PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : adsl روی تلفن ماهواره ای میشه؟

Gladiator King
24-08-2010, 22:22
سلام
امروز رفتم برای مغازه خط تلفن سفارش بدم که متصدی گفت تلفن ماهواره ای میدیم!

بش گفتم میخام adsl بکشم گفت مشکلی نداره

کسی میدونه تلفن ماهواره ای چیه؟

میشه روش adsl نصب کرد؟

sei_pm
24-08-2010, 22:29
یعنی چی؟
موبایل داریم تلفن نداریم.
امور مشترکین مرکز مخابراتی همچین حرفی رو زده؟
Adsl فقط روی سیم مسی ارایه میشه.
البته این DLC ها یا همون خطوط نوری فقط تا کافو نوریه و بقیش مسی میشه واسه همینه رو اونها هم می توانند تجهیزاتش رو داشته باشند سرویس بدن.

parsa5564
24-08-2010, 22:32
نه عزیز نمیشه.روی این تلفن ها دیال اپ هم نمیشه استفاده کرد چه برسه به adsl .شما اگر تلفن ماهواره ای بگیرید مجبورید از وایرلس استفاده کنید

Gladiator King
25-08-2010, 01:23
یعنی چی؟
موبایل داریم تلفن نداریم.
امور مشترکین مرکز مخابراتی همچین حرفی رو زده؟
Adsl فقط روی سیم مسی ارایه میشه.
البته این DLC ها یا همون خطوط نوری فقط تا کافو نوریه و بقیش مسی میشه واسه همینه رو اونها هم می توانند تجهیزاتش رو داشته باشند سرویس بدن.

همین خدمات پستی ها! برای گرفتن خط باید به درخواست رو به خدمات پستی ها داد

قبلا شنیده بودم واسه دهات ها که صرف نداره سیم بکشن تلفن های بیسیم میدادن، شاید منظورش اون بوده
ولی ما که تو شهر هستیم. نمیدونم چی میگه طرف!

sei_pm
25-08-2010, 02:55
همین خدمات پستی ها! برای گرفتن خط باید به درخواست رو به خدمات پستی ها داد

قبلا شنیده بودم واسه دهات ها که صرف نداره سیم بکشن تلفن های بیسیم میدادن، شاید منظورش اون بوده
ولی ما که تو شهر هستیم. نمیدونم چی میگه طرف!

به احتمال زیاد منظورش همون بوده. حالا چرا رفتی دفتر خدمات روستایی:31: که به با این چیزها روبرو بشی.
از شوخی گذشته مگه دیگه خود مرکز مخابراتی ها خط رو نمیفروشند . قبلا که اینجوری بود باید اونها فیش صادر میکردن پرداخت میکردم بانک. پس موضوع منتفیه نمیشه Adsl گرفت ولی شاید دایال آپ بشه البته اگر دستگاهش خروجی خط داشته باشه.

Gladiator King
25-08-2010, 09:49
بابام زنگ زد قسمت فنی مخابرات گفتن که ماهواره نیست. به اینا میگن تلفن بیسیم:5:
بابام بش گفته میشه اینترنت استفاده کرد طرف هم گفته بود آره میشه. ولی بابام بش نگفته بود adsl هم میشه یا نه!

sei_pm
25-08-2010, 10:27
بابام زنگ زد قسمت فنی مخابرات گفتن که ماهواره نیست. به اینا میگن تلفن بیسیم:5:
بابام بش گفته میشه اینترنت استفاده کرد طرف هم گفته بود آره میشه. ولی بابام بش نگفته بود adsl هم میشه یا نه!

عجب:18: خوب به نظر شما اگر هم بشه به اون میگن Adsl ؟ خوب میشه اینترنت وایرلس:31:
احتمالا منظورش همون دایال آپ بوده. فکر کنم هزینه تماس با این خطهای بیشتر باشه . البته تو محدوده خونتون همون تلفن ثابته ولی اگر از اون محدوده خارج بشید فکر کنم مثل موبایل محاسبه بشه دقیقا نمی دونم ولی همچین چیزی هست.اگر خط جدید مسی گرفتی مواظب باش pcm نباشه.

parsa5564
25-08-2010, 10:49
دوست عزیز اینی که شما میگید من خودم دردشو کشیدم یه وقتی.adsl کجا بود.همون دیال اپ هم جواب نمیداد.سرعت دیال اپ بیشتر از 16 نمیشد.منظورم یرعت وصل شدن هست ها.حالا شما تا اخرشو بخون

Gladiator King
25-08-2010, 11:56
دوست عزیز اینی که شما میگید من خودم دردشو کشیدم یه وقتی.adsl کجا بود.همون دیال اپ هم جواب نمیداد.سرعت دیال اپ بیشتر از 16 نمیشد.منظورم یرعت وصل شدن هست ها.حالا شما تا اخرشو بخون

ممنونم. حرف شما درسته. الان زنگ زدم پارس آنلاین هم حرف شما رو تایید کرد
من تلفن رو فقط برای اینترنت میخاستم. الان که نمیشه روش adsl گذاشت دیگه تلفن برا چیمه
بدبختی مشکل اینجاست که 55 هزارتومن رو واریز کردم. حالا چطوری از مخابرات پسش بگیرم:41:

sei_pm
25-08-2010, 12:12
ممنونم. حرف شما درسته. الان زنگ زدم پارس آنلاین هم حرف شما رو تایید کرد
من تلفن رو فقط برای اینترنت میخاستم. الان که نمیشه روش adsl گذاشت دیگه تلفن برا چیمه
بدبختی مشکل اینجاست که 55 هزارتومن رو واریز کردم. حالا چطوری از مخابرات پسش بگیرم:41:

طبق مصوبه جدید نمی تونید پول رو پس بگیرید چون اون پول فقط هزینه نصب و بوق آزاد هست. واسه همین انقدر ارزون شده. شما پرسیدی که pcm هست؟

Gladiator King
26-08-2010, 02:02
منظورم این بود که برم بگم من اصلا تلفن نمیخام پولم رو پس بدین! میدن؟

sei_pm
26-08-2010, 09:21
منظورم این بود که برم بگم من اصلا تلفن نمیخام پولم رو پس بدین! میدن؟

آقا رفتی تو بحث شخصی تلفن دیگه مربوط نمیشه به اینترنت.
اگر وصل نکرده باشند هنوز احتمالش زیاده. ولی بعید میدونم چون قانونی هست که خیلی وقته تصویب شده حدودا از وقتی قیمت از 100 تومن رسید به 50 تومن.

mehdi_08
26-08-2010, 13:02
بابا ابن تلفن ماهواره ای نیست بهش می کن wll
به صورت بی سیمه یه
آنتن مربعی کوچیک رو پشت بام یا بالکن نصب می کنن سرعت اینترنتش هم افتضاح زیر33.3 کیلوبیته
از این خط برای مناطقی که ظرفیت خط مسی پر شده باشه استفاده می کنن
ولی یه چیزی هم هست تو شهر ما (کرمانشاه )یه شرکت ispهست که تو تبلیغاش گفت ه که روی بستر wll میتونه اینترنت پرسرعت بده
شما هم بپرس ببین یه همچین شرکتی رو می تونی گیر بیاری

kamran987456
26-08-2010, 13:19
به صورت بی سیمه یه
آنتن مربعی کوچیک رو پشت بام یا بالکن نصب می کنن سرعت اینترنتش هم افتضاح زیر33.3 کیلوبیته
ولی یه چیزی هم هست تو شهر ما (کرمانشاه )یه شرکت ispهست که تو تبلیغاش گفت ه که روی بستر wll میتونه اینترنت پرسرعت بده

تکنولوژِی جدید اومده؟؟:18::18::18:
اونا 4g میسازن ما هم wll

Gladiator King
26-08-2010, 13:34
به صورت بی سیمه یه

زنگ زدم به نمایندگی شاتل و پارس آنلاین گفتن نمیشه adsl روی این سیستم بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahramasrar2
26-08-2010, 21:31
زنگ زدم به نمایندگی شاتل و پارس آنلاین گفتن نمیشه adsl روی این سیستم بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب مي دوني لطف كار اين جور تلفن ها چيه؟
مي توني مثل موبايل ازشون استفاده كني ! يعني با دقيقه اي 45 ريال !! هر جاي شهر صحبت كني تازه مثل سيمكارت توي گوشيت استفاده مي كني و همه جاي شهر هم آنتن ميده:46:
من باشم پول رو پس نمي گيرم سعي كن به جاي موبايل ازش استفاده كني
مثل من !:27:

Gladiator King
27-08-2010, 01:47
مي توني مثل موبايل ازشون استفاده كني ! يعني با دقيقه اي 45 ريال !! هر جاي شهر صحبت كني تازه مثل سيمكارت توي گوشيت استفاده مي كني و همه جاي شهر هم آنتن ميده:46:

مطمئنی اینطور میشه؟ مگه چقدر برد داره؟

این نوع همونیه که مهدی جان گفت :

به صورت بی سیمه یه

Gladiator King
27-08-2010, 02:11
ببخشید اگه میشه مدیران اسم تاپیک رو عوض کنن
چون منظور تلفن بیسم هست که به خاطر اشتباه متصدی خدمات پستی تلفن ماهواره ای ذکر شده

parsa5564
27-08-2010, 03:00
نه اون یه چیزدیگست.این تلفن ها همینطوریش هم باید چندبار هی گوشیو برداریو بزاری تا بوق ازاد بزنه.اون ماهواره ای ها با خودش گوشیش هم میدن.اینا یه چیز مزخرفی هست که به هیچ دردی نمی خوره