PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس پک یک ویندوز سون کی میاد؟

pooyan.saj
27-06-2010, 21:13
سلام کسی می دونه سرویس پک یک ویندوز سون کی میاد؟
من ویستا دارم و تا حالا تحمل کردم که سرویس پک یک سون بیاد بعد نصب کنم
از بین ورژن ها و مدل های مختلف سون کدومشون بهتره و کمتر قات می زنه و با نرم افزارها سازگار تره؟

join me
27-06-2010, 21:27
مشکل شما چیه که منتظر سرویس پک هستید ما که راضی هستیم از همین پک
:40::40::40:

mehrdad38
27-06-2010, 21:47
پک 1 ویندوز سون اواخر 2010 عرضه می شه. بهترین و کامل ترین نگارش سون Ultimate هست.

pooyan.saj
28-06-2010, 12:18
سلام مجدد من هنوز سون نصب نکردم که مشکلی باهش داشته باشم اما در کل هر نرم افزاری در ابتدا یک سری باگ هایی داره که به مرور زمان برطرف میشه درسته که اول نسخه بتا می دن ولی بازم اون مثل نسخه اصلی فراگیر نیست که اشکالاتش در بیاد

Hapoofesgeli
28-06-2010, 14:34
سلام مجدد من هنوز سون نصب نکردم که مشکلی باهش داشته باشم اما در کل هر نرم افزاری در ابتدا یک سری باگ هایی داره که به مرور زمان برطرف میشه درسته که اول نسخه بتا می دن ولی بازم اون مثل نسخه اصلی فراگیر نیست که اشکالاتش در بیاد

سلام
خوب درسته شاید یه باگ هایی داشته باشه ولی اونا به چشم نمیان...
خوب فکر نکنم شما کار های خیلی مهمی انجام بدین با کامپیوتر که حالا نگران اینجور باگ ها باشین!

REGISTERED-USER
28-06-2010, 22:07
پس آپدیت ویندوز برای چیه ؟ شما نصب کن هر وقت سرویس پک اومد خود ویندوز بهت اطلاع میده برای آپدیت !

خوب شما سروییس پک رو می نصبی ، فرداش پچ جدید میاد ! میخوای پاک کنی ویندوز رو بایستی تا ایندفعه سرویس پک 2 میاد ؟

من خودم نسخه اوریجینال دارم رو لپ تاپم بسیار راضیم

joe_satriani
28-06-2010, 23:44
خبرهايي از اومدنش هست،اما هنوز قطعي نشده
گفتن كلي خطاها و تغييرات رو توي اين سرويس پكش ميخواد پوشش بده

javadmoloudi
29-06-2010, 00:02
مردم چه حرفا می زنن ببین عزیز پس شما صبر کن تا یک 2 بیاد بعدشم وایسا تا ویندوز 8 بیاد نه صبر کن تا پک 2 بیاد
اقا سون به این گلی را نصب کن به قول این دوست گلمون یک آبدیت گلم از ماکروسافت نازنین بگیر و حالشو ببر و باگ ها بزار برا حرفه ای تا پیدا کنند تو چطور ویستای به این کلفتی را تحمل می کنی سون نرم را نصب کن دادا

join me
29-06-2010, 14:01
شما منتظر باش پک بیاد /ما منتظر هستیم 8 بیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooyan.saj
29-06-2010, 21:14
پس آپدیت ویندوز برای چیه ؟ شما نصب کن هر وقت سرویس پک اومد خود ویندوز بهت اطلاع میده برای آپدیت !

خوب شما سروییس پک رو می نصبی ، فرداش پچ جدید میاد ! میخوای پاک کنی ویندوز رو بایستی تا ایندفعه سرویس پک 2 میاد ؟

من خودم نسخه اوریجینال دارم رو لپ تاپم بسیار راضیم

من میخام سرویس پک 1 شو نصب کنم که دیگه مجبور نباشم 500 مگ آپدیتم از اینترنت بگیرم . گفتم اگه حالا ها میخاد بیاد صبر کنم یهویی همونو نصب کنم اما اگه قرار باشه یک سال دیگه بیاد همین امروز از شر این ویستای عوضی خلاص میشم

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

شما منتظر باش پک بیاد /ما منتظر هستیم 8 بیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باش تا اموراتت بگذره داداش

soheilsh
29-06-2010, 21:24
من نمیدونم چرا کاربرای اینجا اینطوری با هم حرف میزنند ، انگار ارث و میراث باباشونو خوردیم ، همش دعوا ،همش تشنج و... 2 تا حرف حساب نمیزنن .
اقا این بنده خدا یه سوالی پرسید ، 1000 تا جواب مذخرف بهش دادید ...
فکر کنم میانگین سنی کاربرای این سایت حدود 12 سال تا 14 سال باشه ........

joe_satriani
29-06-2010, 21:52
من نمیدونم چرا کاربرای اینجا اینطوری با هم حرف میزنند ، انگار ارث و میراث باباشونو خوردیم ، همش دعوا ،همش تشنج و... 2 تا حرف حساب نمیزنن .

يكي دو تا پست حالت كل كل داره!! :31:
بقيه راهنمايي هست كه دوستان انجام دادن :27:

موفق باشيد.

pooyan.saj
03-07-2010, 14:38

میدونید مشکل چیه ، مشکل اینه که هرکسی میخاد حرف خودشو به کرسی بنشونه و اصلا کسی سعی نمیکنه ببینه سوال کننده دقیقا چی میخاد، من از این بابت منتظر سرویس پک سون هستم که از این ویستا که تا تقی به توقی میخوره هنگ میکنه واقعا ترسیده شدم و اگه سون نصب کنم و فقط یه بار هنگ کنه خون دماغ میشم، به هر حال از همه دوستان چه اونایی که جواب با ربط و چه اونایی که جواب بی ربط دادن به خاطر توجهشون به این تاپیک سپاسگزارم

Dew Drop
03-07-2010, 14:44
میدونید مشکل چیه ، مشکل اینه که هرکسی میخاد حرف خودشو به کرسی بنشونه و اصلا کسی سعی نمیکنه ببینه سوال کننده دقیقا چی میخاد، من از این بابت منتظر سرویس پک سون هستم که از این ویستا که تا تقی به توقی میخوره هنگ میکنه واقعا ترسیده شدم و اگه سون نصب کنم و فقط یه بار هنگ کنه خون دماغ میشم، به هر حال از همه دوستان چه اونایی که جواب با ربط و چه اونایی که جواب بی ربط دادن به خاطر توجهشون به این تاپیک سپاسگزارم

سلام
دوست عزیز اگه از نظر سخت افزاری مشکلی نداشته باشیدwindows 7ultimate رو نصب کنید.مشکل خاصی نداره.می تونید راحت باهاش کار کنید. بالطبع 7 و ویستا خیلی با هم فرق دارن و نمی شه همدیگه رو با یک معیار سنجید.

join me
03-07-2010, 21:54

شما که ریسک پذیر نیستی بهتر کامپیوتر رو کلا بزاری کنار /چرا چون هیچ برنامه قانونی هیچ پشتیبانی و بگیر همینجوری برو تا آخر ......... تو کشور وجود نداره/اون تصوراتی هم که از ویستا داری در مورد 7 بزار کنار/اگر هم نگران جواب های متفاوت دوستان هستی و میگی هر کسی حرف خودشو میخواد به کرسی بنشونه قید سوال کردن رو بزن /از روی همین پاسخ های دوستان که دیگران مشکلات خودشونو حل میکنند و حالا شما ناراحت چی هستین من نمیدونم..............:5:
:40::40::40: