PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (پرسش) استایل بلور ویندوز 7

بهزادlinux
07-10-2010, 14:00
سلام
من دارم سعی میکنم عکسی درست کنم که وقتی روی عکس دیگه یی قرار میگیره عکس زیری رو بصورت مات نشون بده شبیه عکس زیر
هر فیلتری روی عکس میذارم و کمرنگش میکنم عکس زیری رو مات نمیکنه و اونو معمولی نشون میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

huti_421
07-10-2010, 15:49
شما ناحیه رو انتخاب کن و از منوی fil-ter و بخش Blur گزینه‌ی Gasoline Blur‌رو با یه مقدار کم انتخاب و اعمال کن

بهزادlinux
07-10-2010, 17:20
این کارو که میکنم فقط اطراف عکس بلوری میشه و زیرش پیدا نیست کمرنگش هم که میکنم نتیجه این میشه

Ps_ Dude
07-10-2010, 17:45
این کارو که میکنم فقط اطراف عکس بلوری میشه و زیرش پیدا نیست کمرنگش هم که میکنم نتیجه این میشه
سلام.
خوب شما دارین Gaussian Blur رو روی لایه ای اعمال میکنید که ربطی به لایه ی زیری نداره.
شما بعد از نوشتن متن Behzad با یکی از ابزار های گروه Selection ناحیه ای رو که میخواید Blur کنید اتنخاب کنید. سپس به Filter > Blur > Gaussian Blur بروید. کادری با عنوان Rastersize کردن لایه متن نمایان میشود. روی Ok کلیک کنید. حالا لایه دوم را اعمال کنید.
اینم از تصویر کاری که شما میخواهید:

در ضمن Blur به معنی مه آلود کردن و ایجاد تیرگی و محوشدگی میباشد نه به معنی بلوری کردن.

بهزادlinux
07-10-2010, 18:36
ممنون ولی من به لایه زیری احتیاجی ندارم ! یعنی میخوام لایه زیری هرچی هست وقتی لایه بالایی میاد روش بلوری نشون بده!
مثلا طوری بشه که رنگ ابی یک لایه باشه و وقتی جابجاش میکنید و روی هر حرفی میبرید اونو مه الود نشون بده !
چنین چیزی ممکنه؟

night lord
07-10-2010, 19:39
ممنون ولی من به لایه زیری احتیاجی ندارم ! یعنی میخوام لایه زیری هرچی هست وقتی لایه بالایی میاد روش بلوری نشون بده!
مثلا طوری بشه که رنگ ابی یک لایه باشه و وقتی جابجاش میکنید و روی هر حرفی میبرید اونو مه الود نشون بده !
چنین چیزی ممکنه؟

عزیز من فوتو شاپ یه نرم افزاریه که تصاویر بدون تحرک رو باهاش درست میکنن(image) . این چیزی که شما میگی رو میشه تو فلش درست کرد .
تنها راهش همونه که لایه شیشهای رو بلور کنی و قسمتی رو که زیر این لایه هست رو هم انتخاب کنیو اونو بلور کنی .
البته من با ورژنای جدید فوتوشاپ و امکانات جدیدشون آشنا نیستم . ولی قبلنا تنها راش همین بود .

بهزادlinux
07-10-2010, 22:13
من نمیخوام تصویر متحرک درست کنم / عکسی دارم درست میکنم که یه بخشی از یک نرم افزار میشه / به همین دلیل قابلیت حرکت کردن داره!

huti_421
08-10-2010, 05:18
خب من خود پنجره رو تونستم یه جورایی ایجاد کنم ولی افکت زیرش بعید می‌دونم بشه، فکر می‌کنم خود طراحای ویندوز هم با یه کد نویسی جداگونه تصویر زیر پنجره رو محو می‌کنن ( تو چند جا جسته و گریخته خوندم )

حالا اگه دوست دارید این مقاله رو که تو بخش تمرینات آموزشی نوشتم رو مطالعه بفرمایید، شاید به دردتون خورد :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ps_ Dude
08-10-2010, 15:30
آقا بهزاد اگه سوالی داری بهتره تو این تاپیک بپرسی نه تو تاپیک آموزش.
شما کجا از Gradient استفاده کردی؟ مگه تو پستت نگفتی که Background ام خوب در نمیاد؟ ها؟ خوب منم تو جوابت گفتم از Gradient استفاده کن. شما Background ات یا یه دست سیاهه یا سفیده.