکه وقتی به اینترنت وایرلس وصل میشم،هیچ رد و
بدل شدن اطلاعاتی صورت نمی گیره،واقعا دیگه خسته شدم از دست این ویندوز سون.

بای

ehsan30
24-04-2011, 10:18
سلام

کسی راه حلی (آموزش) نداره؟ممنون.

بای

ehsan30
30-06-2011, 12:35
سلام

سلام

کسی راه حلی (آموزش) نداره؟ممنون.

بای

من که هنوز خودم به هیچ نتیجه ای نرسیدم:41: یعنی کسی نیست کمک کنه در این مورد؟؟!!!

بای

abtin1
24-10-2011, 14:40
تا دیشب از طریق وایلس به اینترنت وصل می شدم ولی امروز که لب تاپ رو روشن یک پیغام داد که فقط ok داشت زدم حالا چراغ وایلس خاموشه و هیج وایلسی رو پیدا نمی کنه
تا دیروز کلی وایلس حتی مال همسایه ها رو پیدا می کرد ولی الان نه تنها برای من بلکه هیچ وایلسی رو پیدا نمی کنه چراغ وایلس خاموشه و یک علامت ضربدر روی انتن هست

You & I
29-11-2011, 18:39
دوست عزيز اول بايد درايور واير لس رو واسه ويندوز سون نصب كني بعد به فكر راه اندازيش باشي !

amir_t6262
29-11-2011, 20:39
دوستانی که میخواهند به وایرلس وصل بشوند و مشکل دارند، IP به سیستم دادند؟

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

به
Control Panel\Network and Internet\Network Connections
بروید
بعد روی Wireless Network Connection کلیک راست کنند و properties را بزنند و بعد Internet Protocol Version 4 را انتخاب کنند و بعد دوباره Properties را بزنید و در آن قسمت IP مربوط را بدهید.
Ip را هم از اون شرکتی که ازش وایرلس گرفتید، باید گرفته باشید.