PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیکسل سوخته!

Ce-masoud
24-10-2010, 16:27
سلام دوستان. یه تلویزیون lcd 32 سامسونگ مدل c380 خریدم. که بعد از نصب متوجه وجود یه دونه پیکسل سوخته تقریبا کناره های تصویر شدم. موقع خرید از فروشنده پرسیدم اگه پیکسل سوخته داشت گارانتی قبول میکنه؟ گفت حتی اگه یه دونه هم باشه قبول میکنه. حالا میخوام بدونم واقعا به خاطر یه دونه پیکسل سوخته تعویض میکنن یا نه؟ و اینکه اصلا یه پیکسل سوخته توی تصویر اونقد اثر داره که عوضش کنم؟ در ضمن این پیکسل سوخته فقط تو رنگ قرمز مشخص میشه و وقتی صفحه سیاه باشه یه نقطه قرمز هست! من یه مانیتور سامسونگ هم دارم که اونم از اول یه پیکسل سوخته داشت! چرا سامسونگ اینجوریه؟ جان من زود جواب بدید

vvc
24-10-2010, 18:00
متاسفانه ال سی دی های سامسونگ علرغم کیفیت خوب خرابی بالایی دارند
بعید میدونم واسه یه پیکسل سوخته شرکت تلویزیون عوض کنه چون اگه اینجوری باشه باید نصف ال سی دی های بازارو مرجوع کنه
البته اگر زیاد حساس نباشی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه:5:

Ce-masoud
24-10-2010, 22:30
حقیقت اینه که زیاد هم تو دید نیست. یعنی اگه از فاصله ی نزدیک دقیق نشی دیده نمیشه! اما به نظرم میرسه توی یک دایره به قطر نیم سانت اطراف اینپیکسل سوخته رنگ پیکسل ها کمی کمتر از بقیه پانل هست. جالب هم اینجاست که امروز به سه تا نمایندگی تو مشهد زنگ زدم. اولی گفت حتی یکی رو هم قبول میکنن. دومی گفت تا 3 تا قبول نمیکنن. سومی هم گفت بیار از نزدیک ببینم! حالا حرف کدومو باور کنم؟؟؟؟؟

t_tanhayam
25-10-2010, 00:07
حقیقت اینه که زیاد هم تو دید نیست. یعنی اگه از فاصله ی نزدیک دقیق نشی دیده نمیشه! اما به نظرم میرسه توی یک دایره به قطر نیم سانت اطراف اینپیکسل سوخته رنگ پیکسل ها کمی کمتر از بقیه پانل هست. جالب هم اینجاست که امروز به سه تا نمایندگی تو مشهد زنگ زدم. اولی گفت حتی یکی رو هم قبول میکنن. دومی گفت تا 3 تا قبول نمیکنن. سومی هم گفت بیار از نزدیک ببینم! حالا حرف کدومو باور کنم؟؟؟؟؟

-حتما ببر وتعويضش كن احتمال داره ضربه خورده باشه پنل وبه مرور زمان بيشتر بشه

Ce-masoud
26-10-2010, 00:01
-حتما ببر وتعويضش كن احتمال داره ضربه خورده باشه پنل وبه مرور زمان بيشتر بشه
مگه گارانتی پانل ضربه خورده رو قبول میکنه؟ من چطور باید ثابت کنم که ضربه رو من نزدم و از اول اینجوری بوده؟

t_tanhayam
26-10-2010, 10:10
مگه گارانتی پانل ضربه خورده رو قبول میکنه؟ من چطور باید ثابت کنم که ضربه رو من نزدم و از اول اینجوری بوده؟

-خوب تازه مگه نگرفتن؟
-زماني كه نصاب اومده براتون نصب كرده چك كردين كه طوريش نبوده ؟يا تازه متوجه شدين ؟
-به هر صورت شما بگين پنل ايراد داره يا ضربه خورده وتازه متوجه شدين و پي گير باشين

vvc
26-10-2010, 16:39
به قول دوستمون بگو به شرکت شاید قبول کنن
اگر مدت زیادی از خرید نگذشته باشه شاید تعویضش کنن
گرچه من چشمم آّب نمیخوره اونم سام سرویس :5: