PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشابه های انرژی زا مضر یا مفید؟

M A M M U T
02-08-2010, 22:09
دوستان چند باری خواستم از این نوشابه های انرژی زا که تو فروشگاه ها هست بخورم اما ترسیدم مضر باشه.
حالا مضره؟(آخه قوطی هاشون خوشگله:31:)مثل ردبول OR , ......
سنم هم 17 سالمه

Old_Chater
02-08-2010, 22:18
مضر كه نميشه گفت
اين نوشابه ها حاوي مقدار زيادي كافيين و قند هستن كه باعث بالارفتن تمركز ميشه البته كافيين در بلند مدت اعتياد آوره

A.M.D.D.E.V.I.L
02-08-2010, 22:24
اونایی که
محصول ایرانن:مضر
اونایی که
محصول ایران نیستن:مفید

shahab_f
02-08-2010, 22:25
البته میزان کافئینش از مقدار موجود در یک فنجون قهوه خیلی کمتره . این نوشابه ها حاوی یه سری ویتامین و کافئینه که کارش اینه که به سرعت احساس انرژی رو برای مدت کوتاهی به شخص بده و خستگیش رو رفع کنه. ضرری هم نداره . من انواع مختلفش رو امتحان کردم خیلی تاثیر خاصی رو من نمیذاره !

eMer@lD
03-08-2010, 11:43
سلام
نوشابه های انرژی زا کلا برای کسایی خوبه که مدت کار وفعا=لیتشون زیاده و یا زیاد پشت کامپیوتر فعالیت دارند وباعث کم خوابی و تحرک بالا میشه

آن دسته از نوشابه ها که دارای guarana باشه خوبه
قهوه نیز در برخی از نوشابه ها هست که فعالیت مغز رو بالا میبره که میانگین قهوه به اندازه ی 5 فنجان در هر بطری هست.
اما اکثر نوشابه هاي انرژي زا شکر و کافئين فراوان دارند، و هیچ خاصیت غذایی نداره بهتره از نوشابه های ورزشی مصرف بشه brinks sports که ميزان مواد قندي، آب و مواد مغذي را در حالت تعادل نگه میداره

اگر باعث اعتیاد بشه اولین عارضه اش سر درد هست
ولی اعتیاد جسمی نمیاره بیشتر جنبه ی روانی داره

ScKAT LeFT
03-08-2010, 23:25
حالا واقعا انرژی هم میدن ؟

Old_Chater
03-08-2010, 23:51
حالا واقعا انرژی هم میدن ؟

نه اين نوشابه ها جز مواد محرك هستن از خودشون ارنژي ندارن فقط باعث ميشن انرژي 24 ساعت شما در چند ساعت مصرف بشه بعدش افسردگي به دنبال داره

Saeed System
04-08-2010, 23:55
به نظر من اصلا بدرد نمیخوره .

من امروز یه هایپ خوردم با این وضع بی پولیم 2500 پولم رو الکی خرج کردم.

اومدم خونه دیدم اخلاقم عوض شده پرجرات پر رو بی ادب ...سریع بریدمش...

ورداشتم 2 لیوان دوغ خوردم با چند قاشق ماست که سیستم عصبی دوباره ریست بشه..

الان احساس خوبی دارم بهتر شدم.:11:

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:53 AM ----------

به نظر من هیچی میوه نمیشه به جای هایپ چند نوع میوه رو همزمان بخوری چند برابر هایپ انرژی میگیری
و سرحال میشی و خوش اخلاق و کلا خوش میگذره زندگی وقتی میوه زیاد بخوری :11:

Old_Chater
05-08-2010, 00:16
هایپ

اين چيه ميشه بيشتر توضيح بدين من عاشق پرجرات و بي ادب شدن هستم

Maziar_69
05-08-2010, 00:24
یک مارک هست.
یه جور از همین نوشابه های انرژی زا دیگه.

Saeed System
05-08-2010, 00:28

تصویر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نوشیدنی انرژی زا با نام تجاری Hype که تو ایران به قیمت 2500 دیگه اکثرا همه سوپرمارکتها دارن..

اینم عکس پشت قوطی که ترکیباتش رو نوشته الان گرفتم با وبکم :

Hessam_7800gtx
05-08-2010, 00:46
وقتی که یه ورزش پر تحرک و سنگین انجام بدین واقعا تفاوت رو حس میکنید من خودم یه سری تنیس میرفتم یه بار مریبیم دو تا از این رد بولا گرفته بود یکیشو داد من اونروز در حد نادال دویدم!!! واقعا احساس قدرت میکردم البته دیگه دوست ندارم رد بول بزنم چونکه احساس میکنم یه جور تقلبه!

officer
05-08-2010, 02:12
مطمئنا محصولاتی مثل این نوشابه ها که در این وسعت ساخته و عرضه میشن روشون تحقیق شده و مواد محرک
بکار رفته توشون کاملا محاسبه شده هست تا برای بدن ضرری نداشته باشه .

به هرحال استفاده بیش از حد و طولانی مدت از دارو هم عوارض جانبی داره ، نوشابه به جای خود !
تاثیر این مواد هم خیلی مربوط به بدن مصرف کننده هست ، بعضیا بدنشون نسبت به محرک زیاد تر واکنش نشون میده
بعضیا کمتر !

من خودم چند بار مصرف کردم تاثیر خاصی ندیدم :دی

kamran987456
07-08-2010, 12:53

به به
چه نوع عشقه جالبی دارین شما:31:

timsar jackson
07-08-2010, 13:07
کدوم مارکش بهتره؟

4870x2
07-08-2010, 14:04
من تعریف Burn رو زیاد شنیدم!
ولی پیدا نمیشه

MORINIO
07-08-2010, 15:59
BOMBA هم بد نیست ... ساخت اتریش هست ! بطریشم مثه نارنجکه ! : دی

Old_Chater
07-08-2010, 19:18
موقع خريد هايپ بايد دقيقا بيم چي ميخوايم؟يعني مكنظورم اينه نوشابس؟

Diego
07-08-2010, 19:50
موقع خريد هايپ بايد دقيقا بيم چي ميخوايم؟يعني مكنظورم اينه نوشابس؟

آره دیگه.باید بگید نوشابه یا نوشابه ی انرژی زا

Old_Chater
07-08-2010, 22:57
این نوشیدنی انرژی زا با نام تجاری Hype که تو ایران به قیمت 2500 دیگه اکثرا همه سوپرمارکتها دارن..

كدوم رنگش بهتره؟

Saeed System
08-08-2010, 07:18
كدوم رنگش بهتره؟

به نظر من که هایپ نقره ای از همشون بهتره انرژی بیشتری داره و تو ترکیباتش جنسینگ و گوارانا هم داره ..

این پایین ترکیبات تمام نوشیدنیهای انرژی زای کمپانی هایپ + energy rating

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]هایپ نقره ای

Active Ingredients *Per can, not per serving:
Hype contains caffeine, taurine, ginseng, and guarana, as well as a load of vitamins, including vitamins C, B1, Be, B3, B6, B8, B9, B12 and E.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8
Angie Taste Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هایپ مشکی MFP

Active Ingredients *Per can, not per serving:B vitamins, caffeine, taurine, guarana.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7
Angie Taste Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هایپ صورتی ENLITE

1000mg of Taurine, 80mg of caffeine, 17.5mg of B3, 5mg of B5, 5mg of B6, 5mcg of B12.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-این هایپ رو دیگه من تو تهران ندیدم

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hype's formula differs a good deal from 5-hour energy. The following is mg/% USRDA per serving (both, if listed): Carb 8g/2%, Sugars 7g, Vitamin B3 47mg/235%, Vitamin B5 24mg/240%, Vitamin B6 5mg/250%, Folic Acid 900mcg/225%, Vitamin B12 14mcg/233%, Sodium 11mg. Hype also contains a 1.7g proprietary energy blend which contains undisclosed amounts of: taurine, glucuronolactone, caffeine, guarana and panax ginseng.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Energy Shot MFP Flavor ]

How else do Hype Energy Shot and Monster Hitman deviate from the "traditional energy shot"? Well, they aren't afraid of carbs. I don't know why all the "just 8 calories" drinks can't just put a teaspoon of sugar in there to make it not taste like diabetic grandma Kool-Aid.

Hype MFP has (per serving, 1 serving per container) 35 calories (Monter Hitman has 30), 8g of carbs (Monster Hitman has 7g), 7g are sugar in Hype. Otherwise, vitamin B3 47mg/235% (USRDA), vitamin B5 24mg/240%, vitamin b6 5mg/250%, folic acid 900mcg/225%, vitamin B12 14mcg/233%, sodium 11mg. Hype Energy Shot MFP also contains a 1.73g proprietary energy blend, which consists of undisclosed amounts of: tuarine, glucoronolactone, caffeine, guarana and panax ginseng.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2

Cyberlife
07-06-2016, 17:56
به نظر من که هایپ نقره ای از همشون بهتره انرژی بیشتری داره و تو ترکیباتش جنسینگ و گوارانا هم داره ..

این پایین ترکیبات تمام نوشیدنیهای انرژی زای کمپانی هایپ + energy rating

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]هایپ نقره ای

Hype contains caffeine, taurine, ginseng, and guarana, as well as a load of vitamins, including vitamins C, B1, Be, B3, B6, B8, B9, B12 and E.

Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8

هایپ مشکی MFP

Active Ingredients *Per can, not per serving:B vitamins, caffeine, taurine, guarana.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هایپ صورتی ENLITE

1000mg of Taurine, 80mg of caffeine, 17.5mg of B3, 5mg of B5, 5mg of B6, 5mcg of B12.

Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7

-این هایپ رو دیگه من تو تهران ندیدم

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hype's formula differs a good deal from 5-hour energy. The following is mg/% USRDA per serving (both, if listed): Carb 8g/2%, Sugars 7g, Vitamin B3 47mg/235%, Vitamin B5 24mg/240%, Vitamin B6 5mg/250%, Folic Acid 900mcg/225%, Vitamin B12 14mcg/233%, Sodium 11mg. Hype also contains a 1.7g proprietary energy blend which contains undisclosed amounts of: taurine, glucuronolactone, caffeine, guarana and panax ginseng.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Energy Shot MFP Flavor ]

How else do Hype Energy Shot and Monster Hitman deviate from the "traditional energy shot"? Well, they aren't afraid of carbs. I don't know why all the "just 8 calories" drinks can't just put a teaspoon of sugar in there to make it not taste like diabetic grandma Kool-Aid.

Hype MFP has (per serving, 1 serving per container) 35 calories (Monter Hitman has 30), 8g of carbs (Monster Hitman has 7g), 7g are sugar in Hype. Otherwise, vitamin B3 47mg/235% (USRDA), vitamin B5 24mg/240%, vitamin b6 5mg/250%, folic acid 900mcg/225%, vitamin B12 14mcg/233%, sodium 11mg. Hype Energy Shot MFP also contains a 1.73g proprietary energy blend, which consists of undisclosed amounts of: tuarine, glucoronolactone, caffeine, guarana and panax ginseng.

Angie Energy Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6
Angie Value Rating: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2

هایپ نقره ای کدوم هست؟

میشه عکسش رو دوباره بگذارید

محمد 1381
07-06-2016, 20:43
هایپ نقره ای کدوم هست؟

میشه عکسش رو دوباره بگذارید

داداش اون هایپ نقره ای ها مال 7 سال پیش بود. اون زمان هایپ ارجینال بود مستقیم از هلند میومد. اصل اصل اصل بود. الان ایران خودش کارخونشو زده.

اون ترکیبات جنسینگ و گوارانا رو حذف کرده.چون جنسینگ خیلی گرونه

بعدش خود هلند هایپ رو مشکی کرد MFP و دیگه نقره ای نزد.

در این سالها رنگ هایپها خیلی تغییر کرده ولی مد امسال اینه:

Cyberlife
07-06-2016, 21:29
داداش اون هایپ نقره ای ها مال 7 سال پیش بود. اون زمان هایپ ارجینال بود مستقیم از هلند میومد. اصل اصل اصل بود. الان ایران خودش کارخونشو زده.

اون ترکیبات جنسینگ و گوارانا رو حذف کرده.چون جنسینگ خیلی گرونه

بعدش خود هلند هایپ رو مشکی کرد MFP و دیگه نقره ای نزد.

در این سالها رنگ هایپها خیلی تغییر کرده ولی مد امسال اینه:

ممنون
الان کدوم برند اصلی هست و گوارانا و جینسینگ داره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-06-2016, 07:37
سلام
اگر برای سلامتیتون ارزش قائلید پرونده ی انواع و اقسام نوشابه های گازدار رو برای همیشه ببندید و بدونِ بوسیدن بندازین کنار .
سودِ این نوشابه ها فقط از آنِ سازنده , وارد کننده , توزیع کننده , فروشنده و کسانی هست که قوطیهاش رو جمع میکنند و میفروشند
اما کسی که میخره و میخوره سود که عایدش نمیشه هیچ , کلی هم ضرر میکنه
عقل باید سلطان و فرمانروای بدن باشه تا بدن از خطرها و ضررها هر چه بیشتر دور بشه وگرنه نفس فقط میخواد لذت ببره و خوش بگذرونه و هر چیزی که لذت داشته باشه رو میخواد حتی اگر باعث نابودی و مرگِ بدن بشه
در خانه اگر کس است , یک حرف بس است