PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان داشتن سرعت اینترنت بیشتر با اتصال دو مودمadsl؟

ali007_a
02-11-2010, 16:11
سلام.
آیا میتوان با داشتن :
دو خط تلفن و
دو مودم adsl
با یک کامپیوتر ، سرعت بیشتری داشته باشیم؟
یعنی راهی برای اتصال همزمان دو مودم adsl به یک کامپیوتر با دو کارت شبکه مجزا میسر است؟
ممنون میشم کسی اطلاع داره، کمکم کنه :11:

reza-ps3
02-11-2010, 17:16
من تا حالا این کارو کردم و جواب هم داده البه با وایمکس مبین نت :46:

ali007_a
02-11-2010, 18:14
من تا حالا این کارو کردم و جواب هم داده البه با وایمکس مبین نت :46:

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی؟ چه جوری؟
من البته می خوام با مودم adsl ااین کارو بکنم! اصلا امکانش هست؟
هدفم: داشتن سرعت بیشتر با وجود داشتن دو خط تلفن، دو کارت شبکه، دو مودم ولی با یک کامپیوتر!

reza-ps3
02-11-2010, 18:27
شما با استفاده از اکسس پوینت به راحتی میتونین اینکارو انجام بدین من خودم با Linksys WRT-160n v3 تست کردم اما نمیدونم با adsl میشه یا نه یه کم بیشتر تحقیق کن :10:

reza-ps3
02-11-2010, 18:49
البه در حال حاضر از مخابرات سرویس ADSL دارم و تا فردا سرویس ارت 5 شاتلمم وصل میشه یه تست میکنم حتما نتیجه رو همینجا اعلام میکنم :10:

joe_satriani
02-11-2010, 19:15
با سلام
خیر دوست عزیز
دوستان زیادی این مورد رو مطرح کردند اما عملا انجام پذیر نیست

موفق باشید.

ali007_a
02-11-2010, 19:40
منم تا اونجایی که می تونستم تست کردم ولی نتیجه نگرفتم ، اینه که موضوع رو مطرح کردم اینجا.

به هرحال از پاسختون ممنونم :11:

piroooz
02-11-2010, 19:44
راستی حالا که این سوال مطرح شد...
امکان استفاده از دو مودم همزمان با یک خط وجود داره؟
یک خط تلفن که دو انشعاب داشته باشه (یکی طبقه همکف و دیگری طبقه اول)
البته منظورم به طور واضح تر اینه که پایین به صورت لن و بالا وایرلس ...

SNOW PATROL
02-11-2010, 19:45
من شنیدم با روتر میشه حالا جزییاتش رو نمیدونم

reza-ps3
02-11-2010, 20:37
هرکس که میگه نمیشه یا اطلاعات کافی در مورد اینترنت و شبکه نداره و یا اینکه اطلاعات نا صحیح در این مورد بهش دادن من خودم با وایمکس مبین نت تست کردم که 100% جواب داد البته با ADSL هم فرقی نمیکنه جواب میده ولی برای اینکه حرفی توش نمونه به دوست عزیزمون جناب ali007_a قول دادم که تست میکنم و نتیجشو اعلام میکنم تا دو سه روز اینده دندون رو جیگرتون بذارین :9: الان هم اگر بخواید میتونم عکس از چگونگی اتصال کابلها به روتر و یا اکسس پوینت براتون اپلود کنم

reza-ps3
02-11-2010, 20:53

نه دوست عزیز نمیشه دو تا مودم رو به یک خط تلفن رانژه متصل کرد ولی شما میتونی یک عدد سویچ بگیری و ببری طبقه پائین البته باید با کابل لن از خروجی مودم وصل بشی به ورودی سویچ :46:

ali007_a
03-11-2010, 03:48
هرکس که میگه نمیشه یا اطلاعات کافی در مورد اینترنت و شبکه نداره و یا اینکه اطلاعات نا صحیح در این مورد بهش دادن من خودم با وایمکس مبین نت تست کردم که 100% جواب داد البته با ADSL هم فرقی نمیکنه جواب میده ولی برای اینکه حرفی توش نمونه به دوست عزیزمون جناب ali007_a قول دادم که تست میکنم و نتیجشو اعلام میکنم تا دو سه روز اینده دندون رو جیگرتون بذارین :9: الان هم اگر بخواید میتونم عکس از چگونگی اتصال کابلها به روتر و یا اکسس پوینت براتون اپلود کنم

ممنونم از پیگیریت.:11:
با dial up هم میشه با داشتن دو مودم و دو خط سرعتو بیشتر کرد، بیسیم هم که شما فرمودید میشه، اگه راهی واسه adsl هم پیدا بشه که خوفه.
اگه زحمتی نیست، لطف می کنی عکسارو آپلود کنی :40:

ali007_a
03-11-2010, 03:55

دوست عزیز، اینجوری که دو تا پی سی درگیره!
ساده ترین راهش اینه که یه مودم که هم لن و هم وایرلس داره، بگیری .تمام.

reza-ps3
03-11-2010, 04:05
ممنونم از پیگیریت.:11:
با dial up هم میشه با داشتن دو مودم و دو خط سرعتو بیشتر کرد، بیسیم هم که شما فرمودید میشه، اگه راهی واسه adsl هم پیدا بشه که خوفه.
اگه زحمتی نیست، لطف می کنی عکسارو آپلود کنی :40:

با dial up نمیشه یعنی اصلا امکان پذیر نیست :31: عکسارو هم براتون اپلود میکنم البته در حال حاظر ساعت چهاروپنج دقیقه صبح نمیتونم عکس بندازم براتون نور کافی ندارم:10:

piroooz
03-11-2010, 19:01
دوست عزیز، اینجوری که دو تا پی سی درگیره!
ساده ترین راهش اینه که یه مودم که هم لن و هم وایرلس داره، بگیری .تمام.
مودم خودم که وایرلسه چهار تا لنم داره ...
ولی چون اون دیوایس طبقه دوم هست کیفیت سیگنال مناسبی نداره ...
راستی دوستان آنتن اضافی همون مدلی که روی مودم هست البته با برد بیشتر بخواهیم بگیریم قیمتش چقدر در میاد؟

ali007_a
03-11-2010, 19:43
با dial up نمیشه یعنی اصلا امکان پذیر نیست :31: عکسارو هم براتون اپلود میکنم البته در حال حاظر ساعت چهاروپنج دقیقه صبح نمیتونم عکس بندازم براتون نور کافی ندارم:10:

چرا دوست من، با dial up میشه. فقط دو تا مودم می خواد و دو تا خط تلفن و یک سری تنظیمات که سرعتی اسمی برابر 112kbps میده.
در مورد عکسها هم، مرسی. عجله ای نیست. هر وقت تونستی، ممنونم :11: