PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین بیمه بدنه اتوموبیل چیه؟

soooot
11-10-2010, 14:07
سلام
بهترین بیمه بدنه برای ماشین چیه؟
ماشین من 206 جدید هست (14940000 تومن) بیمه بدنش چقدر میشه؟ ( ماشین 0 هست )
شنیدم یکی از بیمه ها هست که به جای اینکه این همه دوندگی و... داشته باشیم وقتی تصادف میشه مامور بیمه میاد همونجا نقدا خسارت رو پرداخت میکنه میره!!! این کدوم بیمه هست؟
هنوز ماشین رو تحویل نگرفتم ( حدوده 10 روز دیگه تحویل میگیرم ) آیا ایران خودرو خوش هم بیمه بدنه میکنه؟ اگر جواب بله هست هزینه اش چقدره؟ آیا نسبت به بیمه های دیگه مزیتی داره؟

midnight1234
11-10-2010, 20:23
من که همچین چیزی نشنیدم تا اونجا که من می دونم وقتی تصادف کنی اگه خسارت جانی نباشه فقط مالی باشه یعنی مشکل 2-3 سال دادگاه رفتن رو نداشته باشی برای گرفتن خسارت مالی وقتی بت خسارت رو بیمه می ده که تغریبا اشکت در اومده باشه یعنی باید به این مرحله برسی..برای همین خیلی ها بیمه نمی کنن چون به این راحتی که شما می گید پولو نمی دن می دونی چقدر مکافاته اول 2-3 ساعت الاف می شی چندتا افسر بیان ببین بعد اگه حل نشد باید صبر کنی واسه کروکی کشیدن کلا از ما گفتن با احتیاط برو بیمه نکن ..در ضمن دقیق نمی دونم چقدر می شه ولی فکر کنم بدنه با شخص ثالت حدود 500 بشه شخص ثالت که 230 تومنه.

mohsenking
25-12-2011, 11:17
سلام دوستان : من از ایران خودرو کارت طلائی گرفته بودم ولی رفتم ابطال کردم به این دلیل که میگفتن خدمات و سرویس دهی خوبی نداره......!
حالا برای بیمه بدنه ماشین کدوم بیمه رو پیشنهاد میکنید؟که هم خدماتش خوب باشه هم بالا ترین خسارت رو پرداخت کنه؟

sourena
25-12-2011, 11:20
من تعریف بیمه توسعه رو خیــلی شنیدم.

یکی از دوستام هم نمایندگیش رو داره. میگفت یک سری پیک موتوری استخدام کردیم .... میان تو محل تصادف مبلغ خسارت رو تقدیم میکنن.

armin_punisher6
25-12-2011, 11:48
اونی که شما میگین بیمه دی هست.ولی کلاه بردار تر از این بیمه نداریم.یه ماشین بهم زده بود که بیمش دی بود (شخص ثالث) خلاصه رفتیم اینقدر مسخره بازی در آوردن تا طرف پشیمون شد از جیب خسارت منو داد.

gentelmani
10-01-2012, 16:15
سلام
بهترین بیمه بدنه برای ماشین چیه؟
ماشین من 206 جدید هست (14940000 تومن) بیمه بدنش چقدر میشه؟ ( ماشین 0 هست )
شنیدم یکی از بیمه ها هست که به جای اینکه این همه دوندگی و... داشته باشیم وقتی تصادف میشه مامور بیمه میاد همونجا نقدا خسارت رو پرداخت میکنه میره!!! این کدوم بیمه هست؟
هنوز ماشین رو تحویل نگرفتم ( حدوده 10 روز دیگه تحویل میگیرم ) آیا ایران خودرو خوش هم بیمه بدنه میکنه؟ اگر جواب بله هست هزینه اش چقدره؟ آیا نسبت به بیمه های دیگه مزیتی داره؟

بیمه ایران بهترین بیمه بدنه است و خسارت در محل داره و ضمنا پشتوانه خوبی هم داره

amir_ata_21
22-01-2012, 22:58
به نظر شما در مورد بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث، بیمه پاسارگاد بهتره یا پارسیان؟

tamirkar1
26-10-2013, 23:59
ماشینم بیمه نوین داره و تا چند روزه دیگه تموم میشه حالا موندم امسال کجا بیمه کنم دوستان کسی میتونه راهنمای کنه.به نظرتون همین بیمه نوین خوبه یا برم جای دیگه ؟

shadows_funeral
28-10-2013, 18:41
اخبار و مباحث در مورد انواع بیمه ( بدنه - شخص ثالث و ... ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])