PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلوزيون سوني خريداري شده از بانه مورد تاييد قرار نگرفت!

parsa52
04-08-2010, 11:50
با سلام به همه كاربران
من تلوزيون 40 اينچ سوني از بانه خريدم كه يه برچسب روي كارتن داشت كه نوشته بود Manufacturing in Malaysia
البته روي خود دستگاه هم يه برچسبي بود كه همين عبارت را نوشته بود.
من رفتم سايت سوني مالزي . اونجا يه قسمتي بود كه مي تونستي محصول را ثبتش كني به اين نشاني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
وقتي كه مدل و شماره سريال را مي زدم پيام ميداد كه يا مدل درست نيست يا شماره سريال
يه پيامي براشون گذاشتم و اطلاعات دستگاه را بهشون دادم كه پيگيري كنند
پاسخي كه دادند اين بود :

Thank you for your email to Sony Malaysia.

As per reference to your email, we understand your concern regarding your warranty of this product. However, we are sorry to inform you that we unable to pull out any records in our database based on your information given. You may refer to the origin country you purchased this product from as we unable to assist to check from our end.

من با خود گفتم احتمالا چون بحث گارانتي است اين اطلاعات موجود نيست چون در پيامش هم همين را اشاره كرده. بخاطر همين بهشون گفتم كه من فقط ميخوام بدونم ساخت سوني مالزي است يا نه . گارانتي اش برام مهم نيست
كه پاسخ داد:

As per to your email, I have forwarded it to the right channel and we are now looking into the matter. Please bear with me until I get hold of a reply. Sorry for the inconvenience caused.

به فاصله چند دقيقه بعدش اين ايميل را فرستاد

As per reference to your email, please kindly be inform that we will need your proof of purchased for verification purposes in order for us to assist you further.

جالبترين قسمتش اينه كه اينها همه ديروز اتفاق افتاد. امروز يه خانمي زنگ زد و گفت كه از شركت سوني ايران تماس گرفته است بابت ايميلي كه من ارسال نمودم (اينو بگم كه زماني كه صفحه پيام را پر مي كردم گفته بود كه مال چه كشوري هستيد ) و گفت كه دستگاه شما ساخت شركت سوني نيست. منهم از اطلاع رساني ايشان تشكر كردم
حال 2 فرضيه موجود است

يك- چون از گارانتي رسمي نخريدم اين اطلاع رساني درست نبوده و خانمي كه تماس گرفتند دروغ گفتند
دو-دستگاه ساخت سوني نيست و تقلبي است

حال به نظر دوستان كداميك صحيح است؟

amirvania
04-08-2010, 12:42
تو بانه نمیگم آدم متقلب نیست ولی لا اقل خیلی کمه .
مطمئن باش گزینه یک درسته با خیال راحت از پنلت لذت ببر .
سپاس :10:

ebi66_boukan
04-08-2010, 12:57
دوست عزیز نیازی به این کارا نیست.کیفیت فوق العاده صدا -تصویر- و دیزاین سونی داد میزنه.مطمئن باشید اونقدر کیفیتش بالاست که حالا حالا ها جنسای تقلبی نتونن با اصلش غیر قابل تشخیص باشن.هر چند به نظر من تو اینجور جنسا تقلبی نداریم و به شخصه نه دیدم و نه شنیدم.
شما مدلی که گرفتید چیه؟؟؟

ebi66_boukan
04-08-2010, 13:07
با برنامه بار کد خوان بار کد روی ال سی دی رو وارد کن ببین چی میگه اگه تایید کرد که فکر نکنم مشکلی باشه.اگرم تایید نکرد که ......
چون من یه بار واسه یه مدل RB رو زدم قبول نکرد ولی مدل های دیگر با اسم کشور سازنده تایید کرد.

اینم لینک دانلود برنامه روی گوشی موبایل به صورت جاوا:

به جای ? بعد ir-tci پسوند org بزار.

monaa
04-08-2010, 13:17
توی بانه تقلبی Sony وجود نداره ، خودت می تونی از کیفیت عالیه این تلویزیون موضوع رو بفهمی من خودم تا حالا دوبار تلویزیون از بانه آوردیم که هر دوبار عالی بودن یکی V530 و EX5 که بی نظیرند :8:

:thumbsup::دی:14:

monipa
04-08-2010, 13:34
اقا من خودم از بانه سونی اوردم ، شما که اینقدر وسواس دارین می رفتین نمایندگی پول یامفت می دادین( ببخشیندا)
شما که ماشا... این همه ادم دقیق و محاسبه گرید توی بانه قشنگ تستش می کردی
این حرفها چیه..
اصلا نگران نباشید
منم موافق دوستانم
کیفیت دستگاه شما گواه همه چیز خواهد بود
کیفیت دارد یا نه؟

parsa52
04-08-2010, 14:29
ضمن تشكر از همه دوستان
1-من آدم وسواسي نيستم فقط ميخواستم بدونم سوني چگونه پيگير درخواست مشتريان ميشه
2-مدلي كه گرفتم 40 اينچ سري ex400 است
3-جالب است كه اطلاع بدم الان ايميلي از سوني دستم اومده كه نوشته اگه فاكتور يا سندي نباشه نمي شه رديابي كرد.
4-كيفيت صدا و تصوير عالي و بدون مشكل است .
5- نمونه هاي 50 اينچ در جمهوري دقيقا همان برچسبهايي - شكل و شمايل و محل نصب برچسب - را دارند كه همين تلوزيون دارند.
6-فقط نكته جالبش اين بود كه وقتي اين خانم از سوني تماس گرفت به نظرمي آمد كه منتظر بود من سوالي بكنم يا بهشون بگم كه حالا من چيكار كنم و از اين حرفها ...ولي من با خونسردي گفتم . از اطلاع رساني شما ممنونم خدانگهدار

As per reference to your reply, we are sorry to inform you that since you unable to provide us the proof of purchased for verification purposes, we are unable to assist you further on your request.

cdcenter
04-08-2010, 15:00
دوست عزیز TV شما کاملا اصل میباشد و مشکلی ندارد .

صحبت های سونی هم کاملا طبیعی میباشد . وقتی از نمایندگی خرید نکنید دلیل ندارد که جنس شما را تایید کنند . نه تنها سونی بلکه هر شرکتی همین کار را میکند .

linkinkurd
04-08-2010, 15:02
از سونی جنس تقلبی ساخته نشده.
اگرم باشه طرفای کردستان جنسای صوتی تصویریش اصله.
دوستان اگه بانه میرن سر راهشون از سقز یه قیمت بگیرن تا بانه کلاه سرشون نره. (سقز همون شهریه که ازش رد میشین و 1 ساعت با بانه فاصله داره)

Sacrament
04-08-2010, 16:10
وقتی الان کیفیت سری 4 سامسونگ با سونی یکیه lcd سونیم ساخت سامسونگه دیگه این چه کاریه که بری سونی بخری!؟؟ فکر کنم تو مالزیم پنلای سامسونگ سری 4چهارو میکنن تو قاب سونی مدل جدید میدن بیرون!!

من میگم دستگاه شما صد در صد تقلبیه به خاطر اینکه هر دستگاهی که ساخته میشه شماره سریالش تو کارخونه ثبت میشه تا بتونن رجیسترش کنن وقتی رجیستر نمیشه !!!!! موضوع خیلی سادس دستگاه تقلبیه

farzad4
04-08-2010, 17:26
سلام
میدونم جای ایت سوال اینجا نیست
اما چون این دوست عزیز جدیدا بانه تشریف داشتن مجبور شدم اینجا سوال کنم
دوست گرامی شما در بانه مدل های جدید فیلیپس رو دیدین؟
اصلا فیلیپس در بانه راحت گیر میاد؟
اگر فروشگاه و شماره تماس از فروشندگان فیلیپس در بانه سراغ دارید ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید

jabarsink2000
04-08-2010, 18:46
وقتی الان کیفیت سری 4 سامسونگ با سونی یکیه lcd سونیم ساخت سامسونگه دیگه این چه کاریه که بری سونی بخری!؟؟ فکر کنم تو مالزیم پنلای سامسونگ سری 4چهارو میکنن تو قاب سونی مدل جدید میدن بیرون!!

من میگم دستگاه شما صد در صد تقلبیه به خاطر اینکه هر دستگاهی که ساخته میشه شماره سریالش تو کارخونه ثبت میشه تا بتونن رجیسترش کنن وقتی رجیستر نمیشه !!!!! موضوع خیلی سادس دستگاه تقلبیه

من هم با حرف شما موافقم حالا lcdبا گارانتی باشه بدون گارانتی باشه باید شماره سریال در سایت سازنده ثبت شده باشد.
مثال :
این قدر کول دیسک ترانسند با گارانتی هست خیلی هم بدون گارانتی حالا چون من بدون گارانتی میخرم نباید تو سایت سازنده ثبت شده باشه.
برعکس چندین بار سریال را در سایت سازنده زدم نوع فلش را نشان داد ونوشت این فلش فول گارانتی است.(از نوع بدون گارانتی بود.)

amir3408
04-08-2010, 20:38
یه نظر من ممکنه سایت سونی از روی آی پی شما قهمیده ایرانی هستید و طبعا میدونه کودوم شماره سریالها رو در اختیار نمایندگی های ایرانی قرار داده و واسه همین این مسئله پیش اومده.

خیلی از شرکتها روی این مسئله که کالای ساخته شده برای یه کشور در همون کشور فروش بره حساس هستند.

اینکه تقلبی هست هم یه حرف ساده لوحانه هست. تکنولوژی این پنلها اونقدر بالا هست که هر ننه قمری نتونه لنگشون رو تولید کنه.

ساده ترین راه برای اطمینان خاطر اینه که با یه پنل دیگه مقایسه بشه. البته با یه ورودی با کیفیت.

دوستانی که با گارانتی خریدند هم یه چک بکنند بد نیست.

f_a_r_i_d
04-08-2010, 20:53
من نمی دونم تقلبی هست یا نه ولی بعید می دونم تقلبی باشه چون خیلیا دیدم از بانه میارن
همشونم دارن به خوبی کار می کنن
تا وقتی خوب کار می کنه نگران نباشید و از تلویزیونتون لذت ببرید
ما یه ال جی از آلمان آوردیم (پلاسما) 5 سال کار کرد و 1 بارم تعمیر شد و دوباره مشکل پیدا کرد تازه اسمبل اروپا زده بود پشتش.
الان یه سامسونگ سری 6 از تهران خریدیم که دوستمم از بانه گرفته هیچ فرقی با هم ندارن تازه مال اونا made in malaysia و مال ما made by samsung هست .

Terry Bogard
04-08-2010, 21:31
اینکه فکر کنی به خاطر ip ایران مثلا سونی سریال دستگاهو تائید نمیکنه ساده لوحانس.
تکنولوژی این پنلا اینقدر بالاس که روی السیدیش نوشته سامسونگ روی چیپاش نوشته nec

گرافيكار
04-08-2010, 22:20
خب پس متوجه ميشيم با گارانتي گرفتن خيلي هم بد نيست:21:

ebi66_boukan
04-08-2010, 22:38
به نظر من که جای بحث کردن در این مورد نیست چون آخر سر باعث دلخوری میشه.من که میگم هر کی میخواد بره اصلشو با گارانتی بگیره و 600-700 تومن بیشتر بده.ما فقیر فقرا هم میریم تقلبیشو میگیریم و حالشو میبریم:31:
دیگه بی پولی این مشکلاتم داره که آدم نتونه اصلشو بگیره:41:

amir3408
04-08-2010, 23:32
اینکه فکر کنی به خاطر ip ایران مثلا سونی سریال دستگاهو تائید نمیکنه ساده لوحانس.
تکنولوژی این پنلا اینقدر بالاس که روی السیدیش نوشته سامسونگ روی چیپاش نوشته nec

در برابر این استدلال حرفی برای گفتن ندارم. این بحث برای من تموم شده هست.

parsa52
05-08-2010, 09:03
ضمن تشكر از همه كاربران
1-موضوع اصلا ربطي به آي پي نداره
قبلا هم گفتم كه هنگامي كه پيامي تو سايت مالزي گذاشته ميشه اونجا اطلاعات محل سكونت و تلفن و... مي خواهد .
2-من منبع معتبري مبني بر اينكه ال سي دي سوني تقلبي وجود داشته باشد را پيدا نكردم اگر كسي منبعي سراغ داره لطفا معرفي كنه
ال سي دي را كنار بذاريم . اصلا تلوزيوني وجود داره كه روش بطور مشخص نوشته باشه سوني / سامسونگ و.. ولي اون جنس تقلبي باشه؟
3-اگر از دوستان كسي سوني مونتاژ مالزي داره لطفا به همان نشاني كه در پيام اول اين پست دادم بره و چك كنه و نتيجه را براي همه اعلام كنه .
البته اگر من راهم جهموري بيفته شماره سريال ( تلوزيونها 50 اينچ در ايران مونتاژ مالزي هستند ) را برمي دارم و چك ميكنم و همينجا نتيجه را اعلام مي كنم.
4-در مورد مقايسه فلش با ال سي دي فكر ميكنم مقايسه درست نباشه .
5- قيمت جهاني اين تلوزيون كه من 810 خريدم نزديك 700 دلاره . پس 800 دلار منطقي به نظر ميرسه . اگه شما موبايلي كه تو دنيا با برند اصلي 500 دلار قيمتشه مي بينيد كه 100 دلار مي فروشند مسلمه كه تقلبيه ولي آيا در مورد تلوزيون ميشه چنين استدلالي را بكار برد؟
6- خواهشي كه دارم اينه اگه كسي از ماركي خوشش نمياد دليلي نداره خريد آن را زير سوال ببره .

Nikonian
05-08-2010, 12:56
دوست عزیز شما میتونید با اتصال کامپیوتر به ال سی دی خریداری شده و استفاده از برنامه Everest ٰ در قسمت Display و سپس Monitor برند پنل و سایر مشخصات پنل رو ببینید و نتیجه رو هم اینجا اعلام کنید ؛ بنده 99 درصد مطمئنم که تلویزیون شما تقلبی نیست.

گرافيكار
05-08-2010, 12:57
به نظر من که جای بحث کردن در این مورد نیست چون آخر سر باعث دلخوری میشه.من که میگم هر کی میخواد بره اصلشو با گارانتی بگیره و 600-700 تومن بیشتر بده.ما فقیر فقرا هم میریم تقلبیشو میگیریم و حالشو میبریم:31:
دیگه بی پولی این مشکلاتم داره که آدم نتونه اصلشو بگیره:41:
فكر نميكنم فاصله قيمت گارانتي با بدون گارانتي اينقد باشه كه شما گفتين
بعد هم فرهنگ كالاي با گارانتي خريدن ديگه بايد يواش يواش جا بيفته
به نظر من كسي كه فقيره ال سي دي نميخره:31:

parsa52
05-08-2010, 13:46
دوست عزیز شما میتونید با اتصال کامپیوتر به ال سی دی خریداری شده و استفاده از برنامه Everest ٰ در قسمت Display و سپس Monitor برند پنل و سایر مشخصات پنل رو ببینید و نتیجه رو هم اینجا اعلام کنید ؛ بنده 99 درصد مطمئنم که تلویزیون شما تقلبی نیست.
لطفا لينك دانلود بديد

ebi66_boukan
06-08-2010, 00:04
فكر نميكنم فاصله قيمت گارانتي با بدون گارانتي اينقد باشه كه شما گفتين
بعد هم فرهنگ كالاي با گارانتي خريدن ديگه بايد يواش يواش جا بيفته
به نظر من كسي كه فقيره ال سي دي نميخره:31:
C650 46بدون گارانتی:حدود 1430
C650 46 با گارانتی حدود 2200(قیمت یک ماه پیش نمایندگی)
حدود700 (البته یه کم بیشتر) اختلاف زیادی نیست؟؟؟
همچین فرهنگی رو میخوام 100 سال سیاه نباشه.این فرهنگ نیست.کلاهبرداریه به صورت قانونی!قاچاق رو ترجیح میدم به این گارانتی.:10:

parsa52
06-08-2010, 07:17
ظاهرا بخاطر گارانتي كه خود سازنده قطعات (سوني) داره ميده ما بايد پول زور به نمايندگي بديم
يه زماني (10-12سال پيش) تو كار فروش كامپيوتر بودم ...قطعات را سازنده گارانتي مي كرد و تو بازار عرف شده بود 40 تومان اضافه مي گرفتند و مي گفتند اين بابت گارانتي است ... از اين دست داستانها زياده ....
هفته پيش زنگ زدم به ماديران قيمت ميني پروژكتور اپتما را قيمت بگيرم گفت 380 من گفتم تو همه جا -بجز ايران- قيمت اين بالاي 250 نيست چرا شما كه مي گيد نمايندگي رسمي هستيد اينقدر گران ميديد . گفت گارانتي + هزينه هاي ورود گفتم خودتان بهتر مي دانيد كه اينگونه نيست چون گارانتي را شما نمي كنيد سازنده ميكنه يعني اگه قطعه اي خراب بشه نهايتا از خود شركت اپتما هزينه را دريافت خواهيد كرد و هزينه هاي ورود كالا -همانطور كه مي دانيم - از بسياري از كشورهاي ديگه پايينه .
واقعيت اينه كه دوستمان گفت ....نوكيا مدل جديد ميده در كل دنيا مثلا 500 دلار ..ايران نمايندگي رسمي ميده 800 دلار !!!!!

amir3408
06-08-2010, 11:29
کلاهبرداریه به صورت قانونی

چند بار نظر خودم رو درمورد گارانتی گفتم..شرکتی که 50% روی جنس به خاطر گارانتی مسخرش میکشه کارش چیزی مثل دزدی هست.

امیدوارم جاهایی مثل بانه اونقدر رونق بگیره و مردم اونقدر از بانه خرید کنن که این شرکتها بفهمن که مردم گلابی نیستن که اینا هر جنسی رو به هر قیمتی به مردم بندازند.

هیچ کس بدش نمیاد جنس با گارانتی بخره ولی وقتی میبینی برای 1 سال یا 18 ماه گارانتی اینهمه پول ازت میگیرن زورت میاد..ادا اطوارهاشون وقتی گارانتی لازمت شد بماند.

شرکت بازرگانی ایران چرا گارانتی رو کرد 2 سال؟ فکر میکنم یکی از دلایل عمده همین خرید مردم از بانه هست.

soheildolatabadi
06-08-2010, 16:38
دوست عزیز نظر شخصی من اینه که : دلیل اینکه سونی مالزی اونطوری به شما جواب داده اینه که اونا دارن سونی ایران رو حمایت می کنن و با هم در ارتباط هستند و به خرید های انجام شده از نمایندگی رسمی ایران توجه می کنن و پاسخ میدن. به همین دلیل از شما مدرکی دال بر خرید از نمایندگی رسمی ایران می خوان. یعنی می گن اگر از نماینده رسمی ما در ایران خریدین، ما پاسخگو هستیم وگر نه، به ما ربطی نداره. (در واقع می خوان با عدم حمایت از کانال های غیر مجاز ، مردم رو به سمت خرید از نماینده رسمی هدایت کنن) حالا اینکه سونی مالزی و یا نمایندگی رسمی ایران کار درستی می کنن یا نه رو کاری نداریم و اینجا جای بحث نیست
اینکه جواب شما رو ندادند، به این معنی نیست که جنس شما تقلبیه. اشتباه نکنید! شاید معنیش اینه که ما مسئولیت جنس های خریداری شده از کانال های غیر رسمی رو به عهده نمی گیریم.

بهترین کاری که به عقل من میرسه اینه که یه ایمل بزنی و موضوع رو دقیق باز کنی و بگی که در ایران غیر از نماینده رسمی از چه کانالی فروخته میشه و بگی از کجا خریدی و ازشون بخوای توضیح بدن.
به نظر میرسه انگلیسیت خوبه و خودت بتونی ایمیل بزنی. در غیر این صورت متن فارسیش رو برام پیام خصوصی کن. من برات متن انگلیسیش رو می فرستم

باز هم میگم نظر شخصی منه و حاصل تجربه شخصی. دوستان و اساتید اینجا خیلی خیلی بهتر از بنده میدونند.

گرافيكار
06-08-2010, 21:14
خب كاملا مشخصه فن هاي بانه اينجا رو قرق كردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نه پدركشتگي با بانه دارم نه برادر خوندگي با هر نوع گارانتي
اما بارها ديدم كه مشكلي براي سيستم هاي صوتي و تصويري پيش اومده و گارانتي رايگان مشكل رو حل كرده

قاچاق رو ترجیح میدم به این گارانتی
شما كه با اين تفكر تكليفتون روشنه
قاچاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Alucard*
06-08-2010, 21:23
چند بار نظر خودم رو درمورد گارانتی گفتم..شرکتی که 50% روی جنس به خاطر گارانتی مسخرش میکشه کارش چیزی مثل دزدی هست.

امیدوارم جاهایی مثل بانه اونقدر رونق بگیره و مردم اونقدر از بانه خرید کنن که این شرکتها بفهمن که مردم گلابی نیستن که اینا هر جنسی رو به هر قیمتی به مردم بندازند.

هیچ کس بدش نمیاد جنس با گارانتی بخره ولی وقتی میبینی برای 1 سال یا 18 ماه گارانتی اینهمه پول ازت میگیرن زورت میاد..ادا اطوارهاشون وقتی گارانتی لازمت شد بماند.

شرکت بازرگانی ایران چرا گارانتی رو کرد 2 سال؟ فکر میکنم یکی از دلایل عمده همین خرید مردم از بانه هست.

کلا من با مسئله قیمت و میزان سود و بقیه مسائل کاری ندارم ولی میدونم درصدی که نمایندگی ها و شرکتهای گارانتی کننده روی اجناسشون میکشن بخشیش به خاطر گمرکی ای هست که دولت به عنوان حمایت از صنایع داخلی! بر روی این اجناس میکشه فکر میکنم برای لوازم الکترونیکی 30 تا 40 درصد (شاید هم بیشتر) قیمت کالارو باید گمرکی بدن تا جنس از گمرک ترخیص بشه راجب ماشینهای خارجیم وضع به همین منواله در حدود 130 درصد گمرکی ماشینهای خارجی هست.
با احتساب میزان گمرکی که نمایندگیها میدن من فکر میکنم سود هر دستگاهی که تو ایران فروخته میشه حدودا 30 تا 40 درصد هست که بین نمایندگی و فروشنده تقسیم میشه و فروشنده های بانه ای هم تقریبا همین مقدار و البته کمی بیشتر سود میکنن ولی در عوض چون گمرکی نمیدن همون مقدار پول رو از قیمت کالا کم میکنن.

گرافيكار
07-08-2010, 12:19
کلا من با مسئله قیمت و میزان سود و بقیه مسائل کاری ندارم ولی میدونم درصدی که نمایندگی ها و شرکتهای گارانتی کننده روی اجناسشون میکشن بخشیش به خاطر گمرکی ای هست که دولت به عنوان حمایت از صنایع داخلی! بر روی این اجناس میکشه فکر میکنم برای لوازم الکترونیکی 30 تا 40 درصد (شاید هم بیشتر) قیمت کالارو باید گمرکی بدن تا جنس از گمرک ترخیص بشه راجب ماشینهای خارجیم وضع به همین منواله در حدود 130 درصد گمرکی ماشینهای خارجی هست.
با احتساب میزان گمرکی که نمایندگیها میدن من فکر میکنم سود هر دستگاهی که تو ایران فروخته میشه حدودا 30 تا 40 درصد هست که بین نمایندگی و فروشنده تقسیم میشه و فروشنده های بانه ای هم تقریبا همین مقدار و البته کمی بیشتر سود میکنن ولی در عوض چون گمرکی نمیدن همون مقدار پول رو از قیمت کالا کم میکنن.
قربون دهنت اخوي:11:

هر چيزي دليلي داره
وقتي كالايي گرونتره دليل داره
وقتي هم ارزونتره بازم به دلايلي اين جور شده

Nikonian
07-08-2010, 12:29
لطفا لينك دانلود بديد

linkinkurd
07-08-2010, 12:52
دلیل اینکه سونی مالزی اونطوری به شما جواب داده اینه که اونا دارن سونی ایران رو حمایت می کنن و با هم در ارتباط هستند
تایید میشه. من برا لپ تاپم با سونی آمریکا تماس گرفتم. نمیذاشت حرفم رو بزنم. هی میگفت بیا شماره تلفن نمایندگی ایرانمون رو بهت میدیم برو اونجا... ولی مثل اینکه سونی خودش خبر نداره محصولاتش رو 50 درصد اینجا گرونتر میفروشن.

شما كه با اين تفكر تكليفتون روشنه
قاچاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستمون حرفش حساب بود. شما هم جوابی براش نداشتی.

به خاطر گمرکی ای هست که دولت به عنوان حمایت از صنایع داخلی! بر روی این اجناس میکشه

صدالبته گرونی بیش از حد بخشیش بخاطر گمرک هستش. مشکل ما یا خود گرونی هست نه با عواملش. چه گمرک و چه نمایندگی. بهرحال اختلاف قیمت وحشتناک هستش و ملت طبیعتا سراغ ارزونتر میرن.

من خودم سقز هستم و کلا 1 ساعت با بانه فاصله دارم. انصافا اگه نمایندگی رسمی تهران تلویزیون 1500 تومنی رو 100 تومن گرونتر از بانه بده و برام گارانتی کنه-- میرم تهران میخرم بجای بانه. ولی برادر اختلاف قیمت واقعا زیاده و نمیشه چشم چوشی کرد.

.ادا اطوارهاشون وقتی گارانتی لازمت شد بماند.

این تیکه رو خیلی خوب اومدی...

Nikonian
07-08-2010, 20:01
آقایون شما خودتون رو بزارید جای این بنده خدا که رفته با هزار امید وآرزو یه ال سی دی گرفته که یک عمر استفاده کنه ! و به مشکلی برخورده که اسمش جنس تقلبی هست ! و میخواد تشخیص داده بشه که آیا واقعا تلویزیونش اصله یا تقلبی !؟
انتظار این بنده خدا هم از دوستان اینه که راهنماییش کنند تا این مشکلش حل بشه ! فکر نمیکنم موضوع تاپیک گمرکی واز این جور چیزا باشه !

دوستان هر راهی که بشه تشخیص داد که این مدل تلویزیون خریداری شده اصله یا تقلبی بفرمایید تا دوست عزیزمون از نگرانی در بیاد و از خریدش لذت ببره !

*Alucard*
07-08-2010, 20:12
تنها راهی که من به ذهنم میرسه این هست که از دوستان یکی از پنلهایی رو که از نمایندگی داخل ایران خریده رجیستر بکنه ببینه نتیجه چی میشه

shkz
07-08-2010, 20:44
من رفتم سايت سوني مالزي . اونجا يه قسمتي بود كه مي تونستي محصول را ثبتش كني به اين نشاني

سلام.

من ال سی دی سونی رو جدیدا" از نمایندگی گرفتم برای من هم همون پیغام رو میده.

ولی در کل تلویزیون سونی مثل لواشک نیست که تو هر زیرزمینی تقلبیش تولید بشه.

Ami R 940
07-08-2010, 21:39
تو قاچاق هایی که از محصولات سونی میشه عده کثیری از فروشندگان بارکد رو میکنن یا شماره سریال رو چنج میکنند(فقط برند سونی).

دلیل این کار هم چندان واس من بعد از دو سال روشن نیست! فروشندگان بانه ای محصولات سونی اضهار داشتن که سونی چون در ایران پر فروش هست و برای اینکه شرکت بازرگانی ایران(گارانتی کننده محصولات سونی در ایران) به آنها گیر ندهد این تغییرات رو بر روی بارکد و سریال انجام میدند! تا با محصولات انها متمایز نشوند! این توضیحی هست که این فروشندگان دو سال پیش به من دادن! راست و دروغش پای خودشون!

من دو مدل سونی وی 400 دبلیو 400 اون زمانا از بانه اوردم هر دو با سریال های چنج شده و بارکد مخدوش شده! که اون زمان تا چند ماه تو فشار روانی بودم سر این مسئله که چرا بارکد روی کارتن مخدوش شده هست و سریال کارتن و بر روی پنل متفاوت و چنج شده! ولی از لحاظ کیفیت تصویر و صدا بدون هیچ گونه مشکلی بودن و به اورجینال بودن پنل ها اطمینان کامل داشتم .

حدس میزنم پنل شما هم از این دست سری باشه یه نگاه به کارتن تلویزیون بنداز ببین بارکد مخدوش یا کنده هست یا خیر.

گرافيكار
07-08-2010, 23:09
دوستمون حرفش حساب بود. شما هم جوابی براش نداشتی.

اينكه يه نفر قاچاق رو ترجيح بده حرف حسابه؟؟؟؟:18:
قاچاقي كه بيشترين زيانش به خرده فروشنده ها ميرسه جاي طرفداري داره
چي بگم
معني حرف حساب رو هم فهميديم
تكليف شما هم با اين تفكر روشنه
من كه دلم بابت بعضي از پستهاي دوستان حسابي به درد مياد

amir3408
08-08-2010, 00:08
دلیل این کار هم چندان واس من بعد از دو سال روشن نیست! فروشندگان بانه ای محصولات سونی اضهار داشتن که سونی چون در ایران پر فروش هست و برای اینکه شرکت بازرگانی ایران(گارانتی کننده محصولات سونی در ایران) به آنها گیر ندهد این تغییرات رو بر روی بارکد و سریال انجام میدند! تا با محصولات انها متمایز نشوند! این توضیحی هست که این فروشندگان دو سال پیش به من دادن! راست و دروغش پای خودشون!

این اجناس احتمالا از اونایی هستند که کنترل کیفیت رو نتونستن پاس کنن یا بعد از فروش در یه کشور، گارانتی شامل ایرادشون شده و دوباره به کارخونه برگشتن...ایرادهایی داشتند که توسط خود سازنده رفع شده و تونسته کنترل کیفیت رو پاس کنه..

به این اجناس میگن Refurbished که در خیلی جاهای دنیا طرفداران زیادی داره چون ارزون تر هست...شرکتها برای صادق بودن با مشتری، به اونها میگن که این جنس Refurbished هست.

کلا کسی نمیتونه بگه که این اجناس ایرادی در آینده پیدا خواهد کرد و کاملا مثل جنس عادی هستند.

من برای خرید تلوزیون بانه بودم که هم جنسی بود که بارکد کارتنش سالم بود هم جنسی که کنده شده بود..من سالمش رو خریدم...

فروشنده هم اصلا و اصلا اصراری نکرد که از کنده شده ها بده به من..گویا اصلا براش فرقی نمیکرد و احتمال میدم این کنده شدن در بانه انجام نمیشه.

من ال سی دی سونی رو جدیدا" از نمایندگی گرفتم برای من هم همون پیغام رو میده.

مرسی...خیال خیلی ها راحت شد...جای تو باشم اگه از سونی سنتر خرید کرده بودم میرفتم سراغشون.

در خانه اگر کس است...یک حرف بس است.

ایون شما خودتون رو بزارید جای این بنده خدا که رفته با هزار امید وآرزو یه ال سی دی گرفته که یک عمر استفاده کنه ! و به مشکلی برخورده که اسمش جنس تقلبی هست ! و میخواد تشخیص داده بشه که آیا واقعا تلویزیونش اصله یا تقلبی !؟

فکر کنم دوستمون جوابش رو گرفت.

soheildolatabadi
08-08-2010, 10:23
این اجناس احتمالا از اونایی هستند که کنترل کیفیت رو نتونستن پاس کنن یا بعد از فروش در یه کشور، گارانتی شامل ایرادشون شده و دوباره به کارخونه برگشتن...ایرادهایی داشتند که توسط خود سازنده رفع شده و تونسته کنترل کیفیت رو پاس کنه..

به این اجناس میگن Refurbished که در خیلی جاهای دنیا طرفداران زیادی داره چون ارزون تر هست...شرکتها برای صادق بودن با مشتری، به اونها میگن که این جنس Refurbished هست.

.

ممنون از توضیحات بسیار خوب شما دوست عزیز. فقط یه سوال:
اگه منظور شما اینه که این دستگاه دوستمون هم Refurbished ممکنه باشه، به نظرتون چه دلیلی داره که این Refurbished ها رو سریالشون رو مخدوش کنن؟

amir3408
08-08-2010, 11:21
اگه منظور شما اینه که این دستگاه دوستمون هم Refurbished ممکنه باشه، به نظرتون چه دلیلی داره که این Refurbished ها رو سریالشون رو مخدوش کنن؟

خوب مخدوش میکنن تا شما نفهمین برگشتی هست و با فروش این اجناس سود زیادی میکنن.

سازنده ها این اجناس رو کاملا جداگانه میفروشن و یه برچسب هم روی کارتنشون میزنن که کلاه سر کسی نره. حتما این اجناس سریالی متفاوت از محصول اصلی دارند.

چند سال پیش دوربین کنون 40دی Refurbished رو یه تاجر از خدا بی خبر به تعداد چند هزار تا وارد بازار ایران کرد که اون زمان غوغایی در بین کاربران ایجاد کرد.

تقریبا مهم نیست جنس شما Refurbished باشه...مهم اینه که شما اونو ارزونتر از جنس سالم باید بتونید بخرید. 40دی هایی که Refurbished بودند هنوز دارند کار میکنند و ناگفته پیداست که تکنولوژی یه دوربین DSLR خیلی بالاتر از تلوزیون هست.

اگه یکی اون برچسب رو بکنه دیگه شما نمیدونین جنستون برگشتی هست..ولی از طریق ثبت سریال بعضی شرکتها بهتون میگن که جنس برگشتی بوده.

mgolchin13
27-08-2010, 02:30
دوستان عزيز
اين جايي كه توي سايت سوني مالزي براي ثبت سريال ها گذاشتن براي وارانتي هستش و مخصوص دستگاههايي هست كه در داخل مالزي به فروش رفتن . اگر شما هر سريالي رو بزنيد چه با وچه بي گارانتي همون جواب رو ميده.
به قول دوستمون لواشك نيست كه تو زيرزمين كپيش كنن!

golkoohi
31-08-2010, 01:40
من تو خرید سونی در همین مقایسه منافع و مضرات خرید از نمایندگی یا بانه بودم. سال گذشته اختلاف 40w550 خیلی زیاد بود و همان وقت از بس دیدم آنجا هر کس هر جنسی را می خواهد به هر نحوی بفروشد راستش ترسیدم با عجله بخرم و نخردم. امسال مدل معدل آن که 40ex500 بود فقط 300 تومان با بانه فرق داشت که دیدم با محاسبه سفر به بانه و مخارج جنبی و تازه نداشتن گارانتی و ریسک خرید جنس بدون گارانتی از 700-800 کیلومتر راه دور زیاد است و برای همین رفتم از نمایندگی خریدم که دو سال گارانتی داد با نصب و ترکیب سیستم صوتی.

reza_amir54321
03-09-2010, 15:37
سلام
به نظر من با توجه به تجربه شخصی که چند سال پیش توی خرید یک لپ تاپ ریفر بیش سونی داشتم احتمال حضور کالاهای ریفر بیش توی بانه 99 درصد هست سونی قبلا روی جعبه لپ تاپهاش یک برچسب ریفربیش میزد و توی سایتش هم قابل ثبت بودن چون شامل وارانتی بود ولی وفتی لپ تاپ میمود ایران فروشنده ها برچسب رو با سشورا از روی کارتن می کندن وشما هم میرفتی توی سایت میدید سریالت هست توشیبا و اچ پی اینکار رو نمی کردن و توی سایت که ثبتش میکردی میدید ریفر هست یانه ویا مثلا من تلفن فیلیپس و آلکاتل ریفر از دوبی گرفتم که شماره سریال جفتشون پاک شده بود خلاصه هر شرکتی یک سیایتی داره اگر کالاش مشمول وارانتی و گارانتی بشه مثل ریفرهای اروپائی و علی الخصوص آمریکائی سریالش معتبره ولی اگر وارنتی ازش ساقط شده باشه شماره سریالش رجیستر نمیشه فقط اینجا یک احتمال میمونه و اونه فقط در مورد اینه که واسه اینکه توزیع کننده منطقه ای که جنس فروخته رد گیری نشه سریال مخدوش شده که توی موارد خاصه مثل گیری که سامسونگ به توزیع کننده آسیای جنوب شرقی واسه فروش تلوزیون به دلالهای دوبی و عرضه توی عراق داده بود
من دیروز توی اتوبان پشت یک پماشین بودم که باربندش مملو از کارتن بود و پلاک سقز وقتی کنارشون رفتم و سئوال کردم متوجه شدم کارشون بسته بندی کولرهای گازی اوجنرال بدون کارتن توی کارتنهای اوجنرال هست که از نصابهای تهران میخرن و میبرن بانه !!!!
این دوستمون مطمئن باشه تی ویش سونیه , حایر نیست ولی خوبه شناسنامش کمی مخدوشه و حالا چون گارانتی نداره میتونه پشت تی وی رو باز کنه هم پنلشو ببینه هم بوردشو
من کاری به قاچاق ندارم یا به بی مروتی نمایندگیهای تهران که واقعا بی انصاف هستن ولی وقتی توی اتوبان میبینم برای یک تی وی طرف از مشهد میکوبه میره بانه واقعا شاخ در میارم من که بچه اونطرف هستم 500 گرئونتر از تهران خریدم دیدم صرف نمی کنه این همه راه و اذیت و بعدش دل چرکین بودن ولی ...
صلاح مملکت خویش خسروان دانند

alirezaghanbari
12-09-2010, 04:17
قضاوت تو این زمینه کمی سخته.

hadibahal
04-10-2010, 10:32
یک سوال ؟
تا حالا گوشی موبایلتون با گارانتی بوده یا بدونه گارانتی ؟؟
من همیشه بدون گارانتی خرید و هیچ مشکلی نداشته مثلا Desire رو یاس با گارانتی میده 680 من خریدم 600
این موضوع رو به خاطر این مطرح کردیم که می خواستم یک سونی بگیرم و رفتم سایت سونی قیمت ها دقیقا در سایت سونی 80% کمتر از نمایندگی رسمی سونی تو شهر بود
پس بهتر از بانه خرید کرد و حداقل 40% از قیمت سایت سونی به خاطر قاچاق و رد کردن غیر قانونی از مرز پول داد تا اینکه پول اجاره مغازه در تهران و مالیات و غیره رو همشو از ما بگیرن بدیم
فوق اش یک بار هم خراب شه میشه 100 خرجش باز 400 تومن تو سود هستیم

kasra2002
05-10-2010, 11:06
سلام
میشه به منم کمک کنید
یه سری ال سی دی پاناسونیک گیر آوردم
میگه نمی دونم خرید یه شرکت بوده برا تبلیغات حالا نمی خواهد و در حد نوه ولی باز شده
میگه خیلی قیمت مناسب تر میفروشه
آیا ارز ش خرید داره؟
نداره؟
چجوری بفهمم خبه یا اصلا طرفش نرم
ممنون

pouyan33
29-10-2010, 17:42
با برنامه بار کد خوان بار کد روی ال سی دی رو وارد کن ببین چی میگه اگه تایید کرد که فکر نکنم مشکلی باشه.اگرم تایید نکرد که ......
چون من یه بار واسه یه مدل RB رو زدم قبول نکرد ولی مدل های دیگر با اسم کشور سازنده تایید کرد.

اینم لینک دانلود برنامه روی گوشی موبایل به صورت جاوا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه جای ? بعد ir-tci پسوند org بزار.
اگه لیبل تقلبی باشه با بار کد عوض میشه مثل گوشهای نوکیا که اکثرن لیبل فنلاند است

سعید ی ی
04-01-2011, 12:03
ظاهرا بخاطر گارانتي كه خود سازنده قطعات (سوني) داره ميده ما بايد پول زور به نمايندگي بديم
يه زماني (10-12سال پيش) تو كار فروش كامپيوتر بودم ...قطعات را سازنده گارانتي مي كرد و تو بازار عرف شده بود 40 تومان اضافه مي گرفتند و مي گفتند اين بابت گارانتي است ... از اين دست داستانها زياده ....
هفته پيش زنگ زدم به ماديران قيمت ميني پروژكتور اپتما را قيمت بگيرم گفت 380 من گفتم تو همه جا -بجز ايران- قيمت اين بالاي 250 نيست چرا شما كه مي گيد نمايندگي رسمي هستيد اينقدر گران ميديد . گفت گارانتي + هزينه هاي ورود گفتم خودتان بهتر مي دانيد كه اينگونه نيست چون گارانتي را شما نمي كنيد سازنده ميكنه يعني اگه قطعه اي خراب بشه نهايتا از خود شركت اپتما هزينه را دريافت خواهيد كرد و هزينه هاي ورود كالا -همانطور كه مي دانيم - از بسياري از كشورهاي ديگه پايينه .
واقعيت اينه كه دوستمان گفت ....نوكيا مدل جديد ميده در كل دنيا مثلا 500 دلار ..ايران نمايندگي رسمي ميده 800 دلار !!!!!
در مورد تعرفه ورودی راست گفته.
تعرفه واردات خیلی چیزا تو ایران بالاست.سایت گمرک رو میزارم خودتون چک کنید.(در قسمت "شرح"نام کالای مورد نظرتون رو بنویسید و جستجو رو بزنید)

جدول تعرفه گمرک و حقوق و عوارض گمرکی

Pedram_IR
07-01-2011, 04:49
با سلام به همه كاربران
من تلوزيون 40 اينچ سوني از بانه خريدم كه يه برچسب روي كارتن داشت كه نوشته بود Manufacturing in Malaysia
البته روي خود دستگاه هم يه برچسبي بود كه همين عبارت را نوشته بود.

وقتي كه مدل و شماره سريال را مي زدم پيام ميداد كه يا مدل درست نيست يا شماره سريال
يه پيامي براشون گذاشتم و اطلاعات دستگاه را بهشون دادم كه پيگيري كنند
پاسخي كه دادند اين بود :

As per reference to your email, we understand your concern regarding your warranty of this product. However, we are sorry to inform you that we unable to pull out any records in our database based on your information given. You may refer to the origin country you purchased this product from as we unable to assist to check from our end.

من با خود گفتم احتمالا چون بحث گارانتي است اين اطلاعات موجود نيست چون در پيامش هم همين را اشاره كرده. بخاطر همين بهشون گفتم كه من فقط ميخوام بدونم ساخت سوني مالزي است يا نه . گارانتي اش برام مهم نيست
كه پاسخ داد:

As per to your email, I have forwarded it to the right channel and we are now looking into the matter. Please bear with me until I get hold of a reply. Sorry for the inconvenience caused.

به فاصله چند دقيقه بعدش اين ايميل را فرستاد

As per reference to your email, please kindly be inform that we will need your proof of purchased for verification purposes in order for us to assist you further.

جالبترين قسمتش اينه كه اينها همه ديروز اتفاق افتاد. امروز يه خانمي زنگ زد و گفت كه از شركت سوني ايران تماس گرفته است بابت ايميلي كه من ارسال نمودم (اينو بگم كه زماني كه صفحه پيام را پر مي كردم گفته بود كه مال چه كشوري هستيد ) و گفت كه دستگاه شما ساخت شركت سوني نيست. منهم از اطلاع رساني ايشان تشكر كردم
حال 2 فرضيه موجود است

يك- چون از گارانتي رسمي نخريدم اين اطلاع رساني درست نبوده و خانمي كه تماس گرفتند دروغ گفتند
دو-دستگاه ساخت سوني نيست و تقلبي است

حال به نظر دوستان كداميك صحيح است؟

سلام
شما یه کاری بکن، برو یه تلویزیون گارانتی دار پیدا کن و اطلاعات اون رو بردار و برای سونی بفرست و بگو من اینو از یکی از شهرهای مرزی ایران و به صورت قاچاق خریدم، گارانتیش هم برام مهم نیست می خوام ببینم اصله یا نه، اونوقت ببین چی می گن، اطلاعات شخصی رو هم که اینبار می دی با دفعه قبل فرق بکنه، مثل آدرس یا تلفن یا حتی ip
اینجوری سرشون گول می مالی می بینی راست می گن یا نه D:

poonel
07-01-2011, 08:21
قضاوت تو این زمینه کمی سخته.
همشهری عزیزم با آواتارت خیلی حال کردم در ضمن از بابت کارهای فرهنگی که در پایین پستت بود ممنونم.:11:

gahgahi
08-01-2011, 11:42
سلام

من ميخوام يك تلويزيون 46 اينج بگيرم
كسي ميتونه يه فروشنده به من معرفي كنه ؟
البته ارزون
sony

soo14
12-01-2011, 21:34
سلام به دوستان

برای تمام شدن دعوای خرید از بانه و یا نمایندگیها (نمایندگی سونی) قیمت بروز و لینک آدرس میدم نمی گم کدوم درست می گویند دوستان ببینند و انصاف بدهند با گارانتی بهتره یا بی گارانتی؟ ( از کلاهبردار خریداری کنیم یا قاچاقچی؟!!!!!)

قیمت نمایندگی سونی قیمت بانه قیمت از یک سایت خارجی معتبر مدل تلویزیون

SONY 46EX500 900$ 1270000 Rials 1890000 Rials
SONY 46EX700 1500$ 1700000 Rials 2700000 Rials

ضمناً من شخصآ مخالف خرید جنس بی گارانتی هستم . دوستان مرا راهنمایی کنند.

soo14
12-01-2011, 21:55
لطفا" راهنمایی کنید برم SONY EX700 از نمایندگی با گارانتی بخرم 2700000 ریال و از بانه 1700000 ریال نخرم؟

راستی قیمت در خارج 1500$ است .

قیمت گارانتی در ایران چند درصد قیمت کالا است؟ شاید فقط گارانتی نیست خوب یک میلیون تومان تفاوت با بانه و قیمت دو برابر نسبت به خارج کشور دلیل باید داشته باشد این دلیل یک میلیون تومانی را یکی برای من روشن کند قضیه حمایت تولید کننده داخلی است ؟ یعنی LCD تولید داخلی داریم؟ این تولید کننده کیه که مردم باید قیمت دو برابر برای قابل رقابت شدن محصولاتش بپردازند؟

راستی لینک فروشگاههای online را تو پست قبلی گذاشتم.

راستی من هنوزم دوست دارم با گارانتی بخرم دوستان راهنماییم کنند لطفا منو راهنمایی کنید از اشتباه در بیاورید. ممنون!!!!

ali_a1354
18-09-2012, 23:16
سلام دوست عزیز از هیچی نترس من خودم سونی اس 400 قاچاق از دبی خرردم بدون گارانتی ماشالا الان 4ساله آخنگفته یه ال جی 55 اینچم ماه قبل از بانه خرریدم 3300000 تهران 6700000 بود عالیه در ضمن سونی 46 ex720 واسه دوستم خرید همه بدون گارنتی الکی پول گارنتی نکنه تو جیب آقازاده ها 100 در صد از بانه بخر اینچ بالا اصلا نترس من فکر میکنم اینا خودشونم از بانه میارن یه گارانتی الکی هم میکنن 2برابر قیمت میدن به خلق الله

rudeshur
19-09-2012, 07:33
پست شماره 1 :

سلام - یکی به ما مبتدی ها بگه اصلاً رجیستر کردن برا چیه ؟ آیا فقط برا این ثبت کردید که ببینید ساخت مالزیه ؟ یا اینکه با ثبت کردن کالا ، مزایایی به ما تعلق می گیره ؟ ممنون لطفاً جواب بدبد.

samira_googleOne
19-09-2012, 10:57
سلام
من ميخوام يك تلويزيون 46 اينج بگيرم
كسي ميتونه يه فروشنده به من معرفي كنه ؟
البته ارزون
sony
چقدر بودجه داری ؟

nikaien
19-09-2012, 11:51
شما اينقدر مطمئن جواب نديد
ايشون زده كشور ايران. سوني ايميل رو به نمايندگي ايران ارجاع ميده. نمايندگي هم اين تلويزيون رو وارد نكرده ميگه تقلبي هستش.
اگه دوباره ايميل بزنه و بگه كشور عراق اون موقع تلويزيون اصل ميشه

sziaee
07-12-2016, 13:35
از سونی جنس تقلبی ساخته نشده.
اگرم باشه طرفای کردستان جنسای صوتی تصویریش اصله.
دوستان اگه بانه میرن سر راهشون از سقز یه قیمت بگیرن تا بانه کلاه سرشون نره. (سقز همون شهریه که ازش رد میشین و 1 ساعت با بانه فاصله داره)
100 درصد تقلبی ه .
اینا پنل بدون نام هستند که مارک سونی روش میزنن
میخوای پنل ها رو ببنی به این آدرس برو

alibaba.com/countrysearch/CN/led-tv-oem.html
منم ظرفشویی بوش خریدم اما بعد کنجکاویم باعث شد بازش کنم و دیدم که در اصل مدلش SMD چینی است
منم با این حرف که : مگه میشه کالای به این خوبی ور تقلبی زد !!! خرید کردم

- - - Updated - - -

شما اينقدر مطمئن جواب نديد
ايشون زده كشور ايران. سوني ايميل رو به نمايندگي ايران ارجاع ميده. نمايندگي هم اين تلويزيون رو وارد نكرده ميگه تقلبي هستش.
اگه دوباره ايميل بزنه و بگه كشور عراق اون موقع تلويزيون اصل ميشه

مطمئن باشید عراق هم بزنی باز هم تلویزیون تقلبیه

sziaee
07-12-2016, 13:37
سلام دوست عزیز از هیچی نترس من خودم سونی اس 400 قاچاق از دبی خرردم بدون گارانتی ماشالا الان 4ساله آخنگفته یه ال جی 55 اینچم ماه قبل از بانه خرریدم 3300000 تهران 6700000 بود عالیه در ضمن سونی 46 ex720 واسه دوستم خرید همه بدون گارنتی الکی پول گارنتی نکنه تو جیب آقازاده ها 100 در صد از بانه بخر اینچ بالا اصلا نترس من فکر میکنم اینا خودشونم از بانه میارن یه گارانتی الکی هم میکنن 2برابر قیمت میدن به خلق الله

ربطی به آقا زاده نداره. شما داری تلویزیونی میخری که سونی نیست. اما خوبه، کار میکنه، پنل خوب داره اما سونی نیست
کولر میخر توپپپ ولی سامسونگ نیست، روش زدن، به قول خودشون لیبلیه. اینا از هر آرمی دارن. تکنولوژی جدید ام دارن تقریبا آرم چاپی شبیه هک شده میزنن

reza1348_rezareza
07-12-2016, 16:07
ربطی به آقا زاده نداره. شما داری تلویزیونی میخری که سونی نیست. اما خوبه، کار میکنه، پنل خوب داره اما سونی نیست
کولر میخر توپپپ ولی سامسونگ نیست، روش زدن، به قول خودشون لیبلیه. اینا از هر آرمی دارن. تکنولوژی جدید ام دارن تقریبا آرم چاپی شبیه هک شده میزنن

اگه خوبه کار میکنه و کیفیت تصویر سونی رو هم داره چه اهمیتی داره مارکش چیه؟ میخواهیم تلویزیون تماشا کنیم نه مارک ! ثانیا از کجا میشه فهمید غیر بانه ایها ! که اونقدر پول گارانتی میگیرن اصلشو دارن؟
گذشته از همه اینها اگه یکی از شرایط اصل بودن تولید کامل سونی باشه کاملا مشخصه سونی اصلا پنل (یکی از اصلیترین قطعات ) رو تولید نمیکنه.

اگه تکنولوژی جدید دارن شاید از سامسونگ پیشرفته تر باشه.کسی چه میدونه.