PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا اومدن ویندوز

aliscan
19-07-2010, 16:01
سلام خدمت اساتید:10:
من یه مشکل زمان بالا اومدن سیستم داشتم.مشکلم اینه که وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم فقط دسکتاپ دیده میشه نه آیکونی نه نوار وظیفه نه هیچی:21:حتما باید کلیدهای Ctrl+Alt+Del
رو بزنم بعد از پنجره Processes داخل پنجره explorer رو انتخاب بعد End Processe رو بزنم بعد از File>New task بزنم explorer تا مشکلم حل بشه:8:می خواستم اگه میشید بگید که چه جوری اینو ردیف کنم:19:
باتشکر:40::11:

SiyahVash
19-07-2010, 19:14
سلام؛
راه حلش بستگی به دلیلش داره، برای اینکه مشکل یابی کنید از گزینه ...Run تایپ کنید: msconfig
در برگه General یا گزینه دوم رو انتخاب کنید (...Diagnostic)، یا اینکه سومی (...Selective) و بعدش با هر بار ریست کردن یکی از گزینه هارو غیرفعال کنید (مثلا WIN.ini) و ببینید عیب از کجاست، اونوقت راه حلش رو پیدا می کنیم.

شاید هم با Expand و Register کردن مجدد فایل Browseui.dll که واسه اجرای explorer.exe لازمه درست بشه!
اگه بتونید بگید از چه زمانی اینطوری شده بهتره، یعنی با نصب برنامه ای بوده یا چیز دیگه ای...؟!

aliscan
20-07-2010, 12:00
سلام؛
راه حلش بستگی به دلیلش داره، برای اینکه مشکل یابی کنید از گزینه ...Run تایپ کنید: msconfig
در برگه General یا گزینه دوم رو انتخاب کنید (...Diagnostic)، یا اینکه سومی (...Selective) و بعدش با هر بار ریست کردن یکی از گزینه هارو غیرفعال کنید (مثلا WIN.ini) و ببینید عیب از کجاست، اونوقت راه حلش رو پیدا می کنیم.

شاید هم با Expand و Register کردن مجدد فایل Browseui.dll که واسه اجرای explorer.exe لازمه درست بشه!
اگه بتونید بگید از چه زمانی اینطوری شده بهتره، یعنی با نصب برنامه ای بوده یا چیز دیگه ای...؟!
سلام
آقا سیاوش خیلی ممنونم از راهنمایتون:46:والا درست یادم نیست که چی شد که اینجوری شد.:27:یه چیزی مثل اینکه ویندوز انقضا داشته باشه اتفاق افتاد:18:روی چندتا سیستم دیگه نصب کردم همه به یک باره اینجوری شدن:2:حالا این روشهای که گفتین رو تست بزنم ببینم جواب میده یا نه:40:
باتشکر:11: