PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویار!!!

kiarash3500
17-11-2010, 03:48
میشه در این مورد یه ذره توضیح بدین؟
مثلا من هر چند وقت یه بار یه دفعه هوس قهوه خشک یا چایی خشک میکنم با قاشق میخورم!!!

این بیماری فقط مخصوص خانومای بارداره؟

AThEisT
17-11-2010, 04:13
نصف تاپیک های انجمن پزشکی سوالات شما است !!!

چه سوالاتی هم ... :31::27:

یکبار ویار داری!
یکبار میخوای بینی عمل کنی !
یکبار به استخون زیر گلو گیر میدی !
یکبار ...

:27:

بابا بیخیال !!!

Old_Chater
17-11-2010, 13:44
میشه در این مورد یه ذره توضیح بدین؟
مثلا من هر چند وقت یه بار یه دفعه هوس قهوه خشک یا چایی خشک میکنم با قاشق میخورم!!!

این بیماری فقط مخصوص خانومای بارداره؟

بله كاملا طبيعه كه شما ويار داشته باشين و به خاطر دارويهاي هورمونيه كه مصرف ميكنين
خانوماي باردار هم واسه اين ويار دارن كه هورموناي بدنشون تو دوران بارداري تغير ميكنه

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

چه سوالاتی هم ...

یکبار ویار داری!
یکبار ...

بابا بیخیال !!!

خوب عزيزم سوال براشون پيش مياد اينجا نپرسه كجا بپرسه؟در ضمن تمام فاروم هم كه سوالاي ايشون باشه مگه فشاري به شما مياد؟چرا كاربرا رو دلسرد ميكنين؟؟؟

Tenacious
17-11-2010, 14:09
بله كاملا طبيعه كه شما ويار داشته باشين و به خاطر دارويهاي هورمونيه كه مصرف ميكنين
خانوماي باردار هم واسه اين ويار دارن كه هورموناي بدنشون تو دوران بارداري تغير ميكنه

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

خوب عزيزم سوال براشون پيش مياد اينجا نپرسه كجا بپرسه؟در ضمن تمام فاروم هم كه سوالاي ايشون باشه مگه فشاري به شما مياد؟چرا كاربرا رو دلسرد ميكنين؟؟؟

کاملاً تائید می‌شه.

993
18-11-2010, 11:28

چه سوالاتی هم ... :31::27:

یکبار ویار داری!
یکبار ...

:27:

بابا بیخیال !!!

نصف بقیه اش هم ماله Old_Chater ه! البته ایشون دکتر هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و توی 50 درصد موارد در حال پاسخ دادن به مشکلات دیگران اونم کاملا علمی و توی 50 درصد بقیه اش هم دنبال اسم داروخونه ای (!!!!) قرصها میگردن!

kiarash3500
18-11-2010, 13:23
نصف بقیه اش هم ماله Old_Chater ه! البته ایشون دکتر هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و توی 50 درصد موارد در حال پاسخ دادن به مشکلات دیگران اونم کاملا علمی و توی 50 درصد بقیه اش هم دنبال اسم داروخونه ای (!!!!) قرصها میگردن!

جواب سوالتونو جلوتر گرفتین وگرنه نوع محترمانه ترشو از من میگرفتین....

kiarash3500
20-11-2010, 14:48
حالا درمونی نداره؟

Old_Chater
20-11-2010, 14:58
حالا درمونی نداره؟

قطع كردن هورمون ها چيزي كه تو اصلا خوشت نمياد

kiarash3500
20-11-2010, 15:17
قطع كردن هورمون ها چيزي كه تو اصلا خوشت نمياد

:7::36:

جیک جیک!!