PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی نود 32 رو آپدیت کنم ویندوز بالا نمیاد

m.ra
03-07-2010, 12:24
من قبلا نود 32 ورژن 2 و بعد 4 استفاده میکردم همیشه هم فایلهای آپدیت آفلاین رو از اینترنت میگرفتم و بدون مشکل استفاده میکردم اما 3 ماهه وقتی آبدیت ها رو میگیرم و نود رو آپدیت میکنم بعد از اینکه سیستم رو خاموش کنم دیگه ویندوز بالا نمیاد تا وارد safe mode بشم و نود رو پاک کنم تا دوباره ویندوز بالا بیاد .
حالا هم انتی اسپای 4 رو نصب کردم اینبار دیگه حتی با نصب آنتی اسپای بدون آپدیت هم ویندوز بالا نمیاد . مجبورم برای اینکه از آنتی ویروس استفاده کنم سیستم رو shut down نکنم و از hibernate استفاده کنم یا اگر خواستم shut down کنم اول nod رو پاک کنم. یکبار هم ویندوز رو عوض کردم اما مشکلم حل نشد این مشکل رو هم روی pc هم روی لپ تاپ دارم. از win xp sp2 استفاده میکنم.
اگه میدونید مشکلم چطور حل میشه کمکم کنید ممنون

Dr Hannibal
03-07-2010, 16:36
ویندوزی که استفاده میکنی اورجینال لپتاپ هست ؟

اگه با نود مشکل داری بهتره آنتی ویروس عوض کنی. یه آنتی ویروس دیگه نصب کن اگه بازم مشکل بوجود اومد ایراد از ویندوزت هست نه نود32 و ...

m.ra
04-07-2010, 12:51
نه سیستم عامل اورجینال لپتاپم vista ست اما روی pc هم همین مشکل هست اما تا 3 ماه پیش هیچ مشکلی با همین ویندوز نداشتم . از نود خیلی راضی بودم ترجیح میدم بازم از همون استفاده کنم.
اگه راه حل دیگه ایی به نظرتون میرسه راهنماییم کنید

m.ra
04-07-2010, 13:03
به نظر شما اگه از یه ویندوز xp دیگه استفاده کنم مشکل حل میشه با اینکه قبلا روی همین نسخه درست بوده ؟

Dr Hannibal
04-07-2010, 15:31
به نظر شما اگه از یه ویندوز xp دیگه استفاده کنم مشکل حل میشه با اینکه قبلا روی همین نسخه درست بوده ؟

نسخه ویندوز که نصب میکنید مهم هست. ویندوز های دست کاری شده نصب نکنید یک سی دی وییندوز جدید و معتبر شرکت تهیه کنید بدون دست کاری یعنی نرم افزار های اضافی و .... نداشته باشه.