PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل كانكت چندباره براي بازشدن اينترنت

iman-kk
26-06-2010, 03:22
سلام
دوستان موضوع دي اس ال مخابرات بسته شده من نميدونستم كجا اين سوالمو بپرسم.ببخشيد اگه اينجا جاش نيست.
سوالم درمورد سرويس دي اس ال مخابرات كوفتي هست.
چندوقتي ميشه كه نميدونم به چه دليل اصلا با كانكت اول اينترنت اكسپلورر باز نميشه و cannot be found ميده.هربار بخوام به اينترنت وصل بشم بايد بين 2تا8بار كانكشن رو كانكت و ديسكانكت كنم تا بالاخره اكسپلورر صفحه هاي اينترنت رو نمايش بده.فايرفاكس هم به همين صورت شده.
من تمام تنظيمات اينترنت آپشن و كانكشن و لوكال ايريا رو ديفالت كردم ولي بازم اثري نداشت.
ازوقتي به اين مشكل برخوردم نه ياهو مسنجر كارميكنه و نه آنتي ويروسم آپديت ميكنه و ارور ميگيره كه به اينترنت متصل نيستيد.
دوستان اين موضوع منو بيچاره كرده.اگر راهي داريد دريغ نكنيد.
ممنون

KING_DESIGNER
26-06-2010, 05:31
عزیز توی همون تاپیک مخابرات میگشتی یه چیزایی دستگیرت میشد حداقل پستهای من رو میخوندی کامل توضیح داده بودم
باید مودم رو ریست کنین و از اول بصورت PPPOE اکانتبسازید و بعدش برید توی تاپیک بهترین DNS برای رور صفحات که کاردستی مهرداد 38 هستش
یه برنامه هست اون برنامه رو دانلود کنید بهترین DNS ر بردارید و در قسمتهای گفته شده با توجه به تاپیک قرار بدید . مشکل رفع میشه

iman-kk
26-06-2010, 16:21
عزیز توی همون تاپیک مخابرات میگشتی یه چیزایی دستگیرت میشد حداقل پستهای من رو میخوندی کامل توضیح داده بودم
باید مودم رو ریست کنین و از اول بصورت PPPOE اکانتبسازید و بعدش برید توی تاپیک بهترین DNS برای رور صفحات که کاردستی مهرداد 38 هستش
یه برنامه هست اون برنامه رو دانلود کنید بهترین DNS ر بردارید و در قسمتهای گفته شده با توجه به تاپیک قرار بدید . مشکل رفع میشه

ممنون دوست گرامي
شما ببين 1300پست توي اون تاپيك هست.من چطوري پست شما رو اونجا پيدا كنم؟بايد يك شبانه روز بگردم:18:
ميشه لطف كنيد محدوده پستهاتون درمورد اين مشكل رو شماره صفحه اش رو بگيد؟ خيلي خيلي سپاسگزارم