PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری با موبایل به وسیله کامپیوتر به اینترنت وصل شم ؟

shadmehrshadow1
20-11-2010, 23:58
سلام
من میخوام با GPRS همراه اول ، به وسیله کامپیوتر به اینترنت وصل شم. گوشیم سامسونگ هست . نرم افزار Samsung PC Studio 3 هم روی
سیستم نصبه . من روی گزینه ی Network Wizard کلیک میکنم . تا یه کانکشن بسازم . در مرحله اول لیست مودم ها میاد که میتونم خودم اضافه
هم بکنم . از جایی خوندم که اگه از مودم سیستم استفاده کنم سرعت پایین میاد توی سیستم رفتم دکمه ی Add رو زدم که گزینه Samsung
Mobile USB Modem رو دیدم . دکمه ی add رو زدم که گزینه Samsung GPRS Modem اومد که باید روی یکی از Com ها نصبش می کردم . برای من
Com1 و Com2 فعال بود . یکی رو انتخاب کردم. (منظور از این com1 چیه ؟ کدوم رو باید بزنم ؟) . بعد توی نرم افزار سامسونگ Next رو زدم و ازم نام
کشور رو گرفت و (البته ایران نبود و Other رو زدم ) و بعد یه قسمت به نام Network Provider بود که فقط other داشت و یه بخش APN Name که
باید توش یه چیزی مینوشتیم . و Phone Number , User ID , Password . نمیددونم توی اینا چی بنویسم . البته توی این صفحه یه بخش
Advanced داشت که دوتا گزینه داشت (دکمه های رادیویی ) یکیش که انتخاب شده بود : Obtain DNS Server Address automically و دیگری
Use The Following DNS Server Adresses که دو بخش داشت که باید مقدار بهش میدادیم . مثل شماره های IP . که یکیش بود Preferred DNS
Server و دیگری Alternative DNS Server .
نمیدونم چیکار کنم که بتونم با موبایل به اینترنت وصل شم. از طریق کامپیوتر کمک کنید .

Immunology
21-11-2010, 00:46
ببین عزیز شما درایور گوشیتو نصب کن.بهد برو مثل وقتی که یه کانکشن واسه دیال آپ میسازی مراحلو انجام بده.البته گوشیت باید وصل باشه.در قسمتآخر(البته دقیق نمیدونم) 2 گزینه هست.یکی مودم گوشی و دیگری مودم خود کامپیوتر.مودم گوشیو انتخاب کن.کانکشن ساخته میشه.یوزر و پسوردو خالی بزار..
شماره تلفنم بزن:*99#(از راست به چپ)

shadmehrshadow1
21-11-2010, 17:13
حالا اگه بخوام با بلوتوث وصل شم چه جوریه ؟ سرعتش از کابل کمتره ؟

shadmehrshadow1
21-11-2010, 18:26
فکر کنم درست انجام دادم ولی پیغام زیر رو میده :
Error 692 : There was a hardware failure in the modem (or other connecting device).

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

فکر کنم درست انجام دادم ولی پیغام زیر رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Immunology
22-11-2010, 00:01
فکر کنم درایور گوشیت نصب نیست...
با بلوتوث اگه لب تاب باشه هیچی نمیخواست ولی با پی سی نیاز به یه برنامست.تو گوگل سرچ بزن هست.

shadmehrshadow1
22-11-2010, 11:17
فکر کنم درایور گوشیت نصب نیست...
با بلوتوث اگه لب تاب باشه هیچی نمیخواست ولی با پی سی نیاز به یه برنامست.تو گوگل سرچ بزن هست.

منمفکر کردم درایور نصب نیست . و دوباره سی دی رو گذاشتمو نصب کردم .اگه هم نصب نشده پس چرا اسم مودم گوشی توی لیست مودم ها هست ؟

نگفتی چی رو سرچ کنم ؟
و اینکه سرعت بلوتوث کم نیستش نسبت به کابل ؟

shadmehrshadow1
24-11-2010, 17:11
یه سوال دیگه : طرح های همراه اول که برای اینترنت گذاشته چه جوریه . مثلا طرحی که 1000 تومن قیمتشه و یک روز نا محدود . منظورش چیه ؟
یعنی اول 1000 تومن از اعتبارمون کم میشه بعد میتونیم هر چقدر خواستیم اطلاعات از اینترنت توی اون روز بگیریم .یا اینکه نه بازم محدودیت داره.
مثلا میتونم به کامپیوتر وصلش کنم و اون روز هر چقدر خواستم به اینترنت وصل باشم و هرچقدر خواستم دانلود کنم ؟
این طور که من فهمیدم هر گوشی ای شماره مخصوص خودش رو داره مثلا :
سونی اریکسون = *99***8#
نوکیا = *99#
گوشی من سامسونگ هستش .
و اینکه اگه سوال پست قبل رو هم جواب بدید ممنون میشم.

ABEL
25-11-2010, 11:51
یه سوال دیگه : طرح های همراه اول که برای اینترنت گذاشته چه جوریه . مثلا طرحی که 1000 تومن قیمتشه و یک روز نا محدود . منظورش چیه ؟
یعنی اول 1000 تومن از اعتبارمون کم میشه بعد میتونیم هر چقدر خواستیم اطلاعات از اینترنت توی اون روز بگیریم .یا اینکه نه بازم محدودیت داره.
مثلا میتونم به کامپیوتر وصلش کنم و اون روز هر چقدر خواستم به اینترنت وصل باشم و هرچقدر خواستم دانلود کنم ؟
این طور که من فهمیدم هر گوشی ای شماره مخصوص خودش رو داره مثلا :
سونی اریکسون = *99***8#
نوکیا = *99#
گوشی من سامسونگ هستش .
و اینکه اگه سوال پست قبل رو هم جواب بدید ممنون میشم.

دوست عزیز طرح 1000 تومنی هزار تومن از موجودی اعتبارتون کسر میشه میتونی 24 ساعت از اینترنت استفاده کنی منظورش از نامحدود اینه که میتونی هر چقدر خواستی دانلود کنی و محدودیت وجود نداره.طرح های دیگه علاوه این هم وجود داره.
در مورد سوال پست قبلی اطلاع خاصی ندارم چون گوشیم نوکیا ست.
موفق باشید.

shadmehrshadow1
26-11-2010, 01:14
یعنی وقتی 1000 تومن کم شد . هر چند گیگ میتونم دانلود کنم و هیچ پولی از اعتبارم کم نشه . یا نه بازم کم میشه علاوه بر اون 1000 تومن؟

ABEL
26-11-2010, 10:23
یعنی وقتی 1000 تومن کم شد . هر چند گیگ میتونم دانلود کنم و هیچ پولی از اعتبارم کم نشه . یا نه بازم کم میشه علاوه بر اون 1000 تومن؟

اره دوست عزیز میتونی هر چقدر خواستی دانلود کنی واسه همینه که گفته نامحدود و هیچ پولی از اعتبارتون کسر نمیشه فقط همون 1000 تومن که فعال شده.

mshow
26-11-2010, 10:53
سلام
من میخوام با GPRS همراه اول ، به وسیله کامپیوتر به اینترنت وصل شم. گوشیم سامسونگ هست . نرم افزار Samsung PC Studio 3 هم روی
سیستم نصبه . من روی گزینه ی Network Wizard کلیک میکنم . تا یه کانکشن بسازم . در مرحله اول لیست مودم ها میاد که میتونم خودم اضافه
هم بکنم . از جایی خوندم که اگه از مودم سیستم استفاده کنم سرعت پایین میاد توی سیستم رفتم دکمه ی Add رو زدم که گزینه Samsung
Mobile USB Modem رو دیدم . دکمه ی add رو زدم که گزینه Samsung GPRS Modem اومد که باید روی یکی از Com ها نصبش می کردم . برای من
Com1 و Com2 فعال بود . یکی رو انتخاب کردم. (منظور از این com1 چیه ؟ کدوم رو باید بزنم ؟) . بعد توی نرم افزار سامسونگ Next رو زدم و ازم نام
کشور رو گرفت و (البته ایران نبود و Other رو زدم ) و بعد یه قسمت به نام Network Provider بود که فقط other داشت و یه بخش APN Name که
باید توش یه چیزی مینوشتیم . و Phone Number , User ID , Password . نمیددونم توی اینا چی بنویسم . البته توی این صفحه یه بخش
Advanced داشت که دوتا گزینه داشت (دکمه های رادیویی ) یکیش که انتخاب شده بود : Obtain DNS Server Address automically و دیگری
Use The Following DNS Server Adresses که دو بخش داشت که باید مقدار بهش میدادیم . مثل شماره های IP . که یکیش بود Preferred DNS
نمیدونم چیکار کنم که بتونم با موبایل به اینترنت وصل شم. از طریق کامپیوتر کمک کنید .

سلام دوست عزیز
شما از خود برنامه PC Studio وارد Manage Internet Connections بشید و Next رو بزنید بعد Creat رو فعال کنید و پنجره ها رو ادامه بدید مثل اون چیزایی که خودتون گفتید.کشور و نام سرویس دهنده رو روی Other بزارید.به بقیه تنظیمات دست نزنید.فقط شماره تلفن رو "ستاره99 مربع"(از راست به چپ بخون)بنویس.و دیگه چیزی نمی خوای مراحل رو ادامه بده و در آخر دکمه پایان رو بزن.دیگه تمومه.حالا می تونی کانکشن ساخته شده رو توی لیست کانکشن هات توی ویندوز ببینی.بعد می تونی باهاش وصل شی فقط کافیه بازش کنی و روی Dial کلیک کنی تا دوسوته با یه سرعت نسبتا مناسب(بهتر از مودم های قدیمی)وصل بشی.

من هم الان با GPRS وصل هستم.و سرعت دانلودم هم 30 تا 35 هست.تا حالا هم برای من مشکلی به وجود نیامده.
امیدوارم موفق باشی

Milad4171
26-11-2010, 11:08
سلام

توضیح دوستان درسته. ولی اینم باید هواستون باشه که حتما آخرین ورژن برنامه رو نصب کنین و در هنگام نصب گوشی به سیستم وصل نباشه!!
ولی گوشی رو با کابل وصل کنین ولی اتصال رو PC Studio انتخاب کنید خود به خود Mamsung USb Modem شناخته میشه و پیغام بهتون میده
بعد برنامه ی PC Sudio رو باز میکنید و یه کانکشن جدید میسازید!
شماره (Phone Number) رو همون #99* میزنید و جای اسم اپراتور (APN Name) باید حتما Mcinet بزنید!!!
بعد هم کانکت میکنید به صورت معمول!
هیچ تنظیمات دیگه ای نداره!!

البته مکانهای مختلف سرعتهای مختلفی رو داره ممکنه شما سرعت کمتر یا بیشتری داشته باشین!!

shadmehrshadow1
27-11-2010, 22:20
ممنون با بلوتوث راحت وصل شدم.
فقط یه سوال اینکه این طرح های همراه اول مثلا 1000 تومن رو حتما باید از طریق اینترنت فعال کرد یا با پیامک یا چیز دیگه هم میشه ؟

shadmehrshadow1
30-11-2010, 11:11
یعنی راهی نیست .شاید دسترسی به اینترنت نداشته باشیم که بتونیم فعالش کنیم .؟