PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Effortless English

Ninjai
18-08-2010, 19:30
سلام
کسی از این مجموعه استفاده کرده ؟ :20:

t.63
18-08-2010, 23:43
من حدود 2 ماهه که دارم از مجموعه effortless english: power english now استفاده می کنم. متد جالبی داره،هر درس شامل 3 بخشه: اول یه داستان کوتاه و نسبتا ساده رو برات تعریف می کنه، دوم : لغات مشکل اون رو هم به زبان ساده توضیح می ده و در قسمت سوم: خط به خط داستان رو دوباره تعریف می کنه و ازت یه سری سوال خیلی ساده می پرسه.البته متن داستان هم به صورت PDF وجود داره. بعد از 8 درس میاد یه داستان رو در سه زمان گذشته، حال و آینده تعریف می کنه تا این جوری تا حدی با گرامر هم آشنا بشی. به قول سازنده این مجموعه(A.J.Hoge) با استفاده از این متد شخص می تواند کم کم در عرض 6 ماه(و یا کمتر) به راحتی بتونه صحبت کنه، به شرطی که هر درس رو حداقل به مدت یک هفته و هر روز 4 مرتبه گوش بده و سعی که به سوالات سریع پاسخ بده. خودش هم توی سایتش این مجموعه را 100% گارانتی کرده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرم گوش دادن به این مجموعه در ساعات بیکاری و مرده( تو اتوبوس، مترو و...) خالی از لطف نباشه (و حتی خیلی از این نمونه های ایرانیش جالبتر و در عین حال مفید تره) و به عنوان یک ابزار کمک آموزشی زبان انگلیسی برای تقویت Listening و Speaking میشه ازش استفاده کرد.

scali
19-08-2010, 01:56
من 5 6 ماه پیش با این سایت آشنا شدم . به نظر منم چیز خوبیه . ولی شما چه طوری به درس هاش دسترسی پیدا کردی ؟

آخه باید یه پولی پرداخت کنید .

t.63
19-08-2010, 05:15
من 5 6 ماه پیش با این سایت آشنا شدم . به نظر منم چیز خوبیه . ولی شما چه طوری به درس هاش دسترسی پیدا کردی ؟

آخه باید یه پولی پرداخت کنید .

به راحتی از اینترنت دانلود کردم. البته اگر بخوای کل مجموعه درس هاشو دانلود کنی که خیلی حجمش زیاد می شه، اما همین سری effortless english: power english حدودا 2 گیگ هستش.

Ninjai
19-08-2010, 11:49
البته لینک مستقیم دانلودش هم موجوده !

scali
20-08-2010, 00:24
البته لینک مستقیم دانلودش هم موجوده !

لطف میکنی لینکش رو بزاری؟

Ninjai
20-08-2010, 12:11
لطف میکنی لینکش رو بزاری؟
نقطه ها رو از بین ببرین :8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t.63
20-08-2010, 18:11
حالا که قرار یه سری از دوستان این مجموعه رو از اینترنت دانلود کنند، لازم دیدم یه توضیحاتی راجع به کل این مجموعه بدم تا بقیه دوستان اشتباهی رو که من موقع دانلود این مجموعه کردم انجام ندن.

این مجموعه با هفت قانون (7Rules) آغاز می شود و سری اول این مجموعه Original Lessons شامل سه سطح است (حجم تقریبی 3.5 گیگابایت):
سطح 1: Beginner Level English Lessons است که شامل 40 درس(1.59 گیگابایت)
سطح 2: Flow English (Intermediate Level) است که شامل 22 درس(1گیگا بایت)
و سطح 3: Success Business Lessons(Advanced Level) است که شامل 9 درس(631 مگابایت) می باشد.
در کل اگر کسی بخواد این سری رو دانلود کنه و اینترنت پر سرعت هم نداشته باشه، در بعضی از سایتها این سری رو به صورت درس های جداگانه هم برای دانلود قرار دادند.

سری دوم این مجموعه به نام Power English که شامل 30 درس+ Commentary Audio Bonuses+Action Vocabulary+ Bonus For Power English است، این مجموعه درAugust 2009 منتشر شد و حجم آن 1.70 گیگابایت است.

یک مجموعه دیگر هم به نام learn real english conversation وجود دارد که توسط دو تن از همکاران A.J.Hoge تولید و منتشر شده(البته بخشی از درس های آن توسط خود A.J.Hoge اجرا می شود) که به اشتباه همه جا این مجموعه رو بخشی از effortless english می دانند. حجم این مجموعه نیز 1.80 گیگابایت هست و این مجموعه هم با همان متد است با این تفاوت که در آن بیشتر از اصطلاحات روزمره و خیابانی استفاده کرده اند و سریعتر صحبت می کنند.

سری جدید دیگری هم به نام VIP member program اضافه شده و به این صورت که شما ماهیانه مبلغی در حدود 39 دلار برای مولف واریز میکنی و در مقابل هر دو هفته یک بار یک درس کامل به همراه ویدیو و چیزهای اضافی براتون به ایمیلتون لینک میشه و باید دانلودش کنید . این مجموعه جدید تقریبا اواخر سال 2009 کارش رو شروع کرده یعنی ظرف یک سال تعداد درسهاش شاید به 20 تا برسه.

reza,n
26-01-2011, 13:15
دوست عزیزم چند تا سئوال دارم که اگه لطف کنی ممنون میشم:
1) آیا شما هنوز از این مجموعه استفاده میکنید؟ و آیا واقعا" تاثیر داشته؟؟(در کل با توجه به وقتی که ازتون میگیره راضی هستید؟؟؟)
2) آیا غیر از Listening و Speaking در افزایش دامنه لغات و گرامر و Writing هم تاثیر قابل توجهی داره؟؟/
3) در صورتیکه با مجموعه Tell me more آشنایی داشته باشید کدوم یک از این دو نرم افزار رو پیشنهاد میکنید؟؟
4) با این روش جهت یادگیری کامل به چه مدت زمان نیازه؟
5) در کل قضیه به عنوان یک پک مناسب جهت یادگیری زبان بصورت خودآموز به دیگران پیشنهاد میکنید یا نه؟؟
با سپاس فراوان
رضا

ramin5749
26-01-2011, 22:27
سلام من effortless english را کاملش را دارم حتی ویدیوهاش را بیشتر به درد افرادی می خوره که از نظر لغات حداقل 500تا لغت ضروری را بلدند و گرامرشان هم متوسطه. خیلی می تونه در زمینه درک مطلب و listening بهشون کمک کنه

altamira07
18-03-2011, 11:34
سلام من Effortless Englishتازه دانلود کردم و دارم ازش استفاده میکنم به نظرم سبک کاریش شبیه کانون زبان ایران هست چون خودم کلاساشو میرم، تسلط بر متن و سوالات از متن درس ،ولی تو کانون speakingکمتر کار میشه باید خودمون با استفاده ازین دست اموزش ها یادبگیریم

MicrosoftH
06-04-2011, 16:37
جالبه تو سایت میهن دانلود هست میتونی دانلود کنی واقعا عالیه موفق باشید
اینم لینک دانلود از سایت میهن دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza,n
23-04-2011, 18:37
دوستان دیگه آیا استفاده کردید؟؟؟ لطفا" تجربیاتتون رو به اشنراک بگذارید.
ممنون

ramin5749
24-04-2011, 22:56
من ازش استفاده نکردم چون تصویر یا فیلم نداشت اساس کار مغز تصویره

shayan2011
04-07-2011, 10:47
سلام
بدون اغراق میگم یکی از بهترین روش هایی هست که تا به حال دیدم.
ابتدا 7 قانون داره که اون 7 تا رو بخونی و بشنوی دیکه نمیتونی دست بکشی.
موفق باشی

M0RTEZA_R
02-08-2011, 10:14
I HAVE USED IT AND IT WAS VERY NICE.

iMosi
02-08-2011, 14:44
آدم کسل میشه....سوالاش آسون وتکراریه....صد بار هی می پرسه who....کلا به شدت خسته کننده هستش:46:

M0RTEZA_R
09-08-2011, 11:13
آدم کسل میشه....سوالاش آسون وتکراریه....صد بار هی می پرسه who....کلا به شدت خسته کننده هستش

منم میخاستم دلیل این کار رو بدونم.اگه کسی میدونه به ما هم بگه.:5:

shayan2011
13-08-2011, 14:12
سلام
یه کتاب آموزشی در رابطه با اصطلاحات یا مکاتبات بازرگانی میتونید معرفی کنید؟

MicrosoftH
18-08-2011, 10:01
البته نرم افزار Tell Me More هم بدک نیست

---------- Post added at 07:31 AM ---------- Previous post was at 07:29 AM ----------

منم میخاستم دلیل این کار رو بدونم.اگه کسی میدونه به ما هم بگه.:5:

این کار فقط برای انتقال مطلب به حافظه بلند مدت هستش کسایی که این رو طراحی کردن حرفه ای بودن و خالی از حکمت نیست

vaheme64
13-10-2012, 17:57
از پایه خوبه این مجموعه

Amin Safavi
01-11-2012, 18:22
سلام دوستان
کسی میتونه ترتیب درس هاش را بگه چطوری هستش؟ من همش را دانلود کردم ولی فقط میدونم Day of the dead درس اول هستش. اصلا فرقی میکنه به ترتیب بخونیم ؟

mtd110
24-07-2014, 00:45
پس New Method Learning English چیه؟
New Method Learning English اینم هست تو مجموعه هایی که برای دانلود گذاشتن
میشه بگی باید از کدوم شروع کنم؟
تو این مجموعه که دانلود کردم
Beginner Level English Lessons نداره ولی به جاش New Method Learning English داره