PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای ساخت نرم افزار چند رسانه ای

Mehr.Iman
01-10-2010, 23:16
سلام دوستان
میشه یه نرم افزار قدرتمند برای ساخت نرم افزار چند رسانه ای به من معرفی کنید؟
میخوام محصولی که میسازمو ثبت کنم و پروانه انتشار بگیرم براش،اگه میشه یه نرم افزار قدرتمند و کاربردی که مخصوص این کاره معرفی کنید.
راستی به نظرتون الان ساخت نرم افزار چند رسانه ای به صورت محاوره ای بهتره یا همینطوری ساده از صفحه فیلم گرفته شه؟(کدوم کاربر پسند تره،به نظر خودم دومی)
من قبلا فیلمامو با Adobe Captivate میگرفتم که خیلی امکانات داشت ولی یه مشکلی که داشت این بود وقتی فیلمی که با اون گرفته بودمو اجرا میکردم اولش با لوگو خود Adobe Captivate میومد بالا و ضایع بود اما چون قصد کار تجاری نداشتم به چشم نمیومد.حالا یه نرم افزاری میخوام که ازین مشکلاتم نداشته باشه.
ممنون:11:

alireza1411
02-10-2010, 00:14
سلام دوستان
میشه یه نرم افزار قدرتمند برای ساخت نرم افزار چند رسانه ای به من معرفی کنید؟
میخوام محصولی که میسازمو ثبت کنم و پروانه انتشار بگیرم براش،اگه میشه یه نرم افزار قدرتمند و کاربردی که مخصوص این کاره معرفی کنید.
راستی به نظرتون الان ساخت نرم افزار چند رسانه ای به صورت محاوره ای بهتره یا همینطوری ساده از صفحه فیلم گرفته شه؟(کدوم کاربر پسند تره،به نظر خودم دومی)
من قبلا فیلمامو با Adobe Captivate میگرفتم که خیلی امکانات داشت ولی یه مشکلی که داشت این بود وقتی فیلمی که با اون گرفته بودمو اجرا میکردم اولش با لوگو خود Adobe Captivate میومد بالا و ضایع بود اما چون قصد کار تجاری نداشتم به چشم نمیومد.حالا یه نرم افزاری میخوام که ازین مشکلاتم نداشته باشه.
ممنون:11:

این چه طوره ؟ به صورت فلش با امکانات جالب فیلم میگیره.

BB FlashBack Pro 2.7.4.1551

Mehr.Iman
02-10-2010, 13:13
این چه طوره ؟ به صورت فلش با امکانات جالب فیلم میگیره.

BB FlashBack Pro 2.7.4.1551
ممنون
دانلودش کردم،کیفیت فیلمایی که میگیره خیلی پایینه.
و یه جورایی تاره.نرم افزار بهتری سراغ ندارید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
02-10-2010, 21:44
احتمالا کدک اینترنال خودش رو استفاده میکنه که به درد نمیخوره.:31:

این به نظرت چه طوره ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود کن اگه کیفیتش با این حجم راضیت میکنه :31: از نرم افزارهایی مثل camtasia و snagit میتونی واسه فیلم گرفتن از دستاپ استفاده کنی و بعد با ulead video studio روش نوشته و صدا و .... بزاری. آخرش هم فایل رو به فرمت mpeg2 با رزولوشن اچ دی در بیاری.

آخر کار این فایل حجیم رو با staxrip تبدیل کن به این جوری که من در آوردم و حجمش رو شدیدا کاهش بده.

واسه اینکه هرجا خواستن باز کنن بتونن و نیاز به نصب کدک نباشه از برنامه ی MakeInstantPlayer استفاده کن که فایل ویدئو رو به صورت exe در بیاره.

آقا شرمنده ... طولانی شد ولی این روش میشه تخصصی و حرفه ای دیگه. :31:

من گفتم واسه اینکه راحت باشی اون برنامه رو استفاده کنی.

حالا باز ببین تو تنظیمات فیلم برداری چیا داره ... شاید بیت ریت ویدئو یا کیفیتش رو داشته باشه که همون کارت رو راه بندازه.

Mehr.Iman
02-10-2010, 22:16
این به نظرت چه طوره ؟؟؟

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code
]دانلود کن اگه کیفیتش با این حجم راضیت میکنه
این خیلی کیفیتش خوب بود ولی متنارو بازم با کیفیت بالا نشون نمیداد درسته؟
همون جوری که تو ویندوز داریم میبینیم با همون کیفیت نیست،یه خورده تاره،شما هم تاری رو احساس میکنید یا من چشام تاره!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نرم افزارهایی مثل camtasia و snagit میتونی واسه فیلم گرفتن از دستاپ استفاده کنی و بعد با ulead video studio روش نوشته و صدا و .... بزاری. آخرش هم فایل رو به فرمت mpeg2 با رزولوشن اچ دی در بیاری.

آخر کار این فایل حجیم رو با staxrip تبدیل کن به این جوری که من در آوردم و حجمش رو شدیدا کاهش بده.

واسه اینکه هرجا خواستن باز کنن بتونن و نیاز به نصب کدک نباشه از برنامه ی MakeInstantPlayer استفاده کن که فایل ویدئو رو به صورت exe در بیاره.

پس من الان باید نرم افزارای MakeInstantPlayer,staxrip,ulead video studio رو دانلود کنم و با Snagit هم فیلمامو بگیرم دیگه و طبق همون روشی که گفتی عمل کنم،اکی؟

آقا شرمنده ... طولانی شد ولی این روش میشه تخصصی و حرفه ای دیگه. :31:
من گفتم واسه اینکه راحت باشی اون برنامه رو استفاده کنی.

ای بابا شرمندمون نکن دیگه،واقعا ممنون از اینکه جواب میدی،منم دنبال روش حرفه ای این کار هستم چون همون طور که گفتم قصد دارم یه مجموعه آموزشی بسازم و وارد بازار کنم،به خاطر همین انقد حساسم.

Mehr.Iman
02-10-2010, 23:52
این به نظرت چه طوره ؟؟؟

شما این فیلمو با چی گرفته بودی؟(snagit یا camtasia)

alireza1411
03-10-2010, 00:28
این خیلی کیفیتش خوب بود ولی متنارو بازم با کیفیت بالا نشون نمیداد درسته؟
همون جوری که تو ویندوز داریم میبینیم با همون کیفیت نیست،یه خورده تاره،شما هم تاری رو احساس میکنید یا من چشام تاره!

پس من الان باید نرم افزارای MakeInstantPlayer,staxrip,ulead video studio رو دانلود کنم و با Snagit هم فیلمامو بگیرم دیگه و طبق همون روشی که گفتی عمل کنم،اکی؟

ای بابا شرمندمون نکن دیگه،واقعا ممنون از اینکه جواب میدی،منم دنبال روش حرفه ای این کار هستم چون همون طور که گفتم قصد دارم یه مجموعه آموزشی بسازم و وارد بازار کنم،به خاطر همین انقد حساسم.

کمتازیا camtasia بهتره ها !!! مشکل فریم ریت تو اسنگ ایت من رو اذیت کرد. کمتازیا کیفیت و فریم ریت رو میشه انتخاب کرد.

ببین اون فیلمی که گذاشتم 3 4 دقه هست و هر دقه شده 1 مگ !!! یعنی اندازه ی یه صدای ام پی تری 128 !!!!

اگه فریم ریت رو میذاشتم رو 30 تا و کیفیت رو بهتر میکردم که معلوم باشه نوشته ها چیه احتمالا هر دقه حدود 5 مگ میشد که باز با اون رزولوشن 1.2 مگا پیکسلی که 3 برابر کیفیت دی وی دی های معمولیه رکورد بالائیه.

:11:

Mehr.Iman
03-10-2010, 11:12
کمتازیا camtasia بهتره ها !!! مشکل فریم ریت تو اسنگ ایت من رو اذیت کرد. کمتازیا کیفیت و فریم ریت رو میشه انتخاب کرد.

ببین اون فیلمی که گذاشتم 3 4 دقه هست و هر دقه شده 1 مگ !!! یعنی اندازه ی یه صدای ام پی تری 128 !!!!

اگه فریم ریت رو میذاشتم رو 30 تا و کیفیت رو بهتر میکردم که معلوم باشه نوشته ها چیه احتمالا هر دقه حدود 5 مگ میشد که باز با اون رزولوشن 1.2 مگا پیکسلی که 3 برابر کیفیت دی وی دی های معمولیه رکورد بالائیه.

من فریم ریت رو با camtasia گذاشتم رو 30 و از کدک خودشم استفاده کردم اما هنوز کیفیتش مثله اونی که شما گذاشتید نشده!
برای من بیشتر کیفیت فیلم مهمه تا حجمش،فوقش یه دی وی دی بیشتر میشه ولی کیفیت فیلمام به جاش بالاس.

در ضمن فرمتی که شما گرفتین MKV هست ولی تو camtasia این فرمت نبود!
شما avi گرفیتن بعد تبدیل کردین؟ یعنی کیفیت اولیه فیلمی که گرفتین پایین بود بعد اونو بالا بردین؟
اگه میشه یه توضیح بدید چون من هرکاری کردم موفق نشدم یه فیلم با کیفیت با این نرم افزارای مختلف بگیرم:41:

alireza1411
03-10-2010, 22:09
من فریم ریت رو با camtasia گذاشتم رو 30 و از کدک خودشم استفاده کردم اما هنوز کیفیتش مثله اونی که شما گذاشتید نشده!
برای من بیشتر کیفیت فیلم مهمه تا حجمش،فوقش یه دی وی دی بیشتر میشه ولی کیفیت فیلمام به جاش بالاس.

در ضمن فرمتی که شما گرفتین MKV هست ولی تو camtasia این فرمت نبود!
شما avi گرفیتن بعد تبدیل کردین؟ یعنی کیفیت اولیه فیلمی که گرفتین پایین بود بعد اونو بالا بردین؟
اگه میشه یه توضیح بدید چون من هرکاری کردم موفق نشدم یه فیلم با کیفیت با این نرم افزارای مختلف بگیرم:41:

خب اینجا یه چیزایی نوشتم. لینک دانلود هم تو پست های دیگم گذاشتم.

آره خب شما هیچ کدکی پیدا نمی کنید که بتونه با اون حجم و زمان و رزولوشن کیفیتش در حد و اندازه های x264 باشه.:31:

Mehr.Iman
04-10-2010, 00:28
خب اینجا یه چیزایی نوشتم. لینک دانلود هم تو پست های دیگم گذاشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآره خب شما هیچ کدکی پیدا نمی کنید که بتونه با اون حجم و زمان و رزولوشن کیفیتش در حد و اندازه های x264 باشه.:31:

واقعا ممنون از اینکه جواب میدی دوست من.
اون کدکی که گفتیو باید چیکار کنم؟!
از کجا دانلود کنم؟
بعدش گفتی که موقع ضبط کدک مورد استفاده رو همون techsmith camtasia تنظیم کنم که!
یه چیزی متوجه شدم،من وقتی با camtasia فیلم میگیرم و تنظیماتشو اینجوری میذارم:
بعد از ضبط وقتی تو خود camtasia studio اونو play میکنم کیفیتش عالیه در حد تیم ملی هم متن هم تصویر عالیه ولی وقتی خروجی میگیرم (Avi) و اونو اجرا میکنم کیفیش میاد پایین دوباره:18:
همونی که خروجی گرفتمو دوباره تو camtasia studio باز میکنم کیفیتش عالیه!:18:
عجیبه!
چرا اینجوری میشه؟
چیکار کنم؟:41:

alireza1411
04-10-2010, 01:22
واقعا ممنون از اینکه جواب میدی دوست من.
اون کدکی که گفتیو باید چیکار کنم؟!
از کجا دانلود کنم؟
بعدش گفتی که موقع ضبط کدک مورد استفاده رو همون techsmith camtasia تنظیم کنم که!
یه چیزی متوجه شدم،من وقتی با camtasia فیلم میگیرم و تنظیماتشو اینجوری میذارم:
بعد از ضبط وقتی تو خود camtasia studio اونو play میکنم کیفیتش عالیه در حد تیم ملی هم متن هم تصویر عالیه ولی وقتی خروجی میگیرم (Avi) و اونو اجرا میکنم کیفیش میاد پایین دوباره:18:
همونی که خروجی گرفتمو دوباره تو camtasia studio باز میکنم کیفیتش عالیه!:18:
عجیبه!
چرا اینجوری میشه؟
چیکار کنم؟:41:

رو فستر کامپرسشن بزار دادا. ببین فرقی داره یا نه.بعد میشه که شما فایل رو با برنامه های مختلف باز کنی کیفیتش خیلی متفاوت بشه !!!

من الان تست کردم ببینم کدوم کدک بهتره. واسه خودش به نظر من بهتر اومد. تو وب هم میسرچم ببینم اگه چیز بهتری باشه معرفی میکنم.

alireza1411
04-10-2010, 01:53
خب تقریبا هر چی کدک lossless دم دستم بود تست کردم.

بین اینها همون کدک کمتازیا خوب بود. ولی msu یه کدک lossless خوب داره که یه دونه هم مخصوص اسکرین کپچر به صورت رایگان تو سایتش دیدم. البته نوشته کاربرد تجاری پولیه :31::31::31::11:

خب این لینک رو ببین که مربوط به خبر انتشار این کدک هست:

حسابی تعریف کردن. گفته شده حتی از کمتازیا هم بهتر عمل میکنه.:31:
اینجا هم طبق نظر مردم مشکلات کدک کمتازیا در مورد مربع شدن تصاویر و کیفیت پایین نوشته ها در کدک ام اس یو وجود نداره.:31::31:

البته بعضی کدک های تجاری به صورت تبلیغاتی واسه خودشون شلوغ کردن ولی فکر کنم ادعای بیخودی دارن میکنن:

خب شما بررسی کن ببین کدک خوب دیگه چی پیدا میکنی ولی من همون ام اس یو رو پیشنهاد میدم.

این رو نصب کن. برنامه رو باز و بسته کن. تو بخش انتخاب نوع کدک که رفته بودی ... همونجا به جای کدک techsmith بزار رو کدک MSU و تنظیماتش هم همش یه تیکه که بذاری سرعت فشرده سازی کمتر میشه و مقدار فشرده سازی حرکت محوی پنجره ها بالا میره.

یه نکته هم بگم در مورد این کدک های lossless. اینها میتونن بیتریت بسیار بالا داشته باشن طوری که سرعت هارد کم بیاد. میتونن فشرده سازی خوبی هم داشته باشن که اگه رزولوشن بالا باشه ممکنه سی پی یو نتونه به صورت realtime تصاویر رو پردازش کنه !!!

بنابراین کدک سریع با بیتریت نه چندان بالا چیز پیچیده ای میشه.

من تست میکردم مثلا اگه بخوای از x264 استفاده کنی اصلا جواب نمیده چون سرعت سی پی یو کم میاد. یا مثلا اگه از کدک lossless سایت ام اس یو استفاده کنی (این که لینک دادم کدک اسکرین کپچر بود ) چند تا آپشن کلی داره که با تستس که کردم دیدم اونی که فشرده سازی بالا داره سرعتش خیلی کمه و درست ظبط نمیکنه . تازه سی پی یو رو 50 درصد فول شده بود. یعنی یه هسته ای هست و کلاک 3 گیگاهرتز براش کم میاد !!! پس باید رو آپشنای سریعش میذاشتم که باز هم سی پی یو بالای 40 درصد پر بود و تصاویر درست ضبط نشد.

Mehr.Iman
04-10-2010, 11:10
رو فستر کامپرسشن بزار دادا. ببین فرقی داره یا نه.بعد میشه که شما فایل رو با برنامه های مختلف باز کنی کیفیتش خیلی متفاوت بشه !!!

گذاشتم فرقی نکرد.
هرچی هست مسئله مربوط به خروجی گرفتن و تنظیماتش میشه،چون همونطور که گفتم فیلمارو وقتی با خود camtasia studio باز میکنم با کیفیت عالی نشون میده ولی وفتی خروجی میگیرمو فایل avi رو پخش میکنم گیفیتش میاد پایین.:18:

Mehr.Iman
04-10-2010, 11:16
خب تقریبا هر چی کدک lossless دم دستم بود تست کردم.
بین اینها همون کدک کمتازیا خوب بود. ولی msu یه کدک lossless خوب داره که یه دونه هم مخصوص اسکرین کپچر به صورت رایگان تو سایتش دیدم. البته نوشته کاربرد تجاری پولیه :31::31::31::11:

خب این لینک رو ببین که مربوط به خبر انتشار این کدک هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحسابی تعریف کردن. گفته شده حتی از کمتازیا هم بهتر عمل میکنه.:31:
اینجا هم طبق نظر مردم مشکلات کدک کمتازیا در مورد مربع شدن تصاویر و کیفیت پایین نوشته ها در کدک ام اس یو وجود نداره.:31::31:

البته بعضی کدک های تجاری به صورت تبلیغاتی واسه خودشون شلوغ کردن ولی فکر کنم ادعای بیخودی دارن میکنن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب شما بررسی کن ببین کدک خوب دیگه چی پیدا میکنی ولی من همون ام اس یو رو پیشنهاد میدم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رو نصب کن. برنامه رو باز و بسته کن. تو بخش انتخاب نوع کدک که رفته بودی ... همونجا به جای کدک techsmith بزار رو کدک MSU و تنظیماتش هم همش یه تیکه که بذاری سرعت فشرده سازی کمتر میشه و مقدار فشرده سازی حرکت محوی پنجره ها بالا میره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نکته هم بگم در مورد این کدک های lossless. اینها میتونن بیتریت بسیار بالا داشته باشن طوری که سرعت هارد کم بیاد. میتونن فشرده سازی خوبی هم داشته باشن که اگه رزولوشن بالا باشه ممکنه سی پی یو نتونه به صورت realtime تصاویر رو پردازش کنه !!!

بنابراین کدک سریع با بیتریت نه چندان بالا چیز پیچیده ای میشه.

من تست میکردم مثلا اگه بخوای از x264 استفاده کنی اصلا جواب نمیده چون سرعت سی پی یو کم میاد. یا مثلا اگه از کدک lossless سایت ام اس یو استفاده کنی (این که لینک دادم کدک اسکرین کپچر بود ) چند تا آپشن کلی داره که با تستس که کردم دیدم اونی که فشرده سازی بالا داره سرعتش خیلی کمه و درست ظبط نمیکنه . تازه سی پی یو رو 50 درصد فول شده بود. یعنی یه هسته ای هست و کلاک 3 گیگاهرتز براش کم میاد !!! پس باید رو آپشنای سریعش میذاشتم که باز هم سی پی یو بالای 40 درصد پر بود و تصاویر درست ضبط نشد.
واقعا ممنون که وقت میذاری و جواب میدی،امیدوارم جبران کنم!
دوست من کدکی که گفتیو دانلود کردم با حجم 111KB ولی نصب نمیشه:
و تو اون لیست کدکا نمیاد.
در مورد cpu هم من cpu چهار هسته ای دارم،فک نکنم کم بیاره!
یه چیزی من از نسخه 5 camtasia استفاده میکنم الان دیدم نسخه 7تشم اومده!

اگه اونو دانلود فرقی میکنه؟(حجمش 180MB و سهمیه ADSL منم دقیقا 187 مگ مونده!!)

alireza1411
04-10-2010, 21:19
واقعا ممنون که وقت میذاری و جواب میدی،امیدوارم جبران کنم!
دوست من کدکی که گفتیو دانلود کردم با حجم 111KB ولی نصب نمیشه:
و تو اون لیست کدکا نمیاد.
در مورد cpu هم من cpu چهار هسته ای دارم،فک نکنم کم بیاره!
یه چیزی من از نسخه 5 camtasia استفاده میکنم الان دیدم نسخه 7تشم اومده!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اونو دانلود فرقی میکنه؟(حجمش 180MB و سهمیه ADSL منم دقیقا 187 مگ مونده!!)

نمیدونم چرا این جوری میشه ولی به نظر من مشکل از نرم افزار کمتازیا باید باشه. من نسخه 6 دارم که حجمش 40 مگ هست.:31:

اون کدکی که گفتم رو دانلود کردی و نشد نصب کنی !!!!

یه بار دیگه تست کن. فکر کنم مشکلی اون وسط مسط ها به وجود اومده وگرنه نباید ارور بده.
نکنه ادمین نیستی یا برنامه رو تحت ادمین اجرا نکردی مه میگه نمیتونه کپی کنه ؟

در ضمن من که گفتم یه هسته رو پر میکنه و کاری نداره شما 100 هسته داری یا دو هسته.:31::11:

Mehr.Iman
05-10-2010, 00:07
3 روزه سر کارم!
همین الان یه چیزی فهمیدم!!
فیلمایی که گرفترو من با پلیر پیش فرضم یعنی GOM player باز میکردم وکیفیتشون پایین بود دیگه اعصابم ریخته بود به هم،الان اومدن با خود windows media player و KM player بازش کردم کیفیتش عالی بود!!
عجیبه واقعا.تو تمام این مدت سر کار بودم!
احتمالا GOM Player از یه کدک دیگه استفاده میکنه برا باز کردن این فایلای avi.
بنابراین حتما باید این فایلارو exe کنم دیگه نه؟ تا مطمئن شم که رو سیستم کاربر با کیفیت بالا اجرا میشه.
برا exe کردنشون چه نرم افزاری پیشنهاد میدیدن؟
از کمکایی که کردین واقعا ممنون دوست من:11:

alireza1411
05-10-2010, 00:28
3 روزه سر کارم!
همین الان یه چیزی فهمیدم!!
فیلمایی که گرفترو من با پلیر پیش فرضم یعنی GOM player باز میکردم وکیفیتشون پایین بود دیگه اعصابم ریخته بود به هم،الان اومدن با خود windows media player و KM player بازش کردم کیفیتش عالی بود!!
عجیبه واقعا.تو تمام این مدت سر کار بودم!
احتمالا GOM Player از یه کدک دیگه استفاده میکنه برا باز کردن این فایلای avi.
بنابراین حتما باید این فایلارو exe کنم دیگه نه؟ تا مطمئن شم که رو سیستم کاربر با کیفیت بالا اجرا میشه.
برا exe کردنشون چه نرم افزاری پیشنهاد میدیدن؟
از کمکایی که کردین واقعا ممنون دوست من:11:

یه برنامه اینه که زیاد کامل فکر نمیکنم باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین برنامه به نظر من خیلی بهتره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاید اسم mplayer رو شنیده باشی که از هسته ی اون تو برنامه هایی مثل smplayer و ... استفاده میشه. این برنامه با ورژن MPlayer SVN-r32198 درست شده. دقت کن 32198 تا svn تا به حال داد بیرونننننننن !!!!!!!!!!:18:

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

پلیر خوب میخوای اول ویندوز مدیا پلیر 12 که رو ویندوز سون هست خوبه و در کنارش VLC و KMplayer.

تو پست هام قدیمیم در مورد قدرت پردازشی این برنامه ها توضیح دادم. البته kmplayer هنوز به خوبی نمیتونه از کارت گرافیک برای رندر تصاویر استفاده کنه ولی افکت ها و امکانات توپی داره . درست بر عکس ویندوز مدیا پلیر 12 که قدرتش عالیه ولی امکاناتش کمه.:31: GOM player هم جزء برنامه های متوسط یا ضعیف میشه.

Mehr.Iman
05-10-2010, 01:00
یه برنامه اینه که زیاد کامل فکر نمیکنم باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین برنامه به نظر من خیلی بهتره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاید اسم mplayer رو شنیده باشی که از هسته ی اون تو برنامه هایی مثل smplayer و ... استفاده میشه. این برنامه با ورژن MPlayer SVN-r32198 درست شده. دقت کن 32198 تا svn تا به حال داد بیرونننننننن !!!!!!!!!!:18:

.
برنامه اولو با توجه به تعریفی که ازش کردی بیخیال شدم.
دومیو نصب کردم وقتی فایلمو باهاش exe میکنم اولا 7_6 ثانیه طول میکشه تا اجرا شه و تو این مدت لوگوشو نشون میده:
و دوما بعد از اجرا هم از کیفیت فیلم کاسته شده و متنارو با کیفیت پایین نشون میده:41:
حالا باید چیکار کنم؟:11:
نرم افزار بهتری سراغ نداری که لوگو نشون نده و کیفیت فیلمو کم نکنه؟
یه چیز دیگه اینکه بعد از فیلم گرفتن میشه تو ulead video studio رو فیلم مثلا click box و highlight box و از این جور چیزا گذاشت(برا محاوره ای شدن کار)؟(یا تو خود camtasia این امکانات هست؟)
با تشکر

gonbad city
05-10-2010, 01:08
دوست عزیز
الان آموزش دنیا داره روی انگشت برنامه های اینتراکتیو میچرخه
به نظر من از این روش جدید و بسیار کاربردی استفاده کن

Adobe-Director-11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار مشهور شرکت آدوبي به نام آدوبي دايرکتور 11 يکي از بهترين ابزارهاي ساخت مالتي مديا، بازي هاي کامپيوتري، نرم افزارهاي آموزشي و برنامه هاي تعاملي(اينتراکتيو) ميباشد.همچنين در اين نسخه از نرم افزار دايرکتور مي توانيد از امکانات سه بعدي و شبيه سازي دنياي واقعي استفاده کنيد محيط هاي پيچيده بازي هاي کامپيوتري را شبيه سازي و خلق کنيد و از امکانات فلش و اکشن اسکريپت بهره ببريد

Multi media Builder Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Multimedia Builder يا همان نرم افزار MMB نرم افزاريست که با توجه به گستردگي امکاناتي که در اختيار کاربر قرار مي گذارد، امکان ساخت autorun هاي زيبا و متنوع را به کاربر مي دهد. استفاده از اين نرم افزار علاوه بر ساخت autorun در زمينه هاي ديگري همانند ساخت برنامه هاي پخش MP3 ، ساخت آموزش هاي چند رسانه اي ، ساختن برنامه هايي براي اجراي چندين ابزار و ... نيز مي باشد. از ويژگي ها و ديگر امکانات اين برنامه مي توان به موارد زير اشاره کرد: - طراحي و ساخت برنامه ها به صورت کاملا گرافيکي - با يک کليک مي توانيد اجزا و اشيا جديدي را به برنامه اضافه کنيد - پشتيباني از تمامي فرمت هاي مشهور گرافيکي - ابزار جابجايي اجزا در برنامه - ساخت و ذخيره سازي برنامه تنها در يک فايل اجرايي EXE - توانايي ايجاد تغييرات و اعمال افکت بر روي تصاوير برنامه - قابليت بهينه سازي تنظيمات برنامه به صورت دستي و خودکار - بيش از 40 افکت و ----- متفاوت براي ساخت برنامه - قرار دادن آهنگ در متن برنامه - توانايي قرار دادن فرمت هاي تصويري در برنامه و پخش آن ها با هر سرعتي - قرار دادن افکت هاي مختلف در هنگام خروج از برنامه ساخته شده و صدها امکان ديگر

Quest3D 3.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Quest3D يک نرم افزار تمام عيار جهت ساخت صحنه هاي اينتراکتيو 3 بعدي است. نمونه هاي ساخته شده اين نرم افزار در موضوعاتي از قبيل : برنامه هاي معرفي کالا ، پيش طراحي هاي معماري ، آموزش هاي مجازي و بازي هاي کامپيوتري ، بخوبي بيانگر صحت اين قضيه مي باشند.

نرم افزار ساخت برنامه هاي آموزشي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار Adobe Captivate 3 قدرتمند ترین نرم افزار ساخت برنامه های آموزشی و چند رسانه ای می باشد

و swish max

adobe flash

alireza1411
05-10-2010, 06:47
برنامه اولو با توجه به تعریفی که ازش کردی بیخیال شدم.
دومیو نصب کردم وقتی فایلمو باهاش exe میکنم اولا 7_6 ثانیه طول میکشه تا اجرا شه و تو این مدت لوگوشو نشون میده:
و دوما بعد از اجرا هم از کیفیت فیلم کاسته شده و متنارو با کیفیت پایین نشون میده:41:
حالا باید چیکار کنم؟:11:
نرم افزار بهتری سراغ نداری که لوگو نشون نده و کیفیت فیلمو کم نکنه؟
یه چیز دیگه اینکه بعد از فیلم گرفتن میشه تو ulead video studio رو فیلم مثلا click box و highlight box و از این جور چیزا گذاشت(برا محاوره ای شدن کار)؟(یا تو خود camtasia این امکانات هست؟)
با تشکر

آره اولش برای لود کردن ام پلیر یه کم طول میکشه. ولی کیفیتش نباید کم شده باشه مگه اینکه تبدیل کرده باشه. من یه بار چک میکنم خبر میدم. البته غروب میام خونه و اون موقع چک میکنم.

کلیک باکس و این جور چیزا رو باید تو فایلهای فلش بساری. مثلا آدوب فلش یه برنامه ی کامل تو این زمینه هستش که همین فلش های توی وب که بعضیهاش خیلی چیزای جالبی داره رو با آدوب میشه ساخت. با کمتازیا که تا جایی که من میدونم نمیشه فلش درست کرد.

البته یه چیزی به نام silverlight هم ماکروسافت داره که شبیه فلش هت. اون هم بد نیست ولی به فلش که نمیرسه.

این دوستمون سه تا برنامه معرفی کرده فکر کنم. ببین اونا چه طوره.