PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عمر متوسط ویندوز ایکس پی چقده

Old_Chater
09-12-2010, 18:22
یعنی هر چند وقت یه بار لازمه از نو نصب شه؟

mmiladd
09-12-2010, 18:29
سلام..

دوست من اين بستگي به شما داره.. ولي معمولا اگه هم وين سالم باشه به طور عادي هر چند

ماه وين رو عوض مي كنن.. البته تو ايران اگه يه وين مشكل هم داشته باشه اُون تا چند سال هم كار مي كنن..

pourya_bo2pmc
09-12-2010, 18:55
من از ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 استفاده میکنم

Windows Xp Professional  ( 5.1.2600) SP3

الان یکسال و دو ماه هستش که نصبه و من جزو کاربرای معمولی نیستم واسه وین ، یعنی از نرم افزارهای زیاد و شاید سنگین تا دلت بخواد استفاده میکنم قبلا که سرویس پک 2 بود باید زود به زود عوض میکردم چون سرعتم بعد از یه مدت کاهش می یافت

اما در این نسخه ی جدید پایداری خیلی بیشتری رو شاهد هستم برای ویندوزم
اما من از نرم افزارهای بهینه ساز وین مثل TuneUp Utilties استفاده ی بسیار خوب و حداکثری رو میکنم که در پایدار و حفظ کردن سرعن ویندوزم خیلی بهم کمک میکنه

مهران
09-12-2010, 18:56
من خودم یه سرویس پک 2 دست نخورده دارم که الان دقیقا 2 سال دارم باهاش هر روز کار میکنم و کلی هم برنامه روش نصبه
اگه از سیستم درست استفاده کنی ویندوزت هم اصل باشه به این راحتی ها مشکلی پیش نمیاد

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

من خودم یه سرویس پک 2 دست نخورده دارم که الان دقیقا 2 سال دارم باهاش هر روز کار میکنم و کلی هم برنامه روش نصبه
اگه از سیستم درست استفاده کنی ویندوزت هم اصل باشه به این راحتی ها مشکلی پیش نمیاد

Ship Storm
09-12-2010, 19:03
همونطور که گفتند دوستان میشه گفت عمر تعیین شده ای نداره
شما هروقت ویندوز مشکل پیدا کنه یا بیش از حد کندبشه و دیگه با نرم افزارهای tune up نشه کاریش کرد معمولا ویندوز رو عوض می کنند ولی وقتی ویندوز ایرادی نداشته باشه چه نیازی به عوض کردن اونه

joe_satriani
09-12-2010, 20:58
با سلام
البته اگه ويندوز شما ارجينال باشه و داراي شماره سريال معتبر و ثبت شده از طرف مايكروسافت باشه عمرش بينهايت هست و بايد در زمان خرابيش به مايكروسافت گزارش بديد تا واستون تعمير كنه

موفق باشيد.

saeid225
10-12-2010, 17:44
علت اصلی پایین آمدن سرعت وین: فایل های dll هستن که هنگم نصب هر نرم افزاری به سیستم اضافه میشن ولی بعد از پاک کردن اون برنامه نامردا پاک نمیشن :21: و این دلیل اصلی پیین اومدن سرعت سیستم عامل های ساختار ویندوزی هستن. که شما حتی اگه کار آنچنان خاصی هم باهاشون انجام ندی بازم بعد از یه مدت خود به خود سیستم کند میشه عمرش رو معمولا نسخه ویندوز تعیین میکنه و البته کاری که شما ازش میکشید.معمولا واسه من 6 ماه تا 8 ماه عوض باید بشه.یه چیز دیگه بعد از بالا اومدن سیستم هر بار یه سری فایل رجیستری وقتی بار گزاری میشه حجمش تغییر میکنه و باعث نگینی بوت و در نتیجه دیر بالا اومدن سیستم میشه.

mdfariborz
11-12-2010, 05:00
من قبلا از ویندوز کرک شده استفاده میکردم واقعا اعصاب خورد کن بود ولی الان ویندوز اورجینال دارم و سالها باهاش کار میکنم گاهی هم ریاستور میکنم ....در واقع بعد از مدتی ادم یاد میگیره ازش چهطوری استفاده کنه که خراب نشه