PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا ایرانسل میتونه از بقیه شکایت کنه تحدید کردن لطفا راهنمائی کنید

jojonice
09-12-2010, 21:25
سلام
لطفا راهنمائی کنید یکی از دوستام میگه مشکلی با سیم کارتش داشته و به مشتکرین ایرانسل برای رفع مشکل تماس گرفت ولی جوابی درستی بهش ندادن و این دوستم ناراحت شد و چند تا فحش داد به ایرانسل و اونها هم گفتن با خاطر این کار شما ازتون شکایت میکنیم حالا میخواهم بدونم یعنی کسی تا حالا به ایرانسل بحشون فحشی نداده که برای این ها تازگی داشته و آیا راست میگن و میتونن شکایت کنن یعنی میشود این را جدی گرفت میشود راهنمائی کنید
خداحافظ

TURBO_BOY2006
09-12-2010, 21:34
چه جالب!

فک نمیکنم الکی یه تحدیدی کردن این همه کلیپ در اموده که به 140 زنگیدند مگه گیر دادن به اونا! ولی اگه بخوان و گیر باشن میکنن این کارو!

منم باهاشون خیلی مشکل داشتم ولی هی واسم فرم پیگیری پر میکردن که رسیدگی کنن تا سه تا فرم هم رکورد داشتم ولی دیگه اعصابم خورد میشد میگفتم نخواستم من پولمو یا سیمکارتمو ولش ! خودم بیخیال میشدم ، دوستتون هم نباید خودشو ناراحت میکرد و می فحشید.

فک میکنم جدی نباشه!

irinn65
10-12-2010, 00:01
بهتر این ایرانسلیا خیلی پرو شدن من حمایتت میکنم:31:

alidata2010
10-12-2010, 00:12
دوتا فحش که این حرفا رو نداره . فوقش اونا هم قصاص میکنن و دوتا فحش بد میدن:31:

behzad2482
10-12-2010, 03:12
بعید میدونم انقدر الاف باشن ولی اگه باشن میتونن پیگیری کنن چون تلفنها ضبط میشه

irinn65
11-12-2010, 01:36
هیچ کاری نمیتونن بکنن..فوق فوقش پیگیری کردن بگه مشکلمو حل نکردین منم فوش دادم حرفیه:angry::19:دیگه چقدر بگیمو نکنید...ای خدااااااا:41:بعد بگه مگه من خواسته زیادی داشتم اخه چرااا رسیدگی نمیکنید!

Help118
11-12-2010, 05:05
یکی از دوستان من کارمند 140 یا همون 700 ایرانسل هستش! میگه تمام مکالمات مشترکین ضبط میشه و گوش داده میشهو براساس اون و براساس برخورد ما کاربران با مشترکین امتیازدهی میشه به ماها! اگه توجه کرده باشین همشون اولش میگن وقت بخیر فلانی هستم چه کاری می تونم براتون بکنم... آخرش میگن سوال دیگه ای .. واز این حرفهای فرمالیته ای که برنامه ریزی شدس! هیچ کاربری فکر نکنم حق داشته باشه مشترک رو تهدید کنه! بچه های بالا:31: پوست سرشو می کنن! میگه یه روز یکی زنگ زد فحش و بد و بیراه گفت منم تمام سرویس هاشو آف کردم داشتم تا مرز اخراج شدنم به خاطر این کار پیش می رفتم که خدا بخیر کرد!
با این اوصواف هیچ قلطی نمی تونن بکنن شما هم بیزحمت چوب تو لونه زنبور نکن! مکالمه ها ضبط میسن خدای ناکرده حرفی سیاسی از دهنت درمیره نمیتونی جمع و جورش کنی! بهتره همیشه مودبانه برخورد داشته باشیم

osmaan
13-12-2010, 18:32
اپراتور که تحدید نکرده فقط گفته شکایت میکنیم بابت این رفتار مشتری و میتونه خیلی راحت شکایت کنه و حاله طرف رو بگیره ناجور
ماده قانونیش یادم نیست الان ولی بدجوری میشه مجازاتش کرد

bia2entezar
14-12-2010, 00:36
سلام
لطفا راهنمائی کنید یکی از دوستام میگه مشکلی با سیم کارتش داشته و به مشتکرین ایرانسل برای رفع مشکل تماس گرفت ولی جوابی درستی بهش ندادن و این دوستم ناراحت شد و چند تا فحش داد به ایرانسل و اونها هم گفتن با خاطر این کار شما ازتون شکایت میکنیم حالا میخواهم بدونم یعنی کسی تا حالا به ایرانسل بحشون فحشی نداده که برای این ها تازگی داشته و آیا راست میگن و میتونن شکایت کنن یعنی میشود این را جدی گرفت میشود راهنمائی کنید
خداحافظ

اگه توهین کنین به اپراتور
فرم پر میکنه و فحاشی رد میکنه
از اونجایی که تمام مکالمات ظبط میشه قابل پیگیری هست
.
بهتره دوباره تماس بگیرین و به اپراتور یه جور بگین که اشتباه کردین.. داغ کردین.. از این حرفا دیگه..

iman_s
14-12-2010, 10:47
چقدر غلط املايي تو اين تاپيك هست :31:
يكبار يكي از مشتريامون شارژي كه خريده بود وارد گوشي نميشدو زنگ زد به 700.اپراتور شروع كرد به گرفتن مشخصات.مشتريه هم لهجه داشت و طرز صحبت كردنش يك كم مسخره بود.
اپراتور از اسم و فاميلي پرسيد تا رفت سراغ نام پدر و بعد تا گفت نام مادر مشتري شاكي شد و گفت خوبه منم اسم زنت رو بپرسم و ديگه ول كن نبود و جد و آباد اپراتور(به قول خودش نكوارش)رو جلوي چشمش آورد.اونم تهديد به شكايت كرد ولي خبري نشد.
خلاصه اينكه اپراتورها فحش خورشون ملسه و عادت كردند شما زياد جدي نگير.البته مشتري هم حق داره بعد از 5 دقيقه پشت خط موندن و علاف شدن و جواب نگرفتن قاط بزنه

sourena
14-12-2010, 10:53
اينطور كه من شنيدم فحش جرمه!

ولي ثابت كردنش سخته!

خصوصا اينكه تو ايران،دادگاهها صداي ضبط شده رو قبول ندارن :دي

پس به دوستت بگو خيالش راحت......به نظرم اينقدر بيكار نيستن كه برن بابت 2تا فحش شكايت كنن!

irinn65
18-12-2010, 01:07
مگه ایرانسل مکالماتو ضبط میکنه؟!!!!!!مگه سازمان جاسوسیه؟!

irinn65
18-12-2010, 01:08
مگه ایرانسل مکالماتو ضبط میکنه؟!!!!!!مگه سازمان جاسوسیه؟!

hasanoooooooo
24-12-2010, 17:13
کجاشو دیدی sms ها رو هم چک میکنه..... چه میشه کرد من مثلا وقتی به رفیقم زنگ میزنم اول به بچه های بالا سلام و خشته نباشید عرض میکنم . کارشون درسته........

Arash4484
24-12-2010, 19:36
چقدر غلط املايي تو اين تاپيك هست :31:

آره رفقا تهدید
تحدید یعنی یه چیزی توی مایه های فرسایش!
ضمنن توپ خالی زدن خیالت تخت!ضبط مکالمات قانونی و قابل استفاده در دادگاه ها نیست . از نظر حقوقی هیچ جای دنیا صدای ضبط شده (مگر زیر نظر پلیس) قابل استناد نیست. قابل اثبات هم نیست ! فرضن شما میگی یه مدت گوشیم رو دزدیده بودند حالا سیمش رو انداختن توخونه .کار اونا بوده! چه جوری میشه ردش کرد؟ کارشناسای FBI هم صدای بن لادن رو نتونستن 100% تایید کنند!

Arash4484
24-12-2010, 19:48
کجاشو دیدی sms ها رو هم چک میکنه..... چه میشه کرد من مثلا وقتی به رفیقم زنگ میزنم اول به بچه های بالا سلام و خشته نباشید عرض میکنم . کارشون درسته........

فیلترینگ اس ام اس فارسی رو که مطمئنم میکنه. یه اس ام اس جوک بود که من هرکاری کردم فارسی نتونستنم سندش کنم!
یه کلمه داشت اونو که حذف کردم شد! یه چیزی توی مایه های گندش بزنند بود:35: