PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تردمیل یا پیاده روی

Old_Chater
10-12-2010, 16:26
تردمیل میتونه وافعا جای پیاده روی رو بگیره؟

mm00
10-12-2010, 16:36
تجربه شخصي من از تردميل:
تمام عضله ها و ماهيچه هات رو اب ميكنه! يعني بازوت ميشه شل شل .... ! ولي براي لاغي خوبه ....+ چاي سبز

hamed malekpour
10-12-2010, 17:17
تردمیل میتونه وافعا جای پیاده روی رو بگیره؟
تجربه ی من بعد یه هفته تمرین با تردمیل دیگه ازش دل زده می شه و می زاریش کنار.

Hamid Reza
10-12-2010, 21:16
مطمئنا هيچ نوع پياده روي و دويدني به فضاي آزاد نميرسه

تردميل در صورت استفاده نامناسب ميتونه مشكلات زيادي ايجاد كنه

نثلا نوع شيب دارش در صورت استفاده نامسناسب ميتونه به كمر و زانو و حتي قلب صدمه بزنه

در موقع استفاده از تردميل ممكنه طرف دچار افت فشار خون بشه و از روي دستگاه سقوط كنه ( دليلشم اينه كه خيليا چون تو فضاي بيرون نيستن متوجه مقدار تعرق و گرماي بدنشون نميشن و همين عامل ميتونه باعث افت فشار بشه)

بايد سر رو صاف نگه داشت

همچنين وقتي موقع دويدن روش دستگيره هاي رو ميگيريد ميتونه باعثد مشكلاتي بشه

چون در هنگام استفاده از تردميل هميشه به يك نقطه زل ميزنيد ميتونه واسه چشم ها ضرر داشته باشه

در صورت استفاده درست وسيله بسيار خوبي هست ولي خب استفاده غلط و بيش از حد و نابجا ميتونه مشكلاتي ايجاد كنه

Saeed System
14-12-2010, 09:38
به نظر من تردمیل خیلی بهتره..

من تازه از وقتی که تردمیلم خراب شده قدرشو فهمیدم...

بیرون میری پیادروی..سرده یخ میکنی....نه آهنگی داره ....مردم هم هی نگاه می کنند..

توی خونه هوا گرم..آهنگ هم میزاری.. تنهایی راحت ورزش میکنی...

far2009
14-12-2010, 15:50
به نظر فرق زیادی بین تردمیل و پیاده روی آزاد نیست ( از نظر نوع راه رفتن ) در عوض می توانید هر وقت که اراده کنید از تردمیل استفاده کنید حتی تو یک زمان کم .

Old_Chater
15-12-2010, 10:12
منم نظر خودمو میگم روزی یه ساعت پیاده روی میکنم چه زمستون چه تابستون به نظرم خیلی ارزشش بیشتر از تردمیله
هم روحیم عوض میشه هم دلم وا میشه...

kiarash3500
15-12-2010, 13:44
منم نظر خودمو میگم روزی یه ساعت پیاده روی میکنم چه زمستون چه تابستون به نظرم خیلی ارزشش بیشتر از تردمیله
هم روحیم عوض میشه هم دلم وا میشه...

چون پياده روي تو هواي ازاد اكسيژن بيشتري به بدن ميرسه تا تردميل
حالا اگه بتونين سريتر پياده روي كنين اثر نشاطش خيلي بيشتر ميشه

mm00
15-12-2010, 14:01
براي لاغري تردميل بهتره ..هم شيب داره هم ميشه سرعت رو زياد كني تا حسابي عرقت در بياد ...
به قول دوستمون راحت تر هم هستي
الانم با اين هواي الوده خبري از اكسيژن نيست كه ...

kiarash3500
15-12-2010, 14:03
الانم با اين هواي الوده خبري از اكسيژن نيست كه ...

واسه تهران نه همه جا

morsadr
15-12-2010, 14:39
به نظر بنده پیاده روی هم ارزون تر و هم بهتره . از این نظر که اگر پیاده روی بصورت عادت در بیاید تداوم خواهد یافت . از نظر روحی هم پیاده روی بهتر می باشد . تجربه شخصی بنده در افراد دارای اضافه وزن نشان میده که اکثر آنهایی که اضافه وزن دازند ترد میل در منزل دارند ولی فقط دکور می باشد و استفاده چندانی از آن نمی کنند . به نظر بنده بهترین کار تغییرروال زندگی از حالت ماشینی به زندگی فعال و پویا می باشد که راه رفتن و پیاده روی جزئی از این مطلب می باشد .

h-y2009
15-12-2010, 14:59
بنظر شما برای شخصی مثل من که دوست داره ورزش کنه ولی وقتی موقع عمل میشه زورم میاد :31: باید چیکار کنه؟
تردمیل رو بگیرم بهتره که دیگه بهونه ای مثل هوا سرده ،گرمه، از کدوم طرف برم، و... نباشه و یا برای این دستگاه پول الکی میدم و جز هوس چیز دیگه ای نیست؟