PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان قم

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

ziarratt
15-09-2010, 11:17
این تایپیک ایجاد شده تا به بحث و بررسی سرویس ADSL شرکت مخابرات قم بپردازیم

esfehanei
15-09-2010, 12:12
خیلی ممنون ازشما
خوب اگه من بخوام یه مگ برای خونه بگیرم اذیت نمیکنه؟
منظورم اینه نامه چی ببرم؟
کارت معلمی بابام رو قبول میکنن؟ (نامه و اینا ندارم)
خودم هم هنوز دانشجو نیستم (متاسفانه)

مخابرات راحتر میده یا شاتل
چون الان شاتل دارم و 128 دارم و دوست ندارم میخوام 1مگ یا 2مگ بگیرم
هر کدوم بدن میگیرم
ترافیک هم مهم نیست زیاد چون شاتل شبهاش رایگانه و مخابرات هم کلا نامحدوده

ziarratt
15-09-2010, 12:19
خیلی ممنون ازشما
خوب اگه من بخوام یه مگ برای خونه بگیرم اذیت نمیکنه؟
منظورم اینه نامه چی ببرم؟
کارت معلمی بابام رو قبول میکنن؟ (نامه و اینا ندارم)
خودم هم هنوز دانشجو نیستم (متاسفانه)

مخابرات راحتر میده یا شاتل
چون الان شاتل دارم و 128 دارم و دوست ندارم میخوام 1مگ یا 2مگ بگیرم
هر کدوم بدن میگیرم
ترافیک هم مهم نیست زیاد چون شاتل شبهاش رایگانه و مخابرات هم کلا نامحدوده

ببینید الان مخابرات تهران شنیدم که با نامه هم 128 به بالا نمیده! این چیزیه که می گن!
امروز صبح که من رفتم مرکز عماریاسر همین که گفتم نامه میارم قبول کرد ، من هم گفتم سرویس 1 مگ می خوام. و به من فیش سرویس 1 مگ داد. بنابراین مثل تهران اذیت نمی کنند!
در مورد سرویس های بالاتر از 256 یه کاغذ زده بودند که با نامهء معتبر این سرویس ها رو می دهند منم چون نامه داشتم نپرسیدم که آیا با کارت دانشجویی یا کارت معلمی و امثال اینها هم سرویس رو می دهند یا نه!

مهم اینه که مدرک شما به تایید مدیر قسمت اینترنت مخابرات برسه! حالا هرچی می خواد باشه! شما باید اون رو قانع کنید که سرویس 1 مگ می خواهید

شما زنگ بزنید به شماره 7836633 یا 7188 بپرسید که آیا با کارت هم سرویس 512 یا 1 مگ می دهند یا نه

esfehanei
15-09-2010, 13:56
شما از وضعینت شاتل خبر دارید؟
1مگ و 2مگ میده راحت؟
عجب دنیایی شده
برای سرعت بالا هم باید مجوز داشته باشیم
خوب من فقط میخوام دانلود کنم
همین
هی میگه نامه بگیر
آخه یه دانشجو مثلا میخواد چی کنه؟ که من نمیتونم اون کارو انجام بدم اون دانلود مکنه منم دانلود میکنم

ziarratt
15-09-2010, 14:54
شما از وضعینت شاتل خبر دارید؟
1مگ و 2مگ میده راحت؟
عجب دنیایی شده
برای سرعت بالا هم باید مجوز داشته باشیم
خوب من فقط میخوام دانلود کنم
همین
هی میگه نامه بگیر
آخه یه دانشجو مثلا میخواد چی کنه؟ که من نمیتونم اون کارو انجام بدم اون دانلود مکنه منم دانلود میکنم

من الان خودم فعلا شاتل هستم سرویس Art ، گرچه امروز رفتم برای ثبت نام مخابرات. شاتل بعد از اینکه سرویس آرتش رو نامحدود کرد سرعت رو به همون حالت ذکر شده در قرار داد برگردوند! یعنی اگر آرت 256 داشت سرعت دانلودش شده 25 هر کی مثل من 320 داره سرعت دانلودش 39 هست .
من وقتی توی شاتل ثبت نام کردم برای 256 به بالا معیارشون این بود که باید کارت تحصیلی بهشون نشون بدی و من نشون دادم و بدون مشکل این 320 رو گرفتم ولی خبر ندارم که این معیار تا 2 مگ که سرویسش اکو آفیس هست هم اعتبار داره یا نه!

مطلب بعدی اینکه اگر شما هدفت فقط دانلود کردنه سرویست باید دوتا مولفه داشته باشه
1-سرعت بالا
2-حجم بالا

شاتل الان داره سرویس 1 مگ و 2 مگ رو با محدودیت حجمی 5 گیگ و بدون دانلود رایگان شبانه میده 20 الی 25 هزار تومن! از اون به بعد هم هر گیگ 5 هزار تومن ازتون می گیره!

شما با سرویس 1 مگ و یا 2 مگ شاتل نمی تونید دانلود حجیمی داشته باشید! برای اینکه با این محدودیت حجمی اگر بخواهید هدفتون فقط دانلود کردن باشه قطعا به مشکل برمی خورید و باید خیلی هزینه کنید!

کسی که سرویس 1 م یا 2 مگ شاتل می گیره با توجه به این رایگان شبانه نداره باید اولویتش سریع دیدن سایتها و دانلود کم حجم باشه !

کسی که اولویتش دانلود حجیم هست باید بره سراغ سرویس آرت شاتل که سرعتش زیاد بالا نیست و البته قیمتش بالاست!

بنابراین اگر کسی که هدفش از اینترنت داشتن دانلودهای حجیمه به صرفه ترین کار (هم در وقت هم در هزینه) براش اینه که بره سراغ مخابرات

esfehanei
15-09-2010, 15:20
خیلی ممنون
ولی الان در حال حاضر اکو 2مگ ترافیک شبانه رایگان داره
من اگه مخابرات بهم به مشکلی ندارم
ولی تنها مشکل به نظرمن اینه که باید برای تمدید این همه راه برم پیششون امکان تمدید آنلاین نیست ولی برای شاتل چرا
شاتل رو میتونم آنلاین تمدید کنم

ziarratt
15-09-2010, 18:40
خیلی ممنون
ولی الان در حال حاضر اکو 2مگ ترافیک شبانه رایگان داره
من اگه مخابرات بهم به مشکلی ندارم
ولی تنها مشکل به نظرمن اینه که باید برای تمدید این همه راه برم پیششون امکان تمدید آنلاین نیست ولی برای شاتل چرا
شاتل رو میتونم آنلاین تمدید کنم
بله من الان زنگ زدم گفت تا آخر تابستون داریم ولی تضمینی نداد که آیا بعد از تابستون هم هست یا نه

مخابرات به شما یه شماره حساب میده که باید توی اون ماهیانه پول واریز کنید البته امکان پرداخت بصورت سه ماهه و شش ماهه و یکساله هم هست! شما اگر حساب اینترنتی داشته باشید مثلا بانک ملی می تونید با اون هم به شماره حساب پول واریز کنید

esfehanei
15-09-2010, 19:34
بله من الان زنگ زدم گفت تا آخر تابستون داریم ولی تضمینی نداد که آیا بعد از تابستون هم هست یا نه

مخابرات به شما یه شماره حساب میده که باید توی اون ماهیانه پول واریز کنید البته امکان پرداخت بصورت سه ماهه و شش ماهه و یکساله هم هست! شما اگر حساب اینترنتی داشته باشید مثلا بانک ملی می تونید با اون هم به شماره حساب پول واریز کنید

خوب من بابام بانک صادرات اره و میتونم از طریق اینترنت واریز کنم
ولی چه جور باید به اونا بگم که واریز کردم؟
اونوقت نمیگه پورت نداریم؟
چون متاسفانه من میخواستم از صبا بگیرم هی زنگ میزدم میگفت پورت نداریم شاتل هم همینطور بعد از یکسال زنگ زدن گفت داریم و رفتم از این شاتل گرفتم
راستی شما گفتی پشتیبانی نداره
خوب اگه من بخوام از این مخابرات بگیرم و موقع نصب مشکلی بوجود بیاد به کی باید بگم؟
همچنین من مودمم زاکسله گیر که نمیدن؟
ممنون میشم یه کمی کمک بدید
باتشکر

ziarratt
15-09-2010, 20:25
خوب من بابام بانک صادرات اره و میتونم از طریق اینترنت واریز کنم
ولی چه جور باید به اونا بگم که واریز کردم؟
اونوقت نمیگه پورت نداریم؟
چون متاسفانه من میخواستم از صبا بگیرم هی زنگ میزدم میگفت پورت نداریم شاتل هم همینطور بعد از یکسال زنگ زدن گفت داریم و رفتم از این شاتل گرفتم
راستی شما گفتی پشتیبانی نداره
خوب اگه من بخوام از این مخابرات بگیرم و موقع نصب مشکلی بوجود بیاد به کی باید بگم؟
همچنین من مودمم زاکسله گیر که نمیدن؟
ممنون میشم یه کمی کمک بدید
باتشکر

علی القاعده شما وقتی واریز می کنید سیستم خودش متوجه میشه و احتیاج به تماس نیست! ولی شماره تلفن 7188 هم پشتیبانی ADSL شرکت مخابرات قم هست و برای محکم کاری می تونید باهاشون تماس بگیرید

من رفتم مرکز عماریاسر مشکل پورت نداشتند با اینکه وقتی پرونده هاشون رو نگاه کردم دیدم خیلی ثبت نام کردند. مسئله پورت به مرکز مخابراتی شما مربوط میشه ، مخابرات به هر شرکتی مقدار معینی پورت میده خودش هم مقدار معینی پورت داره برای همین ممکنه در یه منطقه شاتل پورت داشته باشه صبا تموم کرده باشه و یا مخابرات داشته باشه بقیه تموم کرده باشند

پشتیبانی داره ، شماره تلفن 7188 هست جواب هم می دهند منتهی اینطوری که دوست من که کارمند مخابرات هست می گفت پشتیبانی اش ضعیفه! ضعیفه یعنی اگر یه مشکلی برای مودم شما و یا امثال اینها پیش بیاد انجام میشه منتهی شاید دیر تر . برای همین هست که شرکت مخابرات الان داره دنبال یه پیمانکار می گرده تا پشتیبانی رو بعهده بگیره. در کل شما اگر در نصب مودم و رفع اشکالات مودم و خط داخلی بتونید گلیم خودتون رو از آب بیرون بکشید در این مورد زیاد به مشکل بر نمی خورید

در مورد مودم هم مطلب خاصی به من نگفتند. اصولا شرکت ها برای اینکه پولی به جیب بزنند مسئله مودم رو مطرح می کنند ولی شرکت مخابرات چه اینترنت بده چه نده پول و منابع داره برای همین زیاد حریص نیست و به مودم و ملحقاتش گیر نمیده!

wichidika
15-09-2010, 21:16
ایول به مخابرات قم کاش مخابرات شهرهای دیگه هم یاد بگیره

ziarratt
15-09-2010, 22:52
ایول به مخابرات قم کاش مخابرات شهرهای دیگه هم یاد بگیره

البته اینها هم دیر شروع کردند

esfehanei
15-09-2010, 23:13
خوب شما خوت چه سرعتی رو گرفتی؟
چند روزه برات وصل کردن؟
اونوقت بازم یکی رومیفرستن خونه تا نصبکنه؟یا اینکه خودم باید این کارو بکنم؟
اونوقت سایت خاصی داره مثل شاتل که کنترل پنل داره منظورمه
من الان از شاتل تا چن ماه دیگه قرارداد دارم نمیشه قرارداد رو فسخ کنم برم مخابرات؟
آخه میترسم چند وقت دیگه برم مخابرات بگه پورت نداریم منم مجبورم همون شاتل رو ادامه بدم

ziarratt
15-09-2010, 23:37
خوب شما خوت چه سرعتی رو گرفتی؟
چند روزه برات وصل کردن؟
اونوقت بازم یکی رومیفرستن خونه تا نصبکنه؟یا اینکه خودم باید این کارو بکنم؟
اونوقت سایت خاصی داره مثل شاتل که کنترل پنل داره منظورمه
من الان از شاتل تا چن ماه دیگه قرارداد دارم نمیشه قرارداد رو فسخ کنم برم مخابرات؟
آخه میترسم چند وقت دیگه برم مخابرات بگه پورت نداریم منم مجبورم همون شاتل رو ادامه بدم

من 1 مگ سفارش دادم و فیشش رو گرفتم ولی هنوز خودش رو نگرفتم چون احتمالا یک مسافرت یک هفته ای برم برای همین دنبا تحویل گرفتنش نبودم
یکی رو می فرستند تا نصب کنه اما اگر خودتون نصب کنید راحت تر هستید و سریع تر سرویس دستتون میاد! نصبش هم کاری نداره حتی توی همین فروم در تایپیک اول آموزشش هست
بله پنل خاص داره که در اون میزان و زمان استفاده شده درج میشه گرچه حجم نامحدود هست
شما اول برید مرکز مخابراتی تون OK رو هم در مورد سرعت هم در مورد داشتن پورت ازشون بگیرید بعدا در مورد جمع کردن خط اقدام کنید
در مورد قراردادتون هم باید با شاتل تماس بگیرید

esfehanei
15-09-2010, 23:42
خوب پس یه کاریش میکنم
شما چی کردی بت 1 مگ دادن؟
بگو منم برم و ببینم به منم میدن
حودا چن روز طول میکشه؟

ziarratt
16-09-2010, 12:51
خوب پس یه کاریش میکنم
شما چی کردی بت 1 مگ دادن؟
بگو منم برم و ببینم به منم میدن
حودا چن روز طول میکشه؟

من از محل کار پدرم نامه گرفتم
حدودا یه هفته یا کمتر از یه هفته

mogtabaa
16-09-2010, 15:00
:20:سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
موفق
يا علي:31:

esfehanei
16-09-2010, 18:32
منم میرم حتما یه سوالاتی از شون میکنم
اگه دادن که هیچ وگرنه به زور باید با همین شاتل بسوزم و بسازم

ziarratt
18-09-2010, 13:34
من امروز رفتم آخرین کاراش رو هم انجام دادم ایشالله چند روز بعد اینترنت 1 مگ وصل میشه
اصلا سخت نمی گیرند نامه رو بردم پیش رئیس مخابرات منطقه یه نگاه به نامه می کنه یه نگاه به قیافت می کنه بعدش نامه رو پاراف کرد و گفت ایشالله چند روز دیگه وصله

esfehanei
18-09-2010, 13:48
من امروز رفتم آخرین کاراش رو هم انجام دادم ایشالله چند روز بعد اینترنت 1 مگ وصل میشه
اصلا سخت نمی گیرند نامه رو بردم پیش رئیس مخابرات منطقه یه نگاه به نامه می کنه یه نگاه به قیافت می کنه بعدش نامه رو پاراف کرد و گفت ایشالله چند روز دیگه وصله

خوب میپرسیدی به معلما هم میدن؟
شماره تلفنشونو داری بدی؟برام خصوصی بفرست
برای ثبت نام کجا باید برم؟
حتما اون مرکز عماریاسر باید برم؟

ziarratt
18-09-2010, 14:35
خوب میپرسیدی به معلما هم میدن؟
شماره تلفنشونو داری بدی؟برام خصوصی بفرست
برای ثبت نام کجا باید برم؟
حتما اون مرکز عماریاسر باید برم؟
شماره مستقیمش رو ندارم
همون شماره ء عمومی بود که دادم
برای ثبت نام باید به مرکز مخابراتی منطقهء خودتون مراجعه کنید
از ظواهر قضیه مشخص بود که کلا آدمای گیری نیست شما اگر نامه از طرف آموزش پرورش یا مدرسه و اینها هم بیاری قبول می کنند

esfehanei
18-09-2010, 17:15
آخه من یه جا توی نیازمندیها خوندم نوشته بود باید برید عمار یاسر فقط

esfehanei
18-09-2010, 17:24
راستی هر وقت وصل کردن بیا و اینجا بگو سرعتت رو
گفتن چند روز یگه آماده میشه؟

brilliant1
18-09-2010, 21:59
سلام
تشکر از اطلاع رسانی دوستان
من سرویس فعلیم تموم شه،دیگه شارژ نمی کنم و از مخابرات میخرم،فقط در صورتی که دوستان از ضعف اینترنت مخابرات بگن پشیمان میشم.

esfehanei
18-09-2010, 22:56
باید صبر کنی ببینینیم وضعش چه جوره خوبه بده

omid-p30
20-09-2010, 09:04
خیلی وسوسه کننده است. البته به شرط اینکه 256 که میدند سرعت دانلود واقعا همون 32 باشه.

کاش میشد از رانژه صبا در نیومد و این رو هم امتحان کرد.

atromusic
20-09-2010, 10:29
دوستانی که دارند یه تست سرعت بگیرند از SpeedTest بزارند اینجا ممنون می شیم.

ziarratt
21-09-2010, 22:38
من الان کرج هستم شنبه میام قم
2 روز پیش مخابرات بهم زنگ زد و گفت اینترنت تون وصله ، یوزر پسوورد رو هم بهم دادند رفتم توی سایت مخابرات قم کنترل پنلم رو هم چک کردم
جای پرداخت آنلاین هم داشت ولی فعال نشده بود شاید با اولین اتصالم فعال بشه ایشالله رسیدم قم اگر مشکلی نداشت در اولین فرصت هم توی دانلود منیجر هم توی سایت سپید تست آزمایشش می کنم و عکسش رو می ذارم
طبق این چیزی که مخابرات ادعا کردحداقل سرعت دانلود باید 120 کیلوبیت بر ثانیه باشه

esfehanei
21-09-2010, 22:47
حتما بزار
اگه پرداخت آنلاینم داشته باشه که عالی میشه

ziarratt
24-09-2010, 19:04
دوستان به محض اینکه برگشتم تستش کردم سرعتش خوبه
اینم اسکرین شات از سایت speedtest

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دانلود از سرور rapidshare با اکانت پرمیوم توسط دانلود منیجر

esfehanei
24-09-2010, 19:47
خوش به حالت
میگم یه تصویر از پنل سایتش هم بزار
خیلیخوش به حالت نامردا به من 1مگ نمیدن
خیلی ناراحتم کردن

ziarratt
24-09-2010, 20:26
خوش به حالت
میگم یه تصویر از پنل سایتش هم بزار
خیلیخوش به حالت نامردا به من 1مگ نمیدن
خیلی ناراحتم کردن

چرا دایه؟ کجا رفتی پیش کی رفتی ؟ چی گفتی؟
این صفحه اصلی پنل انگلیسی هست فارسی هم میشه

esfehanei
24-09-2010, 21:01
خیلی خوبه
میخواستم ببینم پرداخت آنلاین داره یانه
هی میگه مجوز یعنی تا میگم یه مگ فقط یه کلمه میگه مجوز همین
البته شاتل اینو میگه اینو نمیدونم
خداکنه زودتر تموم بشه برم مخابرات
فقط از شانس بد من موقعی که میخوام برم بگیرم میگه پورت نداریم
شانس ندارم دیگه

ziarratt
24-09-2010, 21:28
خیلی خوبه
میخواستم ببینم پرداخت آنلاین داره یانه
هی میگه مجوز یعنی تا میگم یه مگ فقط یه کلمه میگه مجوز همین
البته شاتل اینو میگه اینو نمیدونم
خداکنه زودتر تموم بشه برم مخابرات
فقط از شانس بد من موقعی که میخوام برم بگیرم میگه پورت نداریم
شانس ندارم دیگه

جلوشون تریپ عقب نشینی ور ندار منظورش از مجوز صرفا یه نامه از دانشگاه یا شرکت یا اداره هست که توش قید شده باشه به فلان شخص اینترنت پرسرعت بدید
بعد نامه رو می بری پیش رئیس مخابرات منطقه باید نگاهش کنه و امضا کنه

esfehanei
24-09-2010, 22:32
خوب من ندارم
من اصا دانشگاه نمیرم که بخوام نامه بگیرم
فقط میشه من از مشاور مدسمون نامه بگیرم؟

ziarratt
25-09-2010, 09:33
خوب من ندارم
من اصا دانشگاه نمیرم که بخوام نامه بگیرم
فقط میشه من از مشاور مدسمون نامه بگیرم؟
مدرسه رو نمی دونم قضیه اش چطوریه! ولی اگر از مدیر مدرسه تون بگیرید بهتره

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:31 AM ----------

خوبی مخابرات اینه که مثل شاتل و صبانت شبانه اش شیری نیست برای همین با سرعت اصلی دانلود می کنه
من دیشب فایل ها رو گذاشتم توی دانلود صبح 4 گیگ و نیم دانلود کرده بود

esfehanei
25-09-2010, 15:33
مخابرات اگه اینجوری باشه حرف نداره
عالیه
به زورم که شده از مدیر مدرسمون میگیرم

ziarratt
25-09-2010, 20:24
مخابرات اگه اینجوری باشه حرف نداره
عالیه
به زورم که شده از مدیر مدرسمون میگیرم

البته هنوز برای قضاوت زود هست ولی تا الان که خوب بوده

sus2
25-09-2010, 21:35
سلام

الان برای ثبت نام باید کجا بریم؟؟؟

ziarratt
25-09-2010, 21:58
سلام

الان برای ثبت نام باید کجا بریم؟؟؟

توی صفحه اول هم نوشته شده
باید برید به مرکز مخابراتی منطقه تون یا دفاتر خدمات مخابراتی

ziarratt
27-09-2010, 18:14
این حجم دانلودی هست که یه شب تا صبح توی 8 ساعت انجام میده! حجمی حدود سه گیگ و نیم رو دانلود می کنه

اگر شما شب تا صبح رو توی 10 ساعت می خوابید صبح که بلند بشید حدود 4.5 گیگ دانلود خواهید داشت :31:

esfehanei
27-09-2010, 18:52
خیلی عالیه
سرعت انلودش چقدره؟
من که خیلی خوشم اومده

ziarratt
27-09-2010, 19:10
خیلی عالیه
سرعت انلودش چقدره؟
من که خیلی خوشم اومده

روی 125 الی 135 هست و نوسان هم نداره پینگش هم خوشبختانه ثابته

قبلا به من گفته بودند اینترنت مخابرات یعنی نه چیزی بیشتر از قرارداد و نه چیزی کمتر! (یعنی نه مثل شاتل که 128 رو توی روز با سرعت دانلود 60 میده بیرون و نه مثل شبانه رایگان شاتل که بعضا سرعتش کمتر از 128 هم هست!)

من توی دانلود شب تا صبح برنامه ریکانکت رو فعال می کنم و می خوابم ولی بنظر میاد احتیاجی به این برنامه نیست و شب تا صبح dc نداره! چون اگر داشت توی جدول اتصال توی پنل مخابرات اتصال جدید ثبت می کرد
طبق محاسبه ای هم که کردم طی شب نوسان زیادی نداره و توی همون سرعت ثابت دانلود می کنه و الا حجم 3.5 گیگ توی هفت هشت ساعت بدست نمی اومد بعضی مواقع هم که شبها زودتر فایلها رو می ذارم توی دانلود و صبح ها دیرتر بلند می شم حجم 5 گیگ هم بدست میاد

esfehanei
27-09-2010, 19:13
من دوست دارم بیام مخابرات
ببینم پارتی چیزی نداری؟:31:
اگه قبول کنن 1مگ بدن حتما میگیرم
راستی تنظیمات چی داره؟
یعنی روی مودم باید چی تنظیم کنی؟

ziarratt
27-09-2010, 19:18
اگر کسی پول 2 مگ رو داشته باشه (که ما نداریم) خیلی خوشبحالش میشه!
2 مگ مخابرات یعنی با یه خوابیدن و بلند شدن شما 8 الی 9 گیگ دانلود خواهید داشت! (که این قضیه برای ما که 1 مگ داریم 4 گیگ هست) این حجم دانلود شبانه (فارغ از اتصالی کاربر طی روز هم به اینترنت داره) واقعا برطرف کننده نیازهای یک کاربر اینترنتی از نوع پرکار هست!

8 گیگابایت یعنی دانلود کردن اونم در زمانی که علی القاعده شما بخاطر خواب کاری با اینترنت ندارید! یعنی یک بازی 2 DVD و یا یک فصل از سریال و یا 14 فیلم DVDRIP و این عالیه!

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

من دوست دارم بیام مخابرات
ببینم پارتی چیزی نداری؟:31:
اگه قبول کنن 1مگ بدن حتما میگیرم
راستی تنظیمات چی داره؟
یعنی روی مودم باید چی تنظیم کنی؟

پارتی به اون صورت نمی خواد با نامه معتبر حله
تنظیماتی هم نداره نه روی مودم نه وارد کردن DNS و... وقتی از مسافرت اومدم خونه فقط یوزر پسوورد شاتل رو پاک کردن و یوزر پسوورد مخابرات رو وارد کردم و وصل شدم!

esfehanei
27-09-2010, 19:23
پارتی نمیخواد؟
خوب من بازم میگم
نامه از کجا بیارم؟:19:
اصلا خودممیشینم از طرف دانشگاه قم یه نامه مینویسم ومهر اونا رو اسکن میکنم و وارد میکنم:31::8:
خوبکار دیگه ای نمیشه انجم داد

behnam-k
27-09-2010, 23:23
وجدانا دم مخابرات قم گرم هم قیمتها خوبه هم اینکه 256 رو راحت میدن (اینطور که معلومه 1 مگ و 2 مگ هم میدن)
من تو کرمانشاه موندم تو کف تا سرویس های ADSL برقرار بشه
وصل شه - سریعا از مخابرات میگیرم

hosseinboss
28-09-2010, 18:20
دو تا مطلب برای ثبت نام وجود داره
اول این که بین مراکز مخابراتی فقط مرکز عمار یاسر(واقع در بلوار سمیه) کار واگذاری رو انجام میده
و دوم این که اخیرا سرعت 256 هم نیاز به مدرک معتبر شده(حالا باید دید دفاتر خدمات ارتباطی هم به این شکل شده یا نه)
و یه درخواست
کسی میتونه یه فایلی یا عکسی از یه مدرک معتبر بگذاره تا ما هم حال کنیم؟

esfehanei
28-09-2010, 18:24
اول این که بین مراکز مخابراتی فقط مرکز عمار یاسر(واقع در بلوار سمیه) کار واگذاری رو انجام میده
و دوم این که اخیرا سرعت 256 هم نیاز به مدرک معتبر شده(حالا باید دید دفاتر خدمات ارتباطی هم به این شکل شده یا نه)
و یه درخواست

یعنی برای ثبت نام توی هر منطقه ای باید بریم عماریاسر؟
یعنی باید با همون 128 بسوزیم و بسازیم؟
من 1مگ میخوام:19:
آره یکی بزاره
میشینیم درست میکنیمش میبریم 1مگ میگیریم

ziarratt
28-09-2010, 19:38
توی نامهء من نوشته بود :
از طرف سازمان "فلان" به رئیس مرکز مخابراتی عمار یاسر
لطفا دستور فرمایید مراتب لازم جهت اعطای اینترنت پرسرعت به جناب آقای (....) جهت انجام امور پژوهشیه سازمان "فلان" را مبذول دارند!

البته نامه با مهر و امضا و شماره برگه بود

esfehanei
28-09-2010, 21:08
خوب از روش اسکن بگیر من اسمو عوض میکنم میبرم میگیرم
البته قبلش از این مدیر مدرسمون میگیرم

ziarratt
28-09-2010, 23:46
خوب از روش اسکن بگیر من اسمو عوض میکنم میبرم میگیرم
البته قبلش از این مدیر مدرسمون میگیرم
الان اون نامه دست مخابرات و لای پرونده ام هست :31:

madopak
29-09-2010, 23:08
سه ماه 2mg ,1mg مخابرات چنده؟
یا فقط ماهیانه میدن؟
من خودم شاتل دارم درخواست نامه از دانشگاه دادم که ببرم شرکت تا 2mg بگیرم.البته قیمتاش یه کم فرق میکنه.شاتل 3ماهشو 53000 میده.اگرکسی سرعت و کیفیت 2mg مخابرات رو میدونه راهنمایی کنه لطفا تا راحت تصمیم بگیرم.

ziarratt
30-09-2010, 12:44
سرعت دانلود 2 مگ مخابرات 250 هست حجمش هم نامحدود هست و در تمام ساعت روز سرعت ثابت داره و مثل شاتل شبانه اش شیری نیست قیمتش ماهانه 78 هزار تومن هست اگر هم سه ماهه می خواهید همین رقم رو ضرب در 3 بکنید!

7777
01-10-2010, 20:28
جلوشون تریپ عقب نشینی ور ندار منظورش از مجوز صرفا یه نامه از دانشگاه یا شرکت یا اداره هست که توش قید شده باشه به فلان شخص اینترنت پرسرعت بدید
بعد نامه رو می بری پیش رئیس مخابرات منطقه باید نگاهش کنه و امضا کنه

توی نامهء من نوشته بود :
از طرف سازمان "فلان" به رئیس مرکز مخابراتی عمار یاسر
لطفا دستور فرمایید مراتب لازم جهت اعطای اینترنت پرسرعت به جناب آقای (....) جهت انجام امور پژوهشیه سازمان "فلان" را مبذول دارند!

البته نامه با مهر و امضا و شماره برگه بود

پس فقط کافی است بنویسند که اینترنت پرسرعت این دانشجو احتیاج دارد و دیگر نیازی نیست که بنویسند که اینترنت یک مگابیت بدهید یعنی میزان سرعت در نامه لازم نیست قید شود؟ چون برای نامه دانشجویی ، فکر می کنم دشوار است که نامه ای از دانشگاه گرفت که سرعت یک مگابیت را هم دانشگاه در نامه قید کند.

و یه درخواست

آقا این مسأله تأیید می شه یا نه ؟ سرعت 256 هم نامه می خواهد ؟

ziarratt
01-10-2010, 23:20
پس فقط کافی است بنویسند که اینترنت پرسرعت این دانشجو احتیاج دارد و دیگر نیازی نیست که بنویسند که اینترنت یک مگابیت بدهید یعنی میزان سرعت در نامه لازم نیست قید شود؟ چون برای نامه دانشجویی ، فکر می کنم دشوار است که نامه ای از دانشگاه گرفت که سرعت یک مگابیت را هم دانشگاه در نامه قید کند.

نه احتیاجی نیست نوع سرویس مشخص بشه فقط نامه ای باشه که بتونید باهاش اون محدودیت بالاتر از 256 رو رفع کنید کافیه

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

توی این یک هفته ای که دارم بصورت مستمر باهاش کار می کنم تا حالا قطعی مشهود نداشته! فقط بعضی مواقع که سند و رسیوش ضعیف میشه دیسکانکت و ریکانکت می کنم که درست میشه.البته اگر اینکار رو هم نکنم بعد از مدتی درست میشه. بصورت متوسط شب از ساعت 12 تا صبح ساعت 9 حدود 4 گیگ دانلود داره
اینم تست همین الان هست

7777
02-10-2010, 05:58
من الان خودم فعلا شاتل هستم سرویس Art ، گرچه امروز رفتم برای ثبت نام مخابرات. شاتل بعد از اینکه سرویس آرتش رو نامحدود کرد سرعت رو به همون حالت ذکر شده در قرار داد برگردوند! یعنی اگر آرت 256 داشت سرعت دانلودش شده 25 هر کی مثل من 320 داره سرعت دانلودش 39 هست .
من وقتی توی شاتل ثبت نام کردم برای 256 به بالا معیارشون این بود که باید کارت تحصیلی بهشون نشون بدی و من نشون دادم و بدون مشکل این 320 رو گرفتم ولی خبر ندارم که این معیار تا 2 مگ که سرویسش اکو آفیس هست هم اعتبار داره یا نه!

مطلب بعدی اینکه اگر شما هدفت فقط دانلود کردنه سرویست باید دوتا مولفه داشته باشه
1-سرعت بالا
2-حجم بالا

شاتل الان داره سرویس 1 مگ و 2 مگ رو با محدودیت حجمی 5 گیگ و بدون دانلود رایگان شبانه میده 20 الی 25 هزار تومن! از اون به بعد هم هر گیگ 5 هزار تومن ازتون می گیره!

شما با سرویس 1 مگ و یا 2 مگ شاتل نمی تونید دانلود حجیمی داشته باشید! برای اینکه با این محدودیت حجمی اگر بخواهید هدفتون فقط دانلود کردن باشه قطعا به مشکل برمی خورید و باید خیلی هزینه کنید!

کسی که سرویس 1 م یا 2 مگ شاتل می گیره با توجه به این رایگان شبانه نداره باید اولویتش سریع دیدن سایتها و دانلود کم حجم باشه !

کسی که اولویتش دانلود حجیم هست باید بره سراغ سرویس آرت شاتل که سرعتش زیاد بالا نیست و البته قیمتش بالاست!

بنابراین اگر کسی که هدفش از اینترنت داشتن دانلودهای حجیمه به صرفه ترین کار (هم در وقت هم در هزینه) براش اینه که بره سراغ مخابرات

توی صفحه اول هم نوشته شده
باید برید به مرکز مخابراتی منطقه تون یا دفاتر خدمات مخابراتی

نه احتیاجی نیست نوع سرویس مشخص بشه فقط نامه ای باشه که بتونید باهاش اون محدودیت بالاتر از 256 رو رفع کنید کافیه

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

توی این یک هفته ای که دارم بصورت مستمر باهاش کار می کنم تا حالا قطعی مشهود نداشته! فقط بعضی مواقع که سند و رسیوش ضعیف میشه دیسکانکت و ریکانکت می کنم که درست میشه.البته اگر اینکار رو هم نکنم بعد از مدتی درست میشه. بصورت متوسط شب از ساعت 12 تا صبح ساعت 9 حدود 4 گیگ دانلود داره
اینم تست همین الان هست

خوب این نامه متن اش چگونه باشد؟ فقط بنویسند این دانشجو در حال نوشتن پایان نامه است کافی است؟ یا باید بنویسند این دانشجو را برای دریافت اینترنت پرسرعت معرفی می کنیم؟ یعنی می توان به ذکر اسم و مشخصات خودمان و در حال پایان نامه نوشتن اکتفا کنیم یا باید حتماً کلمه اینترنت در متن نامه ذکر شود؟

ziarratt
02-10-2010, 11:55
خوب این نامه متن اش چگونه باشد؟ فقط بنویسند این دانشجو در حال نوشتن پایان نامه است کافی است؟ یا باید بنویسند این دانشجو را برای دریافت اینترنت پرسرعت معرفی می کنیم؟ یعنی می توان به ذکر اسم و مشخصات خودمان و در حال پایان نامه نوشتن اکتفا کنیم یا باید حتماً کلمه اینترنت در متن نامه ذکر شود؟

باید مخاطب نامه مخابرات باشه و در نامه نوشته درخواست اینترنت پرسرعت قید شده باشه
نامه هایی که مضمونش عامه یعنی نوشته شده که شما در حال نوشتن پایان نامه هستند یا دارید کار پژوهشی می کنید کافی نیست

ziarratt
02-10-2010, 12:01
امور حدود نیم ساعت سرعت دانلود کمی کند شده بود و اومده بود روی 80 الی 90 اما سرعت سایت دیدن مثل قبل بود
البته الان درست شده و داره با 130 دانلود می کنه

ziarratt
04-10-2010, 23:37
با امروز حدود دو هفته میشه که اینترنت مخابرات دارم. فعلا که ازش راضی هستم و مشکلی باهاش نداشتم تا حالا هم فقط یکبار به پشتیبانی زنگ زدم که فورا مسئله رو حل کردند

سرویس اینترنتم نوسانش پایینه ولی امروز اصلا نوسان نداشت شاید بخاطر تعطیلی بوده

omid-p30
05-10-2010, 18:10
کسی 128 گرفته ببینه سرعت لود صفحاتش چطوره ؟ حالا دانلود چون محدودیت نداره مهم نیست.

ولی برا ما که به سرعت بالای روزانه صبا نت عادت کردیم میخوام ببینم با این 128 واقعی سرعت لود صفحات اذیت کننده هست یا نیست ؟

ضمنا چطور پست اول نوشته 256 هم برا کاربر خانگی میدند ؟ قبلا بوده یا الان هم هست ؟
اگر 256 بدند من شک نمیکنم و سریعا میگیرم، اما 128 رو میترسم خیلی سرعت پایین باشه.

daneshjooyan
05-10-2010, 18:57
سلام به بروبچ قم
يه سوال فني
من مي خوام به زودي از مخابرات adsl‌بگيرم تا امروز با صبا بودم ولي نامردا چند ساله قيمتاشون رو پايين نياوردن !!!
مي خواستم بدونم اين كه مي گن حجم دانلود نامحدوده درسته يا نه؟؟؟ مثلا من مي خوام يه 128 كيلو يك ماهه بگيرم 10000 تومان با حجم دانلود 4 گيگ .... من تو سرويسايي كه نوشته بودن چيزي به عنوان حجم دانلود نامحدود نديدم همشون حجم مشخصي داشتند.
لطفا يكي راهنمايي كنه كه قضيه چيه و دانلود نامحدود داره يعني با همين 10 هزارتومن ماهيانه مي تونم هرچه قدر بخوام دانلود كنم يا نه؟؟؟ و آيا دانلود مجاني هم در شب داره يا نه؟؟؟
تشكر از همتون

hosseinboss
05-10-2010, 19:33
يه سوال از جناب Ziarrat:
منطقه اي كه ازش سرويس كرفتيد كجاست و فاصلتون با مخابرات جقدر هست
در جواب جناب omid-p30:
قبلا 256 رو مي دادن ولي هفته قبل كه رفتم عمارياسر توي تعرفه هاشون با خودكار 256 رو كرده بودند 128(خيلي به آدم زوره كه بخاطر فقط 3 تومن نصف سرعت بدن)

omid-p30
05-10-2010, 19:40
مرسی بعد 128 الان چنده ؟ همون ده تومن ؟ تو این لینک پس اینا چیه نوشته ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sei_pm
05-10-2010, 19:55
مرسی بعد 128 الان چنده ؟ همون ده تومن ؟ تو این لینک پس اینا چیه نوشته ؟

دقیقا تعرفه ها درست هست به جز هزینه سرویس 2 مگ . هزینه خالص به شکل زیر می باشد که سایت مخابرات استان قم 3 درصد مالیات و عوارض رو روی آنها لحاظ کرده که داخل سایت زیر نوشته نشده ولی روی قبض لحاظ میشه:

daneshjooyan
05-10-2010, 20:14
آقايون اساتيد مرحمت كنن به پست 61 رو هرچه زودتر جواب بدن چون فردا مي خوام برم اشتراكشو بخرم .... ممنون مي شم.

ziarratt
05-10-2010, 20:51
عرض کنم به خدمتتون که:
1-سرویس مخابرات نامحدود حجمی هست یعنی اینکه شما مثلا اگر یک سرویس یک ماهه بگیرید صبح تا شب هم باهاش دانلود کنید پهنای باندتون تموم نمیشه و در سرویس های نامحدود صرفا زمان مطرحه یعنی به شما مثلا دوره یک ماهه یا دو ماهه می دهند و هر چقدر می خواهید می تونید دانلود و استفاده کنید.
2-من از مرکز عماریاسر سرویسم رو گرفتم و فاصله خونه مون تا مرکز حدود 1.5 کیلومتر هست
3-مبلغی که در سایت TCT نوشته شده منهای مالیات و عوارض هست برای مثال در سایت نوشته شده که 1 مگ ماهیانه 38 هزار تومان هست ولی من 39 هزار تومان میدم! البته این مالیات عوارض همونطور که دیدید زیاد تاثیری روی قیمت نداره
4-بعضی از دوستان که رفتند دیدند که محدودیت سرویسهای خانگی رو از 256 به 128 تغییر دادند راستش من از این قضیه اطلاعی ندارم چون از وقتی سرویسم رو گرفتم دیگه گذرم به مخابرات نیافتاده

ziarratt
05-10-2010, 20:59
ضمنا اینرو هم بگم که پشتیبانی تلفنی مخابرات مثل پشتیبانی تلفنی شاتل 24 ساعته نیست نیست
یعنی مخابراتی ها شبها نیستند!
در جوابگویی هم مثل سایر شرکتها هستند یعنی اگر قابل حل باشه حلش می کنند اگر مشکلی توی مرکز باشه بهتون می گن و اگر نباشه و شما بر هر نوعی مشکل دیگه ای داشته باشید می پیچونند!

omid-p30
05-10-2010, 21:44
شرمنده من درست متوجه نشدم.
پس یعنی در اصل در قبضی که برای 128 میاد باید ماهی ده تومن باید پرداخت بشه یا 17 تومن بالاخره ؟

sei_pm
05-10-2010, 22:35
شرمنده من درست متوجه نشدم.
پس یعنی در اصل در قبضی که برای 128 میاد باید ماهی ده تومن باید پرداخت بشه یا 17 تومن بالاخره ؟

قبض شما هر دو ماه یکبار میاد پس 20434 تومن باید پرداخت کنید توی یک دوره .
احتمالا شما از فایرفاکی استفاده میکنید و اعداد بعد از ممیز رو اشتباه میبینید. قیمت 128 هر ماه 102/176 ریال زده شده که شما 176/102 میبینید.

ziarratt
06-10-2010, 08:52
قبض شما هر دو ماه یکبار میاد پس 20434 تومن باید پرداخت کنید توی یک دوره .
احتمالا شما از فایرفاکی استفاده میکنید و اعداد بعد از ممیز رو اشتباه میبینید. قیمت 128 هر ماه 102/176 ریال زده شده که شما 176/102 میبینید.

البته برای ما روی قبض نمیاد من ماهانه واریز می کنم. قراره شارژ اینترنتی هم بزودی راه اندازی بشه

---------- Post added at 08:52 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

سرعت اینترنت دیشب خیلی روون بود نزدیک 4 گیگ دانلود شبانه داشتم. اینم تست امروز صبح:

sei_pm
06-10-2010, 13:52
البته برای ما روی قبض نمیاد من ماهانه واریز می کنم. قراره شارژ اینترنتی هم بزودی راه اندازی بشه

سرعت اینترنت دیشب خیلی روون بود نزدیک 4 گیگ دانلود شبانه داشتم. اینم تست امروز صبح:

حساب به نام مخابرات هست؟

ziarratt
06-10-2010, 15:23
حساب به نام مخابرات هست؟

بله شماره حساب بانک ملی بنام مخابرات هست

esfehanei
06-10-2010, 15:53
من دوست داشتم یه مگ یا 512 از این مخابرات بگیرم
ولی گویا باید صبر کنم تا خیر سرم دانشگاه برم
واقعا آدم اعصابش خوردمیشه
سرعت بالا نمیدن خدا ازشون نگذره
تو کره سرعت 30مگ میدن
اینجا برای یه مگ سرعت باید خودمونو به زمین و زمان بزنیم
من زنگ میزنم بشون میگم درسته که دبیرستانم ولی دارم یه فورمول جدید فیزیکی میسازم:31:و برای اینکار باید با استادای دانشگاه آکسفورد و... چت کنم:31:شاید دلشون به رحم اومد و به خاطر پیشرفت مملکت و تحولی در علم فیزیک قبول کردن که بدن
اگه قبول نکردن که دیگه هیچ چی
باید با همین شاتل بسوزم و بسازم

hosseinboss
06-10-2010, 16:26
واقعا آدم اعصابش خوردمیشه
سرعت بالا نمیدن خدا ازشون نگذره
تو کره سرعت 30مگ میدن
اینجا برای یه مگ سرعت باید خودمونو به زمین و زمان بزنیم
من زنگ میزنم بشون میگم درسته که دبیرستانم ولی دارم یه فورمول جدید فیزیکی میسازم:31:و برای اینکار باید با استادای دانشگاه آکسفورد و... چت کنم:31:شاید دلشون به رحم اومد و به خاطر پیشرفت مملکت و تحولی در علم فیزیک قبول کردن که بدن
اگه قبول نکردن که دیگه هیچ چی
باید با همین شاتل بسوزم و بسازم
شما احتیاجی نیست زیاد صبر کنی چون وزیر ارتباتاط وعده داده(که البته وعده سرخرمن)که بعد از تصویب مجلس کابران خانگی میتونن تا سقف 512 از اینترنت استفاده کنن
زمانش هم معلوم نیست شاید تا 40-50 روز دیگه چون مجلس باید تصویب کنه

sei_pm
06-10-2010, 16:28

شما اگر در آشنایان یا دوستان هم دانشجو داشته باشید شاید قبول کنند یا اگر بتونید نامه از یکی از شرکتهای کامپیتوری تو شهرتون ببری که اگر بهشون یک پولی بدی واست نامه رو شاید بزنند.

ziarratt
06-10-2010, 18:02
شما احتیاجی نیست زیاد صبر کنی چون وزیر ارتباتاط وعده داده(که البته وعده سرخرمن)که بعد از تصویب مجلس کابران خانگی میتونن تا سقف 512 از اینترنت استفاده کنن

تا اون موقع ایشون پایان نامه اش رو هم نوشته!
حدود 2 سال پیش بود که قضیه 20% ارزون کردن اینترنت مطرح شد یک سال پیش هم تصویب شد حدود 3 ماه پیش ابلاغ شد! یک ماه پیش اجرا شد ولی هنوز ما چیزی ندیدیم!
کلا الفاظی مثل تصویب و ابلاغ و اجرا توی ایران یه معانی دیگه ای دارند :31:

esfehanei
06-10-2010, 23:23

البته صد درصدی نیست
من نمیدونم آخه چه فرقی براشون داره؟
چرا سرعت پایین میدن آخه؟
خوب اینجا سرعت 30 مگ نارن وگرنه میگفتن باید حتما دکترا داشته باشی تا بت بدیم تازه اونم ماهی 100ملیون
البته اون 40-50 روز رو به نظرم اشتباه نوشتن
اون 40-50ساله
اون موقع هم معلوم نیست من زنده هستم یا نه

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

تا اون موقع ایشون پایان نامه اش رو هم نوشته!
حدود 2 سال پیش بود که قضیه 20% ارزون کردن اینترنت مطرح شد یک سال پیش هم تصویب شد حدود 3 ماه پیش ابلاغ شد! یک ماه پیش اجرا شد ولی هنوز ما چیزی ندیدیم!
کلا الفاظی مثل تصویب و ابلاغ و اجرا توی ایران یه معانی دیگه ای دارند :31:

آره دیگه
تا اون موقع پایا نامه و.... تموم شده رفته
اون 20درصد که هیچ حتی یک درصدم کاهش پیدا نمیکنه
اون فقط برای قشنگیه که بگن ما یه کم به فکر هستیم وگرنه اصلا هیچ نظارتی ندارن

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

شما اگر در آشنایان یا دوستان هم دانشجو داشته باشید شاید قبول کنند یا اگر بتونید نامه از یکی از شرکتهای کامپیتوری تو شهرتون ببری که اگر بهشون یک پولی بدی واست نامه رو شاید بزنند.

والا آشنا که دارم
ولی تهرانه
کارت اونو قبول میکنن؟
اون پشتیبانی مالی شاتل میگفت فقط به خبرنگارا و هیئت علمی سرعت بالا میدیم
منم میخواستم بگم پس این همه که سرعت بالا دارن همه خبرنگارن؟:27:
چقدر خبرنگار زیاد شده تو ایران:31:
شرکت های کامپیوتری؟
منظورت چیه؟
یعنی فروشگاه های سخت افزار؟
یا چیز دیگه؟
من تو قم شرکت کامپیوتری نمیشناسم چون قم خیلی شهر پیشرفته و بزرگیه:27:

khaniyan
08-10-2010, 00:51
من دیروز زنگ زدم گفتند بالای 128 نامه میخواهد
سرعت هم بین 12 الی16 طبق گفته خودشان می باشد یعنی دو برار دیال اپ

esfehanei
08-10-2010, 07:30
پس یعنی با همین شاتل بسوزم و بسازم؟

khaniyan
08-10-2010, 09:58
پس یعنی با همین شاتل بسوزم و بسازم؟

من میخوام از صبا بیام شاتل مگه شاتل چه عیبی داره
مخصوصا دانلود شبانه

esfehanei
08-10-2010, 15:41
اولا محدودیت حجمی داره و ترافیک اضافه هر گیگ 5تومنه
دوما اگه شبا بعد از مدتی زیاد دانلود کنی سرعتتو کم میکنه
مثلا شما میری 2مگ میگیری باید حدود 200تا سرعت داشته باشی به مدت 6ماه مثلا تمدید میکنی
در این مدت هر شب میزاری تو دانلود بعد از مدتی که مقدار حجم دانلودت رفت بالا (فک کنم 40 گیگ بود)سرعتت رو میارن رو 128 در صورتی که شما پول 2مگ رو دادید
همچنین به زور 128به بالا مین
128هم که بدن اول رو 512میبندن بعد هی کم و زیاد میکنن و اذیتت میکنن وقتی بشون میگی چرا میگه باید رو 128 باشه ما بت 512 دادیم پس ساکت شو
این مشکلاتشه متاسفانه

yade
09-10-2010, 07:54
بچه های که از مخابرات سرویس میگیرن می تواند به v.p.n کانکت کنند من که برای مشهد وتهران رو امتحان کردم نمیشد

ziarratt
09-10-2010, 13:06
بچه های که از مخابرات سرویس میگیرن می تواند به v.p.n کانکت کنند من که برای مشهد وتهران رو امتحان کردم نمیشد

با اون هم کانکت میشه و مشکلی نداره

kalahan1
09-10-2010, 18:29
ziarrat گرامي احتمالا تا چند روز ديگه من بتونم از دانشگاه نامه بگيرم براي سرعت 512 منتها مي خواستم بدونم حالا كه تو فيلم و.. دانلود ميكني آيا محدوديت دانلود از طرف rapidshare نداري چون ميگن ساعتي بيشتر از 100 مگ نميشه ازش دان كرد مگه اكانت پرميوم داشته باشي درسته ؟ يعني ميتوني الان يك فيلم 700 رو بدون محدوديت زماني دانلود كني مثلا 3 ساعته مرسي اگه راهنمائي كني چون من تا حالا از اينترنت فيلم دان نكردم.

ziarratt
09-10-2010, 20:10
ziarrat گرامي احتمالا تا چند روز ديگه من بتونم از دانشگاه نامه بگيرم براي سرعت 512 منتها مي خواستم بدونم حالا كه تو فيلم و.. دانلود ميكني آيا محدوديت دانلود از طرف rapidshare نداري چون ميگن ساعتي بيشتر از 100 مگ نميشه ازش دان كرد مگه اكانت پرميوم داشته باشي درسته ؟ يعني ميتوني الان يك فيلم 700 رو بدون محدوديت زماني دانلود كني مثلا 3 ساعته مرسي اگه راهنمائي كني چون من تا حالا از اينترنت فيلم دان نكردم.

راستش من اکانت پرمیوم دارم و یوزر پسوورد رو هم داخل IDM ثبت کردم و مستقیم دانلود می کنم. نمی دونم رپیدشیر برای غیرپرمیوم محدودیت داره یا نه

با توجه به اینکه شما می خواهید 512 نامحدود بگیرید من به شما پیشنهاد می کنم یه اکانت رپیدشیر برای خودتون دست و پا کنید اگر اشتباه نکنم ماهی 10 هزار تومان هست. برای اینکه کمتر هزینه کنید می تونید با یکی از رفقاتون هم شریک بشید (حتی سه نفری هم میشه ) و قیمت رو بین خودتون تقسیم کنید و هر چند نفر با یوزر پرمیوم دانلود داشته باشید.رپیدشیر فعلا محدودیتی برای استفاده دو یا سه نفر بصورت مجزا از اکانت پرمیوم واحد نداره

با 512 نامحدود شما می تونید توی 8 یا 9 ساعت (یعنی شب تا صبح و موقع خواب) نزدیک 2 گیگ دانلود داشته باشید (یعنی سه تا فیلم DVDrip و یا چهارتا تا فیلم 500 مگی و همچنین تعداد زیادی از برنامه های رایانه ای ) پس بهتره با یه اکانت رپیدشیر وسعت انتخاب خودتون برای دانلود رو افزایش بدید

الان همه فیلم ها از جدیدترین تا قدیمی ترین و تقریبا اکثر بازی های رایانه ای و App ها روی سرور رپیدشیر وجود داره با یه اکانت رپیدشیر و با یه اینترنت نامحدود می تونید خودتون رو از مراجعه به مغازه های سی دی فروشی بی نیاز کنید!! و حتی از برنامه ها یا بازی هایی که توی مغازه ها کم یابه استفاده کنید

esfehanei
09-10-2010, 20:15
دقیقا درست میگن
منم داشتم اکانت رپیدشیر ولی چن وقته که تعداد رپیز هاشو زیاد کرده منم رپیدندارم تا تمدید کنم
اینترنتم که متاسفانه باید با همین شاتل:2:بسوزم و بسازم البته الان وضعش بد نیست ولی اگه مخابرات میداد بهتر بود
جناب ziarratبرو کیف کن
خوش به حالت قدر این سرعتو با نامحدود بودن رو بدون

ziarratt
09-10-2010, 20:23
دقیقا درست میگن
منم داشتم اکانت رپیدشیر ولی چن وقته که تعداد رپیز هاشو زیاد کرده منم رپیدندارم تا تمدید کنم
اینترنتم که متاسفانه باید با همین شاتل:2:بسوزم و بسازم البته الان وضعش بد نیست ولی اگه مخابرات میداد بهتر بود
جناب ziarratبرو کیف کن

شاید این سوختن و ساختن زیاد طول نکشه چندسالی هست که اینترنت توی ایران بصورت خزنده داره بهتر میشه سریع نیست اما خب از هیچی بهتره! بنابراین تا یه مدت دیگه شما می تونید سرویسی بهتر از سرویس الان تون بگیرید

البته
با توجه به اینکه توی مملکت ما خیلی چیزا یهویی! جهش پیدا می کنه بعید نیست که این اینترنت هم یهویی! جهش داشته باشه و توی همین دو سه ساله سرویس های چند ده! مگابیتی برای خونه ها بیاد

khaniyan
09-10-2010, 21:51
دقیقا درست میگن
جناب ziarratبرو کیف کن

اقا مخابرات 1کیلو بایت از سرعت اسمی بیشتر نمیده که کمتر هم میده
تازه یکی از بچه ها که داشت وقتی با پشتیبانی تماس گرفته بود بهش گفته بود چقدر فیلم دانلود میکنی یعنی که ...

Kianoosh
09-10-2010, 22:23
برادرا چه طوریه به شما سرعت بالاتر میدن ولی حجمیه؟

ziarratt
09-10-2010, 22:44
اقا مخابرات 1کیلو بایت از سرعت اسمی بیشتر نمیده که کمتر هم میده
تازه یکی از بچه ها که داشت وقتی با پشتیبانی تماس گرفته بود بهش گفته بود چقدر فیلم دانلود میکنی یعنی که ...

مانیتورینگ و رصد هیستوری کاربران اصلا ربطی به شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت چه شاتل چه مخابرات و چه شرکتهای دیگه نداره!
مانیتورینگ کاربر و رصد به این صورته که مثلا مقام قضایی یا امنیتی به دیتای مرکزی مخابرات اطلاع میده (نه به قسمت ارائه دهنده یا اپراتور اینترنت پرسرعت ) و میگه که اطلاعات فلان کاربر رو منتقل کنند به هاست مرکز قضایی یا امنیتی! که در این صورت حتی اون کارمند مخابراتی که اطلاعات رو منتقل می کنه هم نمی دونه اطلاعات فلان کاربر چیه! و اطلاعات توی اون مرکز قضایی و امنیتی مانیتورینگ میشه

این تصور که بعضی ها توی شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت چه مخابرات و چه شرکتهای دیگه نشستند و هر موقع حوصله شون سر رفت با یه کلیک تا فیها خالدون اطلاعات کاربران رو در میارند شایعه ای بیش نیست! یک کارمند اونم کارمند جزء و رده پایین نه چنین اختیار و قدرتی رو داره و نه چنین قدرتی رو بهش می دهند! چون چنین چیزی خودش یه مشکل امنیتی (قرار گرفتن اطلاعات زیاد در دست افراد جزء و رده پایین) محسوب میشه

اون دوستتون هم اگر راست گفته باشه احتمالا حجم زیادی رو در مدت نه چندان زیادی دانلود کرده بوده که علی القاعده این با دانلود فیلم پیش میاد و اپراتور هم برای همین گفته چقدر فیلم دانلود می کنی!!!

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

برادرا چه طوریه به شما سرعت بالاتر میدن ولی حجمیه؟

حجمی نیست نامحدوده!
اینجا اگر از دانشگاه یا شرکت یا کلا یه صنفی نامه بیارید اینترنت سرعت بالای نامحدود میده

Kianoosh
09-10-2010, 22:49
حجمی نیست نامحدوده!
اینجا اگر از دانشگاه یا شرکت یا کلا یه صنفی نامه بیارید اینترنت سرعت بالای نامحدود میده

اخه دیده بودم مخابرات اصفهان 1 مگ میده اما حجمی مرسی

hosseinboss
09-10-2010, 23:05
دوستان با ((بروانه كسب مغازه)) هم ميشه بالاتر از 128 براي خونه درخواست كرد؟(به اين دليل كه زنك زدم صبا كفتن ميشه)

ziarratt
09-10-2010, 23:10
اخه دیده بودم مخابرات اصفهان 1 مگ میده اما حجمی مرسی
شهر با شهر فرق می کنه قم هم تا همین سه ماه پیش حجمی می دادند تازه اونم فقط توی 12 مرکز مخابراتی نامحدود کردند . احتمالا مخابرات اصفهان هم بزودی نامحدود کنه چون بنا بر نامحدود شدن سرویس های مخابراته

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

دوستان با ((بروانه كسب مغازه)) هم ميشه بالاتر از 128 براي خونه درخواست كرد؟(به اين دليل كه زنك زدم صبا كفتن ميشه)

باید زنگ بزنید شماره تلفن 7188 و ازشون بپرسید توی اونجا نوشته بودند نامهء معتبر وقتی می رید پیش کارمند مخابرات و نامه رو بهش نشون میدید نامه رو پیوست می کنه میگه برید پیش مسئول فن آوری اطلاعات مرکز مخابراتی اون باید نامه رو ببینه و تایید کنه و بعد اون رو پاراف کنه
مهم اینه که مسئول فن آوری اطلاعات مرکز مخابراتی نامه رو تایید کنه حالا هر نامه ای می خواد باشه!!

kalahan1
10-10-2010, 00:03
با تشكر از ziarratt گرامي ميخاستم بدونم شما كه 1 مگ داري الان سرعت دانلودت چقدره ؟ بعدش آيا خيلي كم و زياد ميشه ؟ يعني نوسانش چقدره در شبانه روز ؟ منكه حقيقتش فقط ميخام فيلم سينمائي دانلود كنم اگه در اين مورد هم پيشنهاد داري ممنون ميشم سايتي چيزي؟

ziarratt
10-10-2010, 12:55
با تشكر از ziarratt گرامي ميخاستم بدونم شما كه 1 مگ داري الان سرعت دانلودت چقدره ؟ بعدش آيا خيلي كم و زياد ميشه ؟ يعني نوسانش چقدره در شبانه روز ؟ منكه حقيقتش فقط ميخام فيلم سينمائي دانلود كنم اگه در اين مورد هم پيشنهاد داري ممنون ميشم سايتي چيزي؟

سرعت دانلود بین 120 تا 140 نوسان داره
توی این 20 روزی که دارم ازش استفاده می کنم یکی دوبار نیم ساعت قطع شد و سه چهار بار هم بمدت نیم ساعت سرعت دانلود اومد روی 80 . در کل تا حالا مشکل ساز نشده

7777
11-10-2010, 03:03
برای ثبت نام به مرکز عمار یاسر مراجعه کنیم یا به مرکز مخابراتی منطقه خودمان؟
صاحب قبض تلفن ، شخصاً باید مراجعه کند یا هرکسی که قبض تلفن را آورد برای ثبت نام کافی است؟
مشکل این است که صاحب خط تلفن با کسی که نامه معرفی از دانشگاه به اسم اوست ، متفاوت است یعنی صاحب خط تلفن یک نفر دیگر است و نامه معرفی دانشگاه شخص دیگر، اشکالی ندارد؟

ziarratt
11-10-2010, 11:14
برای ثبت نام به مرکز عمار یاسر مراجعه کنیم یا به مرکز مخابراتی منطقه خودمان؟
صاحب قبض تلفن ، شخصاً باید مراجعه کند یا هرکسی که قبض تلفن را آورد برای ثبت نام کافی است؟
مشکل این است که صاحب خط تلفن با کسی که نامه معرفی از دانشگاه به اسم اوست ، متفاوت است یعنی صاحب خط تلفن یک نفر دیگر است و نامه معرفی دانشگاه شخص دیگر، اشکالی ندارد؟
مرکز اصلیش عماریاسر هست ولی توی سایت مخابرات قم نوشته بود به مخابرات منطقه خودتون و دفاتر خدمات مخابراتی هم می تونید مراجعه کنید
لازم نیست صاحب خط شخصا برای ثبت نام بره و نامه معتبر هم لازم نیست بنام صاحب خط باشه بلکه باید در مورد خط باشه

kalahan1
11-10-2010, 13:45
برادرم من قرار بود يه نامه از دانشگاه بياره كه فقط يه نامه اشتغال به تحصيل بهش دادن به نظرتون بدرد ميخوره ؟7777 گرامي شما نامه ات محتواش چيه آيا گفته مثلا به اين بنده خدا اينترنت پرسرعت بدين؟

omid-p30
13-10-2010, 12:51
آقا برای شما اومدند دم در خونه میاند دم در خونه وصل میکنند ؟ من یکشنبه در خواست دادم دیروز که زنگ زنم پیگیری کنم گفتند حداکثر امروز فردا میاند وصل میکنند. نفهمیدم ولی چه نیازی به خونه اومدن هست. از صبا نت که گرفته بودم کسی برای وصل خونه نیومد.

ziarratt
13-10-2010, 13:05
آقا برای شما اومدند دم در خونه میاند دم در خونه وصل میکنند ؟ من یکشنبه در خواست دادم دیروز که زنگ زنم پیگیری کنم گفتند حداکثر امروز فردا میاند وصل میکنند. نفهمیدم ولی چه نیازی به خونه اومدن هست. از صبا نت که گرفته بودم کسی برای وصل خونه نیومد.

شما اگر خودتون بلد باشید نصبش کنید احتیاج نیست کسی بیاد
اگر چراغ لینک تون روشن شده و به اینترنت هم وصل می شید زنگ بزنید بگید نیاد

brilliant1
13-10-2010, 17:50
سلام
در صفحه 6 آگهی نامه پارسا در روز سه شنبه 20 مهر،مخابرات قم آگهی فروش ویژه ADSl داده است،متن آگهی مربوط به ADSL دقیقا می آید:
واگذری ADSL پرسرعت 30% تخفیف و 50% تخفیف در هزینه وصل به مراجعین.
فقط ده روز فرصت دارید در نماشگاه جلوه های همت و تلاش واقع در قم-جنب گلزار شهداء-مجتمع امام خمینی،غرفه شرکت مخابرات استان قم-از 22 مهر تا 30 مهر 1389
هر کس باور ندارد،آگهی موجود است می تونم عکس بگیرم و بذارم

ziarratt
14-10-2010, 09:04
سلام
در صفحه 6 آگهی نامه پارسا در روز سه شنبه 20 مهر،مخابرات قم آگهی فروش ویژه ADSl داده است،متن آگهی مربوط به ADSL دقیقا می آید:
واگذری ADSL پرسرعت 30% تخفیف و 50% تخفیف در هزینه وصل به مراجعین.
فقط ده روز فرصت دارید در نماشگاه جلوه های همت و تلاش واقع در قم-جنب گلزار شهداء-مجتمع امام خمینی،غرفه شرکت مخابرات استان قم-از 22 مهر تا 30 مهر 1389
هر کس باور ندارد،آگهی موجود است می تونم عکس بگیرم و بذارم

بله از مخابرات هم به من اس ام اس دادند گفتند در شارژ تخفیف می دهند

omid-p30
14-10-2010, 10:20
اقا من چراغم روشن شده، یوزر پس ورد رو حالا چیجوری باید بگیرم ؟
زنگ زدم پشتیبانی گفت پیگیری می کنم. میدند تلفنی یا برم جایی حضوری بگیرم ؟

ziarratt
14-10-2010, 11:09

من تلفنی گرفتم

ziarratt
14-10-2010, 11:34
مخابرات مثل اینکه یه پیمانکار برای پشتیبانی استخدام کرده . شاید دیگه مثل قبل نتونند راهنمایی یا کمک کنند (چون هنوز تازه کارند) ولی سریع تر و همچنین در وسعت وقت بیشتری پاسخگو هستند. گرچه من از اول تا الان دو بار بیشتر با پشتیبانی تماس نگرفتم!

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:31 AM ----------

راستی این رو هم بگم امکان داره در بدو اتصال با ارور 651 که ارور مودم هست مواجه بشید
ابتدا سعی کنید اگر مشکلی در مودم هست برطرف کنید اگر مودم مشکلی نداشت مشکل از خط هست که باید حدود نیم ساعت الی یک ساعت مودم رو در حالی که چراغ لینک یا دی اس ال هم ثابته روشن بگذارید تا مشکل حل بشه و در دفعات بعدی این مشکل پیش نمیاد فقط در اولین اتصال یا بعد از خاموش بودن طولانی مودم این مشکل پیش میاد
اگر هم در اولین اتصال این مشکل رو نداشتید که چه بهتر

_ARiO_
14-10-2010, 14:29
من امروز اکانت 1 Mb گرفتم از مخابرات اما سرعت دانلودش 40Kb/s هست زنگ زدم پشتیبانی میگه فعلن تا دو هفته دیگه اینجوریه
میگم چرا ؟ میگه مشکل نامحدود بودنشه توی شیرینگ مشکل داریم . جالبه !!
من مرکز صدوق هستم
دوستانی که دارند سرعت دانلود خودشون رو اگه میشه بگن

ziarratt
14-10-2010, 17:20
من امروز اکانت 1 Mb گرفتم از مخابرات اما سرعت دانلودش 40Kb/s هست زنگ زدم پشتیبانی میگه فعلن تا دو هفته دیگه اینجوریه
میگم چرا ؟ میگه مشکل نامحدود بودنشه توی شیرینگ مشکل داریم . جالبه !!
من مرکز صدوق هستم
دوستانی که دارند سرعت دانلود خودشون رو اگه میشه بگن

من 1 مگ مرکز عماریاسر هستم و این مشکل رو ندارم دیشب سرعت دانلود عالی بود و امروز هم خوبه

البته دیروز صبح به مدت نیم ساعت قطع شد و امروز هم بمدت نیم ساعت سرعت اومده روی 107 (قبلا روی 130 بود) البته چندبار اینطوری شده و فورا درست شده در کل تا حالا حداقل سرعتی که باهاش دانلود کردم 89 بوده

omid-p30
14-10-2010, 19:20
واسه یوزر پسورد شما هم الاف شدید ؟ از امروز صبح چند بار زنگ زدم گفتند نمیدونم نامه هنوز از کجا نیومده و این حرف ها، دوباره بعدا تماس بگیرید.

نمیدونم وقتی خط رانژه شده و چراغ مودم روشنه دیگه یک یوزر دادن چه کار سختیه.

ziarratt
14-10-2010, 19:38
واسه یوزر پسورد شما هم الاف شدید ؟ از امروز صبح چند بار زنگ زدم گفتند نمیدونم نامه هنوز از کجا نیومده و این حرف ها، دوباره بعدا تماس بگیرید.

نمیدونم وقتی خط رانژه شده و چراغ مودم روشنه دیگه یک یوزر دادن چه کار سختیه.

من وقتی رفتم ثبت نام کردم درست روز بعدش به من زنگ زدند و گفتند اینترنتم وصله و همون موقع هم یوزر پسوورد رو دادند. یوزر شما باید همون شماره تلفن شما با پیش وند 251 باشه پسوورد رو هم خودشون انتخاب می کنند
من فکر کنم شما وقتی چراغ مودم ثابت شد خودتون زنگ زدید به مخابرات درسته؟
با توجه به اینکه پیمانکاری که پشتیبانی مخابرات رو انجام میده تازه کار هست احتمالا به شخص تازه کار و بی اطلاعی با شما صحبت کرده و واقعا هم پسوورد شما رو نداشته!
من پیشنهاد می کنم اگر مخابرات تا شنبه (جمعه که تعطیله) به شما زنگ نزد با شماره تلفن 7836633 تماس بگیرید و مسئله رو به اونها بگید اگر اشتباه نکنم این شماره تلفن مرکز دیتای فن آوری اطلاعات مخابرات هست و مستقیم به کارمندای مخابرات وصل می شید و اونها پنل کاربری شما رو در اختیار دارند

hosseinboss
15-10-2010, 00:49
از دوستان كسي از مركز 19 دي استفاده مي كنه؟(مي خواستم بدونم مشكل خاصي(مثلا قطعي مكرر يا كم بودن سرعت دانلود بر اساس سرويس درخواستي) داره يا نه؟

alirezawater
15-10-2010, 14:19
برای من سرعت از دیشب به شدت پایین اومده. مرکز 19 دی هستم

hosseinboss
15-10-2010, 16:40
دوست عزيز جناب alirezawater
بي زحمت يه تست از speednet اين جا بكذار و بكيد سرعتي كه خريديد جي هست

sadegh1380
16-10-2010, 14:25
سلام

من چند روز پیش ثبت نام adsl مخابرات کردم ( قبلا از چند شرکت دیکه اینترنت می گرفتم اما به خاطر بدقولی و عدم پاسخ گویی رفتم سراغ مخابرات )

مخابرات گفت تا شنبه وصله

اما تا الان که وصل نشد

7836633 این شماره رو که کسی بر نمی داره

7188 هم که میره رو منشی تلفنی

مخابرات عماریاسر هم که چند تا شماره هست که هیچ کدوم جواب نمی دن بجز یکی که اونم میگه من نگهبانم و باید به 7188 زنگ بزنی

در کل قاطی کردیم

اگه کسی شماره تماس با جایی که جواب بدن داره بده ممنون میشم

ziarratt
16-10-2010, 14:28
وقتی من می خواستم ثبت نام کنم بهم گفتند از دو روز تا یک هفته طول می کشه تا وصل کنند اما فردای ثبت نامم زنگ زدند و وصل کردند!
یه بازهء زمانی حداقلی و حداکثری برای وصل کردن وجود داره که با توجه به شلوغ بودن یا خلوت بودن سرشون مشخص میشه!

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

ضمنا امروز هم سرعت خوب بود

kalahan1
16-10-2010, 14:34
آقا دمتون گرم يه مشاوره بمن بدين من نامه برا سرعت بالا رو گرفتم ميخام فردا برم مخابرات فقط ميخاستم بدونم آيا سرعت دانلود يك مگ واقعا به 120 ميرسه يا نه ؟ چون من فقط بر ا دانلود ميخام دمتون گرم.

sadegh1380
16-10-2010, 14:56
شماره تلفنی نداری؟

omid-p30
16-10-2010, 15:24
من هم اندر خم یوزر پسورد هنوز موندم.همین فقط میگند ببخشید هنوز بهممون ندادند.

7836633 که یا اشغاله یا بر نمیدارند.

همون به پشتیبانیش زنگ بزنی بهتره. 7188 رو بگیر، بعضی وقت ها رو منشیه ولی اکثرا بر میدارند.

sadegh1380
16-10-2010, 16:02
من هم اندر خم یوزر پسورد هنوز موندم.همین فقط میگند ببخشید هنوز بهممون ندادند.

7836633 که یا اشغاله یا بر نمیدارند.

همون به پشتیبانیش زنگ بزنی بهتره. 7188 رو بگیر، بعضی وقت ها رو منشیه ولی اکثرا بر میدارند.

من که حتی لینکم هم ثابت نشده

هنوز پرت رو وصل نکردن چه برسه به یوزر و پسورد

7188 هم می گه پرت رو نمی دونه ...

برای وصل پرت به کی زنگ بزنم؟

_ARiO_
16-10-2010, 16:21
دیگه شورشو در آوردن
پول 1Mb دادم دارم با سرعت 30Kb 40Kb 10Kb بعضی اوقات شاهکار کنه 50Kb دانلود میکنم
پینگم روی 280 هستش من موندم چطور ماله ziarratt خوبه سرعتش !!
خودشون میگن تا 2 هفته دیگه درست میکنیم سرعتارو

hosseinboss
16-10-2010, 16:33
جناب ARIOشما از كدوم مركز مخابراتي سرويس دريافت مي كنيد؟از كي تا حالا اينطور شده؟ قبلا جقدر دانلود داشتيد؟فاصلتون با مركز جقدره؟

ziarratt
16-10-2010, 17:08
اگر چراغ لینکتون روشن شده یوزر پسوورد رو نگرفتید و تلفنی هم یوزر پسوورد رو نداشتند تا بدهند برید مرکز عماریاسر احتمالا اونجا داشته باشند

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

دیگه شورشو در آوردن
پول 1Mb دادم دارم با سرعت 30Kb 40Kb 10Kb بعضی اوقات شاهکار کنه 50Kb دانلود میکنم
پینگم روی 280 هستش من موندم چطور ماله ziarratt خوبه سرعتش !!
خودشون میگن تا 2 هفته دیگه درست میکنیم سرعتارو

از speedtest.net یه تست بذارید با چیز پی ان هم یه تست بذارید

omid-p30
16-10-2010, 17:35
اگر چراغ لینکتون روشن شده یوزر پسوورد رو نگرفتید و تلفنی هم یوزر پسوورد رو نداشتند تا بدهند برید مرکز عماریاسر احتمالا اونجا داشته باشند

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

از speedtest.net یه تست بذارید با چیز پی ان هم یه تست بذارید

آدرس دقیقش کجاست ؟

ziarratt
16-10-2010, 17:45
آدرس دقیقش کجاست ؟
این آدرس و شماره تلفن مراکز مخابراتی هست

sadegh1380
16-10-2010, 19:21
.................

_ARiO_
16-10-2010, 21:01
اینم تست سرعت 1Mb من

esfehanei
16-10-2010, 21:03
اینم تست سرعت 1Mb من

این یه مگه؟
من که 128 دارم از این بیشتره

_ARiO_
16-10-2010, 21:06
HosseinBoss من از مرکز صدوق میگیرم و حدود 2000 متر فاصله دارم با مرکز

قبلا از صبانت سرویس میگرفتم که به جز اکانت شبانه مشکلی نداشتم

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

این یه مگه؟
من که 128 دارم از این بیشتره
شما از مخابرات گرفتی ؟

hosseinboss
16-10-2010, 21:17
سلام ARIO جان
منم می خواستم فردا برم از مخابرات 512 بگیرم البته مرکزمون هم 19 دی هست(حوالی فلکه جهاد)
راستی متونی بری نمایشگاه ((همت و تلاش))تو مجتمع امام خمینی گلزار مخابرات اونجا غرفه داره به من گفتش که با 128 بین 12 تا 16 میتونی دانلود داشته باشی حالا نمی دونم مراکز دیگه(من جمله همین مرکز 19 دی) هم مثل شما هست یا نه؟
در کل برای مخابرات متاسفم که اینقدر تبلیغ(نسبتا)کذب میکنه:13:

ziarratt
16-10-2010, 21:42
اینم تست سرعت 1Mb من

من جای شما باشم مسئله خسارت گرفتن رو مطرح می کنم. این سرعتی که شما دارید 256 هست نه 1 مگ.
شما پیگیری کنید ببینید قضیه چیه. شاید پول 1 مگ رو دادید ولی نامه تون برای 1 مگ تایید نشده و 256 دادند

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

لینک من که هنوز ثابت نشده کجا برم؟

علی القاعده باید صبر کنید تا ثابت بشه. پروسه نصب از دو روز تا یک هفته طول می کشه

sadegh1380
16-10-2010, 21:55
.....................

ziarratt
16-10-2010, 22:23
عزیزم :11:

وصل پرت زمانی بین 2 تا 3 دقیقه طول می کشه نه یه هفته !!!:18:

من نصب پورت رو نگفتم از پر کردن فرم تا ثابت شدن چراغ لینک رو گفتم

_ARiO_
16-10-2010, 23:25
[QUOTE=ziarratt;5525540]من جای شما باشم مسئله خسارت گرفتن رو مطرح می کنم. این سرعتی که شما دارید 256 هست نه 1 مگ.
شما پیگیری کنید ببینید قضیه چیه. شاید پول 1 مگ رو دادید ولی نامه تون برای 1 مگ تایید نشده و 256 دادند

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

این چن روز خیلی این ور و اون ور کردم حتی با آقای میری متصدی تعریف پهنای باند تماس گرفتم گفت 1Mb تعریف شده آخر اینکه به بازرسی گفتم قرار شده تا 48 ساعت دیگه بهم جواب بدن
از این طرف پول 1Mb گرفتن 256Kb دادن شانس من دو سه روز بعد از ثبت نام من نمایشگاه میزنن با تخفیف
کلا همه جوره تو پاچم رفته فعلا:31:
اگه تا دو روز دیگه درست نشه خودم درستشون میکنم فعلا باهاشون راه اومدم هرچی گفتن

پشتیبانی به من میگه مشکله شیرینگ داریم درست میکنیم !!!! خیلی نامربوط این حرف به این دلیل که قبلا این مشکل نبوده وقتی بهشون گفتم اگه شیرینگ مشکلتونه باید برای همه باشه نه اینکه یکی از دوستانم توی مرکز عمار یاسر بدون مشکل داره سرویس میگیره , طرف هنگ کرد گفت نمیدونم چی بگم !!

sei_pm
16-10-2010, 23:37
این چن روز خیلی این ور و اون ور کردم حتی با آقای میری متصدی تعریف پهنای باند تماس گرفتم گفت 1Mb تعریف شده آخر اینکه به بازرسی گفتم قرار شده تا 48 ساعت دیگه بهم جواب بدن
از این طرف پول 1Mb گرفتن 256Kb دادن شانس من دو سه روز بعد از ثبت نام من نمایشگاه میزنن با تخفیف
کلا همه جوره تو پاچم رفته فعلا:31:
اگه تا دو روز دیگه درست نشه خودم درستشون میکنم فعلا باهاشون راه اومدم هرچی گفتن

پشتیبانی به من میگه مشکله شیرینگ داریم درست میکنیم !!!! خیلی نامربوط این حرف به این دلیل که قبلا این مشکل نبوده وقتی بهشون گفتم اگه شیرینگ مشکلتونه باید برای همه باشه نه اینکه یکی از دوستانم توی مرکز عمار یاسر بدون مشکل داره سرویس میگیره , طرف هنگ کرد گفت نمیدونم چی بگم !!

Down Stream رو داخل مودمتون چند میزنه؟ شاید 1 مگ بسته باشند و مشکل جای دیگه باشه.

_ARiO_
17-10-2010, 06:11
Down Stream رو داخل مودمتون چند میزنه؟ شاید 1 مگ بسته باشند و مشکل جای دیگه باشه.
به چه صورت باید Down Stream رو ببینم؟
یادمه قبلا برای وارد شدن به مودم یه Ip میزدم

sei_pm
17-10-2010, 07:18
به چه صورت باید Down Stream رو ببینم؟
یادمه قبلا برای وارد شدن به مودم یه Ip میزدم

درسته باید 192.168.1.1 رو داخل مورورگر بزنید و یوزر و پسورد رو admin بزنید و داخل منوها بگردید پیدا میکنید.
اگر پیدا نکردید مدل دقیق مودم رو بگید راهنمایی کنیم. ولی فکر کنم سرعتتون بیشتر از 256 بسته شده باشه.

sadegh1380
17-10-2010, 07:33
..............

ziarratt
17-10-2010, 09:36
برای اینکه چراغ لینک شما ثابت بشه فقط کافی است در مرکز 19 دی یک دقیقه وقت گذاشته بشه و یک پرت به خط شما وصل بشه

هیچ کار دیگه ایی هم لازم نیست

پر کردن فرم و .. هم توسط کاربر انجام شده و چون اطلاعات کاربر در کامپیوتر مرکز هست (چون تلفن ثابت داره و اطلاعات تلفن ثابتش اونجا قبلا ثبت شده) هیچ کاره اضافه بر وصل پرت وجود نداره

در ضمن شما وقتی یه خط سفارش میدی با اینکه حتی باید بیان دم در خونتون زیر 24 ساعت (حتی کمتر از 2 ساعت ) وصل می کنن اینترنت که کار چند ثانیه هست

همیشه روال اداری هست که آدم رو معطل می کنه . نصب کردن پورت شاید چند دقیقه بیشتر طول نکشه همینطور که گرفتن یه امضا چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه اما روال اداری فقط نصب کردن پورت یا گرفتن امضا نیست همیشه وقتی توی روال اداری می افتید می بینید که قضیه طولانی میشه
توی نوبت بودن (چون فقط یک پرونده وجود نداره اون روز که من رفتم ثبت نام کنم چندین نفر دیگه هم فقط برای همون روز اومده بودند فارغ از اینکه چند نفر قبل از من ثبت نام کرده بودند) و مدت زمانی که پرونده شما توی نوبت ارسال پرونده هستید و امثال اینها باعث میشه قضیه طولانی بشه اگر سرعت بالای 256 بخواهید تاییدیه از مدیر رو هم بهش اضافه کنید . جالب اینه که وقتی من رفته بودم مخابرات دیدم فقط 1 کارمند هست که همه این کارها رو انجام میده بنابراین کم بودن کارمند رو هم میاد روش!

ضمنا من اون پنلی که اطلاعات تلفن ثابت روش بود رو در مانیتور اون کارمند دیدم در اون پنل تنها اطلاعاتی که بود نام و نام خانوادگی و اینکه آیا سرویس دیگه ای روی خط نصب هست یا نه و امثال اینها وجود داشت! و متاسفانه اطلاعات بصورت الکترونیکی ارسال نمی شد بلکه پرونده با پیوست مدارک ارسال می شه.

hosseinboss
17-10-2010, 20:21
دوستان سایت speedtest برای من تست نمی گیره و تمام گزینه ها رو خالی میگذاره(خواهشا راهنماییم کنید)
در ضمن سرعت دانلود من افتضاح هست چون 512 گرفتم و به هیچ وجه سرعت ثابت ندارم ودائما بالا و بایین میره گاهی وقت ها به 4kb هم میرسه گاهی وقت ها هم به 50kb خلاصه نمی دونم چکار کنم

sadegh1380
18-10-2010, 18:19
.............

sadegh1380
19-10-2010, 13:15
................

parsa4202
21-10-2010, 14:15
دوستان ، من وقتی درخواست ADSL کردم دو روزه پورتم وصل شد فقط user name & password میخواستم که اول زنگ زدم 7188 گفتند زنگ بزن 7714444 - وقتی زنگ زدم user name & password را به من دادند و وصل شدم به اینترنت - به همین راحتی:11::7::rolleye::santa:

takotok
21-10-2010, 16:43
عصر شما بخیر

من چند وقتی هست از مخابرات اینترنت دارم

3 ماهه 21268 داشتم که یک ماه ازش موند

می خوام یه 3ماهه 256 بگیرم

آیا باید صبر کنم تا این شارژم تموم بشه؟؟

نمی شه اونو به این یه جوری ضمیمه کرد؟

یه سوال دیگه این که برای شارژ مجدد بازم باید 10 تومن اضافه داد؟

ziarratt
21-10-2010, 17:03
عصر شما بخیر

من چند وقتی هست از مخابرات اینترنت دارم

3 ماهه 21268 داشتم که یک ماه ازش موند

می خوام یه 3ماهه 256 بگیرم

آیا باید صبر کنم تا این شارژم تموم بشه؟؟

نمی شه اونو به این یه جوری ضمیمه کرد؟

یه سوال دیگه این که برای شارژ مجدد بازم باید 10 تومن اضافه داد؟
برای شارژ مجدد لازم نیست دوباره 10 تومن پول بدید اون 10 هزار تومن رو اولین بار برای ژانره کردن خط می گیرند
علی القاعده شما می تونید قبل از پایان سرویس تون اون رو تعویض یا قطع کنید ولی بعیده پولی بهتون عودت داده بشه

takotok
21-10-2010, 17:36
برای شارژ مجدد لازم نیست دوباره 10 تومن پول بدید اون 10 هزار تومن رو اولین بار برای ژانره کردن خط می گیرند
علی القاعده شما می تونید قبل از پایان سرویس تون اون رو تعویض یا قطع کنید ولی بعیده پولی بهتون عودت داده بشه

منظورم اینه که نمی شه باقی این سرویس رو از اون کم کنن؟

mah30
24-10-2010, 07:52
ما که در صبا نت در ساعات خاصی اصلا نمی توانیم دانلود کنیم چه از شبانه و چه روزانه
البته در دوشنبه و سه شنبه هفته پیش در بعضی ساعات اصلا صفحه ای باز نمی شد
الته با نرم افزارهای (قیلتر رد کن) می شه دانلود کرد
سرویس مخابرات چطوریه؟

mohammad06
24-10-2010, 12:34
سلام به همه
دوستان من پست اول رو خوندم ولی از تاریخ پستش خیلی گذشته بود.چند تا سوال داشتم و میخواستم ببینم تغییری کرده یا نه؟
میخاستم ببینم قضیه این چیه؟
الان سرعت 1 مگ با حجم نامحدود 39 هزار تومن،درسته؟
سرعتش چطوره؟قطع و وصل که نمیشه؟میشه؟
مثل شرکت شاشتل محدودیت رویه سایت های مختلف یا تورنت داره یا نه؟
چند روزه برات وصل میشه؟
مخابرات منطقه صدوق هم ساپورت میکنه؟
شماره تلفنش "واسه خرید اشتراک" چیه؟
ممنون میشم یکی زود جواب بده

hosseinboss
25-10-2010, 01:34
سلام به همه
دوستان من پست اول رو خوندم ولی از تاریخ پستش خیلی گذشته بود.چند تا سوال داشتم و میخواستم ببینم تغییری کرده یا نه؟
میخاستم ببینم قضیه این چیه؟
الان سرعت 1 مگ با حجم نامحدود 39 هزار تومن،درسته؟
سرعتش چطوره؟قطع و وصل که نمیشه؟میشه؟
مثل شرکت شاشتل محدودیت رویه سایت های مختلف یا تورنت داره یا نه؟
چند روزه برات وصل میشه؟
مخابرات منطقه صدوق هم ساپورت میکنه؟
شماره تلفنش "واسه خرید اشتراک" چیه؟
ممنون میشم یکی زود جواب بده
فردا اگه بری عمار یاسر 28 تومنه+5 تومن راه اندازی
برای من که 5 ساعته پسوردم رو بهم دادن (شانسیه)
منطقه صدوق رو ساپورت می کنه اما به نظر یکی از دوستان به شدت ناراضی بود
اینم تست الان مثلا 512

sei_pm
25-10-2010, 07:46
اینم تست الان مثلا 512

شما واسه 512 از کجا نامه بردید؟

brilliant1
25-10-2010, 10:48
با سلام
جمعه شب و امروز گواهی های SSL سایتهای دارای این گواهی،در قم غیر معتبر شناخته می شد و یک گواهی غیر معتبر جای آن را می گرفت.موزیلا اخطار میداد که یک دزدی هویت در حال انجام است.به شاتل و مخابرات قم اطلاع دادم،شاتل گفت از مخابراته،مخابراته قم هم گفت از تهرانه.این کار غیر قانونی است و احتمال افشای اطلاعات خصوصی شما زیاد است.این گواهی در دو سایت جی میل و سبای بانک ملی نیز جعل می گردد.عکس این گواهی غیر معتبر در امروز دوشنبه و جمعه موجود است.در صورت ضرورت ارائه می گردد.

mohammad06
25-10-2010, 11:07
اینم تست الان مثلا 512

دیروز رفتم نمایشگاه که روز آخرش بود
یه نامه گرفتم که چند روز دیگه برم برای ثبت نام با تخفیف نمایشگاه:8:
این تستی هم که گذاشتی،مشکل ماله همه ی شرکتا بود،همه: شاشتل،صبا،جام جم،مخابرات خلاصه از هرکی پرسیدم میگفت 2-3 روزه خرابه(ماله خودم هم خراب بود به پشتیبانی زنگ زدم گفت که ممکنه قضیه سیاسی باشه:23:)
امروز ماله خودم درست شد
یه تست دیگه بگیر ببین چجوری شده؟

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

با سلام
جمعه شب و امروز گواهی های SSL سایتهای دارای این گواهی،در قم غیر معتبر شناخته می شد و یک گواهی غیر معتبر جای آن را می گرفت.موزیلا اخطار میداد که یک دزدی هویت در حال انجام است.به شاتل و مخابرات قم اطلاع دادم،شاتل گفت از مخابراته،مخابراته قم هم گفت از تهرانه.این کار غیر قانونی است و احتمال افشای اطلاعات خصوصی شما زیاد است.این گواهی در دو سایت جی میل و سبای بانک ملی نیز جعل می گردد.عکس این گواهی غیر معتبر در امروز دوشنبه و جمعه موجود است.در صورت ضرورت ارائه می گردد.

یه لطفی بکن و عکسارو بزار ببینیم قضیه چیه

brilliant1
25-10-2010, 11:23
عکس اول از سایت بانک ملی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عکس دوم از جی میل

ziarratt
25-10-2010, 12:45
این پیغام ssl برای منم میاد. همیشه اوکی می کنم و میرم توی جیمیل چون توی جیمیلم چیزی نیست حتی اگر بخوان مانیتورینگش کنند

brilliant1
25-10-2010, 15:37
اگر با شبکه ای خارج از شبکه دولتی ایران به اینترنت وصل شوید و یا دورش بزنین،این مشکل وجود نخواهد داشت،اما در موقعی که این اتفاق می افتد در تمام سایتهایی که گواهی SSL دارند این گواهی جعل می شود و امکان افشای اطلاعات خصوصی بالا می رود.من به همین دلیل دو عکس گذاشتم که نشان دهد این اتفاق در سایتهای دولتی داخل ایران و سایتهای خارجی معتبر می افتد و کاری است غیر قانونی و ناقض حریم خصوصی اشخاص.این اتفاق در روز جمعه نیز برای من افتاد که عکسهای آن روز را هم دارم.اون روز اومدم پیام بذارم که بیخیالش شدم و گفتم رفع میشه،اما امروز اومدم اعلام عمومی کردم تا دوستان حواسشان باشد.

hajired
26-10-2010, 18:23
دوست عزیز این عکسا رو که گذاشتی فکر کنم ایراد از مرورگر فارسی فایر فاکستون باشه که اطلاعات رو درست نشون نمیده
من با نسخه انگلیسی اصلاعات درستی میبینم
دیگه این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فناوریی که ایران فقط میتونه سرعت کار باهاش رو پایین بیاره یا کلا جلوشو ببنده
فکر نکنم انقدر هردنبیل باشه:31:

brilliant1
26-10-2010, 19:52
دوست عزیز این عکسا رو که گذاشتی فکر کنم ایراد از مرورگر فارسی فایر فاکستون باشه که اطلاعات رو درست نشون نمیده
من با نسخه انگلیسی اصلاعات درستی میبینم
دیگه این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فناوریی که ایران فقط میتونه سرعت کار باهاش رو پایین بیاره یا کلا جلوشو ببنده
فکر نکنم انقدر هردنبیل باشه:31:
من با مرورگر آی ای 8 هم چک کردم می نویسه گواهی شما غیر معتبره،با چیز پی ان این اخطار نمیاد.همیشه هم اینطوری نیست.در بعضی ساعات چنین اخطاری میاد که احتماله سرقت اطلاعاتتون بالاست.کاربر عادی متوجه اینکار نمیشه،اون به یه صفحه ای هدایت میشه گواهیش را چک نمی کنه،اطلاعاتش را وارد می کنه،یه کپی از اطلاعاتش برای صاحب صفحه میره و یه کپی برای جی میل،موزیلا اخطار می دهد گواهی غیر معتبره.جی میل بعد از چند لحظه شما را از ایمیلتان خارج می کند و مانع دسترسی به ایمیل می شود.اما بقیه چنین سایتهایی فقط به ورود اطلاعات تحته SSL حساس هستند و راحت شما را وارد حساب کاربریتان می کنند.
کار هردنبیل نیست،هر کسی هم نمی تونه چنین کاری را انجام بده.

Bardiaaaa
26-10-2010, 20:54
برای منم امروز وصل شد ولی سرعت که افتضاح هست ! مثلا یک مگ دارم به زور 40 کیلوبیت دانلود میکنه ! پینگش هم مرتب تایم اوت میده :(
تازه من به امید اینکه نامحدوده گرفتم ولی گویا اصلا نامحدود نیست و این یعنی افتضاح واقعی ! دوستان مطمئنید که برای شما نامحدود هست ؟ یه عکس از پنلتون بذارید از قسمت اعتبار و میزان مصرف ببینیم برای همه همینطوره ، من سه ماهه گرفتم زده 30 گیگ و داره کم میکنه از حجم :(

ziarratt
27-10-2010, 12:36
برای منم امروز وصل شد ولی سرعت که افتضاح هست ! مثلا یک مگ دارم به زور 40 کیلوبیت دانلود میکنه ! پینگش هم مرتب تایم اوت میده :(
تازه من به امید اینکه نامحدوده گرفتم ولی گویا اصلا نامحدود نیست و این یعنی افتضاح واقعی ! دوستان مطمئنید که برای شما نامحدود هست ؟ یه عکس از پنلتون بذارید از قسمت اعتبار و میزان مصرف ببینیم برای همه همینطوره ، من سه ماهه گرفتم زده 30 گیگ و داره کم میکنه از حجم :(

نگران اون حجم نوشته شده در پنل نباشید چون بصورت پیش فرض و دمو نوشته شده و اگر شما بیشتر از اون مصرف کنید نه اینترنت تون قطع میشه و نه پولی از شما می خواهند من ماه پیش حدود 40 گیگ بیشتر از پیش فرض مصرف کردم و این ماه هم 3 گیگ بیشتر مصرف کردم .
این پنل دو ماهه من هست

مطلب بعدی اینکه شما با چیز پی ان! امتحان کنید ببینید سرعتتون درست میشه یا نه!
همچنین تنظیمات دانلود منیجرتون رو (مخصوصا اگر IDM دارید) بذارید روی 16
این هم حجم دانلود شبانه (دیشب) من هست . من از IDM و همچنین اکانت پرمیوم رپیدشیر استفاده می کنم و توی 10 ساعت از ساعت 11 شب تا 9 صبح حدود 4.5 گیگ دانلود می کنه

hosseinboss
27-10-2010, 13:15
سلام دوستان من با مخرات دو تا مشكل دارم
اول اين كه سرعتم بسيار متغيره(يعني اين كه تو 5 ثانيه سرعتم از 60 مياد روي 15 بعد ميره روي 5 بعد ميره روي 80 )
كه دوتا سوال پيش مياد
اول اين كه اين مشكل طبيعي هست؟
دوم اين مشكل تو بازي هاي آنلان تاثير منفي ميگذاره؟
مشكل بعدي (كه از شنبه به وجود اومده)اين هست كه از سايت هايي مثل asandownloadيا ----------.com يا هر سايت دانلود نرم افزار ديگه اي با idm نمي تونم دانلود كنم وتوي حالت conection باقي مي مونه و بدون اين نرم افزار سرعت دانلودم 10 كيلو بيت ويا كمتر هستش ولي mediafire مشكل ندارم

ziarratt
28-10-2010, 10:34
سلام دوستان من با مخرات دو تا مشكل دارم
اول اين كه سرعتم بسيار متغيره(يعني اين كه تو 5 ثانيه سرعتم از 60 مياد روي 15 بعد ميره روي 5 بعد ميره روي 80 )
كه دوتا سوال پيش مياد
اول اين كه اين مشكل طبيعي هست؟
دوم اين مشكل تو بازي هاي آنلان تاثير منفي ميگذاره؟
مشكل بعدي (كه از شنبه به وجود اومده)اين هست كه از سايت هايي مثل asandownloadيا ----------.com يا هر سايت دانلود نرم افزار ديگه اي با idm نمي تونم دانلود كنم وتوي حالت conection باقي مي مونه و بدون اين نرم افزار سرعت دانلودم 10 كيلو بيت ويا كمتر هستش ولي mediafire مشكل ندارم

الان حدود سه هفته ست که در بعضی مناطق قم اینترنت اختلال داره من از دوستانم که صبانت و شاتل هم دارند پرسیدم این اختلال رو تایید کردند برای مثال در بعضی مناطق دیروز صبح و شب صبا نت قطع بود
بالتبع شرکت مخابرات هم در اون مناطق اختلال داره که باعث میشه سرعت اینترنت نوسان زیادی داشته باشه و چراغ مودم بعضی مواقع خاموش بشه و یا چراغ مودم روشن باشه اما سند و ریسیو نداشته باشه.
اما در کل شما یه اسکرین شات از Statistics -- ADSL مودم تون بذارید اون موقع با دیدن مقدار SNR Margin و Attenuation و Rate راحت میشه قضاوت کرد که مشکل شما از چیه . از ISP هست یا از خط خونگی

irana1
28-10-2010, 18:24
سلام-
باید بگم پشتیبانی ADSL مخابرات، واقعا واقعا واقعا ضعیف هست! زنگ زدم 1 آقا گوشیرو برداشته مشکلمو گفتم صدا زد 1 خانم اومد با این حال نتونست مشکلمو حل کنه ! ( پس از یک روز و نیم انتظار) به یکی از شرکت های فروش ADSL در قم زنگ زدم ( اسمش رو نمیگم نگید تبلیغ کردم) راهنماییم کرد ، و بعد خودم مشکلو حل کردم. اگرچه مخابرات سرویس های خوب و ارزونی رو ارائه میده، اما اگر با این وضع پشتیبانی پیش بره، خیلی زود یقینا و 100% استقبال از اون کم میشه و تبلیغات هم دیگه نمیتونه اون رو به جایی برسونه. بنظرم باید تیم پشتیبانی کلا تغییر کنند. با تشکر ندا

hajired
28-10-2010, 18:41
من هم تازه اینترنتم وصل شده
برای دانلود idm مشکل داشتم
تجربه خودم رو می نویسم شاید به درد دوستان بخوره
اکه دانلودر IDM شما هم اصلا دانلود نمیکنه یا فقط تکی دانلود میکنه و تقسیم بندی نمیکنه
ابتدا این نسخه رو به صورت Complete پاک کنید و رستارت کنید
و یک نسخه جدید از اینترنت بگیرید و با نصبش مشکل حل میشه
من نسخه 5.19 را که آخرین نسخه بود داشتم مجبور شدم 6.0 بتا نصب کنم
اینم نسخه دانلود 6.0 بتا:

ziarratt
28-10-2010, 22:22
سلام-
باید بگم پشتیبانی ADSL مخابرات، واقعا واقعا واقعا ضعیف هست! زنگ زدم 1 آقا گوشیرو برداشته مشکلمو گفتم صدا زد 1 خانم اومد با این حال نتونست مشکلمو حل کنه ! ( پس از یک روز و نیم انتظار) به یکی از شرکت های فروش ADSL در قم زنگ زدم ( اسمش رو نمیگم نگید تبلیغ کردم) راهنماییم کرد ، و بعد خودم مشکلو حل کردم. اگرچه مخابرات سرویس های خوب و ارزونی رو ارائه میده، اما اگر با این وضع پشتیبانی پیش بره، خیلی زود یقینا و 100% استقبال از اون کم میشه و تبلیغات هم دیگه نمیتونه اون رو به جایی برسونه. بنظرم باید تیم پشتیبانی کلا تغییر کنند. با تشکر ندا

بله پشتیبانی خیلی ضعیف هست. بقول معروف اگر شما به زیر و بم مودم و تنظیماتش آشنا نباشید و نتونید خودتون چرایی و چگونگی قطعی و یا نوسان و مشکل رو تشخیص بدید با مشکل بر می خورید.
پشتیبانی مخابرات فقط در این حده که وقتی زنگ می زنید بگه از مرکز قطع هست یا نه!

ehsan1100
29-10-2010, 10:49
با عرض سلام خدمت همشهریان عزیز
من قصد گرفتن سرویس ADSL مخابرت رو داشتم از نظر قیمت برام مناسبه میخواستم بدونم کیفیتش چطوریه؟
خود مخابرات برامون مودمو نصب میکنه (بیشتر تنظیمات مودم منظورم هست)یا باید خودم تنظیم و نصب کنیم؟
سرویس 64 توی بهترین حالت توی یک ساعت چند مگ دانلود میکنه؟
سرویس 128 توی بهترین حالت توی یک ساعت چند مگ دانلود میکنه؟
ببخشید سوالهام زیاد شد خیلی ممنون

sei_pm
29-10-2010, 11:15
من قصد گرفتن سرویس ADSL مخابرت رو داشتم از نظر قیمت برام مناسبه میخواستم بدونم کیفیتش چطوریه؟
خود مخابرات برامون مودمو نصب میکنه (بیشتر تنظیمات مودم منظورم هست)یا باید خودم تنظیم و نصب کنیم؟

کیفیتش خوبه به نسبت پولی که میگیرند
جدیدا کارشناس برای نصب هم دارند مثل اینکه ولی پول میگیرند نصبش کاری نداره مشکلی داشتید تو تاپیک مربوطه تو P30world حلش میکنیم.
64 در بهترین حالت 7 و 128 هم در بهترین حالت 13.8 کیلوبایت در ثانیه که توی 1 ساعت میشه 48 مگ

omid-p30
29-10-2010, 11:19

کیفیتش اگر اولین باره adsl میگیری و به سرویس روزانه خوب سایر شرکت ها عادت نداری خوبه مشکلی برات پیش نمیاد.

من مودم داشتم ولی فکر کنم اگر به نصب مودم نیاز داشته باشی و بلد نباشی و درخواست بدی برات نصب کنند.
البته پشتیبانی ضعیف هست وممکنه به درخواست ها هم خیلی دیر جواب بدند.

با 128 بهترین حالت 50 مگ دانلود هست.

hajired
29-10-2010, 17:29
در مورد نصب باید بگم که برای من که یارو تلفنی زنگ زدو نصب کردیم یارو شانس اورد من بیشتر کارها رو خودم کرده بودم و تقریبا آماده گرفتن یوزر پسورد بودم همه مراحل تقریبا توی یه فایل PDF توی سایت مخابرات قم هست
برید اینجا:

یه توصیه به دوستانی که با قطعی مواجه میشن به جای زنگ زدن به مخابرات اوناهم الکی بگن قطعه یه بار سیستم رو رستارت کنن درست میشه

ziarratt
29-10-2010, 17:51
امروز سرعت خیلی خوب بود شاید بخاطر اینه که روز جمعه ست و همه جا تعطیله و ترافیک خطها کمتره!

irana1
29-10-2010, 18:34
سلام-
اینطوری که من متوجه شدم دیگران هم مشکل من رو دارند و از پشتیبانی ضعیف و ناکارآمد مخابرات گله مند هستند. اگرچه دیشب که بایکی صحبت کردم مثل اینکه پشتیبانی رو به 1 پیمانکار دادند که انجام بده و از حق اشتراک ما به اون سهم میدن تا این مسئولیت رو عهده دار باشه؛ با این شرایط فکر کردم که به مخابرات تماس بگیرم و در مورد پشتیبانی بسیار ضعیفشون بگم که بهتره پیمانکارشون رو تغییر بدن چون با پولی که داره میگیره(که فکر میکنم کم هم نباشه) هیچ کاری انجام نمیده و فقط بلد شده بگه: (( اشکال از شبکه هست، نیم ساعت،یک روز، یا شنبه برطرف میشه و باید صبر کنید، و در انتها چون خودش کار بلد نیست میاد و میگه: امروز پنج شنبه هست و پرسنل اصلی مخابرات نیستن ، شیفت کشیک هستند که زیاد کار بلد نیستن بزارید برای شنبه!!! )) آخه اگر تو بلد نیستی مشکل رو حل کنی چرا صلاحیت یا عدم صلاحیت فنی پرسنل شرکت مخابرات رو زیر سوال میبری؟! :13: حتما کار بلد هستند که به عنوان شیفت کشیک، یک اداره رو در خارج از ساعت اداری دارند کنترل میکنن! واقعا اگر مخابرات این موضوع رو بفهمه نمیدونم چکار میکنه. باید به 135 اطلاع داد.

ehsan1100
30-10-2010, 08:34
خیلی ممنون شرمنده کردید
مودم چی خوبه بگیرم توی پایه قیمت 20-22
Dlink
TPlink
نظر دوستان کدومه؟
:31:

sei_pm
30-10-2010, 12:35
خیلی ممنون شرمنده کردید
مودم چی خوبه بگیرم توی پایه قیمت 20-22
Dlink
TPlink
نظر دوستان کدومه؟

Tplink - 8811
حدودا 20000 تومان

daneshjooyan
30-10-2010, 17:30
سلام
من تازه اين adsl مزخرف مخابرات رو گرفتم و پشيمون شدم چون واقعا سرعتش در مقابل بقيه شركتها مثلا صبانت خيلي پايينه نمي دونم قضيه چيه من قبلا حدود سه سال از شركت صبانت اينترنت مي گرفتم با اينكه قيمتش زياد و حجم دانلود كم بود ولي انصافا سرعتش حرف نداشت مثلا با 128 حداقل 40 كيلو در ثانيه دانلود داشتم در مقابل 13 كيلوي مخابرات!!!!!
نمي دونم مشكل از صبا بوده كه سرعتش زياد بوده يا از مخابرات هست كه سرعتش كمه!!
اميدوارم كه بهتر بشه وگرنه مجبورم دوباره برگردم به صبانت

ziarratt
30-10-2010, 18:12
سلام
من تازه اين adsl مزخرف مخابرات رو گرفتم و پشيمون شدم چون واقعا سرعتش در مقابل بقيه شركتها مثلا صبانت خيلي پايينه نمي دونم قضيه چيه من قبلا حدود سه سال از شركت صبانت اينترنت مي گرفتم با اينكه قيمتش زياد و حجم دانلود كم بود ولي انصافا سرعتش حرف نداشت مثلا با 128 حداقل 40 كيلو در ثانيه دانلود داشتم در مقابل 13 كيلوي مخابرات!!!!!

شما سرویس 128 کیلوبیت مخابرات رو گرفتید؟

omid-p30
30-10-2010, 18:26
سلام

بهتر نمیشه، چون با 128 سرعت همینه که هست. صبانت هم اسمش اینه که 128 میده و گرنه همون طور که من هم از صبانت داشتم و در تاپیکش هم میتونید بپرسید سرعت روزانش عملا حول وحوش 512 هست.
باید با داشتن این اطلاعات و علم به این که با 128 مخابرات سرعتت چقدره نقل مکان میکردید.
مثل من که میدونستم و فقط به خاطر نامحدود بودنش رضایت دادم بیام این جا.

irana1
30-10-2010, 18:43
سلام

سلام-
دوست عزیز، سرعت استاندارد 128 جهت دانلود بین 12 تا 16 هست که معمولا 14 هست. همینطور که گفتین صبانت سرعتش خیلی بالاست و بنده هم قبول دارم که سرعت 128 صبانت تا 40 دانلود میکنه!! که خودم داشتم و دیدم. اما اشکال صبانت قطعی های مکرر اون (به هر دلیل) بود، اگر چه در ساعات اداری پشتیبانی مطلوبی رو ارائه میدن. پس از صبانت ( که قبلش پارس آنلاین داشتم) از اینترنت آسیاتک استفاده کردم که واقعا از لحاظ برقراری ارتباط و پشتیبانی محشر بود اما به دلیل حجم نامحدود و قیمت ارزان اینترنت مخابرات از سرویس اون دارم استفاده میکنم که واقعا از نظر پشتیبانی بسیار ضعیف است و بسیار گله مند هستم. در نهایت باید بگم 128 با سرعت دانلود 14 استاندارد هست، این صبانت هست که حاتم طایی شده :27:.

مشکل مخابرات عدم پشتیبانی کارآمد و متخصص

ziarratt
30-10-2010, 22:19
در نهایت باید بگم 128 با سرعت دانلود 14 استاندارد هست، این صبانت هست که حاتم طایی شده :27:.

مشکل مخابرات عدم پشتیبانی کارآمد و متخصص

البته صبانت هم محدوده و هم شبانه اش اوضاعش خرابه و هم تقریبا گرونه برای همن زیاد حاتم هم نیست :31:

hajired
31-10-2010, 21:59
من که 256 مخابرات دارم شبها هم که مثلا ترافیک بالاست از 30 پایین نمیاد منم به خاطر نامحدود بودنش گرفتم

ziarratt
31-10-2010, 22:11
من که 256 مخابرات دارم شبها هم که مثلا ترافیک بالاست از 30 پایین نمیاد منم به خاطر نامحدود بودنش گرفتم

برای من هم شبها تا حالا مشکلی پیش نیومده و روی همون 125 الی 130 تا صبح دانلود می کنه
دلیل اینکه سایر شرکتها شبانه شون مشکل داشت این بود که پهنای باندشون کمه در نتیجه در ساعتهای رایگان شیر رو از 8 می بردند بالاتر بعضا بین 30 نفر تقسیم می کردند و سرعت به شدت افت می کرد

ولی مخابرات مشکل پهنای باند نداره و برای همین نامحدوده و بالتبع مشکل شبانه سایر شرکتها رو هم نداره

یه مزیت دیگه که مخابرات نسبت به بقیه شرکتها که اینترنت نامحدود میدن داره (بغیر از ارزونی) اینه که قانون fair use policy رو نداره طبق این قانون کسانی که اینترنت نامحدود دارند نباید زیاد دانلود کنند

ولی مخابرات تا حالا این قانون رو وضع نکرده و برای مثال من ماه پیش نزدیک 140 گیگ مصرف داشتم
مصرفی که اگر توی یه شرکتی مثل شاتل بود باعث می شد اینترنتم قطع بشه

irana1
01-11-2010, 17:27
البته صبانت هم محدوده و هم شبانه اش اوضاعش خرابه و هم تقریبا گرونه برای همن زیاد حاتم هم نیست :31:
دوست عزیز بنده در شرایط عادی رو عرض کردم. اگرچه به شخصه، اصلا اشتراک شبانه صبانت رو قبول ندارم.(به دلایل شخصی)- محدودیت ترافیک هم موضوعی است که در تمام شرکت ها به طریقی وجود داره (البته با تفاوتهای محسوس هم از نظر قیمت خرید حجم و هم از نظر میزان حجم اولیه)
به هر حال از نظر من همه چیز در یکجا جمع نمیشه. -باتشکر، ندا-

khaniyan
01-11-2010, 20:03
[QUOTE=irana1;5567891]سلام-
دوست عزیز، سرعت استاندارد 128 جهت دانلود بین 12 تا 16 هست که معمولا 14 هست. همینطور که گفتین صبانت سرعتش خیلی بالاست و بنده هم قبول دارم که سرعت 128 صبانت تا 40 دانلود میکنه!! که خودم داشتم و دیدم. اما اشکال صبانت قطعی های مکرر اون (به هر دلیل) بود، اگر چه در ساعات اداری پشتیبانی مطلوبی رو ارائه میدن. پس از صبانت ( که قبلش پارس آنلاین داشتم) از اینترنت آسیاتک استفاده کردم که واقعا از لحاظ برقراری ارتباط و پشتیبانی محشر بود اما به دلیل حجم نامحدود و قیمت ارزان اینترنت مخابرات از سرویس اون دارم استفاده میکنم که واقعا از نظر پشتیبانی بسیار ضعیف است و بسیار گله مند هستم. در نهایت باید بگم 128 با سرعت دانلود 14 استاندارد هست، این صبانت هست که حاتم طایی شده :27:.

نفهمیدم چی شد کی حاتم طایی شده
وقتی شما از نظر مصرف محدود هستین سرعت بالا باعث زودتر تمام شدن اشتراک ماهیانه شما می شود شما به شرکتهای دیگه نگاه کنید درحجم ثابت بین سرعتهای مختلف چندان تفاوت قیمت نیست

اما گفتی صبا اشتراک این دوره تمام شود حتما میرم یه شرکت دیگه شاید شاتل

khaniyan
02-11-2010, 18:38
برای من هم شبها تا حالا مشکلی پیش نیومده و روی همون 125 الی 130 تا صبح دانلود می کنه
دلیل اینکه سایر شرکتها شبانه شون مشکل داشت این بود که پهنای باندشون کمه در نتیجه در ساعتهای رایگان شیر رو از 8 می بردند بالاتر بعضا بین 30 نفر تقسیم می کردند و سرعت به شدت افت می کرد

ولی مخابرات مشکل پهنای باند نداره و برای همین نامحدوده و بالتبع مشکل شبانه سایر شرکتها رو هم نداره

یه مزیت دیگه که مخابرات نسبت به بقیه شرکتها که اینترنت نامحدود میدن داره (بغیر از ارزونی) اینه که قانون fair use policy رو نداره طبق این قانون کسانی که اینترنت نامحدود دارند نباید زیاد دانلود کنند

ولی مخابرات تا حالا این قانون رو وضع نکرده و برای مثال من ماه پیش نزدیک 140 گیگ مصرف داشتم
مصرفی که اگر توی یه شرکتی مثل شاتل بود باعث می شد اینترنتم قطع بشه

شما با 256 مخابرات ماهی 140 گیگ دانلود دارید
ولی بعضی از دوستان میگفتند با 128 مخابرات بیشتر از 10 گیگ در ماه نمیشه دانلود کرد

hajired
02-11-2010, 20:34
256 نقل قول حرف از منه و ایشون به احتمال زیاد اینترنت یک مگ داره که سرعتش از 125 تا 130 پایین نمیاد

ziarratt
02-11-2010, 21:04
شما با 256 مخابرات ماهی 140 گیگ دانلود دارید
ولی بعضی از دوستان میگفتند با 128 مخابرات بیشتر از 10 گیگ در ماه نمیشه دانلود کرد

البته سرویس من 1 مگ هست

irana1
03-11-2010, 18:41
[QUOTE=irana1;5567891]سلام-

نفهمیدم چی شد کی حاتم طایی شده
وقتی شما از نظر مصرف محدود هستین سرعت بالا باعث زودتر تمام شدن اشتراک ماهیانه شما می شود شما به شرکتهای دیگه نگاه کنید درحجم ثابت بین سرعتهای مختلف چندان تفاوت قیمت نیست

اما گفتی صبا اشتراک این دوره تمام شود حتما میرم یه شرکت دیگه شاید شاتل

حاتم طایی از نظر سرعت.

omid-p30
04-11-2010, 12:53
آقا من 128 دارم. موقع دانلود به طرز وحشتناکی هر سه چهار دقیقه یک بار سرعت دانلود به صفر میرسه و بیست سی ثانیه بعد دوباره راه می افته.
فرقی هم نمیکنه با یا بی بروکسی یا از چه سایت هایی یا چه زمان هایی.

برای بقیه هم همینطوره ؟ اگر نه من باید چکار کنم با این پشتیبانی هیچ کاره ؟

اشکال نمیتونه از سیستم خودم باشه ؟

khaniyan
04-11-2010, 14:52
[QUOTE=khaniyan;5573807]

حاتم طایی از نظر سرعت.

شما با صبا سر وسری داری

Bardiaaaa
05-11-2010, 10:04
نگران اون حجم نوشته شده در پنل نباشید چون بصورت پیش فرض و دمو نوشته شده و اگر شما بیشتر از اون مصرف کنید نه اینترنت تون قطع میشه و نه پولی از شما می خواهند من ماه پیش حدود 40 گیگ بیشتر از پیش فرض مصرف کردم و این ماه هم 3 گیگ بیشتر مصرف کردم .
این پنل دو ماهه من هست

مطلب بعدی اینکه شما با چیز پی ان! امتحان کنید ببینید سرعتتون درست میشه یا نه!
همچنین تنظیمات دانلود منیجرتون رو (مخصوصا اگر IDM دارید) بذارید روی 16
این هم حجم دانلود شبانه (دیشب) من هست . من از IDM و همچنین اکانت پرمیوم رپیدشیر استفاده می کنم و توی 10 ساعت از ساعت 11 شب تا 9 صبح حدود 4.5 گیگ دانلود می کنه

والا من هر کلکی بود سرش پیاده کردم ولی باز هم سرعت ثابت ندارم و حداکثر سرعتم رو 50 هست ، چیز پی ان هم همون روز استفاده کردم ولی باز همین مشکل بود ، تماس هم میگیری جواب چرند میدن که اصلا ربطی به این تایم اوت های پینگ نداره و همینطور سرعت پایین ... الانم که از دیشب قطع هستم و کلا چراغ لینک خاموشه ، در کنار این مشکلاتش باید قطعی های زیاد رو هم تحمل کرد :2:

ziarratt
05-11-2010, 10:13
آقا من 128 دارم. موقع دانلود به طرز وحشتناکی هر سه چهار دقیقه یک بار سرعت دانلود به صفر میرسه و بیست سی ثانیه بعد دوباره راه می افته.

یه نگاه به صفحه مودم تون بندازید ببینید نویز و همچنین نسبت نویز به سیگنال تون چقدره

omid-p30
05-11-2010, 10:38
یه نگاه به صفحه مودم تون بندازید ببینید نویز و همچنین نسبت نویز به سیگنال تون چقدره

صفحه مودم رو چطور باید بیارم ؟ smc دارم.

sei_pm
05-11-2010, 12:04

192.168.1.1 رو داخل مرورگر بزن و یوزر و پسورد هر دو admin

omid-p30
05-11-2010, 12:40
192.168.1.1 رو داخل مرورگر بزن و یوزر و پسورد هر دو admin

میزنم ولی اتفاقی نمی افته

mohammad06
11-11-2010, 12:13
دوستان سرعت مخابرات الان چجوره؟
سرعتش ثبات داره؟

sib881
11-11-2010, 12:21
192.168.2.1
pass :smcadmin

brilliant1
13-11-2010, 00:05
از ساعت یازده شب که سیستم را روشن کردم علاوه بر پایین بودن سرعت،پینگ هم خیلی بالا بود،اولش حول و حوش 1500 بود بعد شد 2500 و بعد دیگه تایم اوت میزنه.من چند روزه از مخابرات قم ADSL گرفتم،اول فکر کردم مشکل از مخابراته قم هست که دیدم دوستان وجود چنین مشکلی را در تاپیکهای پارس آنلاین و شاتل نیز اعلام کرده اند

ziarratt
13-11-2010, 11:42
از ساعت یازده شب که سیستم را روشن کردم علاوه بر پایین بودن سرعت،پینگ هم خیلی بالا بود،اولش حول و حوش 1500 بود بعد شد 2500 و بعد دیگه تایم اوت میزنه.من چند روزه از مخابرات قم ADSL گرفتم،اول فکر کردم مشکل از مخابراته قم هست که دیدم دوستان وجود چنین مشکلی را در تاپیکهای پارس آنلاین و شاتل نیز اعلام کرده اند

برای من هم دیشب همینطوری بود زنگ زدم گفتند درست میشه ، نزدیک ساعت دوازده و نیم درست شد

sib881
13-11-2010, 13:27
مال منم که پارس آنلاین بودم اینطوری شد و بعد درست شد

mohammad06
13-11-2010, 16:30
آقا یه مرد نیست جواب مارو بده؟
یه سوال پرسیدم

دوستان سرعت مخابرات الان چجوره؟
سرعتش ثبات داره؟
حالا میشه یکی جوابه مارو بده؟
ممنون میشم

ziarratt
13-11-2010, 17:29
آقا یه مرد نیست جواب مارو بده؟
یه سوال پرسیدم

حالا میشه یکی جوابه مارو بده؟
ممنون میشم

منطقه عماریاسر که بد نیست
هر سرویسی رو که بگیرید همونقدر سرعت میدن نه زیادتر نه کمتر

mohammad06
13-11-2010, 17:56
منطقه عماریاسر که بد نیست
هر سرویسی رو که بگیرید همونقدر سرعت میدن نه زیادتر نه کمتر
ممنون
ببینم قانون فری یوز پالیسی که نداره؟(اگر زیاد مصرف کنی سرعتتو محدود کنه.)

0Behrooz
13-11-2010, 18:17
ببخشید آدرس کنترل پنلش چیه؟
من از طرف یکی از دوستان درخواست دادم.هیچی نمیدونم.

mahdimp5
13-11-2010, 21:22
یه سئوال داشتم:
من ویندوزم سون هست...قبلا که از صبانت سرویس می‌گرفتم تا دکمه کانکت رو می زدم سریع کانکت می‌شد ولی الان که از مخابرات گرفتم کانکت رو که می‌زنم حدود 40 ثانیه در حالت registering your computer می مونه و بعد کانکت میشه... کسی از دوستان همشهری می دونه علت از چی می‌تونه باشه؟

ممنون همگی

0Behrooz
13-11-2010, 21:37
یه سئوال داشتم:
من ویندوزم سون هست...قبلا که از صبانت سرویس می‌گرفتم تا دکمه کانکت رو می زدم سریع کانکت می‌شد ولی الان که از مخابرات گرفتم کانکت رو که می‌زنم حدود 40 ثانیه در حالت registering your computer می مونه و بعد کانکت میشه... کسی از دوستان همشهری می دونه علت از چی می‌تونه باشه؟

ممنون همگی

خیلی جالبه.
مشکلی رو که شما الان با مخابرات داری من قبلاً با صبانت داشتم.
ولی با مخابرات خیلی سریع وصل میشه.

من cpanel رو پیدا کردم.

ولی الان یک سوال برام پیش اومد.
توی cpanel نوشته که اکانت من 10 گیگ اعتبار داره و مثلاً 1 گیگ مصرف شده و 9 گیگ میتونم استفاده کنم.در صورتی که من پول اکانت نا محدود رو دادم.الان چکار میتونم بکنم؟

ziarratt
14-11-2010, 11:51
ممنون
ببینم قانون فری یوز پالیسی که نداره؟(اگر زیاد مصرف کنی سرعتتو محدود کنه.)

نه چیزی در قرداد نبود من ماه پیش بیشتر از 100 گیگ مصرف کردم چیزی نگفتند

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

یه سئوال داشتم:

ممنون همگی

احتیاج نیست شما 40 ثانیه منتظر بمونید تا registering your computer حذف بشه و بعدش از اینترنت استفاده کنید
همینکه نوشتهء registering your computer اومد شما اگر مرورگر رو باز کنید می بینید اینترنت تون وصله و توی اون 40 ثانیه هم می تونید از اینترنت استفاده کنید

yade
14-11-2010, 17:06
کسی هست از منطقه صدوق گرفته باشه ؟؟ اونجا سرعتش ثبات داره یا نه

mohammad06
14-11-2010, 19:24
کسی هست از منطقه صدوق گرفته باشه ؟؟ اونجا سرعتش ثبات داره یا نه
سوال منم هست

0Behrooz
14-11-2010, 21:45
من از منطقه صدوق هستم.
یکسره دارم تورنت دانلود میکنم و سرعت یک بیت بر ثانیه هم تکون نمیخوره.
توی این چند روز هم تا حالا قطعی و تغییر سرعت اصلاً نداشتم.
512 گرفتم.
روز اول سرعت حدود 700 بود ولی الان 490 تا سرعت دارم با تورنت.ddl آزمایش نکردم.

یک سوال راجع به تاپیک:
توی تاپیکهای شهر ها لحجه آزاده؟
میشه قمی حرف زه؟

mohammad06
15-11-2010, 10:27
یک سوال راجع به تاپیک:
توی تاپیکهای شهر ها لحجه آزاده؟
میشه قمی حرف زه؟

چِر نَمیشه؟
:27:

یه چیز دیگه هم به اونایی که هنوز نگرفتن و میخوان بگیرن
تویه دهه فجر دوباره 30% تخفیف میشه ها
یه یه هفته صبر کنن بعد برن بگیرن،می ارزه

ziarratt
15-11-2010, 17:34
روز اول سرعت حدود 700 بود ولی الان 490 تا سرعت دارم با تورنت.ddl آزمایش نکردم.

شما الان سرعت دانلودتون 490 کیلوبایت در ثانیه هست؟ یعنی نزدیک 30 مگ توی یه دقیقه دانلود می کنید؟

mohammad06
15-11-2010, 18:30
شما الان سرعت دانلودتون 490 کیلوبایت در ثانیه هست؟ یعنی نزدیک 30 مگ توی یه دقیقه دانلود می کنید؟
نه فکر نکنم منظورش این باشه
منظورش 490 از 512 در اصل 61 کیلوبایت

0Behrooz
15-11-2010, 18:37
نه فکر نکنم منظورش این باشه
منظورش 490 از 512 در اصل 61 کیلوبایت

منظورم دیقاً همین بو.

omid-p30
16-11-2010, 10:25

آقا این مشکل من هم چنان پابرجاست.

صفحه مودم رو تونستم باز کنم. این اطلاعات رو حالا از کجاش باید پیدا کنم ؟
توی این صفحه هستند؟

amahdavi2004
16-11-2010, 13:08
VPI/VCI و Encapsulation Mode مخابرات را براي كانفيگ مودم TPLink لازم دارم كسي مي داند چيست؟
خودم پيدا كردم:
VPI=0
VCI=35
Encapsulation Mode همان پيشفرض درست است.

0Behrooz
16-11-2010, 18:28
VPI/VCI و Encapsulation Mode مخابرات را براي كانفيگ مودم TPLink لازم دارم كسي مي داند چيست؟
خوب بقیه مواردی هم که نگفتی LLC و UBR برای روتر های هواوی هستند.بقیه روتر ها هم معمولاً به خاطر compatibility به همین شکل کانفیگ میشن.

kalahan1
21-11-2010, 00:41
اقا دمتون گرم منو راهنمائي كنيد البته سوالم زياد مربوط به اينجا نيس من اكانت پرميوم رپيدشر خريدم ولي نميتونم وارد رپيدشر بشم قسمت sign in يوزرنيم و پسورد رو قبول نميكنه مشكل چيه اصلا چطوري بايد اكانت پرميوم رو تو رپيدشر ثبت كرد

kalahan1
22-11-2010, 00:49
دوستان سرعت خيلي افت كرده فكر كنم همگانيه ساعت 1 بامداد اول آذر سرعت شم چطوره ؟

sib881
22-11-2010, 01:18
اقا دمتون گرم منو راهنمائي كنيد البته سوالم زياد مربوط به اينجا نيس من اكانت پرميوم رپيدشر خريدم ولي نميتونم وارد رپيدشر بشم قسمت sign in يوزرنيم و پسورد رو قبول نميكنه مشكل چيه اصلا چطوري بايد اكانت پرميوم رو تو رپيدشر ثبت كرد

ببین داداشی احتمالا یوزر و پسوورد رو غلط وارد میکنی.(به کوچیک و بزرگ بودن حروف توجه کن )
در غیر اینصورت باید از کسی که اکانت رو خریدی بپرسی چون احتمال داره اون پسوورد رو اشتباه برات فرستاده باشه.
تازه اصلا چرا پول رپیدشیر دادی؟:41:
میرفتی لیچر میخریدی ماهی 5 یا 6 هزار تومن از خیلی سایتای دیگه هم پشتیبانی میکرد(مثل هات فایل و فایل سرو و...):31:

Mostafa 3D
22-11-2010, 01:21
سلام
من الان اینترنت شاتل دارم و میخوام بیام از مخابرات بگیرم فقط چند تا سوال
1- ترافیک مخابرات نا محدوده ؟
2- اگه 24 ساعت بزاریم روی دانلود گیر نمیدن ؟
3- 512 رو برای خونه میدن ؟
4- قیمتش چنده ؟
5- من شهرک قدس میشینم برای گرفتن ADSL باید کدوم مخابرات برم ؟

ممنون

MJ assassins creed
22-11-2010, 15:54
سلام من اگه بخوام از 128 صبا به 256 مخابرات بیام سرعتم خیلی کم میشه؟توی باز کردن صفحات زمان زیادی نمیبره؟حداکثر سرعتش چقدره چون من یه رفیقم 512 گرفته باید سرعت دانلودش رو 64 باشه ولی معمولی رو 70-80 هست و میگه شبا روی 100 هم میره میخواستم ببینم برای بقیه اکانت هام اینطوریه؟اصلا کسی اینجا 256 مخابرات داره؟

mah30
23-11-2010, 06:58
میرفتی لیچر میخریدی ماهی 5 یا 6 هزار تومن از خیلی سایتای دیگه هم پشتیبانی میکرد(مثل هات فایل و فایل سرو و...):31:
سلام دوست عزیز
میشه بگی کدام سایت لیچر مطمئن و خوب می فروشد

mah30
23-11-2010, 07:05
از دیروز مثل اینکه سرعت صبا نت در قم را 2 مگ کرده اند
البته شبانه هنوز افتضاحه و تا 5 ثانیه اول سرعت به 2 مگ می رسه ولی بعد از آن سرعت افتضاح می شه
مثلا من دیشب با نرم افزاری که دوستمان در لینک زیر معرفی کرده بود 420 مگ دانلود کردم

0Behrooz
23-11-2010, 20:31
از دیروز مثل اینکه سرعت صبا نت در قم را 2 مگ کرده اند
البته شبانه هنوز افتضاحه و تا 5 ثانیه اول سرعت به 2 مگ می رسه ولی بعد از آن سرعت افتضاح می شه
مثلا من دیشب با نرم افزاری که دوستمان در لینک زیر معرفی کرده بود 420 مگ دانلود کردم

به این کار میگن bandwidth throttling.برای Stream کردن video به کار میره.فقط مشکلش اینه که این احمقا نمیفهمن وقتی youtube رو فیلتر کردن این کار خاصیتی نداره.
در ضمن صبانت خیلی وقته که سرعتش شده 2 مگ.

1- ترافیک مخابرات نا محدوده ؟
2- اگه 24 ساعت بزاریم روی دانلود گیر نمیدن ؟
3- 512 رو برای خونه میدن ؟
4- قیمتش چنده ؟
5- من شهرک قدس میشینم برای گرفتن ADSL باید کدوم مخابرات برم ؟
1.بله.(من روزی ~6 گیگ دانلود میکنم)
2.من 10 روزه که دارم گزینه یک رو اجا میکنم.
3.و 10 روز دنبال مجور بودم.
4.قیمت 512 ماهی 21 هزار تومان.

sib881
24-11-2010, 03:23
سلام دوست عزیز
میشه بگی کدام سایت لیچر مطمئن و خوب می فروشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه اولی محدودیت حجمی داره (یعنی حجم باید بخری و بدرد سرعت های پایین میخوره.
دومی دو نوع داره. هم اکانت با محدودیت حجمی و هم اکانت با محدودیت زمانی.
که محدودیت زمانی برای کسایی خوبه که سرعتشو بالاست.
من خودم ماه پیش با اکانت 1 ماهه 150 گیگ دی ال کردم :دی
من از جفتشون راضیم. ولی اولی بعضی وقتا قطعی داره. (یعنی بیشتر از دومی)

MJ assassins creed
24-11-2010, 16:14
سلام من اگه بخوام از 128 صبا به 256 مخابرات بیام سرعتم خیلی کم میشه؟توی باز کردن صفحات زمان زیادی نمیبره؟حداکثر سرعتش چقدره چون من یه رفیقم 512 گرفته باید سرعت دانلودش رو 64 باشه ولی معمولی رو 70-80 هست و میگه شبا روی 100 هم میره میخواستم ببینم برای بقیه اکانت هام اینطوریه؟اصلا کسی اینجا 256 مخابرات داره؟
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟

ziarratt
25-11-2010, 09:29
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟

سرعت دانلودتون میشه 25 الی 35 ، مخابرات سرعت استاندارد رو میده و سرعت استاندارد 256 همینه
ممکنه بعضی مواقع بخاطر نوسان و این حرفها سرعت کمی بالاتر بره ولی بهش اعتباری نیست و دوباره بر می گرده شاید 1 دقیقه طول بکشه شاید 1 روز

hajired
25-11-2010, 20:59
من 256 مخابرات دارم
سرعت دانلود من 30 به بالاست خیلی کم سرعتم از 30 میاد پایین
البته اگه از دانلودر برای دانلود استفاده نکنی میاد روی حداکثر 20 میشه یعنی با خود مرورگر دانلود کنی از همه افتضاحترهم اینترنت اکسپلورر که حداکثر 10
من از IDM استفاده می کنم برا دانلود و خیلی هم راضیم همچنین از سرعت
البته من از اینترنت زغالی دیال آپ اومدم روی پرسرعت پس برای من خیلی راضی کننده ست
البته شرکتهای دیگه که محدودیت حجم دارن سرعت کاربر بالا می برن تازودتر محدودیتش تموم بشه و بره حجم بخره
اما مخابرات سرعت استاندارد می زاره و محدودیت دانلود نداره

spiderpc
25-11-2010, 21:22
سلام بچه ها
من شاتل دو مگ دارم ولی سرعت شبها رو محدود کردن که مزخرف شده
میخوام از مخابرات 1 مگ یا 512 بگیرم
چطوره؟ قیمت هاش؟ محدودیت حجمی داره یا نه؟
سه ماهه داره یا نه؟
مرسی اگر جواب بدید

MJ assassins creed
26-11-2010, 09:15
سلام بچه ها
من شاتل دو مگ دارم ولی سرعت شبها رو محدود کردن که مزخرف شده
میخوام از مخابرات 1 مگ یا 512 بگیرم
چطوره؟ قیمت هاش؟ محدودیت حجمی داره یا نه؟
سه ماهه داره یا نه؟
مرسی اگر جواب بدید
توضیحات کامل

spiderpc
26-11-2010, 15:44
توضیحات کامل

اقا دمت گرم مرسی
فقط 1 سوال دیگه داشتم
الان همه شما از مخابرات راضی هستید؟
مشکلی جدیدا نداشته؟

MJ assassins creed
26-11-2010, 18:43
اقا دمت گرم مرسی
فقط 1 سوال دیگه داشتم
الان همه شما از مخابرات راضی هستید؟
مشکلی جدیدا نداشته؟
من که از صبا نت دارم ولی یه پیشنهاد دوستانه بهت میکنم اگه خواستی بگیری زیر 256 نگیر چون سرعت واقعی رو میده و 128 سرعت دانلودت روی12 الی 16 هست و 256 روی 30 الی 32.

spiderpc
26-11-2010, 21:36
من که از صبا نت دارم ولی یه پیشنهاد دوستانه بهت میکنم اگه خواستی بگیری زیر 256 نگیر چون سرعت واقعی رو میده و 128 سرعت دانلودت روی12 الی 16 هست و 256 روی 30 الی 32.

اره حرفت درسته حاجی
من خودم نظرم روی 512 یا 1 مگ هست یکی از این دو رو میگیرم
گند بزنن به شاتل که این مکافات رو درست کرده برا ما
به سرعت 2 مگ عادت کرده بودم:41:

ara77
26-11-2010, 22:07
سلام دوستان
برای سرعت بالای 128 نامه میخواد این مخابرات؟ میشه بگید چه نامه ای میخوان و آیا راهی هست که بدون نامه بشه سرعت بالاتر گرفت؟

spiderpc
26-11-2010, 22:37
سلام دوستان
برای سرعت بالای 128 نامه میخواد این مخابرات؟ میشه بگید چه نامه ای میخوان و آیا راهی هست که بدون نامه بشه سرعت بالاتر گرفت؟

128 نامه نمیخواد
البته 256 هم نمیخواست ولی جدیدا فک کنم میخواد
سرعت بالاها هم همینطور
باید نامه ببری
نامه اداری یا دانشجویی همون برگه اشتغال تحصیل

sib881
26-11-2010, 22:44
ویرایش...
....

ara77
26-11-2010, 23:55
128 نامه نمیخواد
البته 256 هم نمیخواست ولی جدیدا فک کنم میخواد
سرعت بالاها هم همینطور
باید نامه ببری
نامه اداری یا دانشجویی همون برگه اشتغال تحصیل
سلام
میشه دوستان انواع نامه هایی رو که با اون سرعت بیش از 128 میدن رو نام ببرن و بگن خودشون چطور سرعت بالاتر گرفتن؟اخه من رفتم گفتن نامه از حوزه یا محل کار (مثلا اداره و ...) کدوم مرکز مخابراتی راحت تر کار راه می اندازه تا برم اونجا؟

spiderpc
27-11-2010, 01:03
اینایی که نام بردی میشه و همون نامه دانشجویی
در مورد مراکز هم دقیق نمیدونم ولی فکر نمیکنم فرقی داشته باشه
البته شنیدم باید به مرکز مخابراتی که سرویس میده به شما مراجعه کنید

MJ assassins creed
27-11-2010, 15:30
سلام
میشه دوستان انواع نامه هایی رو که با اون سرعت بیش از 128 میدن رو نام ببرن و بگن خودشون چطور سرعت بالاتر گرفتن؟اخه من رفتم گفتن نامه از حوزه یا محل کار (مثلا اداره و ...) کدوم مرکز مخابراتی راحت تر کار راه می اندازه تا برم اونجا؟
مثلا از دانشگاه میتونی نامه بگیری با این مضمون که آقای فلانی به اینترنت مثلا 512 نیاز دارد.یا مثلا محققه به این اینترنت نیاز داره.یه مهر دانشگاه هم میندازی تنگش. من یکی یکی از دوستام نامه دانشگا رو که مربوط به یه چیز دیگه بود مهرشو جعل کرد یه 512 گرفت.

spiderpc
27-11-2010, 15:34
امروز رفتم مخابرات 19 دی
گفت باید بری از دفاتر پستی اقدام کنی برای سرویس

m_pixel
27-11-2010, 21:14
سلام به همشهری های عزیز!
من الان سرویس 128 صبانت رو دارم ولی الان حدود 2 ماهه که که وضع شبانش بهم ریخته و سرعت روی 15 هست!
قبلا هم شاتل داشتم ولی واقعا از شرش خلاص شدم!!!
حالا تو فکرم isp رو عوض کنم و روی مخابرات و پارس انلاین دارم تحقیق میکنم
کسانی که توی منطقه ی صدوق هستن و پیش شماره 291 دارن از مخابرات یا احیانا پارس راضی هستن؟؟ ومشکلی باهاش ندارن؟
یکی از دوستان 256 از مخابرات گرفته و میگه هر 5 دقیقه یه بار براش قطع و وصل میشه!!!!
این مشکل برای بقیه هست یا نه؟
برای دراومدن از صبا و رفتن به مخابرات هزینه ی رانژه یا 15 تومن هزینه ی نصب رو میگیرن؟ و میشه هزینه ی نصب رو نداد؟

ممنون.

spiderpc
28-11-2010, 01:09
من تا حالا مشکل خاصی از بچه هایی که مخابرات گرفتن نشنیدم
هزینه نصب هم 10 تومن میگیرن و نمیشه نداد
چون صبا میاد سرویسش رو از خط شما برمیداره و مخابرات خودش باید براتون خط رو دوباره رانژه کنه

spiderpc
29-11-2010, 03:19
از کی سرویس بگیرم

اگه دانلود برات مهمه یا اصطلاحا خره ی گیگ هستی از مخابرات بگیر که محدودیت دانلود نداره
اگه برای دانلود نمیخوای سرعت روزانه پارس و شاتل خوبه
ولی شبانه این دوتا دیگه تعریف نداره
خود من که شاتلم و از سرعت شبانه رایگان اصلا راضی نیستم

morti18
02-12-2010, 11:39
سلام آقای ziarratt و دوستان همشهری
من از شاتل سرویس 320 نامحدود دارم ! ازش راضی هستم !
میخواستم ببینم میصرفه سرویس مخابرات رو بگیرم ؟
دانلودم هم زیاد نیست ، شاید هر یکی دو ماه 6 ، 7 گیگ دانلود کنم !

ممنون میشم راهنمایی کنید !
با تشکر
یا علی

esfehanei
09-12-2010, 18:53
برا من امروز ایمیل برا تسویه حساب این دوره اومده
یه چند روزی وقت دارم الان تو قم بهتر از شاتل چیه؟
لطفا سریعتر جواب بدید
باتشکر

sib881
09-12-2010, 19:27
برا من امروز ایمیل برا تسویه حساب این دوره اومده
یه چند روزی وقت دارم الان تو قم بهتر از شاتل چیه؟
لطفا سریعتر جواب بدید
باتشکر

پارس آنلاین که سرعت شبانه اش رو خیلی اورده پایین.
بقیه رو نمیدونم

morti18
09-12-2010, 19:46
سلام دوستان
مگه مخابرات خوب نیست ؟!
من شاتل داشتم ، راضی بودم ، ولی چون گرون بود ، میخوام مخابرات رو بگیرم

esfehanei
09-12-2010, 21:52
چه بد
میخواستم برم پارس آنلاین
صبا نت چه جوره؟
کسی اطلاع نداره؟

ara77
10-12-2010, 11:11
سلام
من بالاخره 512 رو گرفتم ولی مشکلی رو که یکی از دوستان دیگه هم اشاره کرده بودند رو من هم دارم!؟
هر چند دقیقه یکبار سرعت صفر میشه! در واقع چراغ لینک ADSL خاموش میشه و بعد از چند ثانیه (10الی 40) دوباره روشن میشه . در این بین ارتباط دیسکانکت نمیشه! ولی سرعت صفر میشه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟ آیا بقیه کاربها هم این مشکل رو دارند؟ مودم من( Huawei (SmartAx MT800) هست

omid-p30
10-12-2010, 12:24
سلام
من بالاخره 512 رو گرفتم ولی مشکلی رو که یکی از دوستان دیگه هم اشاره کرده بودند رو من هم دارم!؟
هر چند دقیقه یکبار سرعت صفر میشه! در واقع چراغ لینک ADSL خاموش میشه و بعد از چند ثانیه (10الی 40) دوباره روشن میشه . در این بین ارتباط دیسکانکت نمیشه! ولی سرعت صفر میشه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟ آیا بقیه کاربها هم این مشکل رو دارند؟ مودم من( Huawei (SmartAx MT800) هست

ای ول من هم 128 دارم. همین طوریم. بابام رو در اورده. البته همیشه اینطوری نیست ولی وقتی میشه دیگه شده. مثلا از سر دیشب تا حالا اینطوری شد و کلا صد مگ هم نشد دنلود کنم. ولی ده دقیقه ای خوب شده.
یک بار حضوری رفتم عمار یاسر گفتند خطت اتصالی داره. من هم هنوز فرصت نکردم جک کنم اتصالی سیم کشی خطم رو.

ولی اگر بقیه هم این مشکل رو داشته باشند باید دید مشکل از کجاست.

sei_pm
10-12-2010, 12:54
چه بد
میخواستم برم پارس آنلاین
صبا نت چه جوره؟
کسی اطلاع نداره؟

چرا از خود مخابرات قم سرویس نمیگیری ؟ هم ارزون هست هم نامحدود.

esfehanei
10-12-2010, 13:01
چرا از خود مخابرات قم سرویس نمیگیری ؟ هم ارزون هست هم نامحدود.

اتفاقا میخواستم از خود مخابرات بگیرم
ولی چون چند نفر اینجا گفتن که ثبت نام کردن و جواب نمیدن و 512هم نمیده برای همین گفتم برم صبا یا پارس و....

esfehanei
10-12-2010, 15:01
اینجا کسی صبا نداره؟
فک کنم صبا بهتر باشه
فردا زنگ میزنم اگه پورت داشتن میرم صبا

ARA-RF
10-12-2010, 15:46
ای ول من هم 128 دارم. همین طوریم. بابام رو در اورده. البته همیشه اینطوری نیست ولی وقتی میشه دیگه شده. مثلا از سر دیشب تا حالا اینطوری شد و کلا صد مگ هم نشد دنلود کنم. ولی ده دقیقه ای خوب شده.
یک بار حضوری رفتم عمار یاسر گفتند خطت اتصالی داره. من هم هنوز فرصت نکردم جک کنم اتصالی سیم کشی خطم رو.

ولی اگر بقیه هم این مشکل رو داشته باشند باید دید مشکل از کجاست.
سلام
من مشکل رو حل کردم. یادتون باشه اول خط رو به اسپلیتر(همون نویز گیر) وصل کنید و بعد از اون اشتراک برای تلفن خونتون بگیرید. با این کار مشکل من حل شد.