PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در ویندوز 7

MohammadT15
02-08-2010, 14:17
بابا یکی کمکم کنه اینجا چون بزرگترین فروم تخصصیه ایرانه اومدن اینجا هم عضو بشم تا ببینم کسی میتونه منو کمک کنه؟
صدای ویندوز 7 نسبت به اکس پی خیلییییییی کمههههههههههههه
من ویندوز اکس پی داشتم هدفون میذاشتم توی گوشم تا آخر جرات نداشتم زیاد کنم کر میشدم حالا توی ویندوز 7 تا آخر زیادش کنم یه سوم اون اکس پیه هم نمیشه
مشکل از برنامه ایم که باهاش آهنگ پخش میکنم نیست توی جفت ویندوزا با جت آیودیو آهنک پخش میکنم اما توی سون با مدیا پلیر و کام پلیر هم امتحان کردم اصلا صداشون در نمیاد
میخواستم ببینم ترفندی کدی برنامه ای چیزی نیست که صدای اینو ما ببریم بالا مثل ویندوز اکس پی شه؟

joe_satriani
02-08-2010, 23:29
با سلام
ببينيد - به احتمال زياد شما در ويندوز ايكس پي درايور صداتون رو كه شامل نرم افزارهاي جانبي مثه قابليت Realtek و ... هست رو نصب كرديد
و در ويندوز 7 نصب نكرديد
كامل سي دي درايورتون رو بذاريد و نصب كنيد

موفق باشيد.

MohammadT15
03-08-2010, 20:34
نه دوست عزیز از هیچ برنامه ای توی کارت صدای ویندوز اکس پیم استفاده نمیشد اما بر عکس وقتی دیدم صدای ویندوز سونم اینقدر کمه رفتم دنبال دانلود برنامه و برنامه Realtek رو دانلود کردم و نصب کردم اما درست نشد:41:

AliSub
03-08-2010, 23:33
بابا یکی کمکم کنه اینجا چون بزرگترین فروم تخصصیه ایرانه اومدن اینجا هم عضو بشم تا ببینم کسی میتونه منو کمک کنه؟
صدای ویندوز 7 نسبت به اکس پی خیلییییییی کمههههههههههههه
من ویندوز اکس پی داشتم هدفون میذاشتم توی گوشم تا آخر جرات نداشتم زیاد کنم کر میشدم حالا توی ویندوز 7 تا آخر زیادش کنم یه سوم اون اکس پیه هم نمیشه
مشکل از برنامه ایم که باهاش آهنگ پخش میکنم نیست توی جفت ویندوزا با جت آیودیو آهنک پخش میکنم اما توی سون با مدیا پلیر و کام پلیر هم امتحان کردم اصلا صداشون در نمیاد
میخواستم ببینم ترفندی کدی برنامه ای چیزی نیست که صدای اینو ما ببریم بالا مثل ویندوز اکس پی شه؟

سلام
اگه نرم افزار کارت صدا نصب باشه وقتی فیش هدفون رو نصب میکنید یه پنجره به صورت زیر براتون باز میشه!

از این گزینه هایی که داره حتمت حتما باید هدفون رو انتخاب کنید تا صدای هدفون شما بالا باشه. اگه روی Front Speaker یا هر چیز دیگه ای بزارید صدا تقریبا از نصف هم کمتر هست.

این پنجره در صورتی براتون باز میشه که برنامه کارت صدا نصب باشه! که احتمالا هم باید با نام Realtek باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliSub
04-08-2010, 12:01
نه دوست عزیز از هیچ برنامه ای توی کارت صدای ویندوز اکس پیم استفاده نمیشد اما بر عکس وقتی دیدم صدای ویندوز سونم اینقدر کمه رفتم دنبال دانلود برنامه و برنامه Realtek رو دانلود کردم و نصب کردم اما درست نشد:41:

شما یعنی این آیکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو task bar دارید؟

تنظیمات بالا که گذاشتم انجام دادید؟

از Volume ـها اطمینان داری؟

MohammadT15
04-08-2010, 21:22
آره اون آیکن رو دارم
اما اون برنامه اولی که گفتی برام باز باید بشه باز نمیشه:41:
برنامه realtek هم همراه با کارت صدام نسب نشد خودم رفتم از یه سایتی دانلود کردم اما Front Speaker و اون عکسی که شما تو پست اولت واسم کشیدی برام نمیاد وقتی هدفون وصل میکنم

MohammadT15
04-08-2010, 21:26
یکی هم واسم برنامه کارت صدا رو واسه دانلود میذاره شاید اشتباه نصب کردم الان سیدیش دست بابامه ویندوزم سونه buil7600
اگه میتونید کارت صداش رو واسه دانلود بذارید تا دانلود کنم بریزم شاید اون گزینه هایی که علی جان میگه بیاد

AliSub
05-08-2010, 17:03
آره اون آیکن رو دارم
اما اون برنامه اولی که گفتی برام باز باید بشه باز نمیشه:41:
برنامه realtek هم همراه با کارت صدام نسب نشد خودم رفتم از یه سایتی دانلود کردم اما Front Speaker و اون عکسی که شما تو پست اولت واسم کشیدی برام نمیاد وقتی هدفون وصل میکنم

یکی هم واسم برنامه کارت صدا رو واسه دانلود میذاره شاید اشتباه نصب کردم الان سیدیش دست بابامه ویندوزم سونه buil7600
اگه میتونید کارت صداش رو واسه دانلود بذارید تا دانلود کنم بریزم شاید اون گزینه هایی که علی جان میگه بیاد

سلام

از این پنجره ای که باز میشه (روی اون آیکن کلیک کن) اون بالا دست راست یه پوشه هست رو اون کلیک کن.

رو پوشه کلیک میکنی یه پنجره دیگه باز میشه، تیک دومی بزن.

دوباره فیش در بیار وصل کن پنجره ای که باید باز میشد باز میشه!

MohammadT15
06-08-2010, 12:58
ههه تازه من یه چیزی این لپ تاب ما اصلا سی دی گرافیکی و کارت صدا نداره
چون ویندوز خودش ویستا هست و غیر از سون و ویستا روش ویندوز دیگه ای نسب نمیشه
hp مدل pavilion dv6000 و منم کارت صدا نسب نکردم
درباره ی اون برنامه هم بگم علی جان اصلا realtak من زیر آنالوگش اینهمه چراغ نیست من بلد نیستم مثل شما عکس بگیرم اما زیر آنالوگ 2 تا چراغ سیاه هست نه 6 تا
قسمت front panel هم نداره به جاش اینو داره Internal و زیرش عکس باند و میکروفون کشیده و اون پوشه ای که دورش خط کشیدی رو نداره
کلا این realtak من با اونی که شما داری توضیح خیلی فرق داره میشه آدرس دانلود اونی که شما داری ازش استفاده میکنی بگی؟

AliSub
06-08-2010, 16:19
ههه تازه من یه چیزی این لپ تاب ما اصلا سی دی گرافیکی و کارت صدا نداره
چون ویندوز خودش ویستا هست و غیر از سون و ویستا روش ویندوز دیگه ای نسب نمیشه
hp مدل pavilion dv6000 و منم کارت صدا نسب نکردم
درباره ی اون برنامه هم بگم علی جان اصلا realtak من زیر آنالوگش اینهمه چراغ نیست من بلد نیستم مثل شما عکس بگیرم اما زیر آنالوگ 2 تا چراغ سیاه هست نه 6 تا
قسمت front panel هم نداره به جاش اینو داره Internal و زیرش عکس باند و میکروفون کشیده و اون پوشه ای که دورش خط کشیدی رو نداره
کلا این realtak من با اونی که شما داری توضیح خیلی فرق داره میشه آدرس دانلود اونی که شما داری ازش استفاده میکنی بگی؟

OH

خوب زودتر میگفتی لب تاپ دارم! من فکر میکردم دسکتاپ داری!

خب من کامپیوتر رومیزی دارم که 6تا فیش داره!
فقط بگو اون پوشه زرده داره که روش کلیک کنی پنجره popup برات نمایش بده؟

شما میتونی از استارت => برنامه Snipping Tools رو برای عکس گرفتن از صفحه استفاده کنی و اون عکس رو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ کنی و لینکی که میده رو برای ما بزاری اینجا.

MohammadT15
07-08-2010, 14:22
باشه علی جان شرمنده فکر کردم فرقی ندارن لپتاب و پی سی آره ما لپتاب داریم
بابت این برنامه هم ممنونم تا حالا متوجهش نبودم خوب من دیگه حرف نمیزنم از هر چی به نظرم لازم بود عکس گرفتم تا مشکلمو اگه میتونی حل کنی چون خیلی برام مهمه اینم عکسها به ترتیب:

AliSub
09-08-2010, 08:39
باشه علی جان شرمنده فکر کردم فرقی ندارن لپتاب و پی سی آره ما لپتاب داریم
بابت این برنامه هم ممنونم تا حالا متوجهش نبودم خوب من دیگه حرف نمیزنم از هر چی به نظرم لازم بود عکس گرفتم تا مشکلمو اگه میتونی حل کنی چون خیلی برام مهمه اینم عکسها به ترتیب:

سلام
شرمنده دیر جواب می دم!

تو همین عکسی که گذاشتی برو همینجا تیک گزینه Headphone virtualization بزن شاید درست بشه!
متاسفانه من لپ تاب ندارم. داشتم راهشو پیدا میکردم.

حالا تیک همینو بزن بیا خبر شو بده!

MohammadT15
09-08-2010, 13:23
داداش این کارو کردم قبلا تغییری ایجاد نشده:41:خیلی اعصابم خورد شده نمیدونم ایراد از چیه
دمت گرم که دنبال کارمون بودی

monaa
09-08-2010, 13:45
ببین اصلا ولوم پلایرت آخر هست یا نه :31:

mr.shadowshaman
09-08-2010, 13:57
آره سون یکم صداش کم هست اما نه خیلی.ویندوز های رایتی هر کدوم یه مشکل دارند.یه سون دیگه استفاده کن

MohammadT15
11-08-2010, 08:46
ببین اصلا ولوم پلایرت آخر هست یا نه :31:

آره داداش دیگه خنگ تشریف ندارم که:31:

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

آره سون یکم صداش کم هست اما نه خیلی.ویندوز های رایتی هر کدوم یه مشکل دارند.یه سون دیگه استفاده کن
این لپتاب و ویندوز سون رو بابام از مهندس شرکتشون خرید ویندوزو که اشانتیون داد اما ویندوز اصل هست و رایتی نیست:5:
اما اینو از یکی شنیده بودم که میگفت صدای ویندوز سون نسبت به اکس پی کمتره اما دیگه نه اینقدر
این برنامه های realtek که من عکسشو میبینم توی سایتا خیلی پیشرفتن نسبت به مال من عکسشو که گذاشتم هیچی ندارههههههه
اما اونا خیلی امکانات داره فقط جای دانلود نداره مثلا میرم توی فرومای خارجی میبینم بحث کردن عکسشو گذاشتن خیلی باحاله

kasra2002
11-08-2010, 08:59
سلام
تازه یه مشکل دیگه هم من پیدا کردم که مهم هم هست برام
گزینه Sterio mix & mono mix رو نداره نمی دونم اگرم داشته باشه میشه بگید کجاست ؟؟؟؟
ممنون

Dew Drop
11-08-2010, 09:47
سلام
تازه یه مشکل دیگه هم من پیدا کردم که مهم هم هست برام
گزینه Sterio mix & mono mix رو نداره نمی دونم اگرم داشته باشه میشه بگید کجاست ؟؟؟؟
ممنون

سلام
رو ایکون بلندگو تو تسکبار کلیک راست کنید و recording device رو انتخاب کنید تو اون صفحه کلیک راست کنید و show disable device , show disconnect device رو تیک بزنید اگه داشتید که براتون میاره اگه که نه ویندوز7 از این قابلیت کارت صوتی تون پشتیبانی نمی کنه.

abbas_p
11-08-2010, 10:44
آره داداش دیگه خنگ تشریف ندارم که:31:

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

این لپتاب و ویندوز سون رو بابام از مهندس شرکتشون خرید ویندوزو که اشانتیون داد اما ویندوز اصل هست و رایتی نیست:5:
اما اینو از یکی شنیده بودم که میگفت صدای ویندوز سون نسبت به اکس پی کمتره اما دیگه نه اینقدر
این برنامه های realtek که من عکسشو میبینم توی سایتا خیلی پیشرفتن نسبت به مال من عکسشو که گذاشتم هیچی ندارههههههه
اما اونا خیلی امکانات داره فقط جای دانلود نداره مثلا میرم توی فرومای خارجی میبینم بحث کردن عکسشو گذاشتن خیلی باحاله
شما روی این قسمتهایی که با فلش مشخص کردم کلیک کن ..هدفون هم تو گوش باشه ..ببین گوش راست با چپ یکی هست؟
برای من قبلا یکیش خیلی ضعیف بود بخاطر همین صداش ضعیف میومد!!!!!

MohammadT15
15-08-2010, 23:04
نه هدفونمو با ویندوز اکس پی امتحان کردم میترکونه
اینم زدم صداش یکیه:31:یعنی این مشکل ما نمیخواد درست شه؟