PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ايمي خواستم كه از منزل به وسيله كامپيوتر به خانه افراد زنگ بزنيم وبا آنها صحبت كنيم

Ship Storm
26-02-2005, 16:12
برنامه ايمي خواستم كه از منزل به وسيله كامپيوتر به خانه افراد زنگ بزنيم وبا آنها صحبت كنيم

sadeghalavi
26-02-2005, 16:45
آره منم دنبالشم
اگه میشه بذارید لطفا
:wink:

mohammad hamed
27-02-2005, 18:31
ما كه خيلي وقتي تاپيك زدم
ام هنوز خبري نشد

masoud_35_teh
28-02-2005, 11:50
از سوپر وويس اسفاده كنيد

Navid
28-02-2005, 12:13
خب masoud_35_teh, لینک دانلودشم بزار !

yasaman
28-02-2005, 14:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:( credit card :(

Ship Storm
01-03-2005, 14:36
آقا بگيد از كجا بگيريم استادان فقط اسمش را نگيد آدرس آن را هم بدهيد

M.e.h.r.a.n_Swe
01-03-2005, 17:03
برنامه مجانی برای این کار وجود نداره که بشه تلفتی صحبت کرد. ولی اگر هر 2 طرف در منزل کامپیوتر داشته باشند از طریق Skype و با کیفیت خیلی عالی میشه صحبت کرد که من خودم برای صحبت کردن با ایران و همچنین از ایران با من از Skype استفاده میکنم که یاسمن نیز بهش اشاره کرد.

البته حداقل رمی که باید داشته باشید 256 mg است و اگر کمتر از این باشه صدا قطع و وصل میشه. تازگی ها یک امکان هم به Skype اضافه شده که من این خبر رو از سایت وین بتا براتون نقل قول میکنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمپانی انگلیسی Skype که توسعه دهنده تکنولوژی های ارتباطی تحت اینترنت میباشد٬ روز گذشته به کاربران خود اجازه ی تست بتای سرویس جدیدی را تحت عنوان Skype to SMS داد که کاربران را قادر میسازد تا پیغام های متنی کوتاه یا همان SMS را به صورت رایگان ارسال و دریافت نمایند.
Marcus Williamson یکی از مدیران ارشد کمپانی Skype که مدیریت پروژه ی افزودن قابلیت ارسال و دریافت SMS توسط Skype را بر عهده داشته است در این رابطه اینگونه اظهار نظر میکند: "ما پروژه ی سرویس 'SMS to Skype' را تنها سه هفته پیش آغاز کردیم و کاربرانمان نسبت به آن واکنش بسیار مثبتی داشتند٬ این یک حقیقت محض است که تست کنندگان خصوصی بتای ما مجذوب سرویس جدیدمان شده اند٬ سرویسی که قابلیت ارسال و دریافت پیغام های متنی را تحت تکنولوژی VoIP برای کاربران فراهم می آورد."
Williamson به این نکته اشاره میکند که با ارائه ی سرویس Skype to SMS کمپانی Skype موفق شد کمپانی های بزرگی همچون Yahoo ٬ AOL و مایکروسافت را کنار بزند زیرا کمپانی های مذکور توسط سرویس هایشان فقط قابلیت ارسال SMS را برای کاربران فراهم می آورند و هیچ خبری از قابلیت دریافت نیست!
پژوهشگران و محققان کمپانی تحقیقاتی Atlantic-ACM پیش بینی میکنند بازار تکنولوژی VoIP تا سال ۲۰۰۹ رشدی ۶۴ درصدی را شاهد خواهد بود و Skype با توجه به خلاقیت هایی که از خود ارائه میکند در این بازار نقشی به سزا خواهد داشت.
Skype ضمن رشد قابل توجهی که داشته توانسته است همراهان قدرتمندی نیز پیدا کند٬ به عنوان مثال کمپانی Xandros یکی از توسعه دهندگان سیستم عامل لینوکس که ارائه دهنده ی سیستم عامل ارزان قیمت Xandros Linux میباشد قرار است لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی عرضه کند که سیستم عامل آنها مجهز به سرویس های Skype باشد٬ در عین حال Skype با کمپانی قدرتمند Motorola نیز توافقاتی جهت ایجاد سرویس هایی ویژه من جمله Skype Ready به دست آورده است.
کمپانی های بزرگ و موفقی همانند AT&T اینروزها در تلاش و تکاپو برای کسب موفقیت در بازار VoIP میباشند اما Skype به احتمال زیاد موفق تر از همه خواهد بود زیرا این کمپانی از مدل تجاری بخصوصی بهره میگیرد که باعث رشد سریع آن شده است٬ این چیزی است که Aaron Nutt یکی از تحلیل گران Atlantic-ACM میگوید.

لینک دانلود با حجم 5.6 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Navid
01-03-2005, 20:43
مرسی M.e.h.r.a.n_Swe جان

Babak
01-03-2005, 21:54
برنامه مجانی برای این کار وجود نداره

مهران جان توضيح ميدی لطفاً
منظورت از مجانی نيست اينه که از کارت بايد استفاده کرد
يا برنامه رو بايد بخريم ؟

M.e.h.r.a.n_Swe
02-03-2005, 00:49
Babak جان این برنامه که در بالا توضیح دادم کاملا رایگان هستش و اگر شما بخواهید که از کامپیوتر خود به یک کامپیوتر دیگه زنگ بزنید باز هم رایگانه و هیچ هزینه ای نمیخواد. بتهره بگم مثل این میمونه که با یکی در یاهو یا MSN از طریق Voice صحبت کنید ولی فرق مسنجرها یا این برنامه اینه که در مسنجرها باید زنبیل بزارید و به نوبت صحبت کنید ولی این برنامه کیفیت صداش دقیقا مثل یک تلفنه و چندین نفر میتونن باهم همزمان روی یک خط صحبت کنند.

این برنامه یک قابلیت دیگه داره که شما میتونید از طریق کامپیوتر خودتان به هر کجای دنیا که خواستید تلفن بزنید و این قابلیتش احتیاج به کارتهای مخصوصی داره که من در این مورد سراغشو نگرفتم .

یک نکته هم اینجا اشاره کنم یک روز یکی از دوستام در ایران اینو نصب کرد و صداش هی قطع و وصل میشد .....بعد از کلی اعصاب خورد کنی و هزار بلای دیگه متوجه شدیم که آقا Troajan روی سیستمش وصل بوده و تازه با کلی از نـــــوچه های خودش یعنی همون Spyware و این در حالی بود که از نورتون جونش استفاده میکرد و به خیال خودش دیگه کار حله.

پس اگر همچین مشکلی رو دارید . منطقی عمل کرده و راه چاره ش رو پیدا کنید و از بدو بیرا گفتن به شرکت این برنامه بپرهیزید.
البته بابک جان روی سخنم با شما نیست بلکه با همه دوستانی است که ممکنه در آینده به همچین مسائلی برخورد بکنند.

مــــــوفق و پیـــــــروز باشید

Ship Storm
06-03-2005, 11:59
آقا دستس در نكند :lol: :lol: