PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورود از راه ADMINISTRATOR

sajadrahimi72
26-07-2010, 11:02
با سلام . لب تاب خواهرم پسورد داره من میخوام از راه ADMINISTRATOR واردشم ام نمی تونم اینم بگم من قبلا با ویندوز XP این کارو مردم مشکلم با ویندوز 7 ممنون میشم کمکم کنید.

sajadrahimi72
29-07-2010, 20:13
هیچ کسی نیست بتون کمک کنه توقعم بیشتر بود

hirondelle
31-07-2010, 00:49
من هم با این administer مشکل دارم.(شاید یعنی با خودم!) وقتی راسکلیک می کنم،یه گزینه Run as admin... هست.اصلا قضیه این administer چیه؟برای دسترسی به بعضی برنامه ها هم میگه شما admin نیستی و نمی تونی به این برنامه وارد بشی.تو xp هم یادمه باعث مشکل میشد،مثلا میخواستم تاسک منیجر رو باز کنم،پیغام می داد که توسط admin غیر فعال شده،یا از run می خواستم بری به ریجستری باز از این ارور ها میداد؛اگه میشه یه نفر یه توضیح کامل بده.

Dew Drop
31-07-2010, 08:35
با سلام . لب تاب خواهرم پسورد داره من میخوام از راه ADMINISTRATOR واردشم ام نمی تونم اینم بگم من قبلا با ویندوز XP این کارو مردم مشکلم با ویندوز 7 ممنون میشم کمکم کنید.

سلام
اگه منظورتون اینه که adminstrator رو فعال کنید.رو ایکون computer رو دسکتاپ کلیک راست کنید و manage رو بزنید.بعد تو صفحه ای که براتون باز میشه local user and group رو انتخاب کنید.کنارش مثلث کوچیکی هست اون رو باز کنیدو user رو انتخاب کنید.بعد تو صفحه سمت راست رو adminstrator کلیک راست کنید و properties رو بزنید و بین گزینه ها تیک گزینه accoun as disable رو بردارید وapply کنید و ok.

esi222
31-07-2010, 16:15
من هم با این administer مشکل دارم.(شاید یعنی با خودم!) وقتی راسکلیک می کنم،یه گزینه Run as admin... هست.اصلا قضیه این administer چیه؟برای دسترسی به بعضی برنامه ها هم میگه شما admin نیستی و نمی تونی به این برنامه وارد بشی.تو xp هم یادمه باعث مشکل میشد،مثلا میخواستم تاسک منیجر رو باز کنم،پیغام می داد که توسط admin غیر فعال شده،یا از run می خواستم بری به ریجستری باز از این ارور ها میداد؛اگه میشه یه نفر یه توضیح کامل بده.

administrator یعنی مدیر ویندوز.یعنی کاربری که دقیقا عین مدیر یه کمپانی عمل میکنه ،یعنی چی؟ یعنی اینکه میتونی به عنوان مدیر ویندوز ایجاد محدودیت واسه کاربرا(User) کنی مثلا اجازه نصب یا عزل برنامه رو بهش ندی یا پاک کردن و نوشتن رو هارد،دستکاری رجیستری و ... خیلی موارد دیگر که کاربر رو فقط به استفاده از ویندوز و برنامه هاش محدود کنه.
پس اگه به عنوان user وارد ویندوز بشی اجازه کارهایی رو که Admin ،یوزر رو محدود کرده باشه رو ندارید انجام بدید.
امیدوارم که تونسته باشم که جوری توضیح داده باشم که متوجه بشید.:11:
موفق باشید

hirondelle
31-07-2010, 23:03
administrator یعنی مدیر ویندوز.یعنی کاربری که دقیقا عین مدیر یه کمپانی عمل میکنه ،یعنی چی؟ یعنی اینکه میتونی به عنوان مدیر ویندوز ایجاد محدودیت واسه کاربرا(User) کنی مثلا اجازه نصب یا عزل برنامه رو بهش ندی یا پاک کردن و نوشتن رو هارد،دستکاری رجیستری و ... خیلی موارد دیگر که کاربر رو فقط به استفاده از ویندوز و برنامه هاش محدود کنه.
پس اگه به عنوان user وارد ویندوز بشی اجازه کارهایی رو که Admin ،یوزر رو محدود کرده باشه رو ندارید انجام بدید.
امیدوارم که تونسته باشم که جوری توضیح داده باشم که متوجه بشید.:11:
موفق باشید
ممنون ، ولی اینا تقریبا ترجمه کلمه administrator بود! البته شاید من سوالم رو خوب نپرسیدم.من هیچ یوزر یا ادمینی برا ویندوزم تعریف نکردم، اون کاری رو که دوستمون تو دو تا پست بالاتر گفتن ،انجام دادم (نقل قول:"... تو صفحه سمت راست رو adminstrator کلیک راست کنید و properties رو بزنید و بین گزینه ها تیک گزینه accoun as disable رو بردارید وapply کنید و ok. ")،ولی باز وقتی رو یه فایل exe راسکلیک می کنم،گزینه run as admin هست.من دنبال علت این تیپ قضایام و به خاطر این پرسیدم این ادمین کیه اصلا.

Mohammad King
31-07-2010, 23:45
سلام

مایکرو سافت گفته راه نفوذ را توی ویندوز 7 بسته ...

فکر نمیکنم بشه

Dew Drop
31-07-2010, 23:47
ممنون ، ولی اینا تقریبا ترجمه کلمه administrator بود! البته شاید من سوالم رو خوب نپرسیدم.من هیچ یوزر یا ادمینی برا ویندوزم تعریف نکردم، اون کاری رو که دوستمون تو دو تا پست بالاتر گفتن ،انجام دادم (نقل قول:"... تو صفحه سمت راست رو adminstrator کلیک راست کنید و properties رو بزنید و بین گزینه ها تیک گزینه accoun as disable رو بردارید وapply کنید و ok. ")،ولی باز وقتی رو یه فایل exe راسکلیک می کنم،گزینه run as admin هست.من دنبال علت این تیپ قضایام و به خاطر این پرسیدم این ادمین کیه اصلا.

سلام
چیزی که دوستمون خواسته بودند با چیزی که شما می خواهید خیلی فرق می کنه.ایشون میخوان با administartor وارد ویندوز بشن ولی شما می خواهید adminstartor رو حذف کنید که این کار امکان پذیر نیست ولی با روشی که براتون میکم دیگه لازم نیست برای برنامه هایی که با adminstrator اجرا میشن run as administarator رو بزنید با هر یوزری میتونید اجراش کنید.تو search بنویسید gpedit.msc اون رو باز کنید این مسیر رو برید
Computer Configuration>Windows Settings>Security Settings>Software RestrictionPolicies
روی این گزینه کلیک راست کنید و New Software Restriction Policies رو بزنید بعد تو صفحه سمت راست روی گزینه Additional Rules کلیک راست کنید و New Path Rule رو انتخاب کنید بعد تو قسمت path بنویسید runas.exe بعد apply کنید و ok.
با این کار باز هم از بین گزینه های کلیک راست run as adminstartor حذف نمیشه ولی شما میتونید با کلیک اون برنامه رو با هر یوزری اجرا کنید.

sajadrahimi72
08-08-2010, 17:48
من هنوز جوابم رو نگرفتم یعنی راهی برای نفوذ به ویندوزی که رمز داره وجود نداره؟ میخوام بدون اجازه واردشم و کسی چیزی نفهمه:21:

mr.shadowshaman
09-08-2010, 18:54
سلام.خوب آقا سجاد رحیمی.بله که میشه.یه راه هست که شرمنده نمیتونم بگم.اما یکی بلدم برنامه windows key enterprise v9.3 رو بگیر.بریز تو cd.ریست کن با cd بوت شو پسورد رو بردار.
اما آقا hirondelle ادمین قسمتی از ویندوزه که مدیریت کامل بر کار داره.برای حرفه ای طراحی شده و نیاز نیست بدونی.هیچ برنامه ای نیاز به استفاده از run ...administrator نداره.اگه هم باشه با یک بار انجام این کار دیگه نیازی به انجام این کار نیست.البته در ویستا

kasra2002
10-08-2010, 10:31
سلام
خیلی از برنامه ها نیاز به run as admin دارند وگرنه کرش می کنند
درضمن اگر دوتا ویندوز داشته باشید نمی تونید بدون ادمین وارد دسکتاپ اون یکی ویندوزتون بشید

danialsalehi
10-08-2010, 10:47
من هنوز جوابم رو نگرفتم یعنی راهی برای نفوذ به ویندوزی که رمز داره وجود نداره؟ میخوام بدون اجازه واردشم و کسی چیزی نفهمه:21:

سلام دوست عزیز
تا اونجایی که میشه حدس زد شما میخواهید به هارد سیستم مورد نظر دست پیدا کنید.
شما میتونید از یه مینی ویندوز (مثلا مینی ویندوز ایکس پی که تو هایرن بوت سی دی هست) استفاده کنید و وارد سیستم بشید و به اطلاعات داخل لپ تاپ دست پیدا کنید.
هیچ کس هم نمیفهمه.
نیازی هم به تغییر رمز یا ورود با administrator نیست.
موفق باشید

sajadrahimi72
30-10-2010, 12:55
سلام دوست عزیز
تا اونجایی که میشه حدس زد شما میخواهید به هارد سیستم مورد نظر دست پیدا کنید.
شما میتونید از یه مینی ویندوز (مثلا مینی ویندوز ایکس پی که تو هایرن بوت سی دی هست) استفاده کنید و وارد سیستم بشید و به اطلاعات داخل لپ تاپ دست پیدا کنید.
هیچ کس هم نمیفهمه.
نیازی هم به تغییر رمز یا ورود با administrator نیست.
موفق باشید

تا حالا 20 بار از این مینی ویندوز ها xp,7 رانلود کردم ولی نتونستم استفاده کنم

danialsalehi
30-10-2010, 14:38
تا حالا 20 بار از این مینی ویندوز ها xp,7 رانلود کردم ولی نتونستم استفاده کنم

سلام
من برای مینی ویندوز ایکس پی از پک hiren s boot cd 10.6 استفاده میکنم. درون این پک مینی ویندوز ایکس پی هم هست. که چندین بار نیز استفاده کردم و مشکلی نداشته.
اینم توضیحات برای دانلودش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته الان Hiren s boot cd 11 نیز منتشر شده.
برای شما نیز نمیدونم چرا نتونستید از مینی ویندوز استفاده کنید من از این پک استفاده میکنم و به راحتی از مینی ویندوز نیز استفاده کردم.
موفق باشید

farshad56
12-03-2013, 08:52
سلام. راستش من تو یه شرکت کار میکنم که یه مسئول شبکه داره باهام لجه و همه سیستمهای شرکت هم با هم شبکه هستن ،من برای اینکه بخوام یه نرم افزار روی سیستمم نصب کنم باید چند روز دنبال قضیه رو بگیرم تا ایشون واسم نصب کنه چون فقط از طریق " ادمین استراتور" میشه نصب کرد. میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم راحی هست که بشه باهاش بدون وارد شدن به ادمین برنامه روی سیتم نصب کرد؟ یا راحی هست که بشه وارد ادمین شد؟ در ضمن ویندوز هم سونه 7

مرسی

A M ! N
12-03-2013, 10:18
سلام. راستش من تو یه شرکت کار میکنم که یه مسئول شبکه داره باهام لجه و همه سیستمهای شرکت هم با هم شبکه هستن ،من برای اینکه بخوام یه نرم افزار روی سیستمم نصب کنم باید چند روز دنبال قضیه رو بگیرم تا ایشون واسم نصب کنه چون فقط از طریق " ادمین استراتور" میشه نصب کرد. میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم راحی هست که بشه باهاش بدون وارد شدن به ادمین برنامه روی سیتم نصب کرد؟ یا راحی هست که بشه وارد ادمین شد؟ در ضمن ویندوز هم سونه 7

مرسی

اکانت ادمین شما پسورد داره دیگه ؟ شما باید از طریق برنامه های تحت بوت پسورد رو بدست بیارید. برای بوت کردن ممکنه نیاز به تغییراتی در بایوز داشته باشـید
که در پیرو اون ممکنه نیاز به دونستن پسورد بایوز هم داشته باشید ! ولی احتمالش کمه که بایوز پسورد داشته باشه. به هرحال شما بوت رو برای dvd رام تنظیم
میکنید. بعد هم برنامه ی پایین رو طبق آموزشها دانلود میکنید و روی سی دی رایت میزنید ، روی سیستمی که محدود شده از طریق اون سی دی بوت میکنید و
عملیات رمزگشایی رو انجام میدید. زیاد طول نمیکشه

آموزش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود image برنامه برای رایت زدن روی سی دی ( برای دانلود گزینه ی Download ophcrack LiveCD رو انتخاب کنید در صفحه ی بعدی ورژن مخصوص ویندوز ویستا و 7 رو انتخاب کنید )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]