PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد تیرگی رنگ پوست

امیدیهستم
23-07-2010, 23:47
سلام.خسته نباشید.من بعد از خدمت سربازی پوست صورتم تیره شد.الان بعد ازمدتهاهنوز پوست صورتم تیره است.(حدود6 برابر تیره تر)اما پوست گردن و دستهام مثل اول روشن شده.پوستم ذاتن روشن و چرب است.کرمهایی که طی این مدت استفاده کرده ام عبارتنداز:کرم سفید کننده قوی راسن 2 ماه-کرم روشن کننده سینره 2 ماه-کرم روشن کننده ببک1 ماه-کرم معجزه گر چای سبز با ژل مخصوص12 هفته-کرم لایه بردار آردن 12 درصد حدود یک ماه و نیم-کرم لایه بردار سی گل 15 درصد 2 ماه-کرم روشن کننده مای 1 ماه-کرم روشن کننده اردن 3 هفته-کرم لایه بردار مای 15 درصد 3 ماه-کرم روشن کننده هیمالیا 5 هفته-کرم روشن کننده سی گل تا همین الان تقریبا شده دو هفته-کرم هیدروکینون هم استفاده کردم....در ضمن من در طی روز از کرم ضد افتاب اردن 30 استفاده میکنم.....و حالا سوالات من؟؟؟1- چگونه پوست صورتم را روشن کنم؟ 2-من در طی روز همیشه خانه هستم و درون خانه هم نور مستقیم خورشید وجود ندارد ایا باید درون خانه هم ضد افتاب استفاده کنم؟(در حال حاضر من درون خانه ضد افتاب استفاده میکنم).3-ایا میتوان از کرمهای لایه بردار در دو وعده صبح و شب استفاده کرد.3-ایا ترکیبی استفاده کردن یا ترکیب کردن چند کرم روشن کننده تاثیری دارد؟4-لطفا طرز دقیق استفاده از کرم معجزه گر چای سبز را توضیح دهید و ایا این کرم پوست را روشن میکند چون بعد از استفاده مکرر تاثیری بر روی پوست من نداشت؟4-اثر کرم هیمالیا چقدر است و بعد از چه مدت ظاهر میشود؟استفاده از چه کرمی سریعترین و بهترین نتیجه را میدهد؟.....بعد از گذشت چند سال حالا مشکل من دو تا شد هم پوست صورتم تیره ماند و هم پر از دانه شد:41:.من بیماری خاصی هم ندارم و کاملا سالم هستم.خواهش میکنم کمکم کنید.::42::37:

morsadr
24-07-2010, 18:11
دوست عزیز تیرگی پوست شما در اثر مواجهه با اشعه UV خورشید ایجاد شده و ممکنه با مرور زمان بتدریج کمتر بشه . البته استفاده مداوم از ضد آفتاب حتی اگر زیر آفتاب مستقیم نیستید در جلو گیری از بد تر شدن بسیار موثره .
لایه بردارها و روشن کننده های متفاوتی را هم مصرف کرده اید :18: ولی به نظر بنده کمی بیشتر باید صبر داشته باشید .
اکثر روشن کننده ها و لایه بردار ها را باید فقط شبها مصرف کرد .
استفاده از چند نوع لایه بردار با هم و دوز بالای آنها می تونه آسیب شدید به پوست بزنه . کمی بیشتر مراقب باشید .

البته این را در نظر داشته باشید که به مرور زمان و افزایش سن بعلت تماس مکرر با نور خورشید پوست شروع به تیره تر شدن می کنه و شاید هم باقی بمونه و کامل درمان نشه :19:

brad pitt
24-07-2010, 18:37
متخصص پوست برای این مواقع عست
بیخود که 22-24 سال درس نخونده

hamed malekpour
24-07-2010, 20:46
یه سوال من چی کار کنم که یکمی پ.ست تمام بدنم سیاه بشه؟

kiarash3500
25-07-2010, 15:27
میتونی از دستگاه های سولاریوم استفاده کنی
یا بری بالا پشت بوم فقط با شورت باشی بعد دراز بکشی روزی یه ساعت حموم آفتاب بگیری!!1:31: